Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 13 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 15.30 - 17.00, Středa 16.00 - 17.30, čtvrtek 16.00 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2008 a mladší - čtvrtek 15.00 až 16.00 hodin.



Grand Prix nejmladšího žactva

Fuček Miloslav

04.02.2019

Reportáže

Přečteno: 27

Komentářů: 0


V neděli 27. 1. 2019 se Lukáš zúčastnil dalšího Grand Prix v kategorii nejmladšího žactva.


Série turnajů Grand Prix Pražského svazu stolního tenisu pokračovala27. 1. v kategorii nejmladšího žactva pátým turnajem. Z TTC Praha se zúčastnil pouze Lukáš Martinek.

 

Skupina A

Petrtýl – Nosková 0:3(-7,-8,-9), Cafmexer N. - Martinek 2:3(-7,9,6,-9,-8), Nosková – Cafmeyer N. 0:3(-6,-7,-5), Kaucký – Petrtýl 3:0(4,9,7), Cafmeyer N. - Kaucký 0:3(-8,-4,-6), Martinek – Nosková 3:0(5,6,6), Kaucký – Martinek 3:2(9,6,-7,-12,2), Petrtýl – Cafmeyer N. 3:1(8,5,-8,13), Martinek – Petrtýl 1:3(-6,9,-5,-8), Nosková – Kaucký 0:3(-2,-5,-4)

 

Pořadí skupiny A

1. Filip Kaucký – Kotlářka 8, 2. Šimon Petrtýl – TTC Elizza Praha 6, 3. Lukáš Martinek – TTC Praha 6, 4. Nathan Cafmeyer – Slavoj Praha 5, 5. Adéla Nosková – Sparta Praha 5

 

Skupina B

 

1. Martin Jandus – Sparta Praha, 2. Tereza Makarová – STC Slaný, 3. Lukáš Lebeda – TTC Elizza Praha, 4. Marek Hanzal – Slavoj Praha, 5. Hanka Kodetová – TJ Sokol Malá Hraštice

 

Skupina C

 

1. Pavel Plíšek – ST Benešov, 2. Tibor Bertho – Kotlářka, 3. Václav Vašina – SKP Sever Ústí n. L., 4. Filip Wolf – SKST Liberec, 5. Tomáš Kupsa – SKST Vlašim

 

 

Skupina D

 

1. Jakub Kabelka – KST Apollo Ústí n. L., 2. Jan Mašek – TTC Elizza Praha, 3. Tomáš Čmerda – TTC Litvínov, 4. Jan Fiřt – SKST Liberec, 5. Eliška Slavíčková – Slavoj Praha

 

Čtvrtfinále

 

Kaucký – Makarová 3:0, Mašek J. - Plíšek P. 0:3, Kabelka – Petrtýl 3:0, Bertho Jandus 0:3

 

Semifinále

 

Kaucký – Plíšek P. 3:1(8,-8,9,7), Kabelka – Jandus 1:3(-11,-5,6,-9)

 

Finále

 Kaucký – Jandus 1:3(-8,-7,9,-5)

 

O 3. místo

 

Plíšek – Kabelka 1:3(-9,5,-6,-9)

 

O 5. až 8. místo

 

Makarová – Mašek J. 2:3, Petrtýl – Bertho 0:3

 

O 5. místo

 

Mašek – Bertho 0:3

 

O 7. místo

 

Makarová – Petrtýl 0:3

 

O 9. až 16. místo

 

Čmerda – Hanzal 3:0(4,9,6), Cafmeyer N. - Vašina 1:3(-5,-8,10,-9), Martinek – Wolf 1:3(-4,-1,13,-6), Fiřt – Lebeda 0:3(-7,-9,-5)

 

 

 

O 9. až 12. místo

 

Čmerda – Vašina 3:1(3,-6,6,12), Wolf – Lebeda 2:3(-7,-8,8,4,-6)

 

O 9. místo

 

Čmerda – Wolf 3:2(6,-12,10,-7,9)

 

O 11. místo

 

Vašina – Lebeda 3:0 w.o.

 

O 13. až 16. místo

 

Hanzal – Cafmeyer N. 3:0(7,8,8), Martinek – Fiřt 3:2(-9,4,3,-9,9)

 

O 13. místo

 

Hanzal – Martinek 1:3(1:3(-4,-5,5,-2)

 

 

O 15. místo

 

Cafmeyr N. - Fiřt 3:1(3:1(-8,6,3,5)

 

O 17. až 24. místo – o udržení v divizi A

 

Kupsa – Nosková 3:1(4,-8,10,7), Kodetová – Slavíčková3:0(9,8,12), Nosková – Slavíčková 3:0(8,4,5), Kupsa – Kodetová 3:0(6,3,2), Kodetová – Nosková 0:3(-4,-6,-6), Slavíčková – Kupsa 3:2(-9,-8,11,4,9)

 

Pořadí skupiny o udržení

 

1. Tomáš Kupsa – SKST Vlašim 5, 2. Adíla Nosková – Sparta Praha 5, 3. Hanka Kodetová – Sokol Malá Hraštice 4, 4. Eliška Slavíčková – Slavoj Praha 4

 

Pořadí dvouhry nejmladšího žactva

 1. Martin Jandus – Sparta Praha, 2. Filip Kaucký – Kotlářka, 3. Jakub Kabelka – KST Apollo Ústí n. L., 4. Pavel Plíšek – ST Benešov, 5. Tibor Bertho – Kotlářka, 6. Jan Mašek – TTC Elizza Praha, 7. Šimon Petrtýl – TTC Elizza Praha, 8. Tereza Makarová – STC Slaný, 9. Tomáš Čmerda – TTC Litvínov, 10. Filip Wolf – SKST Liberec, 11. Václav Vašina – SKP Sever Ústí n. L., 12. Lukáš Lebeda – TTC Elizza Praha, 13. Lukáš Martinek – TTC Praha, 14. Marek Hanzal – Slavoj Praha, 15. Nathan Cafmeyer – Slavoj Praha, 16. Jan Fiřt – SKST Liberec, 17. Tomáš Kupsa – SKST Vlašim, 18. Adíla Nosková – Sparta Praha, 19. Hanka Kodetová – Sokol Malá Hraštice, 20. Eliška Slavíčková – Slavoj Praha

 

V divizi B hrálo 23 hráčů. Postup do divize A si vítězstvím vybojoval Filip Cendelín – SKC Zruč nad Sázavou, který ve finále porazil Radima Kupsu z SKST Vlašim. Třetí místo vybojovala Lucie Kadlecová z TJ Loko Vršovice, která porazila Patrika Semotana ze Slovanu Bohnice.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Středa 20.02.2019



Nastavit tuto stránku jako domovskou


Děkujeme za finanční podporu Městské části Praha 8.


Děkujeme za finanční podporu MŠMT ČR.


Magistrát hl. m. Prahy


Petr Barcal - realitní makléř



Copyright
TTC Praha

Vytvořil
MF SOFT