Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 13 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 15.30 - 17.00, Středa 16.00 - 17.30, čtvrtek 16.00 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2008 a mladší - čtvrtek 15.00 až 16.00 hodin.



Jak dopadli naši hráči na přeborech Prahy jednotlivců

Fuček Miloslav

21.01.2019

Reportáže

Přečteno: 25

Komentářů: 0


V sobotu se na Jižním Městě hrály Pražské přebory jednotlivců v kategoriích mužů, staršího a nejmladšího žactva, v nichž jsme měli zastoupení šesti hráčů – pět dospělých a jeden nejmladší žák.


Nejmladší žactvo.

 

Účast 23 hráčů

 

Skupina A

1. Filip Kaucký – Kotlářka Praha, 2. Lukáš Lebeda – TTC Elizza Praha, 3. Tomáš Dobeš – Slovan KST Bohnice

 

Skupina B

1. Martin Jandus – Sparta Praha, 2. Michal Douda – Stadion Žižkov DDM Ulita, 3. Matěj Mašek – TTC Elizza Praha, 4. Vojtěch Milek – Slovan KST Bohnice

 

Skupina C

1. Tibor Bertho – Kotlářka Praha, 2. Thomas Cafmeyer – TTC Elizza Praha, 3. Oliver Janovský – TJ ABC Braník, 4. Karel Drbal – TJ Loko Vršovice

 

Skupina D

1. Jan Mašek – TTC Elizza Praha, 2. Patrik Semotan – Slovan KST Bohnice, 3. Jan Novák – TJ Loko Vršovice, 4. Jkaub Magyar – TJ Slavoj Praha

 

Skupina E

1. Šimon Petrtýl – TTC Elizza Praha, 2. Marek Hanzal – TJ Slavoj Praha, 3. Filip Mařík – TJ Sokol Stodůlky, 4. Matěj Durdis – TTC Elizza Praha

 

Skupina F

Martinek – Brožek 3:0((5,8,6), Cafmeyer N. - Kodeš 3:0(3,0,4), Brožek – Kodeš 3:1(-9,6,7,7), Cafmyer N. - Martinek 3:1(-9,10,7,9), Cafmeyer N. - Brožek 3:0(2,0,4), Kodeš – Martinek 0:3(-3,-9,-4)

 

Pořadí skupiny F

1. Nathan Cafmeyer – TTC Elizza Praha, 2. Lukáš Martinek – TTC Praha, 3. Jaroslav Brožek – TTC Elizza Praha, 4. David Kodeš – Kotlářka Praha

 

Osmifinále

Kaucký – bye, Cafmeyer T. - Hanzal 0:3(-9,-9,-7), Cafmeyer N. - Douda 3:0(7,10,6), Mašek J.- bye, Bertho T. - bye, Martinek – Petrtýl 1:3(8,-7,-12,-6), Lebeda – Semotan 3:1(3,-5,9,6), Jandus – bye

 

Čtvrtfinále

Kaucký – Hanzal 3:0(7,6,9), Cafmeyer N. - Mašek J. 0:3(-3,-4,-7), Bertho – Petrtýl 3:1(-8,13,8,9), Lebeda – Jandus 1:3(-7,-1,8,-3)

 

Semifinále

Kaucký – Mašek J. 3:2(10,-9,8,-9,5), Bertho – Jandus 0:3(-10,-9,-9)

 

Finále

Kaucký – Jandus 2:3(-6,5,-6,9,-9)

 

Pořadí dvouhry nejmladšího žactva

1. Martin Jandus – Sparta Praha, 2. Filip Kaucký – Kotlářka, 3. Jan Mašek – TTC Elizza Praha a Tibor Bertho – Kotlářka Praha, 5. až 8. Marek Hanzal – TJ Slavoj Praha, Nathan Cafmeyer – TTC Elizza Praha, Šimon Petrtýl – TTC Elizza Praha a Lukáš Lebeda – TTC Elizza Praha, 9. až 12. Thomas Cafmeyer – TTC Elizza Praha, Michal Douda – Stadion Žižkov DDM Ulita, Lukáš Martinek – TTC Praha a Patrik Semiotan – Slovan KST Bohnice

 

