Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 13 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 15.30 - 17.00, Středa 16.00 - 17.30, čtvrtek 16.00 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2008 a mladší - čtvrtek 15.00 až 16.00 hodin.



Vítězství si v sobotu odnesli Elicer, Makara a Košacký

Fuček Miloslav

28.01.2019

Reportáže

Přečteno: 65

Komentářů: 0


V sobotu proběhl v Centru stolního tenisu Ďáblice Zimní turnaj, který byl už 4. turnajem ze série VC CST Ďáblice. Tentokrát se sešlo 39 hráčů, z toho dopoledne v nejmladším žactvu deset a sedmnáct v dorostu a starším žactvu a odpoledne v mladším žactvu deset.


V nejmladší kategorii se sešlo dvanáct hráčů a hrálo se ve dvou skupinách.

 

Nejmladší žactvo

 

Skupina A

Elicer – Štindl 3:0(2,4,1), Toužimská R. - Šťastný 3:2(8,-7,-8,7,8), Šubert – Kos 3:0(5,4,4), Štindl – Kos 3:0(5,9,9), Šťastný – Šubert 0:3(6,5,5), Elicer – Toužimská R. 3:2(-6,7,4,-9,2), Toužimská R. - Štindl 3:0(2,3,1), Šubert – Elicer 0:3(-0,-7,-2), Kos – Šťastný 0:3(-4,-3,-2), Štindl – Šťastný 0:3(-4,-3,-4), Elicer – Kos 3:0(1,2,1), Toužimská R. - Šubert 3:0(8,9,6), Šubert – Štindl 3:0(3,3,6), Kos – Toužimská R. 0:3(-5,-0,-4), Šťastný – Elicer 0:3(-4,-5,-9)

 

Pořadí skupiny A

1. Lukáš Elicer – STC Slaný, 2. Rozálie Toužimská – TSM Kladno, 3. Ondřej Šťastný – TJ Neratovice, 4. Tomáš Šubert – TTC Praha, 5. Ondřej Štindl – TTC Praha, 6. Norbert Kos – SK Vršovice

 

Skupina B

Martinek – Voráčková 3:0(9,4,6), Toužimská L. - Makarová 0:3(-4,-7,-2), Vajlík – Mařík 0:3(-3,-7,-5), Voráčová – Mařík 3:1(7,-6,8,4), Makarová – Vajlík 3:0(3,6,1), Martinek – Toužimská L. 3:0(5,5,3), Toužimská L. - Voráčová 0:3(-10,-3,-4), Vajlík – Martinek 0:3(-2,-5,-9), Mařík – Makarová 0:3(-4,-5,-7), Voráčová – Makarová 1:3(4,-7,-6,-5), Martinek – Mařík 3:0(4,5,4), Toužimská L. - Vajlík 3:0(11,3,2), Vajlík – Voráčová 0:3(-1,-3,-1), Mařík – Toužimská L. 3:0(8,10,2), Makarová – Martinek 1:3(10,-10,-7,-10)

 

Pořadí skupiny B

1. Lukáš Martinek – TTC Praha, 2. Tereza Makarová – STC Slaný, 3. Anna Voráčová – STP Kladno, 4. Filip Mařík – TJ Sokol Stodůlky, 5. Leontýna Toužimská – TSM Kladno, 6. Tomáš Vajlík – SK Vršovice

 

Čtvrtfinále

Elicer – bye, Makarová – Šťastný 1:3(9,-5,-7,-8), Toužimská R. – Voráčová 3:0(4,10,8), Martinek - bye

 

Semifinále

Elicer – Šťastný 3:0(5,8,6), Toužimská R. - Martinek 1:3(-15,9,-7,-6)

 

Finále

Elicer – Martinek 3:0(6,7,7)

 

O 3. místo

Šťastný – Toužimská R. 3:2(11,-5,5,-7,7)

 

O 5. místo

Makarová – Voráčová 3:0(5,9,0)

 

O 7. až 12. místo

Šebert – bye, Kos – Toužimská L. 0:3(-7,-4,-5)), Štindl – Vajlík 3:2(6,-6,5,-4,7), Mařík – bye

 

O 7. až 10. místo

Šubert – Toužimská L. 3:1(7,8,-11,9), Štindl – Mařík 0:3(-5,-8,-9)

 

O 7. místo

Šubert – Mařík 3:1(8,3,-4,4)

