Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 12 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 16.00 - 18.00, Středa 15.30 - 17.30, čtvrtek 15.30 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2010 a mladší - pondělí 15.00 až 16.00 hodin.

Sledujte nás na Instagramu a YoutubeUpřesnění k zahájení tréninků

Fuček Miloslav

29.11.2020

Informace

Přečteno: 519

Komentářů: 0


Vzhledem k tomu, že při zpřesnění podmínek požaduje nyní vláda trénování v rouškách, tréninky budou zahájeny až v době, kdy bude tento požadavek zrušen.


Pokud bude nutnost trénovat v rouškách, bude zahájení tréninků odloženo. Nechceme riskovat kolaps hráčů a jejich detoxikaci vydechovaným kysličníkem uhličitým.

 

Výkonnostní stolní tenis vyžaduje plynulé dýchání při tréninku. Při správném tréninku by měli všichni hráči už po rozcvičce roušku promočenu a tedy zcela neúčinnou. O to více by jim ale zabraňovala přístupu kyslíku a tím by zvyšovala riziko pádu a úrazu. Toto riziko je pro mě jako pro trenéra neakceptovatelné.

 

Z tohoto důvodu, pokud nedomluví Národní sportovní agentutra podmínky pro sport, které nebudou ohrožovat zdraví našich hráčů, tedy bez roušek, tréninky mládeže zahájeny nebudou. Proto prosím sledujte aktuálně naši internetovou stránku, ať se dozvíte, kdy k zahájení opravdu dojde.

 

Další možností je, že opozice nepodpoří prodloužení nouzového stavu, v tom případě by mohly být tréninky obnoveny od pondělí 14. 12. 2020, kdy nouzový stav končí.

 

Děkuji za pochopení.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názorZpět


Středa 24.04.2024Nastavit tuto stránku jako domovskou


Děkujeme za finanční podporu Městské části Praha 8.


Děkujeme za finanční podporu MŠMT ČR.


Magistrát hl. m. Prahy


Petr Barcal - realitní makléřCopyright
TTC Praha

Vytvořil
MF SOFT