Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 13 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 16.00 - 17.30, Středa 16.00 - 17.30, čtvrtek 16.00 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2010 a mladší - čtvrtek 14.45 až 15.45 hodin.Vítězi včerejšího Zimního turnaje se stali Bednář, Šubert, Šťastný a Hurdálek

Fuček Miloslav

20.02.2022

Reportáže

Přečteno: 103

Komentářů: 0


Včera se odehrál šestý turnaj osmého ročníku Velké ceny VST Ďáblice za účasti 52 hráčů v celkem čtyřech věkových kategoriích.


Zimní turnaj začal dopoledne kategorií U15, v které se sešlo 17 hráčů. Dvouhru vyhrál Ondřej Šťastný z TJ Neratovice, který ve finále porazil v pětisetové bitvě Karla Jedličku z KST Vršovice. Třetí místo vybojoval Matěj Kulíšek z TJ Sokola Všetaty, když také v pětisetové bitvě porazil Ondřeje Homolu z TJ Neratovice.

 

Ve čtyřhrře vyhráli Karel Jedlička (KST Vršovice) a Jan Kittnar (TTC Praha), kteří ve finále přehráli Matěje Kulíška s Františkem Štichem (oba TJ Sokol Všetaty) 2:0. Třetí místo vybojovali bratři Horčákovi z TTC Klánovice.

 

Odpoledne se hráli společně kategorie U19 a souběžně s ní spojené do jednoho turnaje kategorie U11 a U13.

 

Kategorii U19 vyhrál Pavel Hurdálek z TJ Neratovic, který ve finále porazil 3:0 Lukáše Macka z KST vršovice. V boji o třetí místo porazil Václav Kopecký z TJ Sokola Všetaty 3:1 Karla jedličku z KST Vršovice.

 

Ve čtyřhře vyhráli Rozálie Feriová (TJ Sokol Dřínov) a Pavel Hurdálek (TJ Neratovice), před Karlem Jedličkou a Lukášem Mackem (oba KST Vršovice) a Terezou Vivialovou (TJ Sokol Všetaty) s Václavem Kopeckým (TJ Sokol Všetaty), kteří porazili 2:0 Michala Vajdu (TTC Praha) a Marka Přibyla (SK Zonka Nymburk).

 

Kategorii U13 vyhrál Tomáš Šubert z TTC Praha, který ve finále porazil 3:2 Lilianu Kulíškovou z SKST Teplice. V boji o třetí místo porazil Zdeněk Horčíkl z TTC Klánovice 3:0 Barboru Ševčíkovou u TTC Praha.

 

Čtyřhra U13 byla triumfem TTC Praha, kde se ve finále utkali Tomáš Šubert a Richard Lonek proti Barboře Ševčíkové a Veronice Kostlivé (všichni TTC Praha), Třetí místo vybojovaly Liliana Kulíšková (SKST Teplice) s Veronikou Sedláčkovou ze Slovanu Bohnice. Těsně za nima zůstali vítězové kategorie U11 Adam Měcháček a Norbert Kos (oba KST Vršovice)

 

Kategorii U11 vyhrál Filip Bednář z Kotlářky Praha před Adamem Měcháčkem z KST Vršovice a Viktorií Kulíškovou z SKST Teplice. Ve čtyřhře byli nejlepší Adam Měcháček a Pavel Kos (oba KST Vršovice) před Viktorií Kulíškovou (SKST Teplice) s Filipem Bednářek (Kotlářka Praha) a Dominikem Navrátilem a Janem Jakoubkem (oba TTC Praha).

 

Podrobné výsledky najdete v průběhu příštího týdne v sekci výsledky.

 

Z hráčů TTC Praha se v kategorii U15 zúčastnili Jan Kittnar, Aneta Jünglingová, Richard Najman, Jan Kyselka a Vojtěch Španil. V U13 startovali Tomáš Šubert, Richard Lonek, Barbora Ševčíková a Veronika Kostlivá. V kategorii U19 jsme na turnaji Měli Michalůa Vajdu, Filipa Čábelu a Tomáše Pytelku a v kategorii U11 Dominika Navrátila a Jana Jakoubka.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názorZpět


Pondělí 23.05.2022Nastavit tuto stránku jako domovskou


Děkujeme za finanční podporu Městské části Praha 8.


Děkujeme za finanční podporu MŠMT ČR.


Magistrát hl. m. Prahy


Petr Barcal - realitní makléřCopyright
TTC Praha

Vytvořil
MF SOFT