 

O 9. místo

Toužimská L. - Štindl 3:1(8,10,-8,5)

 

O 11. místo

Kos – Vajlík 3:0(9,6,6)

 

Pořadí dvouhry

1. Lukáš Elicer – STC Slaný, 2. Lukáš Martinek – TTC Praha, 3. Ondřej Šťastný – TJ Neratovice, 4. Rozálie Toužimská – TSM Kladno, 5. Tereza Makarová – STC Slaný, 6. Anna Voráčová – TSM Kladno, 7. Tomáš Šubert – TTC Praha, 8. Filip Mařík – TJ Sokol Stodůlky, 9. Leontýna Toužimská - TSM kladno, 10. Ondřej Štindl – TTC Praha, 11. Norbert Kos – SK Vršovice, 12. Tomáš Vajlík – SK Vršovice

 

Čtyřhra

 

Čtvrtfinále

Makarová, Elicer – bye, Kos, Vajlík – Toužimská, Toužimská 0:2(-2,-1), Martinek, Štindl – Mařík, Voráčová 1:2(7,-4,-3), Šubert, Šťastný – bye

 

Semifinále

Makarová, Elicer – Toužimská, Toužimská 0:2(-2,-1), Mařík, Voráčová – Šubert, Šťastný 2:0(7,10)

 

Finále

Makarová, Elicer – Mařík, Voráčová 2:0(3,1)

 

O 3. místo

Šubert, Šťastný – Toužimská, Toužimská 2:0(6,6)

 

O 5. místo

Kos, Vajlík – Martinek, Štindl 0:2(-1,-6)

 

Pořadí čtyřhry

1. Tereza Makarová a Lukáš Elicer (oba STC Slaný), 2. Filip Mařík (TJ Sokol Stodůlky) a Anna Voráčová (TSM Kladno), 3. Ondřej Šťastný (TJ Neratovice) a Tomáš Šubert (TTC Praha), 4. Rozálie Toužimská a Leontýna Toužimská (obě TSM Kladno), 5. Lukáš Martinek a Ondřej Štindl (oba TTC Praha), 6. Norbert Kos a Tomáš Vajlík (oba SK Vršovice)

 

Pořadí VC CST Ďáblice dvouher po 4. turnaji

1. Ondřej Šťastný – TJ Neratovice 6.800, 2. Lukáš Elicer – STC Slaný 5.800, 3. Lukáš Martinek – TTC Praha 5.400, 4. - 5. Tomáš Šubert – TTC Praha a Tereza Makarová – STC Slaný oba 5.100, 6.Rozálie Toužimská – TSM Kladno 4.600, 7. Vít Kasner – STC Slaný 4000, 8 Ondřej Štindl – TTC Praha 3.300, 9. Eliška Slavíčková – Slavoj Praha 3.200, 10. Leontýna Toužimská – TSM Kladno 3.000, 11. - 13. Adam Eliáš – TTC Praha, Vojtěch Horčák – TTC Klánovice a Anna Voráčová – TSM Kladno všichni 2.600, 14. Eva Havlíčková – Slavoj Praha 1.800, 15. - 16. Zdeněk Horčák – TTC Klánovice a Adéla Nosková – Sparta Praha oba 1.600, 17. Filip Mařík – TJ Sokol Stodůlky 1.300, 18. - 19. Tobiáš Blecher – TJ Neratovice a Norbert Kos – SK Vršovice oba 1.000, 20. Tomáš Vajlík – SK Vršovice 900

 

Pořadí VC CST Ďáblice čtyřher po 4. turnaji

1. Tomáš Šubert – TTC Praha 7.200, 2. Lukáš Elicer – STC Slaný 6.000, 3. Lukáš Martinek – TTC Praha 5.400, 4. Ondřej Šťastný – TJ Neratovice 5.400, 5. Tereza Makarová – STC Slaný 5.200, 6. - 7. Rozálie Toužimská a Leontýna Toužimská – obě TSM Kladno obě 4.900, 8. Vít Kasner – STC Slaný 4.000, 9. Adam Eliáš – TTC Praha 3.800, 10. Eliška Slavíčková – Slavoj Praha 3.600, 11. Ondřej Štindl – TTC Praha 3.500, 12. Anna Voráčová – TSM Kladno 3.4000, 13. - 14. Vojtěch Horčák a Zdeněk Horčák – oba TTC Klánovice oba 3.100, 15. Eva Havlíčková – Slavoj Praha 2.000, 16. Filip Mařík – TJ Sokol Stodůlky 1.900, 17. Adéla Nosková – Sparta Praha 1.800, 18. Tobiáš Blechar – TJ Neratovice 1.600, 19. - 20 Norbert Kos a Tomáš Vajlík oba SK Vršovice oba 1.500

 

Starší žactvo a dorost se hrálo v jedné kategorii. Celkem 17 hráčů zahájilo turnaj dvouher ve čtyřech skupinách.

