Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 13 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 16.00 - 17.30, Středa 16.00 - 17.30, čtvrtek 16.00 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2010 a mladší - čtvrtek 15.00 až 16.00 hodin.



Starší žáci v 3. třídě přeboru družstev šestí

Na přeborech se sešlo 19 týmů, zo toho šest hrálo první třídu (krajská soutěž) o postup na Mistrovství ČR, které bude koncem srpna v Ostravě. Dalších šest týmů hrálo 2. třídu a zbylých sedm týmů třetí třídu.

 

1. třída

1. Kotlářka Praha A (Šíp, Podrazil, Kopecký, Kaucký F., Truchlík), 2. TTC Elizza Praha A (Benák V., Benák J., Rochowanski, Zacharda), 3. Sparta Praha (Sochor D., Marhol, Jandus, Rulc), 4. Slavoj Praha (Nádvorník, Rek A., Gräf, Rek L.), 5. TTC Elizza Praha B (Remunda, Ošmera, Vavroušek, Lebeda, Durdis), 6. Kotlářka Praha B (Bertho Ta., Procházka, Svoboda S., Holík)

 

2. třída

1. Kotlářka Praha C (Bendová, Holík, Truchlík, Kaucký F., Bertho Ti.), 2. KST FZŠ Trávníčkova (Rein, Kuchta, Ohera), 3. Slavoj Praha B (Rek L., Slavíček, Sládek, Kodetová), 4. Kotlářka Praha D (Martinec, Maděra, Hruška, Farris), 5. Sparta Praha B (Nosková, Šourek, Mělíšková), 6. Kotlářka Praha E (Holý, Hůka, Mach, Svoboda K.),

 

3. třída

 

TTC Elizza Praha C – Sokol Stodůlky 3:1

TTC Praha – TJ AVIA Čakovice 1:3

Čábela – Červinka 0:3(-6,-11,-9), Pytelka – Urban 0:3(-7,-10,-4), Budínský 3:0 w.o., Čábela – Urban 0:3(-9,-8,-4)

Loko Vršovice B – Loko Vršovice A 1:3

TJ AVIA Čakovice – Loko Vršovice B 3:1

Sokol Stodůlky – TTC Praha 3:0

Němeček – Budínský 3:0(3,7,3), Adámek – Čábela 3:1(-9,9,100,6), Škába – Pytelka 3:2(-4,9,7,6,7), Němeček – Čábela 3:0(2,8,6)

ABC Braník – TTC Elizza Praha C 0:3

TTC Praha – ABC Braník 2:3

Čábela – Vojíř 2:3(-5,-11,13,11,-9), Budínský – Čermák 3:0(9,6,9), Pytelka -Mojka 0:3(-7,-3,-9), Čábela – Čermák 3:2(6,-6,11,-5,10), Budínský – Vojíř 1:3(-7,11,-6,-9)

Loko Vršovice B – Sokol Stodůlky 0:3

Loko Vršovice A – AVIA Čakovice 0:3

Sokol Stodůlky – Loko Vršovice A 3:2

ABC Braník – Loko Vršovice B 3:0

TTC Elizza Praha C – TTC Praha 3:1

Durdis – Čábela 3:0(7,4,7), Krejčík – Budínský 3:0(3,4,1), Šedivý – Pytelka 2:3(-7,12,-5,6,-6), Durdis – Budínský 3:0(4,7,2)

Loko Vršovice B – TTC Elizza Ptaha C 0:3

Loko Vršovice A – ABC Braník 1:3

TJ AVIA Čakovice – Sokol Stodůlky 0:3

ABC Braník – TJ AVIA Čakovice 2:3

TTC Elizza Praha C – Loko Vršovice A 3:1

TTC Praha – Loko Vršovice B 3:2

Čábela – Krutina 3:2(6,-10,10,-9,9), Pytelka – Holý 2:3(5,-7,-2,12,-8), Budínský 3:0 w.o., Čábela – Holý 3:0(6,6,9), Pytelka – Krutina 1:3(-9,5,-4,-8)

Loko Vršovice A – TTC Praha 3:2

Seeman – Budínský 3:0(6,8,6), Čermák – Čábela 2:3(-3,3,-8,8,-5), Pytelka 0:3 w.o., Seeman – Čábela 3:0(8,8,7), Čermák – Budínský 3:1(8,-9,7,3)

TJ AVIA Čakovice – TTC Elizza Praha C 0:3

Sokol Stodůlky – ABC Braník 3:1

 

Pořadí 3. třídy

1. TTC Elizza Praha C, 2. Sokol Stodůlky, 3. TJ AVIA Čakovice, 4. ABC Braník, 5. Loko Vršovice A, 6. TTC Praha, 7. Loko Vršovice B



Přidání komentáře k článku Starší žáci v 3. třídě přeboru družstev šestí



Nadpis:


Autor:


Email:


Komentář:




Kontrolní součin: jedenáct krát pět =



Středa 22.09.2021



Nastavit tuto stránku jako domovskou


Děkujeme za finanční podporu Městské části Praha 8.


Děkujeme za finanční podporu MŠMT ČR.


Magistrát hl. m. Prahy


Petr Barcal - realitní makléř



Copyright
TTC Praha

Vytvořil
MF SOFT