Čtyřhra nejmladšího žactva

Kodeš (Kotlářka) a Martinek (TTC Praha) – Jandus (Sparta Praha) a Petrtýl (TTC Elizza Praha) 0:3(-4,-1,-2)

 

Semifinále

Bertho, Kaucký – Lebeda, Mašek J. 3:1(-10,4,14,3), Cafmeyer N., Cafmeyer T. - Jandus, Petrtýl 0:3(-5,-4,-4)

 

Finále

Bertho, Kaucký – Jandus, Petrtýl 3:2(4,11,-11,-11,11)

 

Pořadí čtyřhry nejmladšího žactva

1. Tibor Bertho a Filip Kaucký (oba Kotlářka), 2. Martin Jandus (Sparta Praha) a Šimon Petrtýl (TTC Elizza Praha), 3. Lukáš Lebeda a Jan Mašek (oba TTC Elizza Praha) a Nathan Cafmeyer a Thomas Cafmeyer (oba TTC Elizza Praha)

 

Muži

 

Skupina A

1. Petr Dvořák – TTC Elizza Praha, 2. Miloš Vojáček – TJ AVIA Čakovice, 3. David Chmelík – TJ Sokol Běchovice

 

Skupina B

1. Josef Kuba – TJ Střížkov, 2. Jonáš Kulveit – TJ Slavoj Praha, 3. Daniel Skopec – Sparta Praha

 

Skupina C

1. Petr Marat – TTC Elizza Praha, 2. Matěj Cihlář – Slovan KST Bohnice, 3. Petr Šusta – Sparta Praha

 

Skupina D

Pluhař – Nosek 3:0(5,5,9), Zahradníček – Pekárek 3:2(4,9,-9,-7,10), Nosek – Pekárek 0:3(-11,-4,-9), Pluhař – Zahradníček 3:1(6,-7,5,6), Zahradníček – Nosek 3:2(4,11,-11,-4,3), Pekárek – Pluhař 1:3(-4,8,-3,-6)

 

Pořadí skupiny D

1. Jan Pluhař – El Niňo Praha, 2. Jakub Zahradníček – TTC Praha, 3. Václav Pekárek – TJ Loko Vršovice, 4. David Nosek – SK Hamr

 

Skupina E

1. Jan Kocáb – Sparta Praha, 2. Richard Maršík – Slovan KST Bohnice, 3. Adam Daníček – TTC Elizza Praha, 4. Dominik Závodný – TJ Střížkov

 

Skupina F

1. Kryštof Přída – Kotlářka Praha, 2. Roman Vokál – TJ Stadion Žižkov DDM Ulita, 3. Petr Provazník – TJ Střížkov, 4. Ondřej Komín – Slovan KST Bohnice

 

Skupina G

1. Ondřej Šimůnek – TJ Slavoj Praha, 2. Jan Krameš - TJ Loko Vršovice, 3. Jan Matoušek – TJ Sokol Petrovice, 4. Jonáš Stoilov – TJ Stadion Žižkov DDM Ulita

 

Skupina H

1. Martin Kočvara – TJ Střížkov, 2. Petr Vaněk – TJ Slavoj Praha, 3. Tomáš Stejskal – TJ Sokol Žižkov, 4. Pavel Kalina – TTC Elizza Praha

 

Skupina I

Černý – Ezr F. 3:0(4,8,9), Marek – Zacharda 3:2(-5,8,10,-5,4), Ezr F. – Zacharda 0:3(-3,-11,-7), Černý – Marek 3:1(10,-10,9,6), Marek – Ezr F. 3:0(13,3,9), Zacharda – Černý 0:3(-5,-9,+-10)

 

Pořadí skupiny I

1. Jiří Černý – TTC Praha, 2. Michal Marek – SK Hamr, 3. Jáchym Zacharda - TTC Elizza Praha, 4. František Ezr – El Niňo Praha

 

Skupina J

1. Matěj Beran – Kotlářka Praha, 2. Miroslav Knobloch – TJ Loko Vršovice, 3. Jan Benák – TTC Elizza Praha, 4. Bence Meszáros – Sparta Praha

 

Skupina K

1. Tomáš Beran – Kotlářka Praha, 2. Viktor Kučala – TTC Elizza Praha, 3. Jan Vokál Stadion Žižkov DDM Ulita, 4. Filip Klimovič – TJ Slavoj Praha

