Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 13 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 15.30 - 17.00, Středa 16.00 - 17.30, čtvrtek 16.00 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2008 a mladší - čtvrtek 15.00 až 16.00 hodin.



Podzimní turnaj - mladší žactvo

Fuček Miloslav

13.11.2018

Reportáže

Přečteno: 139

Komentářů: 0


A ještě se nevešla do prvního článku.


Mladší žactvo

 

Dvouhra

 

Skupina A

Elicer – Kůsová 3:1(-8,9,3,6), Chmelík – Kuhnel 0:3(-9,-13,-10), Kůsová – Chmelík 3:0(1,5,4), Kolářová – Elicer 0:3(-10,-16,-6), Chmelík – Kolářová 0:3(-3,-1,-3), Kuhnel – Kůsová 0:3(-4,-10,-5), Kolářová – Kuhnel 3:0(4,2,5), Elicer – Chmelík 3:0(3,2,6), Kuhnel – Elicer 0:3(-1,-1,-4), Kůsová – Kolářová 0:3(-9,-9,-5)

 

Pořadí skupiny A

1. Lukáš Elicer – STC Slaný, 2. Linda Kolářová – TJ Sokol Český Brod, 3. Adéla Kůsová – TJ Sokol Všetaty, 4. Lukáš Kuhnel – TTC Klánovice, 5. Vilém Chmelík – TTC Praha

 

Skupina B

Valentová – Krutilková 3:1(5,-8,4,6), Bartoníčková – Makara 0:3(-5,-11,-6), Krutilková – Makara 0:3(-6,-1,-7), Valentová – Bartoníčková 3:0(13,7,1), Bartoníčková – Krutilková 1:3(-4,-8,9,-9), Makara – Valentová 3:0(7,3,7)

 

Pořadí skupiny B

1. Jakub Makara – STC Slaný, 2. Klára Valentová – TJ Sokol Český Brod, 3. Michaela Krutilková – TTC Praha, 4. Lucie Bartoníčková – TJ Sokol Všetaty

 

Skupina C

Kasner – Kahoun 3:0(10,7,6), Curtys – Přibyl 0:3(-12,-8,-6), Kahoun – Přibyl 3:0(8,4,8), Kasner – Curtys 3:0(2,3,7), Curtys – Kahoun 1:3(-7,-4,9,-6), Přibyl – Kasner 1:3(-9,-6,10,-7)

 

Pořadí skupiny C

1. Vít Kasner – STC Slaný, 2. Josef Kahoun – Sokol Louňovice p. Blaníkem, 3. Marek Přibyl – TJ Sokol Všetaty, 4. Samuel Floyd Curtys – STC Slaný

 

Skupina D

Plíšek – Průcha 3:0(6,5,1), Makarová – Jablončík 2:3(-9,7,-9,6,-9), Průcha – Jablončík 2:3(-5,11,5,-6,-7), Plíšek – Makarová 3:0(5,8,5), Makarová – Průcha 3:0(7,7,7), Jablončík – Plíšek 0:3(-8,-5,-8)

 

Pořadí skupiny D

1. Pavel Plíšek – ST Benešov, 2. Tomáš Jablončík – TJ Sokol Všetaty, 3. Tereza Makarová – STC Slaný, 4. Alexandr Průcha – TTC Praha

 

Čtvrtfinále

Elicer – Kahoun 3:0(4,4,7), Plíšek – Valentová 3:1(6,-5,5,4), Kasner – Kolářová 3:0(4,7,6), Jablončík – Makara 0:3(-7,-6,-6)

 

Semifinále

Elicer – Plíšek 1:3(-9,-5,6,-5), Kasner – Makara 2:3(11,8,-6,-3,-4)

 

Finále

Plíšek – Makara 3:1(-11,7,5,9)

 

O 3. místo

Elicer – Kasner 3:2(7,-6,9,-7,10)

 

O 5. až 8. místo

Kahoun – Valentová 2:3(-5,4,9,-10,-3), Kolářová – Jablončík 3:0(6,6,4)

 

O 5. místo

Valentová – Kolářová 3:0(10,9,8)

 

O 7. místo

Kahoun – Jablončík 2:3(9,8,-6,-8,-6)

 

O 9. až 17. místo – předkolo

Curtys – Chmelík 2:0(7,6)

 

O 9. až 16. místo

Kůsová – Curtys 2:0(10,10), Makarová – Bartončíková 2:0(5,9), Přibyl – Kuhnel 2:0(1,8), Průcha – Krutilková 2:0(9,7)

 

O 9. až 12. místo

Kůsová – Makarová 0:2(-4,-2), Přibyl – Průcha 1:2(-5,7,-8)

 

O 9. místo

Makarová – Prlcha 2:1(4,-9,3)

 

O 11. místo

Kůsová – Přibyl 2:0(9,8)

 

O 13. až 16. místo

Curtys – Bartoníčková 0:2(-10,-7), Kuhnel – Krutilková 2:1(-4,8,5)

 

O 13. místo

Bartoníčková – Kunhel 2:1(5,-13,8)

 

O 15. místo

Curtys – Krutilková 2:0(9,9)

 

Pořadí dvouhry

1. Pavel Plíšek – ST Benešov, 2. Jakub Makara – STC Slaný, 3. Lukáš Elicer – STC Slaný, 4. Vít Kasner – STC Slaný, 5. Klára Valentová – TJ Sokol Český Brod, 6. Linda Kolářová – TJ Sokol Český Brod, 7. Tomáš Jablončík – TJ Sokol Všetaty, 8. Josef Kalhoun – Sokol Louňovice p. Blaníkem, 9. Tereza Makarová – STC Slaný, 10. Alexandr Průcha – TTC Praha, 11. Adéla Kůsová – TJ Sokol Všetaty, 12. Marek Přibyl – TJ Sokol Všetaty, 13. Lucie Bartoníčková – TJ Sokol Všetaty, 14. Lukáš Kuhnel – TTC Klánovice, 15. Samuel Floyd Curtys – STC Slaný, 16. Michaela Krutilková – TTC Praha, 16. Vilém Chmelík – TTC Praha