 

Dorost

 

Skupina A

Vajda – Lhotka 0:3(-4,-6,-3), Lindr – Zahálka 3:0(9,2,58), Lhotka – Lindr 3:0(5,9,4), Kubíček – Vajda 3:0(1,1,1), Lindr – Kubíček 0:3(-4,-5,-6), Zahálka – Lhotka 0:3(-6,-9,-4), Kubíček – Zahálka 3:0(7,3,5), Vajda – Lindr 0:3(-7,-9,-2), Zahálka – Vajda 3:0(5,6,8), Lhotja – Kubíček 0:3(-3,-6,-8)

 

Pořadí skupiny A

1. Dominik Kubíček – Kutlářka, 2. Ondřej Lhotka – TTC Klánovice, 3. Filip Lindr – TJ Neratovice, 4. Tobiáš Zahálka – SK Vršovice, 5. Michal Vajda – TTC Praha

 

Skupina B

Košacký – Míhalachi 3:0(5,10,2), Čábela – Makara J. 0:3(-3,-6,-9), Míhalachi – Makara J. 1:3(-3,-6,7,-7), Košacký – Čábela 3:0(6,1,5), Čábela – Míhalachi 0:3(-1,-5,-6), Makara J. - Košacký 1:3(-6,-5,9,-7)

 

 

Pořadí skupiny B

1. Adam Košacký – Slovan Bohnice, 2. Jakub Makara – STC Slaný, 3. Marek – Míhalachi – Kotlářka, 4. Filip Čábela – TTC Praha

 

Skupina C

Plíšek – Budínský 3:0(4,1,4), Žitník – Bláha 2:3(6,10,-3,-15,-7), Budínský – Bláha 0:3(-1,-5,-4), Plíšek – Žitník 3:0(3,2,4), Žitník – Budínský 3:1(-8,8,3,4), Bláha – Plíšek 0:3(-10,-8,-4)

 

Pořadí skupiny C

1. Jan Plíšek – ST Benešov, 2. Matěj Bláha – TSM Kladno, 3. Samuel Žitník – TJ Neratovice, 4. Lukáš Budínský – TTC Praha

 

Skupina D

Makara M. - Kahoun 3:0(3,2,6), Hurdálek – Jirásek 3:2(9,-9,9,-9,9), Kahoun – Jirásek 3:0(6,3,11), Makara M. - Hurdálek 3:0(6,5,8), Hurdálek – Kahoun 0:3(-6,-6,-5), Jirásek – Makara M. 0:3(-7,-7,-6)

 

Pořadí skupiny D

1. Michal Makara – STC Slaný, 2. Josef Kahoun – Sokol Louňovice p. Blaníkem, 3. Pavel Hurdálek – TJ Neratovice, 4. Pavel Jirásek - Kotlářka

 

Čtvrtfinále

Kubíček – Bláha 3:0(9,3,5), Makara J. - Makara M. 3:2(-6,9,-8,5,7), Plíšek – Lhotka 3:1(9,4,-8,4), Kahoun – Košacký 1:3(-8,10,-6,-5)

 

Semifinále

Kubíček – Makara J. 2:3(7,4,-8,-3,-8), Plíšek – Košacký 0:3(-7,-6,-7)

 

Finále

Makara – Košacký 2:3(-5,-1,9,9,-8)

 

O 3. místo

Kubíček – Plíšek 3:0(3,4,4)

 

O 5. až 8. místo

Bláha – Makara M. 2:3(9,-8,7,-7,-12), Lhotka – Kahoun 3:2(5,-9,-8,8,8)

 

O 5. místo

Makara M. - Lhotka 3:0(7,7,8)

 

O 7. místo

Bláha – Kahoun 3:1(-9,5,6,7)

