Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 13 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 15.30 - 17.00, Středa 16.00 - 17.30, čtvrtek 16.00 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2008 a mladší - čtvrtek 15.00 až 16.00 hodin.



Lukáš skončil na turnaji Masters na 12. místě

Fuček Miloslav

10.05.2019

Reportáže

Přečteno: 67

Komentářů: 0


Lukáš se svými výsledky na turnaji Grand Prix kvalifikoval do turnaje Masters mezi 16 nejlepších hráčů. Turnaj se hrál ve středu 1. května 2019.


Turnaj se hrál ve dvou osmičlenných skupinách systémem každý s každým.

 

Skupina A

Kaucký – Cafmeyer 3:0, Kasner – Čmerda 3:1, Jírová – Plíšek 2:3, Petrtýl – Lebeda 0:3

Cafmeyer – Lebeda 1:3, Plíšek – Petrtýl 3:0, Čmerda – Jírová 1:3, Kaucký – Kasner 3:1

Kasner – Cafmeyer 3:0, Jírová – Kaucký 0:3, Petrtýl – Čmerda 2:3, Lebeda – Plíšek 0:3

Cafmeyer – Plíšek 0:3, Čmerda – Lebeda 3:1, Kaucký – Petrtýl 3:0, Kasner – Jírová 0:3

Jírová – Cafmeyer 3:1, Petrýl – Kasner 0:3, Lebeda – Kaucký 0:3, Plíšek – Čmerda 1:3

Cafmeyer – Čmerda 0:3, Kaucký – Plíšek 3:2, Kasner – Lebeda 1:3, Jírová – Petrtýl 3:0

Petrtýl – Cafmeyer 1:3, Lebeda – Jírová 3:1, Plíšek – Kasner 3:0, Čmerda – Kaucký 0:3

 

Pořadí skupiny A

1. Filip Kaucký – Kotlářka 17, 2. Pavel Plíšek – ST Benešov 12, 3. Anna Jírová – SKST Vlašim 11, 4. Lukáš Lebeda – Elizza 11, 5. Tomáš Čmerda – TTC Litvínov 11, 6. Vít Kasner – STC Slaný, 10, 7. Nathan Cafmeyer – Slavoj Praha 8, 8. Šimon Petrtýl – Elizza

 

Skupina B

Jandus – Martinek 3:0(1,3,6), Holejšovská – Wolf 3:1, Kabelka – Makarová 3:0, Mašek – Mikešová 3:1,

Martinek – Mikešová 2:3(9,-7,9,-9,-12), Makarová – Mašek 1:3, Wolf – Kabelka 2:3, Jandus – Holejšovská 3:0,

Holejšovská – Martinek 3:0(7,4,8), Kabelka – Jandus 3:0, Mašek – Wolf 3:0, Mikešová – Makarová 3:0,

Martinek – Makarová 3:2(8,-5,5,-6,7), Wolf – Mikešová 2:3, Jandus – Mašek 3:1, Holejšovská – Kabelka 0:3,

Kabelka – Martinek 3:1(/4,-8,6,7), Mašek – Holejšovská 0:3, Mikešová – Jandus 0:3, Makarová – Wolf 3:2,

Martinek – Wolf 3:0(2,4,8), Jandus – Makarová 3:0, Holejšovská – Mikešová 3:0, Kabelka – Mašek 0:3,

Mašek – Martinek 0:3(-8,-9,-6), Mikešová – Kabelka 1:3, Makarová – Holejšovská 0:3, Wolf – Jandus 0:3

 

Pořadí skupiny B

1. Jakub Kabelka – KST Apollo Ústí n. L. 13, 2. Martin Jandus – Sparta Praha 13, 3. Anna Holejšovská – SKST Vlašim 12, 4. Jan Mašek – Elizza 11, 5. Lukáš Martinek – TTC Praha 10, 6. Adéla Mikešová – Slavoj Praha, 7. Tereza Makarová – STC Slaný 8, 8. Filip Wolf – SKST Liberec 8

 

Ve skupinách o umístění se započítával vzájemný zápas ze základních skupin.