 

Skupina L

1. Miloslav Kuba – Slovan KST Bohnice, 2. Michael Kopecký – Kotlářka Praha, 3. Vlastimil Kočvara – TJ Střížkov, 4. Pavel Šálek – Sparta Praha

 

 

Skupima M

Kubát – Rein 3:0(9,7,7), Remunda Š. – Benák V. 0:3(-11,-6,-11), Rein – Benák V. 0:3(-4,-3,-6), Kubát – Remunda Š. 3:0(9,7,6), Remunda Š. - Rein 3:0(10,10,7), Benák V. - Kubát 1:3(11,-5,-8,-3)

 

Pořadí skupiny M

1. Petr Kubát – El Niňo, 2. Vít Benák – TTC Elizza Praha, 3. Štěpán Remunda – TTC Praha, 4. Tomáš Rein – ZŠ Lužiny

 

Skupina N

1. Filip Marat – TJ Loko Vršovice, 2. Libor Benák – TTC Elizza Praha, 3. Petr Jantač – SK Vršovice, 4. Jan Jedlička – Sparta Praha

 

Skupina O

1. Miroslav Šmíd – Sparta Praha, 2. Filip Bialas – TTC Elizza Praha, 3. Filip Veselý – TJ Loko Vršovice, 4. Milan Novák – SK Hamr

 

Skupina P

1. Dominik Pašek – Slavoj Praha, 2. Filip Němec – Kotlářka Praha, 3. Karel Doležal – TJ Střížkov, 4. František Brůček – TJ Sokol Běchovice

 

Skupina Q

Chlumský – Kemlink 3:0(7,5,11), Šíp – Pícha 3:0(4,7,10), Kemlink – Pícha 0:3(-9,-7,-3), Chlumský – Šíp 1:3(7,-3,-5,-9), Šíp – Kemlink 3:0(2,2,7), Pícha – Chlumský 1:3(-7,9,-8,-5)

 

Pořadí skupiny Q

1. Martin Šíp – Kotlářka Praha, 2. Petr Chlumský – TTC Praha, 3. David Pícha – TJ Sokol Petrovice, 4. David Kemlink – TTC Elizza Praha

 

Skupina R

1. Petr Milek – TJ Střížkov, 2. Milan Křehnáč – TJ Sokol Běchovice, 3. Jan Šinákl – SK Hamr, 4. Jaroslav Puk – TTC Elizza Praha

 

Skupina S

1. Matheos Remunda – TTC Elizza Praha, 2. Jáchym Šebl – TJ Slavoj Praha, 3. Adam Khalaila – Kotlářka Praha, 4. Tomáš Štěpánek – TJ AVIA Čakovice

 

Skupina T

Bistřický – Rosa 3:0(4,6,3), Rejent Š. - Filípek 3:1(-8,8,3,4), Rosa – Filípek 0:3(-5,-3,-7), Bistřický – Rejent Š. 3:2(8,-9,-9,10,9), Rejent – Rosa 3:0(2,4,5), Filípek – Bistřický 3:1(11,-7,7,2)

 

Pořadí skupiny T

1. Štěpán Rejent – Sokol Běchovice 5 (5:4), 2. Martin Filípek – El Niňo 5 (4:4), 3. Marek Bistřický – TTC Praha 5(4:5), 4. Vladimír Rosa – TTC Elizza Praha

 

Skupina U

1. Martin Juhasz – TTC Elizza Praha, 2. Jan Krameš – TJ Loko Vršovice, 3. Ondřej Kadavý – Slovan KST Bohnice, 4. Zdeněk Makovský – TJ AVIA Čakovice

 

1. kolo

Konečný – bye, Maršík – Šmíd 2:3, Remunda M. - Chlumský 2:3(-6,11,-8,10,-3), Přída – bye, Pluhař – bye, Benák L. - Černý 2:3(-9,-8,8,8,-11), Rejent Š. - Kopecký 3:0, Stach – bye, Kaucký J. - Bye, Kučala – Pašek 0:3, Kulveit – Krameš 0:3, Křehnáč – Dvořák P. 0:3, Kočvara M. - bye, Benák V. - Beran M. 0:3, Juhasz – Cihlář 1:3, Rozínek – bye, Šálený – bye, Filípek – Zahradníček 3:0(8,5,9), Beran T. - Šébl 3:0, Kuba J. - Bye, Kocáb – bye, Vaněk – Kubát 1:3, Fausek M. - bye, Ezr V. - bye, Knobloch – Kočvara V. 3:1, Kuba M. - Vojáček 3:2, Bialas – Šimůnek 0:3, Marat P. - bye, Marek – Marat F. 0:3, Šíp – Krameš 3:0, Kučera – Bye

