Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 13 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 16.00 - 17.30, Středa 16.00 - 17.30, čtvrtek 16.00 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2010 a mladší - čtvrtek 14.45 až 15.45 hodin.Dvě čtvrtá místa z útěchy dnešního turnaje Grand Prix U17 a U13

Fuček Miloslav

27.03.2022

Reportáže

Přečteno: 71

Komentářů: 0


Bára tentokrát na dnešním turnaji Grand Prix kategorií U13 útěchu nevyhrála. Filip Č. v kategorii U17 vyhrál v 1. kole útěchy, do finále nepostoupil, ale v boji o třetí místo v útěše neuspěl. Je to ale stejně jeho dosud nejlepší výsledek na turnaji Grand Prix.


Kategorie U17, v které startoval Filip Č. byla dnes silně obsazená, protože turnaj je v termínu, kdy se nehraje liga. Tím pádem zde byli silní hráči, kteří jinak dávají přednost lize a díky tomu se několik silných hráčů, kteří hrávají turnaj A dostali tentokrát to turnaje B. Pro Filipa Č. je handicapem, že začal stolní tenis hrát poměrně pozdě a jeho soupeři v této kategorii mají herně několik let náskok. Škoda, že Filip nedotáhl poslední zápas do vítězného konce, když už vedl 2:0 na tohoto soupeře herně měl.

 

Ve skupině měl filip čtyři soupeře, z nichž dva byli jasně na postup. Z těch zbylých Filip jednomu podlehl 0:3 a druhého porazil 3:0. Ve skupině skončil čtvrtý. jeho soupeři byli vyrovnaní a bvyl mezi nimi kolotoč, protože se vzájemně posporáželi.

 

Kategorie U13 byla také poměrně silná. Bára porazila Mandata ze Sparty, s kterým u nás v Ďáblicích prohrála. Na Kézra z Kotlářky nestačila, ale hrála s ním vyrovnaně. Vyrovnaně hrála i s Hofmannem s Elizzy, nad kterým vedla 2:1 a měla náskok i v čtvrtém setu. Pak ale přišel Hofmanův nástup, šňůra bodů, kterou njsme sice přerušili time outem, ale Hofman stejně set dotáhl do vítězného konce. V rozhodujícím setu už potom oopanoval situaci a vyhrál 3:2.

 

Bára v prvním kole útěchy porazila mladšího Kézra, potom ale podlehla v boji o postup do finále útěchy a nakonec nevybojovala ani třetí místo. Skončila tak stejně jako Filip Č. čtvrtá.

 

Turnaje se nezúčastnil Tomáš Š., jehož role by zde byla o poznání lehčí, protože hraje stejně dlouho jako Filip Č. a má i přibližně jeho výkonnost, což by v kategorii U13 mělo stačit i na postup v B turnaji do hlavní soutěže. Horčí to bude mít za rok v kategorii U15, zejména, když letos nebyl zatím na žádném turnaji Grand Prix a bez turnajových zkušeností a hry proti lepším hráčům bude těžko se svými soupeři vrstevníky držet krok.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názorZpět


Pondělí 23.05.2022Nastavit tuto stránku jako domovskou


Děkujeme za finanční podporu Městské části Praha 8.


Děkujeme za finanční podporu MŠMT ČR.


Magistrát hl. m. Prahy


Petr Barcal - realitní makléřCopyright
TTC Praha

Vytvořil
MF SOFT