 

O 9. až 17. místo – předkolo

Vajda – Čábela 1:3(-5,6,-12,-5)

 

O 9. až 16. místo

Lindr – Budínský 3:0(8,8,7), Čábela – Hurdálek 0:3(-4,-5,-13), Žitník – Zahálka 3:0(10,9,4), Jirásek – Míhalachi 0:3(-5,-4,-5)

 

 

O 9. až 12. místo

Lindr – Hurdálek 0:3(-8,-2,-10), Žitník – Míhalachi 0:3(-5,-3,-4)

 

O 9. místo

Hurdálek – Míhalachi 0:3(-6,-6,-6)

 

O 11. místo

Lindr – Žitník 3:1(-6,9,7,9)

 

O 13. až 16. místo

Budínský – Čábela 2:3(7,9,-11,-8,-8), Zahálka – Jirásek 1:3(-10,-10,5,-8)

 

O 13. místo

Čábela – Jirásek 2:3(10,-3,-9,9,-7)

 

O 15. místo

Budínský – Zahálka 1:3(-15,9,-6,-8)

 

Pořadí dvouhry dorostu

1. Adam Košacký – Slovan Bohnice, 2. Jakub Makara – STC Slaný, 3. Dominik Kubíček – Kotlářka, 4. Jan Plíšek – ST Benešov, 5. Michal Makara – STC Slaný, 6. Ondřej Lhotka – TTC Klánovice, 7. Matěj Bláha – TSM Kladno, 8. Josef Kahoun – Sokol Louňovice p. Blaníkem, 9. Marek Míhalachi – Kotlářka, 10. Pavel Hurdálek – TJ Neratovice, 11. Filip Lindr – TJ Neratovice, 12. Samuel Žitník – TJ Neratovice, 13. Pavel Jirásek – Kotlářka, 14. Michal Čábela – TTC Praha, 15. Lukáš Budínský – TTC Praha, 16. Tobiáš Zahálka – SK Vršovice, 17. Michal Vajda – TTC Praha

 

Pořadí dvouhry staršího žactva

1. Adam Košacký – Slovan Bohnice, 2. Jakub Makara – STC Slaný, 3. Dominik Kubíček – Kotlářka, 4. Ondřej Lhotka – TTC Klánovice, 5. Josef Kahoun – Sokol Louňovice p. Blaníkem, 6. Marek Míhalachi – Kotlářka, 7. Pavel Hurdálek – TJ Neratovice, 8. Filip Lindr – TJ Neratovice, 9. Samuel Žitník – TJ Neratovice, 10. Pavel Jirásek – Kotlářka, 11. Filip Čábela – TTC Praha, 12. Tobiáš Zahálka – SK Vršovice, 13. Lukáš Budínský – TTC Praha, 14. Michal Vajda – TTC Praha

 

Čtyřhra

 

Čtvrtfinále

Míhalachi, Košacký – Kahoun, Jirásek 2:0(7,5), Hurdálek, Lindr – Plíšek, Zahálka 0:2(-6,-10), Bláha, Kubíček – Čábela, Vajda 2:0(3,2), Lhotka, Budínský – Makara M., Makara J. 1:2(8,-2,-7)

 

Semifinále

Míhalachi, Košacký – Plíšek, Zahálka 2:0(8,3), Bláha, Kubíček – Makara M., Makara J. 1:2(8,-7,-9)

 

Finále

Míhalachi, Košacký – Makara M., Makara J. 0:2(-9,-5)

 

O 3. místo

Plíšek, Zahálka – Bláha, Kubíček 0:2(-6,-8)

 

O 5. až 8.místo

Kahoun, Jirásek – Hurdálek, Lindr 2:0(0,7), Čábela, Vajda – Lhotja, Budínský 0:2(-6,-2)

 

O 5. místo

Kahoun, Jirásek – Lhotka, Budínský 2:1(11,-10,6)

 

O 7. místo

Hurdálek, Lindr – Čábela, Vajda 1:2(6,-5,-2)

 

