Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 13 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 16.00 - 17.30, Středa 16.00 - 17.30, čtvrtek 16.00 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2010 a mladší - čtvrtek 14.45 až 15.45 hodin.



Bára opět vyhrála útěchu turnaje B v kategorii U13

Fuček Miloslav

14.11.2021

Reportáže

Přečteno: 45

Komentářů: 0


Dnes se konal v areálech Hamr Braník další turnaj seriálu Grand Prix PSST. Opět se zúčastnil pouze jeden hráč TTC Praha, tentokrát to byla Bára v kategorii U13.


V tomto ročníku seriálu turnajů Grand Prix PSST se bohužel moc našich hráčů na turnaje neodvážilo. Podruhé byla Bára v kategorii U13, Michal V. se vyzkoušel jednou kategorii U19 a Honza Kyselka byl jednou v kategorii U15.

 

Bára měla tentokrát hodně težkou skupinu, z které nepostoupila. Ale dokázala v ní porazit hráče Karla Drbala, který před tím porazil vítězku této skupiny Nelu Sedláčkovou z SKST Vlašim. Celý B turnaj U13 vyhrál Šimon Chlad, který skončil v Bářině skupině na druhém místě.

 

Turnaj B U13

 

Pořadí skupiny A

1. Jakub Felfel – Kotlářka Praha, 2. Sofie Müllerová – SKST Vlašim, 3. Adéla Krásenská – Slovan Bohnice, 4. Tomáš Rozsíval – Sparta Praha

 

Pořadí skupiny B

1. Dušan Lizák – SKST Vlašim, 2. Matouš Hronek – Kotlářka Praha, 3. Daniel Fedotov – Loko Vršovice, 4. Jakub Rozsíval – Sparta Praha

 

Skupina C

Sedláčková – Ševčíková 3:0(4,8,4), Drbal – Chlad 1:3(-7,-9,9,-9), Ševčíková – Chlad 0:3(-4,-3,-11), Sedláčková – Drbal 1:3(-10,-8,4,-7), Sedláčková – Chlad 3:0(6,11,2), Drbal – Ševčíková 1:3(-8,8,-9,-4)

 

Pořadí skupiny C

1. Nela Sedláčková – SKST Vlašim 5, 2. Šimon Chlad – ACS Přední Lhota 5, 3. Barbora Ševčíková – TTC Praha 4, 4. Karel Drbal – Loko Vršovice 4

 

Pořadí skupiny D

1. Filip Šedivý – Elizza Praha, 2. Denisa Kriglová – SKST Vlašim, 3. Amálie Lorenzová – Slovan Bohnice, 4. Oliver Brixí – Sparta Praha

 

Hlavní soutěž turnaje B U13

 

Čtvrtfinále

Felfel – Kriglová 0:3(-4,-10,-8), Hronek – Sedláčková 0:3(-4,-6,-7), Šedivý – Müllerová 0:3(-6,-5,-12), Chlad – Lizák 3:1(8,-8,6,6)

 

Semifinále

Kriglová – Sedláčková 3:1(6,8,-4,6), Müllerová – Chlad 1:3(-8,11,-6,-4)

 

Finále

Kriglová – Chlad 2:3(7,7,-6,-6,-7)

 

O 3. místo

Sedláčková – Müllerová 1:3(8,-5,-7,-7)

 

O 5. až 8. místo

Felfel – Hronek 3:1(-11,4,9,9), Šedivý – Lizák 2:3(10,10,-8,-9,-8)

 

O 5. místo

Felfel – Lizák 3:0(9,8,12)

 

O 7. místo

Hronek – Šedivý 3:0(10,4,3)

 

Pořadí turnaje B U13

1. Šimon Chlad – ACS Přední Lhota, 2. Denisa Kriglová – SKST Vlašim, 3. Sofie Müllerová – SKST Vlašim, 4. Nela Sedláčková – SKST Vlašim, 5. Jakub Felfel – Kotlářka Praha, 6. Dušan Lizák – SKST Vlašim, 7. Matouš Hronek – Kotlářka Praha, 8. Filip Šedivý – Elizza Praha

 

Hráči, kteří postoupili ze skupiny C, kde byla Bára Ševčíková, skončili na 1. a 4. místě.