 

Čtyřhra

 

Čtvrtfinále

Valentová, Kolářová – Makara, Makarová 1:2(-7,13,-9), Elicer, Kasner – Curtys, Krutilková 2:0(6,4), Plíšek, Kahoun – Průcha, Chmelík 2:0(8,4), Bartoníčková, Jablončík – Kůsová, Přibyl 0:2(-10,-7)

 

Semifinále

Makara, Makarová – Elicer, Kasner 1:2(7,-8,-9), Plíšek, Kahoun – Kůsová, Přibyl 2:1(-14,11,7)

 

Finále

Elicer, Kasner – Plíšek, Kahoun 2:1(9,6)

 

O 3. místo

Makara. Makarová – Kůsová, Přibyl 2:1(-9,1,5)

 

O 5. až 8. místo

Valentová, Kolářová – Curtys, Krutilková 2:0(1,3), Průcha, Chmelík – Bartoníčková, Jablončík 0:2(-6,-5)

 

O 5. místo

Valentová, Kolářová – Bartoníčková, Jablončík 2:0(8,3)

 

O 7. místo

Curtys, Krutilková – Průcha, Chmelík 2:0(6,8)

 

Pořadí čtyřhry

1.Lukáš Elicer a Vít Kasner (oba STC Slaný), 2. Pavel Plíšek (ST Benešov) a Josef Kahoun (Sokol Louňovice p. Blaníkem), 3. Jakub Makara a Tereza Makarová (oba STC Slaný), 4. Marek Přibyl a Adéla Kůsová (oba TJ Sokol Všetaty), 5. Linda Kolářová a Klára Valentová (obě TJ Sokol Český Brod), 6. Tomáš Jablončík a Lucie Bartoníčková (oba TJ Sokol Všetaty), 7. Samuel Floyd Curtys (STC Slaný) a Michaela Krutilková (TTC Praha), 8. Alexandr Průcha a Vilém Chmelík (oba TTC Praha)

 

Pořadí VC CST Ďáblice dvouher po 2. turnaji

1. - 2. Linda Kolářová a Klára Valentová (obě TJ Sokol Český Brod) obě 3.500, 3. Tomáš Jablončík TJ Sokol Všetaty 3.200, 4. - 5. Adéla Kůsová – TJ Sokol Všetaty a Josef Kahou – Sokol Louňovice p. Blaníkem oba 2.600, 6. Marek Přibyl – TJ Sokol Všetaty 2.400, 7. Samuel Floyd Curtys – STC Slaný 2.300, 8. Lucie Bartoníčková – TJ Sokol Všetaty 2.200, 9. Pavel Plíšek – ST Benešov 2.000, 10. Jakub Makara – STC Slaný 1.900, 11. Lukáš Elicer – STC Slaný 1.800, 12. Vít Kasner – STC Slaný 1.700, 13. - 14. Martin Bradáček – TTC Praha a Tereza Makarová – STC Slaný oba 1.200, 15. Alexandr Průcha – TTC Praha 1.100, 16. Lukáš Kunhel – TTC Klánovice 700, 17. Michaela Krutilková – TTC Praha 500, 18. - 19. Hubert Chvátal – Slovan Bohnice a Vilém Chmelík – TTC Praha oba 1

 

Pořadí VC CST Ďáblice čtyřher po 2. turnaji

1. - 2. Marek Přibyl a Adéla Kůsová – oba TJ Sokol Všetaty oba 3.700, 3. Josef Kahoun – Sokol Louňovice p. Blaníkem 3.600, 4. - 5. Linda Kolářová a Klára Valentová – obě TJ Sokol Český Brod obě 3.500, 6. - 7. Tomáš Jablončík a Lucie Bartoníčková – oba TJ Sokol Všetaty oba 3.300, 8. - 9. Lukáš Elicer a Vít Kasner – oba STC Slaný oba 2.000, 10. Pavel Plíšek – ST Benešov 1.900, 11. - 12. Jakub Makara a Tereza Makarová – oba STC Slaný oba 1.800, 13. Martin Bradáček – TTC Praha 1.700, 14. Samuel Floyd Curtys – STC Slaný 1.401, 15. Michaela Krutílková – TTC Praha 1.400, 16. - 17. Alexandr Průcha a Vilém Chmelík – oba TTC Praha oba 1.300, 18. Hubert Chvátal – Slovan Bohnice 1

 

Kompletní výsledky mladšího žactva najdete zde.

 

Třetím turnajem Velké ceny CST Ďáblice bude v sobotu 8. 12. 2018 Grand Prix TTC Praha. Dopolední kategorie nejmladšího a staršího žactva a a dorostu budou opět od devíti hodin, přičemž prezence bude končit v 8.30 hodin, ale odpolední kategorie mladšího žactva bude posunuta až na 15 hodin (prezence do 14.30 hodin, v případě skluzu dopoledních kategorií bude posunuta).


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Středa 17.07.2019



Nastavit tuto stránku jako domovskou


Děkujeme za finanční podporu Městské části Praha 8.


Děkujeme za finanční podporu MŠMT ČR.


Magistrát hl. m. Prahy


Petr Barcal - realitní makléř



Copyright
TTC Praha

Vytvořil
MF SOFT