Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 13 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 15.30 - 17.00, Středa 16.00 - 17.30, čtvrtek 16.00 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2008 a mladší - čtvrtek 15.00 až 16.00 hodin.



Lukáš na BTM v Liberci

Fuček Miloslav

02.02.2019

Reportáže

Přečteno: 80

Komentářů: 0


Sice se zpožděním, ale přeci, přinášíme repotáž z Lukášovy účasti na BTM v Liberci 6. 1. 2019 v kategorii nejmladšího žactva.


V neděli 6. 1. 2019 nás reprezentoval Lukáš Martinek na BTM v Liberci. V silné konkurenci Lukáš postoupil ze skupiny.

 

Skupina A

1. Jaroslav Gabrovský – Jiskra Strážnice, 2. Jaroslav Benc – HB Ostrov, 3. Jakub Cerman – TJ Tatran Hostinné, 4. Denis Motlík – Loko Česká Lípa

 

Skupina B

1. Šimon Zoubek – Sokol PP Hradec Králové, 2. Jan Kunc – HB Ostrov, 3. Dušan Mihok – TJ Batesta Chodov, 4. Jonáš Tregler – TTC Elizza Praha

 

Skupina C

 

1. Tomáš Řezníček – HB Ostrov, 2. John Veldon – Sokol Stěžery, 3. Václav Vašina – SKP Sever Ústí n. L., 4. Štěpán Král – Jiskra Kamenický Šenov

 

Skupina D

 

1. David Mejtský – TTC Kostelec n. Orlicí, 2. Filip Kaucký – Kotlářka Praha, 3. Samuel Kovář – SKST Liberec, 4. Štěpán Staněk – HB Ostrov

 

Skupina E

 

1. Tomáš Málek – KST Zlín, 2. Lukáš Lebeda – TTC Elizza Praha, 3. Antonín Mik – Union Plzeň, 4. Ondřej Hanus – Jiskra Kamenický Šenov

 

Skupina F

 

1. Jindřich Jandečka – TJ Sokol Kdyně, 2. Radovan Březina – KST Zlín, 3. Martin Pavlíček – Lanškroun, 4. Jakub Studený – SKST Liberec

 

Skupina G

1. Martin Jandus – Sparta Praha, 2. Charlie Harries – SKST Liberec, 3. Tomáš Zeman – VSK VŠB TU Ostrava, 4. Radim Gazárek – TJ Tatran Hostinné

 

Skupina H

 Ždánský – Novotný 3:0(2,1,1), Martinek – Kamarád 3:1(5,-6,8,5), Novotný – Kamarád 0:3(-1,-1,-1), Ždánský – Martinek 3:0(3,7,6), Martinek – Novotný 3:0(4,7,4), Kamarád – Ždánský 0:3(-2,-4,-6)

 

 Pořadí skupiny H

 1. Vojtěch Ždánský – KST Zlín, 2. Lukáš Martinek – TTC Praha, 3. Štěpán Kamarád – Přibyslav, 4. Jan Novotný – Sokol Jaroměř Josefov

 

Skupina I

 

1. Pavel Pohl – KST US Steinerová Choceň, 2. Ondřej Choma – Loko Česká Lípa, 3. Nathan Cefmeyer – TTC Elizza Praha, 4. Tomáš Matuška – TJ Tatran Hostinné

 

 Skupina J

 1. Filip Wolf – SKST Liberec, 2. Sebastian Kouřil – MS Brno, 3. Tomáš Michek – Chrudim, 4. Matěj Mašek – TTC Elizza Praha

 

Skupina K

 1. Filip Zukal – KST Blansko, 2. Šimon Petrtýl – TTC Elizza Praha, 3. Jan Rambousek – SKST Liberec, 4. Adam Gorol – Sokol Jaroměř Josefov

 

Skupina L

 1. Marek Hitzger – HB Ostrov, 2. Dominik Skála – PP Hradec Králové, 3. Antonín Hanus – Jiskra Kamenický Šenov, 4. Martin Gabrovský – Jiskra Strážnice

 

