Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 13 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 15.30 - 17.00, Středa 16.00 - 17.30, čtvrtek 16.00 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2008 a mladší - čtvrtek 15.00 až 16.00 hodin.



Lukáš na BTM v Blansku postoupil ze skupiny

Fuček Miloslav

21.11.2018

Reportáže

Přečteno: 67

Komentářů: 0


Na nedělním bodovacím turnaji mládeže v Blanku jsme měli jako cíl aspoň jedno vítězství. Nakonec z toho byl postup ze skupiny a celkové 33. až 40. místo z 80 hráčů.


Na úvodním BTM v Praze to Lukášovi moc nevyšlo a neuhrál ani set. V Havířově jsme nebyli. V Blansku byl v neděli cíl uhrát aspoň jedno vítězství a dostat se tak na republikový žebříček.

 

Skupina A

1. Karel Jedlička – KST Apollo Ústí n. L., 2. Filip Volf – SKST Liberec, 3. Matyáš Marek – Salesko Líšeň, 4. Tomáš Michek – Chrudim

 

Skupina B

1. Jan Škalda – SK Dobré, 2. Teodor Strak – TTC Ostrava 2016, 3. Vojtěch Laštovka – KST Zlín, 4. František Vozdek – Sokol Brno

 

Skupina C

1. Petr Hodina – TTC Libín Prachatice, 2. Jakub Janošec – Baník Havířov, 3. Ludvík Vacek – MS Brno, 4. Matěj Sýkora – KST Zlín

 

Skupina D

1. Martin Slaný – Baník Havířov, 2. Dominik Skákal – Sokol PP Hradec Králové, 3. Viktor Krajča – KST Zlín, 4. Petr Hampl – KST Blansko

 

Skupina E

1. Ondřej Herman – TJ Ostrava KST, 2. Richard Pařízek – SKST Hodonín, 3. Filip Kysela – Union Plzeň, 4. David Mejtský – TTC Kostelec n. Orlicí

 

Skupina F

1. Ladislav Mlček – KST Hluk, 2. Matěj Landa – Sokol PP Hradec Králové, 3. Miroslav Hrdlička – MS Brno, 4. Matěj Šrámek – HB Ostrov

 

Skupina G

1. Tadeáš Vršovský – KST Apollo Ústí n. L., 2. Martin Pavlíček – Lanškroun, 3. Oliver Olejník – Baník Havířov, 4. Lukáš Přikryl – KST Blansko

 

Skupina H

1. Jaroslav Grabovský – Jiskra Strážnice, 2. Richard Nechvíl – Sokol STAR Turnov, 3. Štěpán Kamarád – Přibyslav, 4. Jakub Dusík – KST Olomouc

 

Skupina I

1. Šimon Zoubek – Sokol PP Hradec Králové, 2. Jakub Kabelka – KST Apollo Ústí n. L., 3. Filip Račák – SK Slopné, 4. Jakub Stupavský – Slovan Hodonín

 

Skupina J

Kouřil – Martinek 3:0(8,2,4), Rulík – Březina 0:3(-3,-4,-6), Březina – Kouřil 0:3(-7,-10,-6), Martinek – Rulík 3:0(3,10,8), Kouřil – Rulík 3:0(8,2,4), Březina – Martinek 1:3(-9,11,-10,-6)

 

Pořadí skupiny J

1. Sebastian Kouřil – MS Brno, 2. Lukáš Martinek – TTC Praha, 3. Radovan Březina – KST Zlín, 4. Jiří Rulík – Chrudim

 

Skupina K

1. Matyáš Kolečkář – KST Hluk, 2. Jan Fiřt – SKST Liberec, 3. David Slonka – Jiskra Strážnice, 4. Štěpán Staněk – HB Ostrov

 

Skupina L

1. Tomáš Málek – KST Zlín, 2. Václav Vašina – SKP Sever Ústí n. L., 3. Šimon Pánek – TTC Libín Prachatice, 4. Juraj Pantlík – MK Řeznovice

 

