Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 13 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 15.30 - 17.00, Středa 16.00 - 17.30, čtvrtek 16.00 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2007 a mladší - čtvrtek 15.00 až 16.00 hodin.

Reportáže

Vítězem finálového turnaje nejmladšího žactva se stal Vít Kasner

Překvapivým vítězem finálového turnaje TOP 16 nejmladšího žactva se stal Vít Kanser, který ve skupině prohrál s Lukášem Martinkem a posotupoil až z 2. místa, ale v semifinále vyřadil celkového vítěze VC CST Ďáblice Martina Janduse, který suverenně vyhrál všechny předchozí turnaje.

Fuček Miloslav

23.06.2018

Reportáže

Přečteno: 31

Komentářů: 0

Amálie Bendová vítězstvím v TOP 16 vyhrála celý 4. ročník dvouhry VC CST Ďáblice

Amálie Bendová dnes vybojovala vítězství ve finálovém turnaji TOP 16 maldšího žactva, čímž se stala celkovou vítězkou Velké ceny CST Ďáblice dvouher mladšího žactva. Martinovi Jandusovi 3. místo v turnaji nestačilo a skončil o sto bodů druhý.

09.06.2018

Reportáže

Přečteno: 41

Modřanská minipálka prověřila formu i všestrannost

Jak dopadla včerejší Modřanská minipálka a jak si na ní vedli naši hráči. Za úspěch je možno považovat Lukášovo celkové 4. místo v kategorii 2009 a mladší a 3. místio ve stolním tenisu.

03.06.2018

Reportáže

Přečteno: 37

Vítězem finálového turnaje TOP 16 dorostu a staršího žactva se stal Matyáš Kotrbáček

Kategorie staršího žactva a dorostu Velké ceny CST Ďáblice jsou pro letošní čtvrtý ročník uzavřeny. Adam Košacký sice ve finále dnes podlehl Matyáši Kotrbáčkovi, ale přesto se stal vítězem dvouher i čtyřher 4. ročníku Velké ceny CST Ďáblice v kategoriích staršího žactva i dorostu.