Pořadí čtyřhry dorostu

1. Michal Makara a Jakub Makara (STC Slaný),2. Adam Košacký (Slovan Bohnice) a Marek Míhalachi Kotlářka), 3. Dominik Kubíček (Kotlářka) a Matěj Bláha (TSM Kladno), 4. Jan Plíšek (ST Benešov) a Tobiáš Zahálka (SK Vršovice), 5. Pavel Jirásek (Kotlářka) a Josef Kahoun (Sokol Louňovice p. Blaníkem), 6. Ondřej Lhotka (TTC Klánovice) a Lukáš Budínský (TTC Praha), 7. Filip Čábela a Michal Vajda (oba TTC Praha), 8. Pavel Hurdálek a Filip Lindr (oba TJ Neratovice)

 

Pořadí čtyřhry staršího žactva

1. Adam Košacký (Slovan Bohnice) a Marek Míhalachi Kotlářka), 2. Josef Kahoun (Sokol Louňovice p. Blaníkem) a Pavel Jirásek (Kotlářka), 3. Ondřej Lhotka (TTC Klánovice) a Lukáš Budínský (TTC Praha), 4. Filip Čábela a Michal Vajda (oba TTC Praha), 5. Pavel Hurdálek a Filip Lindr (oba TJ Neratovice)

 

Pořadí dvouhry dorostu VC CST Ďáblice po 4. turnaji

1. Dominik Kubíček – Kotlářka 7.700, 2. Adam Košacký – Slovan Bohnice 7.400, 3. Jan Plíšek – ST Benešov 7.000, 4. Michal Makara – STC Slaný 6.700, 5. Marek Míhalachi – Kotlářka 5.300, 6. Jakub Makara – STC Slaný 4.900, 7. Matěj Bláha – TSM Kladno 4.200, 8. Josef Kahoun – Sokol Louňovice p. Blaníkem 3.000, 9. - 10. Jan Slavíček – Slavoj Praha a Ondřej Lhotka -TTC Klánovice oba 2.900, 11. David Kreuzer – TTC Praha 2.000, 12. Jan Kebrle – Dynamo Nelahozeves 1.900, 13. - 14. Filip Lindr a Pavel Jirásek – Kotlářka oba 1.800, 15. Tomáš Jablončík – TJ Sokol Všetaty 1.700, 16. Filip Čábela – TTC Praha 1.680, 17. Pavel Beneš – TJ Neratovice 1.650, 18. Jan Kroidlo – TJ Neratovice 1.600, 19. Michal Vjda – TTC Praha 1.440, 20. Filip Kuboš – Kotlářka 1.400, 21. - 22. Michal Barták a Adam Obrhel – oba Slovan Bohnice oba 1.300, 23. - 24. Dominik Pešl – TJ Sokol Všetaty a Pavel Hurdálek – TJ Neratovice oba 1.100, 25. - 27. Lucie Bartoníčková – TJ Sokol Všetaty, Julie Vaněčková – Stadion Žižkov a Samuel Žitník – TJ Neratovice všichni 900, 28. - 29. Adam Vítek – TJ Neratovice a Pavel Plíšek – ST Benešov oba 800, 30. - 31. Samuel Floyd Curtis – STC Slaný a Kristián Hus oba 700, 32. Tobiáš Zahálka – SK Vršovice 600, 33. Lukáš Budínský – TTC Praha 501, 34. Hana Rektorysová – Sparta Praha 500, 35. Václav Kopecký – TJ Sokol Všetaty 470, 36. Jonáš Moláček – Slovan Bohnice 420, 37. - 38. Adéla Kůsová – TJ Sokol Všetaty a Jindřich Kebrle – Dynamo Nelahozeves oba 400, 39. Marek Přibyl – TJ Sokol Všetaty 220, 40. Matyáš Solčáni – TSM Kladno 160, 41. - 42. Mark Halych a Tomáš Máca oba 1

 