Skupina M

1. Tomáš Řezníček – HB Ostrov, 2. František Nadymáček – SK Přerov, 3. Ondřej Morávek – Jiskra Strážnice, 4. Matěj Zavacký – TTC Kostelec n. Orlicí

 

Skupina N

1. Filip Kaucký – SK DDM Kotlářka Praha, 2. Ondřej Král – Slovan Hodonín, 3. Daniel Skákal – Sokol PP Hradec Králové, 4. Martin Ratajský – KST Olomouc

 

Skupina O

1. Jan Kunc – HB Ostrov, 2. Vojtěch Ždánský – KST Zlín, 3. Daniel Mikoláš – TTC Libín Prachatice, 4. Martin Grabovský – Jiskra Strážnice

 

Skupina P

1. Ondřej Choma – Loko Česká Lípa, 2. Marek Roll – Jiskra Humpolec, 3. Tobiáš Fabián – TTC Frýdek – Místek, 4. Antonín Mik – Union Plzeň

 

Skupina Q

1. Martin Jandus – AC Sparta Praha, 2. Ondřej Jamný – Jiskra Strážnice, 3. Jaroslav Benc – HB Ostrov, 4. Ivo Matuška – Union Plzeň

 

Skupina R

1. Marek Hitzger – HB Ostrov, 2. Filip Dufek – KST Zlín, 3. Lukáš Hűbner – Chrudim, 4. Vilém Sobotka – MS Brno

 

Skupina S

1. Jiří Bárta – SK EUROMASTER Kolín, 2. Oliver Balvar – Baník Havířov, 3. Jakub Dlouhý – Sokol Líšeň, 4. Štěpán Král – Kamenický Šenov

 

Skupina T

1. Filip Zukal – KST Blansko, 2. Vítek Kasner – STC Slaný, 3. Samuel Kovář – SKST Liberec, 4. Lukáš Stehno – HB Ostrov

 

Předkolo

Ondřej Král – Filip Dufek 1:3(6,-5,-7,-6), František Nadymáček – Jan Fiřt 2:3(7,-8,,-5,7,-5), Richard Nechvíl – Oliver Balvar 0:3(-3,-2,-2), Martin Pavlíček – Dominik Skákal 3:1(11,8,-5,4), Lukáš Martinek – Vojtěch Ždánský 0:3(-2,-2,-1), Vítek Kasner – Ondřej Jamný 3:0(12,7,1), Richard Pařízek – Filip Wolf 3:0(8,7,9), Marek Roll – Jakub Janošec 0:3(-6,-5,-5)

 

1. kolo

Karel Jedlička – Filip Dufek 3:0(8,6,7), Martin Jandus -. Jan Kunc 3:0(10,8,5), Tomáš Málek – Jakub Kabelka 3:0(7,1,2), Jan Fiřt – Ondřej Herman 0:3(-2,-8,-3), Ladislav Mlček – Oliver Balvar 3:0(5,6,8), Teodor Strak – Ondřej Choma 1:3(9,-7,-3,-7), Sebastian Kouřil – Filip Zukal 3:1(9,-6,7,4), Martin Pavlíček – Petr Hodina 0:3(-5,-7,-3), Martin Slaný – Vojtěch Žďánský 3:0(5,5,6), Jiří Bárta – Šimon Zoubek 0:3(-8,-7,-4), Filip Kaucký – Matěj Landa 3:1(3,4,-8,9), Vítek Kasner – Tadeáš Vršovský 0:3(-8,-5,-8), Jaroslav Gabrovský – Richard Pařízek 3:1(-7,8,6,8), Václav Vašina – Tomáš Řezníček 0:3(-4,-9,-5), Matyáš Kolečkář – Marek Hitzger 3:0(6,4,6), Jakub Janošec – Jan Škalda 0:3(-7,-10,-7)

 