 

2. kolo

Konečný – Šmíd 3:0, Chlumský – Přída 0:3(-5,-17,-16), Pluhař – Černý 2:3(7,-8,-10,8,-3), Rejent Š. - Stach 1:3, Kaucký J. - Pašek 3:2, Krameš – Dvořák 3:0, Kočvara M. - Beran 0:3, Cihlář – Rozínek 0:3, Šálený – Filípek 3:0, Beran T. - Kuba J. 3:2, Kocáb – Kubát 3:1, Němec F. - Fausek M. 1:3, Ezr V. - Knobloch 3:0, Kuba M. - Šimůnek 2:3, Marat P. - Marat F. 3:0, Šíp – Kučera 0:3

 

Osmifinále

Konečný – Přída 4:0, Černý – Stach 1:4(-5,-8,-4,7,-2), Kaucký J. - Krameš 4:1, Beran M. - Rozínek 0:4, Šálený – Beran T. 4:2, Kocáb – Fausek M. 4:3, Ezr V. - Šimůnek 4:0, Marat P. - Kučera 0:4

 

Čtvrtfinále

Konečný – Stach 4:0, Kaucký J. - Rozínek 3:4, Šálený – Kocáb 4:2, Ezr V. - Kučera 0:4

 

Semifinále

Konečný – Rozínek 4:2(3,-8,-7,6,7,7), Šálený – Kučera 0:4(-4,-7,-6,-6)

 

Finále

Konečný – Kučera 1:4(8,-4,-9,-10,-3)

 

Pořadí dvouher mužů

1. Stanislav Kučera – El Niňo Praha, 2. Tomáš Konečný – 3S Polonia Bytom, 3. Vojtěch Rozínek – El Niňo Praha a David Šálený – El Niňo Praha

 

Pořadí dvouher žen

1. Helena Sommerová – Kotlářka Praha, 2. Vendula Tenglová – TJ Sokol Nusle Praha, 3. Niamh Štricová Kotlářka Praha a Natálie Handlová – Sparta Praha

 

Pořadí čtyřhry mužů

1. Stanislav Kučera a Vojtěch Rozínek (oba El Niňo Praha), 2. Jakub Kaucký a Matěj Stach (oba Kotlářka Praha), 3. Matěj Fausek a Petr Marat (oba TTC Elizza Praha) a Jan Pluhař a David Šálený (oba El Niňo Praha), 5. až 8. Petr Chlumský (TTC Praha) a Miroslav Šíd (Sparta Praha).

 

Pořadí čtyřhry žen

1. Niamh Štricová (Kotlářka Praha) a Jitka Vyvadilová (El Niňo Praha), 2. Anna Blažková (Loko Vršovice) a Anna Dvořáková (AVIA Čakovice), 3. Zuzana Luňová (TTC Elizza Praha) a Martina Maršíková (SK Hamr) a Aneta Kohlmannová (Sparta Praha) a Veronika Šimůnková (Slavoj Praha)

 

Pořadí smíšené čtyřhry

1. Jan Krameš (Loko Vršovice) a Veronika Šimůnková (Slavoj Praha), 2. Jiří Černý (TTC Praha) a Vendula Tenglová (Sokol Nusle Praha), 3. Filip Marat (Loko Vršovice) a Tereza Bartoňová (Slovan KST Bohnice) a Matěj Beran a Liliana Plachá (oba Kotlářka Praha)


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Středa 20.02.2019



Nastavit tuto stránku jako domovskou


Děkujeme za finanční podporu Městské části Praha 8.


Děkujeme za finanční podporu MŠMT ČR.


Magistrát hl. m. Prahy


Petr Barcal - realitní makléř



Copyright
TTC Praha

Vytvořil
MF SOFT