Pořadí dvouhry staršího žactva VC CST Ďáblice po 4. turnaji

1. Adam Košacký – Slovan Bohnice 7.800, 2. Dominik Kubíček – Kotlářka 7.700, 3. Marek Míhalachi – Kotlářka 7.400, 5. Jakub Makara – STC Slaný 5.500, 6. Josef Kahoun – Sokol Louňovice p. Blaníkem 4.000, 7. Jan Slavíček – Slavoj Praha 3.400, 8. Filip Lindr – TJ Neratovice 2.800, 9. Jan Kroidlo – TJ Neratovice 2.600, 10. Filip Čábela – TTC Praha 2.500, 11. - 13. Tomáš Jablončík – TJ Sokol Všetaty, Pavel Beneš – TJ Neratovice a Pavel Jirásek – Kotlářka všichni 2.400, 14. Michal Vajda – TTC Praha 2.300, 15. Adam Obrhel – Slovan Bohnice 1.700, 16. Adam Vítek – TJ Neratovice 1.600, 17. - 18. Lucie Bartoníčková – TJ Sokol Všetaty a Lukáš Budínský – TTC Praha oba 1.500, 19. - 20. Václav Kopecký – TJ Sokol Všetaty a Pavel Hurdálek – TJ Neratovice 1.400, 21. - 22. Floyd Samuel Curtis – STC Slaný a Julie Vaněčková – Stadion Žižkov 1.300, 23. - 24. Pavel Plíšek – ST Benešov a Samuel Žitník – TJ Neratovice 1.200, 25. Hana Rektorysová – Sparta Praha 1.100, 26. - 27. Adéla Kůsová – TJ Sokol Všetaty a Kristián Hus oba 1.000, 28. - 29. Jindřich Kebrle – Dynamo Nelahozeves a Tobiáš Zahálka – SK Vršovice 900, 30. Lukáš Máca 700, 31. Marek Přibyl – TJ Neratovice 600, 32. Matyáš Solčáni – TSM Kladno 350, 33. Mark Halych 1

 

Pořadí čtyřhry dorostu VC CST Ďáblice po 4. turnaji

1. Michal Makara (STC Slaný) 7.700, 2. Adam Košacký – Slovan Bohnice 7.600, 3. Jan Plíšek (ST Benešov) 7.300, 4. Dominik Kubíček – Kotlářka 7.100, 5. Marek Mihalachi – Kotlářka 6.900, 6. Jakub Makara – STC Slaný 5.800, 7. Matěj Bláha (TSM Kladno) 5.200, 8. Josef Kahoun (Sokol Louňovice p. Blaníkem) 4.700, 9. Jan Slavíček – Slavoj Praha 3.400, 10. Pavel Jirásek – Kotlářka 3.200, 11. Ondřej Lhotka – TTC Klánovice 3.000, 12. - 13. Jan Kroidlo – TJ Neratovice a Michal Vajda – TTC Praha oba 2.900, 14. Adam Vítek – TJ Neratovice 2.700, 15. Filip Lindr – TJ Neratovice 2.600, 16. Pavel Plíšek – ST Benešov 2.000, 17. - 18. Jan Kebrle a Jindřich Kebrle (oba Dynamo Nelahozeves) 1.800, 19. - 20. Michal Barták a Jonáš Moláček (oba Slovan Bohnice) oba 1.701, 21. - 24. Adam Obrhel (Slovan Bohnice), Dominik Pešl, Tomáš Jablončík (oba TJ Sokol Všetaty) a Tobiáš Zahálka (SK Vršovice) všichni 1.700, 25. Filip Kuboš (Kotlářka) 1.600, 26. - 28. Pavel Beneš (TJ Neratovice), Kristián Hus a Lukáš Budínský (TTC Praha) všichni 1.500, 29. - 31. David Kreuzer (TTC Praha), Matyáš Solčáni (TSM Kladno) a Filip Čábela (TTC Praha) všichni 1.400, 32. Pavel Hurdálek – TJ Neratovice 1.300, 33. - 34. Lucie Bartoníčková a Adéla Kůsová (oba TJ Sokol Všetaty) obě 1

 

Pořadí čtyřhry staršího žactva VC CST Ďáblice po 4. turnaji

1. Adam Košacký – Slovan Bohnice 8.000, 2. Josef Kahoun – Sokol Louňovice p. Blaníkem 5.700, 3. - 4. Jan Slavíček – Slavoj Praha a Pavel Jirásek – Kotlářka oba 3.800, 5. - 6. Ondřej Lhotka – TTC Klánovice a Dominik Kubíček – Kotlářka oba 3.700, 7. - 8. Jan Kroidlo – TJ Neratovice a Michal Vajda – TTC Praha oba 3.500, 9. - 10. Filip Lindr a Adam Vítek – oba TJ Neratovice oba 3.300, 11. - 12. Adam Obrhel – Slovan Bohnice a Marek Míchalachi – Kotlářka oba 2.000, 13. Pavel Beneš – TJ Neratovice 1.900, 14. - 17. Tomáš Jablončík a Václav Kopecký – oba TJ Neratovice, Kristián Hus, Lukáš Budinský – TTC Praha všichni 1.800, 18. Filip Čábela – TTC Praha 1.700, 19. Pavel Hurdálek – TJ Neratovice 1.600, 20. - 21. Lucie Bartoníčková a Adéla Kůsová – obě TJ Sokol Všetaty obě 1

 

V odpolední kategorii mladšího žactva se sešlo pouze deset hráčů, kteří hráli ve dvou skupinách. Čtyřhra se zde hrála systémem každý s každým.