Skupina M

1. Richard Pařízek – SKST Hodonín, 2. Jiří Bárta – ST EUROMASTER Kolín, 3. Tomáš Šanc – Sokol Stěžery, 4. Jakub Rubek – Chrudim

 

Skupina N

1. Filip Dufek – KST Zlín, 2. Jan Mašek – TTC Elizza Praha, 3. Filip Šimanovský – Sokol Horažďovice, 4. Daniel Skákal – Sokol PP Hradec Králové

 

Skupina O

 1. Lukáš Elicer – STC Slaný, 2. Filip Račák – SK Slopné, 3. Ondřej Morávek – Jiskra Strážnice, 4. Jiří Rulík – Chrudim

 

 Skupina P

 1. Vítek Kasner – STC Slaný, 2. Vojtěch Laštovka – KST Zlín, 3. Tomáš Čmerda – TTC Litvínov, 4. Matěj Závacký – TTC Kostelec n. Orlicí

 

Skupina Q

1. Lukáš Mandák – Sokol Horažďovice, 2. Lukáš Přikryl – KST Blansko, 3. Radovan Hladnký – TTC Kostelec n. Orlicí, 4. Filip Panáček – Loko Česká Lípa

 

Skupina R

 1. Marek Šimanovský – Sokol Hora6ďovice, 2. Lukáš Stehno – HB Ostrov, 3. Jan Fiřt – SKST LiberecJandus, Kuns, kasner a Filp Kaucký

 

 Skupina S

 1. Ondřej Král – Slovan Hodonín, 2. Matěj Landa – Sokol PP Hradec Králové, 3. Matěj Šrámek – HB Ostrov

 

 Předkolo

Stehno – Landa 3:2, Veldon – Martinek 3:0(7,7,3), Laštovka – Kunc 2:3, Lebeda – Račák 3:1, Skákal – Přikryl 3:0, Mašek J. - Kaucký 0:3

 

1. kolo

Gabrovský – Landa 3:1, Březina – Wolf 3:1, Dufek – Mandák 1:3, Petrtýl – Jandus 0:3, Málek – Veldon 3:0, Choma – Hitzger 0:3, Elicer – Bárta 3:1, Kunc – Mejtský 3:0, Řezníček – Lebeda 1:3, Kouřil – Kasner 0:3, Pařízek – Šimanovský 0:3, Skákal – Ždánský 0:3, Jandečka – Harries 3:0, Král – Zukal 1:3, Pohl – Benc 3:0, Kaucký – Zoubek 3:1

 

Osmifinále

 Gabrovský – Březina 3:0, Mandák – Jandus 0:3, Málek – Hitzger 3:1, Elicer – Kunc 0:3, Lebeda – Kasner 1:3, Šimanovský – Ždánský 3:0, Jandečka – Zukal 3:0, Pohl – Kaucký 1:3

 

 Čtvrtfinále

Gabrovský – Jandus 3:0, Málek – Kunc 3:1, Kasner – Šimanovský 1:3, Jandečka – Kaucký 3:2

 

Semifinále

Grabovský – Málek 3:0(3,4,4), Šimanovský – Jandečka 3:0(7,7,10)

 

Finále

 Gabrovský – Šimanovský 3:0(4,4,13)

 

Pořadí dvouhry nejmladších žáků

1. Jaroslav Gabrovský – Jiskra Strážnice, 2. Marek Šimanovský – Sokol Horažďovice, 3. Tomáš Málek – KST Zlín a Jindřich Jandečka – TJ Sokol Kdyně, 5. až 8. Martin Jandus – Sparta Praha, Jan Kunc – HB Ostrov, Vít Kasner – STC Slaný a Filip Kaucký – Kotlářka Praha, 33.až 40. Lukáš Martinek – TTC Praha


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Úterý 18.06.2019



Nastavit tuto stránku jako domovskou


Děkujeme za finanční podporu Městské části Praha 8.


Děkujeme za finanční podporu MŠMT ČR.


Magistrát hl. m. Prahy


Petr Barcal - realitní makléř



Copyright
TTC Praha

Vytvořil
MF SOFT