Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 13 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 16.00 - 17.30, Středa 16.00 - 17.30, čtvrtek 16.00 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2008 a mladší - čtvrtek 15.00 až 16.00 hodin.Zahajujeme on line soutěž

Fuček Miloslav

12.10.2020

Soutěž

Přečteno: 68

Komentářů: 0


Vzhledem k tomu, že byly ode dneška vládním nařízením přerušeny tréninky, zahajujeme jako náhradní program on line soutěž, která bude mít minimálně čtyři kola. Soutěž skončí při obnovení tréninků.


Jednotlivá kola on line soutěže budeme vyhlašovat zde vždy v pondělí a ve středu na stránce www.mladez.ttcpraha.cz. Termíny na odpovědi budou jednotě vždy tak, že na pondělní kola bude možno odpovídat do středy téhož týdne a na středeční kola do pátku téhož týdne. Za zaslání odpovědi v termínu výhradně na email soutez(zavináč)mladez.ttcpraha.cz bude 10 bodů. Odpovědi došlé se zpožděním je možné uznat pouze v případě, pokud dojdou před uveřejněním správných odpovědí, ale bez přidělení zmíněných 10 bodů za včasné odeslání.

 

Praktické úkoly budou hodnoceny od 1 do 10 bodů + v případě zaslání videa 10 dalších bodů. Úkoly typu otázek s výběrem z odpovědí budou hodnoceny 5 body. Úkoly vyžadující slovní odpověď budou hodnceny od 1 do 10 bodů. Každé kolo bude mít tři otázky (úkoly).

 

Vyhodnocení jednotlivých kol bude průběžně, věrtšinou ve čtvrtek a v sobotu.

 

Body přidělené v soutěži jsou započítávány do oddílového bodování. Účast v soutěži je povinná pro všechny hráče, kteří aspirují na výkonnostní zařazení A, A – B nebo B.

 

1. kolo on line soutěže

 

Úkol č. 1

Vyzkoušej, kolik uděláš kliků za minutu. Dle možnosti pošli i video tohoto úkolu.

Za zaslání videa je 10 bodů, počet kliků je hodnocen dle počtu a kvality od 1 do 10 bodů.

 

Úkol č. 2

Vyber úplně správnou odpověď na tuto otázku z pravidel stolního tenisu. Správná odpověď bude hodnocena 5 body.

Správně provedené podání je takové, kdy je míček pálkou udeřen:

a) za koncovou čarou stolu prodlouženou na obě strany do nekonečna

b) za koncovou čarou stolu, ale současně mezi prolouženými postranními čarami stolu

c) mezi prodlouženými postranními čarami stolu

 

Úkol č. 3

Popis metodiku správného podání včetně nejčastějších chyb, které hráči dělají. Tato otázka není zaměřena na správné provedení podání podle pravidel, ale pouze na metodiku a taktiku. Odpověď bude hodnocena od 0 do 10 bodů.

 

Odpovědi posílejte na email soutez(zavináč)mladez.ttcpraha.cz nejpozději do středy 14.10. 2020. Video zašlete přes www.uschovna.cz nebo jinou obdobnou službu.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názorZpět


Úterý 27.10.2020Nastavit tuto stránku jako domovskou


Děkujeme za finanční podporu Městské části Praha 8.


Děkujeme za finanční podporu MŠMT ČR.


Magistrát hl. m. Prahy


Petr Barcal - realitní makléřCopyright
TTC Praha

Vytvořil
MF SOFT