 

Skupina A

Chvátal – Valentová 0:3(-1,-8,-1), Le – Kabát 1:3(-5,-5,9,-10), Valentová – Le 3:0(3,5,5), Makara – Chvátal 3:0(2,3,7), Le – Makara 0:3(-1,-2,-3), Kabát – Valentová 0:3(-3,-3,-7), Makara – Kabát 3:0(2,6,5), Chvátal – Le 3:0(10,6,13), Kabát – Chvátal 0:3(-8,-10,-4), Valentová – Makara 1:3(8,-4,-8,-15)

 

Pořadí skupiny A

1. Jakub Makara – STC Slaný, 2. Klára Valentová – TJ Sokol Český Brod, 3. Hubert Chvátal – Slovan Bohnice, 4. Adam Kabát – SK Vršovice, 5. Vieth An Le – SK Vršovice

 

Skupina B

Curtis – Kahoun 0:3(-10,-9,-5), Jirásek – Hořínek 3:0(1,8,4), Kahoun – Jirásek 2:3(-6,6,-17,2,-9), Kolářová – Curtis3:1(8,-10,6,9), Jirásek – Kolářová 0:3(-7,-3,-8), Hořínek – Kahoun 0:3(-3,-3,-2), Kolářová – Hořínek 3:0(3,1,3), Curtis – Jirásek 1:3(-4,-9,8,-10), Hořínek – Curtis 0:3(-11,-9,-5), Kahoun – Kolářová 0:3(-7,-8,-8)

 

Pořadí skupiny B

1. Klára Kolářová – TJ Sokol Český Brod, 2. Pavel Jirásek – Kotlářka, 3. Josef Kahoun – Sokol Louňovice p. Blaníkem, 4. Floyd Samuel Curtis – STC Slaný, 5. Van Long Hořínek – SK Vršovice

 

Čtvrtfinále

Makara – bye, Jirásek – Cgvátal 3:0(10,7,5), Valentová – Kahoun 3:0(7,6,9), Kolářová - bye

 

Semifinále

Makara –Jirásek 3:0(10,7,5), Valentová – Kolářová 0:3(-4,-8,-5)

 

Finále

Makara – Kolářová 3:0(10,5,10)

 

O 3. místo

Jirásek – Valentová 0:3(-1,-7,-10)

 

O 5. místo

Chvátal – Kahoun 3:1(8,9,-8,7)

 

O 7. až 12. místo

Kabát – Hořínek 3:1(8,8,-13,13), Le – Curtis 2:3(7,-9,8,-5,-13)

 

O 7. místo

Kabát – Curtis 0:3(-4,-3,-7)

 

O 9. místo

Hořínek – Le 3:1(-3,9,-10,-7)

 

Pořadí dvouhry

1. Jakub Makara – STC Slaný, 2. Linda Kolářová – TJ Sokol Český Brod, 3. Klára Valentová – TJ Sokol Český Brod, 4. Pavel Jirásek – Kotlářka, 5. Hubert Chvátal – Slovan Bohnice, 6. Josef Kalhoun – Sokol Louňovice p. Blaníkem, 7. Samuel Floyd Curtis – STC Slaný, 8. Adam Kabát – SK Vršovice, 9. Van Long Hořínek – SK Vršovice, 10. Vieth An Le – SK Vršovice

 

Čtyřhra

 

Kolářová, Valentová – Hořínek, Chvátal 2:0(5,3), Makara, Curtis – Kabít, Le 2:0(3,3), Hořínek, Chvátal – Makara, Curtis 0:2(-3,-4).Kahoun, Jirásek – Kolářová, Valentová 0:2(-12,-5), Makara, Curtis – Kahoun, Jirásek 1:2(-11,9,10), Kabát, Le – Hořínek, Chvátal 1:2(-9,9,-6), Kahoun, Jirásek – Kabát, Le 2:0(7,7), Kolářová, Valentová – Makara, Curtis 1:2(9,-10,-9), Kabát, Le – Kolářová, Valentová 0:2(-3,-4), Hořínek, Chvátal – Kahoun, Jirásek 0:2(-7,-6)