Osmifinále

Karel Jedlička – Martin Jandus 3:0(4,5,3), Tomáš Málek – Ondřej Herman 1:3(8,-7,-9,-4), Ladislav Mlček – Ondřej Choma 3:0(9,9,3), Sebastian Kouřil – Petr Hodina 0:3(-5,-7,-3), Martin Slaný – Šimon Zoubek 3:1(-8,8,9,8), Filip Kaucký – Tadeáš Vršovský 1:3(-8,9,-7,-10), Jaroslav Gabrovský – Tomáš Řezníček 1:3(-6,3,-9,-4), Matyáš Kolečkář – Jan Škalda 1:3(-5,6,-1,5)

 

Čtvrtfinále

Karel Jedlička – Ondřej Herman 1:3(9,-8,-13,-15), Ladislav Mlček – Petr Hodina 0:3(-6,-5,-8), Martin Slaný – Tadeáš Vršovský 3:1(3,17,-10,6), Tomáš Řezníček – Jan Škalda 0:3(-1,-3,-2)

 

Semifinále

Ondřej Herman – Petr Hodina 0:3(-5,-3,-8), Martin Slaný – Jan Škalda 0:3(-9,-9,-2)

 

Finále

Petr Hodina – Jan Škalda 3:2(9,-7,-7,7,11)

 

Konečné pořadí dvouher

1. Petr Hodina - TTC Libín Prachatice, 2. Jan Škalda – SK Dobré, 3. Ondřej Herman – TJ KST Ostrava a Martin Slaný – Baník Havířov, 5. až 8. Karel Jedlička – KST Apollo Ústí n. L., Ladislav Mlček – KST Hluk, Tadeáš Vršovský – KST Apollo Ústí n. L. a Tomáš Řezníček – HB Ostrov, 9. až 16. Martin Jandus – AC Sparta Praha, Tomáš Málek – KST Zlín, Ondřej Choma – Loko Česká Lípa, Sebastian Kouřil – MS Brno, Šimon Zoubek – Sokol PP Hradec Králové, Filip Kaucký – SK DDM Kotlářka Praha, Jaroslav Grabovský – Jiskra Strážnice a Matyáš Kolečkář – KST Hluk, 17. až 32. Filip Dufek – KST Zlín, Jan Kunc – HB Ostrov, Jakub Kabelka – KST Apollo Ústí n. L:, Jan Fiřt – SKST Liberec, Oliver Balvar – Baník Havířov, Teodor Strak – TTC Ostrava 2016, Filip Zukal – KST Blansko, Martin Pavlíček – Lanškroun, Vojtěch Ždánský – KST Zlín, Jiří Bárta – SK EUROMASTER Kolín, Matěj Landa – Sokol PP Hradec Králové, Vítek Kasner – STC Slaný, Richard Pařízek – SKST Hodonín, Václav Vašina – SKP Sever Ústí n. L., Martin Hitzger – HB Ostrov a Jakub Janošec – Bnaík Havířov, 33. až 40. Ondřej Král – Slovan Hodonín, František Nadymáček – SK Přerov, Radek Nechvíl – Sokol STAR Turnov, Dominik Skákal – Sokol PP Hradec Králové, Lukáš Martinek – TTC Praha, Ondřej Jamný – Jiskra Strážnice, Filip Wolf – SKST Liberec a Marek Roll – Jiskra Humpolec

 

Lukáš Martinek je po tomto turnaji na 53. místě žebříčku ČR nejmladších žáků s 8,5 body. Jeho největším úspěchem je, že ve skupině porazil prvního nasazeného (10. na žebříčku ČR) Radovana Březinu, s kterým na BTM v Praze ve skupině prohrál 0:3. Březina aktuálně klesl na 14. místo.

 

Příští BTM se koná 6. 1. 2019 v Liberci. Dále budou ještě následovat BTM 3. 2. v Hostinném a 17. 3. ve Valticích.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Středa 27.03.2019



Nastavit tuto stránku jako domovskou


Děkujeme za finanční podporu Městské části Praha 8.


Děkujeme za finanční podporu MŠMT ČR.


Magistrát hl. m. Prahy


Petr Barcal - realitní makléř



Copyright
TTC Praha

Vytvořil
MF SOFT