Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 13 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 15.30 - 17.00, Středa 16.00 - 17.30, čtvrtek 16.00 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2008 a mladší - čtvrtek 15.00 až 16.00 hodin.



Dvojnásobným vítězem Marcel Cupu nejmladších žáků se stal Václav Podrazil

Fuček Miloslav

11.10.2014

Reportáže

Přečteno: 778

Komentářů: 0


Václav Podrazil vyhrál na úvodním turnaji Velké ceny Centra zábavy Karlín nejmladších žáků dvouhru i čtyřhru.


Při účasti jedenácti hráčů se hrálo ve dvou skupinách. První dva z každé skupiny postupovali do finálové skupiny o 1. až 4. místo, hráči na 3. a 4. místě postoupili do skupiny o 5. až 8. místo a hráči na 5. a 6. místech postoupili do skupiny o 9. až 11. místo. Vzájemné zápasy ze základních skupin se do skupin ve 2. stupni turnaje započítaly.

 

Dvouhra - 1. stupeň

 

Skupina A

Podrazil – Kudrnová 3:0(3,1,1), Shyrokoryadov – Flandera 3:0(3,8,6), Remunda – Votava 0:3(-1,-2,-1), Kudrnová – Votava 0:3(-3,-2,-4), Flandera – Remunda 3:0(6,10,8), Podrazil – Shyrokoryadov 3:0(2,2,1), Shyrokoryadov – Kudrnová 3:0(8,4,9), Remunda – Podrazil 0:3(-1,-3,-2), Votava – Flandera 3:0(6,4,3), Kudrnová – Flandera 0:3(-1,-5,-8), Podrazil – Votava 3:0(8,9,9), Shyrokoryadov – Remunda 3:0(8,10,6), Remunda – Kudrnová 3:0(5,5,3), Votava – Shyrokoryadov 3:0(1,5,9), Flandera – Podrazil 0:3(-4,-2,-2)

 

Pořadí skupiny A

1. Václav Podrazil – TTC Praha 10, 2. Radim Votava 8, 3. Roman Shyrokoryadov – SK Vršovice 6, 4. Lukáš Flandera – Sparta Praha 4, 5. Matheos Remunda – Sparta Praha 2, 6. Lucie Kudrnová – Kotlářka 0

 

Skupina B

Hofman – Mikula 3:0(1,3,5), Rousek – Sedlecký 3:0(4,4,4), Mikula – Rousek 0:3(-5,-1,-3), Kukla – Hofman 2:3(-1,7,-7,7,-5), Rousek – Kukla 1:3(-8,-6,7,-11), Sedlecký – Mikula 0:3(-8,-6,-7), Kukla – Sedlecký 3:0(6,1,3), Hofman – Rousek 3:2(-13,3,3,-12,6), Sedlecký – Hofman 0:3(-2,-3,-2), Mikula – Kukla 0:3(-7,-2,-3)

 

Pořadí skupiny B

1. Jan Hofman – Sparta Praha 8, 2. Štěpán Kukla – Kotlářka 6, 3. Jan Rousek – TTC Praha 4, 4. Matěj Mikula – SK Vršovice 2. 5. Patrik Sedlecký – TTC Praha 0

 

Čtyřhry

 

Předkolo

Flandera, Remunda – Rousek, Sedlecký 0:3(-4,-5,-3)

 

Semifinále

Podrazil, Votava – Mikula, Shyrokoryadov 3:0(3,4,7), Hofman, Kukla – Rousek, Sedlecký 3:0(10,4,3)

 

Finále

Hofman, Kukla – Podrazil, Votava 1:3(-4,-6,7,-9)

 

Pořadí čtyřher

1. Václav Podrazil – TTC Praha a Radim Votava, 2. Jan Hofman – Sparta Praha a Štěpán Kukla – Kotlářka, 3. Jan Rousek a Patrik Sedlecký (oba TTC Praha) a Matěj Mikula a Roman Shyrokoryadov (oba SK Vršovice)

 

Dvouhry – 2. stupeň

 

Skupina o 1. až 4. místo

Podrazil – Kukla 3:0(12,4,3), Votava – Hofman 3:0(5,8,9), Kukla – Hofman 2:3, Podrazil – Votava 3:0, Votava – Kukla 3:2(3,-6,-6,8,7), Hofman – Podrazil 1:3(-2,-5,8,-7)

 

Skupina o 5. až 8. místo

Shyrokoryadov – Mikula 2:3(-8,9,-9,13,-9), Flandera – Rousek 0:3(-5,-4,-8), Mikula – Rousek 0:3, Shyrokoryadov – Flandera 3:0, Flandera – Mikula 3:1(11,8,-10,10), Rousek - Shyrokoryadov 3:0(8,6,4)

 

Pořadí

1. Jan Rousek 6, 2. Roman Shyrokoryadov 2 (5:3), 3. Štěpán Mikula 2 (4:5), 4. Lukáš Flandera 2 (3:4)

 

Skupina o 9. až 11. místo

Kudrnová – Sedlecký 3:1(-5,8,9,5), Remunda – Kudrnová 3:0, Sedlecký – Remunda 1:3(-7,8,-7,-7)

 

Pořadí dvouher

1. Václav Podrazil – TTC Praha 2000, 2. Radim Votava 1900, 3. Jan Hofman – Sparta Praha 1800, 4. Štěpán Kukla – Kotlářka 1700, 5. Jan Rousek – TTC Praha 1600, 6. Roman Shyrokoryadov – SK Vršovice 1500, 7. Matěj Mikula – SK Vršovice 1400, 8. Lukáš Flanderka – Sparta Praha 1300, 9. Matheos Remunda – Sparta Praha 1200, 10. Lucie Kudrnová – Kotlářka 1100, 11. Patrik Sedlecký – TTC Praha 1


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Čtvrtek 17.10.2019



Nastavit tuto stránku jako domovskou


Děkujeme za finanční podporu Městské části Praha 8.


Děkujeme za finanční podporu MŠMT ČR.


Magistrát hl. m. Prahy


Petr Barcal - realitní makléř



Copyright
TTC Praha

Vytvořil
MF SOFT