 

Pořadí čtyřhry

1. Jakub Makara a Samuel Floyd Curtis (oba STC Slaný), 2. Klára Valentová a Linda Kolářová (obě TJ Sokol Český Brod), 3. Josef Kahoun (Sokol Louňovice p. Blaníkem) a Pavel Jirásek (Kotlářka), 4. Van Long Hořínek (SK Vršovice) a Hubert Chvátal (Slovan Bohnice), 5. Adam Kabát a Vieth Anh Le (oba SK Vršovice)

 

Pořadí VC CST Ďáblice dvouher po 4. turnaji

1. - 2. Klára Valentová a Linda Kolářová – obě TJ Sokol Český Brod obě 7.000, 3. Jakub Makara – STC Slaný 5.900, 4. Josef Kahoun – Sokol Louňovice p. Blaníkem 5.200, 5. Tomáš Jablončík - TJ Sokol Všetaty 5.000, 6. Samuel Floyd Curtys – STC Slaný 4.600, 7. Adéla Kůsová – TJ Sokol Všetaty 3.800, 8.Marek Přibyl – TJ Sokol Všetaty 3.700, 9. Vít Kasner – STC Slaný 3.600, 10. Lukáš Elicer – STC Slaný 3.300, 11. Lucie Bartoníčková – TJ Sokol Všetaty 3.200, 12. Tereza Makarová – STC Slaný 2.600, 13. Pavel Plíšek – ST Benešov 2.000, 14. Pavel Jirásek – Kotlářka -1.700, 15. Hubert Chvátal – Slovan Bohnice 1.601, 16. Adam Kabát – SK Vršovice 1.300, 17. - 18.

Martin Bradáček – TTC Praha a Van Long Hořínek – SK Vršovice oba 1.200, 19. - 20. Alexandr Průcha – TTC Praha a Vieth Anh Le – SK Vršovice oba 1.100, 21. Lukáš Kunhel – TTC Klánovice 700, 22. Michaela Krutilková – TTC Praha 500, 23. Vilém Chmelík – TTC Praha 1

 

Pořadí VC CST Ďáblice čtyřher po 4. turnaji

1. - 2. Linda Kolářová a Klára Valentová – obě TJ Sokol Český Brod obě 7.200, 3. Josef Kahoun – Sokol Louňovice p. Blaníkem 7.100, 4. Jakub Makara – STC Slaný 5.700, 5. - 6. Marek Přibyl a Adéla Kůsová – oba TJ Sokol Všetaty oba 5.200, 7. Samuel Floyd Curtys – STC Slaný 5.101, 8. - 9. Tomáš Jablončík a Lucie Bartoníčková – oba TJ Sokol Všetaty oba 4.900, 10. - 11. Lukáš Elicer a Vít Kasner – oba STC Slaný oba 4.000, 10. - 11. Jakub Makara a Tereza Makarová – oba STC Slaný oba 3.700, 12. Tereza Makarová – STC Slaný 3.700, 13. Pavel Plíšek – ST Benešov 1.900, 14. Pavel Jirásek – Kotlářka 1.800, 15. Hubert Chvátal – Slovan Bohnice 1.701, 16. - 17. Martin Bradáček – TTC Praha a Van Long Hořínek – SK Vršovice oba 1.700, 18 – 19. Adam Kabát a Vieth Anh Le – oba SK Vršovice oba 1.600, 20. Michaela Krutílková – TTC Praha 1.400, 21. - 22. Alexandr Průcha a Vilém Chmelík – oba TTC Praha oba 1.300

 

Další, v pořadí už pátý turnaj, kterým bude Jarní turnaj, se bude konat 9. 3. 2019. Žebříčky po 4. turnaji vydáme během měsíce února.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Pátek 19.04.2019



Nastavit tuto stránku jako domovskou


Děkujeme za finanční podporu Městské části Praha 8.


Děkujeme za finanční podporu MŠMT ČR.


Magistrát hl. m. Prahy


Petr Barcal - realitní makléř



Copyright
TTC Praha

Vytvořil
MF SOFT