 

O 1. až 4. místo

Kaucký – Kabelka 1:3(8,-8,-9,3-7), Plíšek – Jandus 3:2(2,-8,7,-8,5), Kabelka – Jandus 3:0(10,7,5), Kaucký – Plíšek 3:2(6,-5,7,-7,9), Plíšek – Kabelka 1:3(-6,10,-4,-6), Jandus – Kaucký 2:3(-9,-11,6,8,-9)

 

Pořadí

1. Jakub Kabelka 6, 2. Filip Kaucký 5, 3. Pavel Plíšek 4, 4. Martin Jandus 3

 

O 5. až 8. místo

Jírová – Holejšovská 0:3, Lebeda – Mašek 3:2, Holejšovská – Mašek 3:0, Jírová – Lebeda 1:3, Lebeda – Holejšovská 0:3, Mašek – Jírová 3:0

 

Pořadí

1. Anna Holejšovská 6, 2. Lukáš Lebeda 5, 3. Jan Mašek 4, 4. Anna Jírová 3

 

O 9. až 12. místo

Čmerda – Martinek 3:0(8,3,8), Kasner – Mikešová 3:0(9,8,7), Martinek – Mikešová 3:3, Čmerda – Kasner 1:3(-4,8,-5,-6), Kasner – Martinek 3:0(8,10,3), Mikešová – Čmerda 3:2(-7,-10,9,1,8)

 

Pořadí

1. Vít Kasner 6, 2. Adéla Mikešová 5, 3. Tomáš Čmerda 4, 4. Lukáš Martinek 3

 

O 13. až 16. místo

Cafmeyer – Makarová 3:2, Petrtýl – Wolf 3:1, Makarová – Wolf 3:2, Cafmeyer – Petrtýl 3:1, Petrtýl – Makarová 0:3, Wolf – Cafmeyer 3:2

 

Pořadí

1. Nathan Cafmeyer 5, 2. Tereza Makarová 5, 3. Šimon Petrtýl 4, 4. Filip Wolf 4

 

Celkové pořadí Masters

1. Jakub Kabelka - KST Apollo Ústí n. L:, 2. Filip Kaucký – Kotlářka Praha, 3. Pavel Plíšek – ST Benešov, 4. Martin Jandus – Sparta Praha, 5. Anna Holejšovská – SKST Vlašim, 6. Lukáš Lebeda – Elizza Praha, 7. Jan Mašek – Elizza Praha, 8. Anna Jírová – SKST Vlašim, 9. Vít Kasner – STC Slaný, 10. Adéla Mikešová – Slavoj Praha , 11. Tomáš Čmerda – TTC Litvínov, 12. Lukáš Martinek – TTC Praha, 13. Nathan Cafmeyer – Slavoj Praha, 14. Tereza Makarová – STC Slaný, 15. Šimon Petrtýl – Elizza Praha, 16. Filip Wolf – SKST Liberec

 

a1. Martin Jandus – Sparta Praha 8013, 2. Filip Kaucký – Kotlářka Praha 7905, 3. Jkaub Kabelka – TTC Ústí n. Labem 7700, 4. Pavel Plíšek – ST Benešov 7623, 5. Vít Kasner – STC Slaný 7110, 6. Tibor Bertho – Kotlářka Praha 6330, 7. Jan Mašek – Elizza Praha 5977, 8. Anna Holejšovská – SKST Vlašim 5805, 9. Anna Jírová – SKST Vlašim 5724, 10. Lukáš Elicer – STC Slaný 5225, 11. Lukáš Lebeda – Elizza Praha 5225, 12. Tomáš Čmerda – TTC Litvínov 4964, 13. Šimon Petrtýl – Elizza Praha 4940, 14. Lukáš Martinek – TTC Praha 4677, 15. Adéla Mikešová – Slavoj Praha 4388, 16. Filip Wolf – SKST Liberec 4370, 17. Tereza Makarová – STC Slaný 4370, 18. Nathan Cafmeyer – Slavoj Praha 4205, 19. Viktorie Jůzová – Sokol Plzeň 2970, 20. Radim Kupsa – SKST Vlašim 2850, 21. Tomáš Kupsa – SKST Vlašim 2810, 22. Nela Kemlinková – Elizza Praha 2760, 23. Eva Havlíčková – Slavoj Praha 2640, 24. Václav Vašina – SKP Sever Ústí n. L. 2580, 25. Eliška Slavíčková – Slavoj Praha 2540, 26. Marek Hanzal – Slavoj Praha 2515, 27. Hanka Kodetová – Sokol Malá Hraštice 2430, 28. Adéla Nosková – Sparta Praha 2345, 29. Patrik Semotan – Slovan Bohnice, 30. Barbora Vorbsová – AVIA Čakovice.

 

Letošního seriálu turnajů Grand Prix pořádaných PSST se celkem v dvouhrách nejmladšího žactva zúčastnilo 99 hráčů a hráček. Ve čtyřhře skončil Lukáš na pěkném 6. místě.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Středa 17.07.2019



Nastavit tuto stránku jako domovskou


Děkujeme za finanční podporu Městské části Praha 8.


Děkujeme za finanční podporu MŠMT ČR.


Magistrát hl. m. Prahy


Petr Barcal - realitní makléř



Copyright
TTC Praha

Vytvořil
MF SOFT