Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 13 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 16.00 - 17.30, Středa 16.00 - 17.30, čtvrtek 16.00 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2008 a mladší - čtvrtek 15.00 až 16.00 hodin.



Před koronapřestávkou dva naši hráči na turnaji Grand Prix PSST

Fuček Miloslav

13.10.2020

Reportáže

Přečteno: 33

Komentářů: 0


Posledním turnajem před koronapřestávkou bylo nedělní Grand Prix staršího a nejmladšího žactva. Ve starším žactvu jsme měli na turnaji dva hráče.


Honza Kittnar a Tomáš Pytelka se zúčastnili nedělního Grand Prix v kategorii staršího žactva. V B turnaji při účasti 16 hráčů skončil Honza na 7. místě a Tomáš na 15. místě. V kategori nejmladšího žactva, kde bylo celkem deset hráčů, jsme zastoupení neměli.

 

Turnaj B – starší žactvo

 

Skupina A

Krejčík – Svoboda 3:0(10,2,3), Čermák – Kittnar 0:3(-11,-11,-8), Svoboda – Kittnar 2:3(4,6,-8,-9,-6), Krejčík – Čermák 3:0(5,8,5), Čermák – Svoboda 0:3(-4,-9,-3), Kittnar – Krejčík 0:3(-5,-6,-9)

 

Pořadí skupiny A

1. Julius Krejčík – Elizza Praha 6, 2. Jan Kittnar – TTC Praha 5, 3. Kristián Svoboda – Kotlářka Praha 4, 4. Vojtěch Čermák – Loko Vršovice 3

 

Pořadí skupiny B

1. Tereza Melíšková – Sparta Praha 6, 2. Lukáš Krutina – Loko Vršovice 5, 3. Filip Mach – Kotlářka Praha 4, 4. Jakub Hofman – Elizza Praha 3

 

Skupina C

Maděra – Pytelka 3:1(1,-6,3,8), Kemlinková – Dostalík 3:2(-5,-5,10,9,5), Pytelka – Dostalík 1:3(-8,18,-5,-8), Maděra – Kemlinková 2:3(-8,-6,8,8,-5), Kemlinková – Pytelka 3:0(7,1,0), Dostalík – Maděra 0:3(-3,-3,-7)

 

Pořadí skupiny C

1. Nela Kemlinková – Elizza Praha 6, 2. Vojtěch Maděra – Kotlářka Praha 5, 3. Robert Dostalík – KST ZŠ Trávníčkova 4, 4. Tomáš Pytelka – TTC Praha 3

 

Pořadí skupiny D

1. Šimon Petrtýl – Elizza Praha 6, 2. Eliška Slavíčková – Slavoj Praha 5, 3. David Kodeš – Kotlářka Praha 4, 4. Patrik Holý – Loko Vršovice 3

 

Čtvrtfinále

Krejčík – Krutina 3:1(6,-8,5,6), Slavíčková – Kemlinková 2:3(-9,4,8,-7,-3), Petrtýl – Kittnar 3:1(7,-9,1,6), Maděra – Melíšková 1:3(-6,-10,9,-6)

 

Semifinále

Krejčík – Kemlinková 3:2(13,-5,6,-9,7), Petrtýl – Melíšková 1:3(8,-9,-8,-6)

 

Finále

Krejčík – Melíšková 2:3(8,-9,7,-9,-7)

 

O 3. místo

Kemlinková – Petrtýl 0:3(-8,-14,-8)

 

O 5. až 8. místo

Krutina – Slavíčková 0:3(-11,-8,-9), Kittnar – Maděra 1:3(10,-8,-3,-9)

 

O 5. místo

Slavíčková – Maděra 1:3(6,-8,-4,-15)

 

O 7. místo

Krutina – Kittnar 2:3(-9,5,-7,7,-7)

 

Útěcha – o 9. až 16. místo

Mach – Holý 2:3(7,-6,-5,9,-13), Pytelka – Svoboda 1:3(-7,9,-8,3-6), Kodeš – Čermák 0:3(-8,-10,-9), Hofman – Dostalík 0:3(-6,-6,-5)

 

O 9. až 12. místo

Holý – Svoboda 1:3(-4,12,-8,-8), Čermák – Dostalík 0:3(-6,-13,-2)

 

O 9. místo

Svoboda – Dostalík 3:2(-4,5,8,-6,6)

 

O 11. místo

Holý – Čermák 3:0(10,7,8)

 

O 13. až 16. místo

Mach – Pytelka 3:1(-9,6,8,5), Kodeš – Hofman 3:0(5,8,3)

 

O 13. místo

Mach – Kodeš 3:0(6,10,5)

 

O 15. místo

Pytelka – Hofman 3:0(11,6,4)

 

Pořadí turnaje B staršího žactva

1. Tereza Melíšková – Sparta Praha, 2. Julius Krejčík – Elizza Praha, 3. Šimon Petrtýl – Elizza Praha, 4. Nela Kemlinková – Elizza Praha, 5. Vojtěch Maděra – Kotlářka Praha, 6. Eliška Slavíčková – Slavoj Praha, 7. Jan Kittnar – TTC Praha, 8. Lukáš Krutina – Loko Vršovice, 9. Kristián Svoboda – Kotlářka Praha, 10. Robert Dostalík – KST ZŠ Trávníčkova, 11. Patrik Holý – Loko Vršovice, 12. Vojtěch Čermák – Loko Vršovice, 13. Filip Mach – Kotlářka Praha, 14. David Kodeš – Kotlářka Praha, 15. Tomáš Pytelka – TTC Praha, 16. Jakub Hofman – Elizza Praha

 

Pro úplnost ještě celkové pořadí turnaje A: 1. Václav Nádvorník – Slavoj Praha, 2. Sebastian Svoboda – Koltářka Praha, 3. Martin Kandus – Sparta Praha, 4. Jan Marhol – Sparta Praha, 5. Maxim Truchlík – Kotlářka Praha, 6. Filip Kaucký – Kotlářka Praha, 7. Michal Procházka – Koltářka Praha, 8. Hanka Kodetová – Slavoj Praha, 9. Lukáš Rek – Slavoj Praha, 10. Tibor Bertho – Kotlářka Praha, 11. Matěj Šindelář – Loko Vršovice, 12. Adéla Nosková – Sparta Praha, 13. Lukáš Lebeda – Elizza Praha, 14. Prokop Holý – Kotlářka Praha, 15. Ondřej Sládek – Slavoj Praha, 16. Jakub Urban – AVIA Čakovice, 17. Adam Podrazký – Elizza Praha, 18. Matěj Durdis – Elizza Praha, 19. Nathan Cafmeyer – Slavoj Praha, 20. Jakub Magyar – Slavoj Praha


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Úterý 27.10.2020



Nastavit tuto stránku jako domovskou


Děkujeme za finanční podporu Městské části Praha 8.


Děkujeme za finanční podporu MŠMT ČR.


Magistrát hl. m. Prahy


Petr Barcal - realitní makléř



Copyright
TTC Praha

Vytvořil
MF SOFT