 

Útěcha turnaje B 13

 

Čtvrtfinále

Lorenzová – Brixí 1:3(2,-9,-10,-10), Drbal – Ševčíková 0:3(-9,-3,-10), Krásenská – Rozsíval J. 3:0(10,4,6), Rozsíval T. - Fedotov 0:3(-4,-8,-4)

 

Semifinále

Brixí – Ševčíková 0:3(-4,-5,-6), Krásenská – Fedotov 3:2(7,-13,7,-7,9)

 

Finále

Ševčíková – Krásenská 3:1(9,8,-7,4)

 

O 3. místo

Brixí – Fedotov 0:3(-7,-2,-4)

 

O 5. až 8. místo

Lorenzová – Drbal 0:3(-8,-4,-7), Rozsíval J.- Rozsíval T. 2:3(8,-4,9,-8,-3)

 

O 5. místo

Drbal – Rozsíval T. 3:1(-6,10,3,6)

 

O 7. místo

Lorenzová – Rozsíval J. 3:0(2,2,1)

 

Pořadí útěchy B U13

1. Barbora Ševčíková – TTC Praha, 2. Adéla Krásenská – Slovan Bohnice, 3. Daniel Fedotov – Loko Vršovice, 4. Oliver Brixí – Sparta Praha, 5. Karel Drbal – Loko Vršovice, 6. Tomáš Rozsíval – Sparta Praha, 7. Amálie Lorenzová – Slovan Bohnice, 8. Jakub Rozsíval – Sparta Praha

 

Pro úplnost ještě pořadí turnaje A.

 

Turnaj A U13

1. Lukáš Elicer – STC Slaný, 2. Matěj Durdis – Elizza Praha, 3. Václav Vašina – SKP Sever Ústí n. L., 4. Tereza Makarová – STC Slaný, 5. Eliška Slavíčková – Slavoj Praha, 6. Dominik Zinke – STC Slaný, 7. Lukáš Martinek – Sparta Praha, 8. Michaela Alinčová – Elizza Praha, 9. Daniel Martínek – SKST Vlašim, 10. Ondřej Martinec – Elizza Praha, 11. Laura Maršíčková – SKST Vlašim, 12. Anna Bartoňová – Slovan Bohnice, 13. Richard Běhal – Elizza Praha, 14. Tomáš Dobeš – Slovan Bohnice, 15. Tereza Rousová – Slavoj Praha, 16. Marek Nemčík – Elizza Praha, 17. Kristian Svoboda – Kotlářka Praha, 18. Oliver Olt – Kotlářka Praha, 19. Filip Mařík – Sokol Stodůlky, 20. Kryštof Beran – Kotlářka Praha

 

Škoda, že na turnaj nešel třeba Tomáš Š., který na našich ďáblických turnajích poráží jak Filipa Maříka, tak Kryštofa Berana, takže by měl výkonnostně na turnaj A. Bylo by vhodné, aby na příští turnaj U13 šel, protože byb zde mohl vyhrát turnaj B a postoupit na další turnaj na turnaj A. Bohužel letos už moc turnajů U13 nebude, nejbližší je až 12. 12. 2021, který bude v herně ABC Braník jako Memoriál Kalibery. Bohužel na něm nebudu moct kaučovat, protože jsem delegován jako vrchní rozhodčí na 2.ligu mužů do Michle.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Úterý 07.12.2021



Nastavit tuto stránku jako domovskou


Děkujeme za finanční podporu Městské části Praha 8.


Děkujeme za finanční podporu MŠMT ČR.


Magistrát hl. m. Prahy


Petr Barcal - realitní makléř



Copyright
TTC Praha

Vytvořil
MF SOFT