Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 13 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 15.30 - 17.00, Středa 16.00 - 17.30, čtvrtek 16.00 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2008 a mladší - čtvrtek 15.00 až 16.00 hodin.



Podzimní turnaj s rekordní účastí

Fuček Miloslav

13.11.2018

Reportáže

Přečteno: 75

Komentářů: 0


Čtyřicet devět hráčů se sešlo v sobotu 10. 11. na podzimním turnaji, z toho šest jich hrálo dopolední i odpolední kategorii.


V obou dopoledních kategoriích se hrály v dvouhrách skupiny na dva vítězné sety, hlavní soutěž na tři vítězné sety. Dohrávání o pořadí o 1. až 8. místo na tři vítězné sety, dohrávání o další pořadí na dva vítězné sety a všechny čtyřhry na dva vítězné sety. V odpolední kategorii, která začala s velkým zpožděním se hrály dvouhry ve skupinách na tři vítězné sety, hlavní soutěž na tři vítězné sety včetně dohrávek o pořadí na 1. až 8. místě. Dohrávky o nižší pořadí se hrály na dva vítězné sety, stejně jako čtyřhry.

 

Nejmladší žactvo

 

Dvouhra

 

Skupina A

Kasner – Horčák V. 2:0(10,6), Šubert – Toužimslá R. 0:2(-8,-8), Horčák V. - Toužimská R. 1:2(+10,13,-9), Kasner – Šunert 2:0(1,0), Šubert – Horčák V. 1:2(-89,8,-8), Toužimská R. - Kasner 0:2(-3,-7)

 

Pořadí skupiny A

1. Vít Kasner – STC Slaný, 2. Rozárie Toužimská – TSM Kladno, 3. Vojtěch Horčák – TTC Klánovice, 4. Tomáš Šubert – TTC Praha

 

Skupina B

Elicer – Horčák Z. 3:0(6,3), Voráčová – Martinek 0:2(-3,-6), Horčák Z. - Martinek 0:2(-2,-1), Elicer – Voráčová 2:0(5,7), Voráčová – Horčák Z. 2:0(9,1), Martinek – Elicer 1:2(9,-5,-9)

 

Pořadí skupiny B

1. Lukáš Elicer – STC Slaný, 2. Lukáš Martinek – TTC Praha, 3. Anna Voráčová – TSM Kladno, 4. Zdeněk Horčák – TTC Klánovice

 

Skupina C

Štindl – Makarová 0:2(-1,-6), Šťastný – Štindl 2:0(3,1), Makarová – Šťastný 2:0(7,6)

 

Pořadí skupiny C

1. Tereza Makarová – STC Slaný, 2. Ondřej Šťastný – TJ Neratovice, 3. Ondřej Štindl – TTC Praha

 

Skupina D

Slavíčková – Toužimská L. 2:0(4,4), Blecher – Eliáš 0:2(-11,-5), Toužimská L. - Eliáš 0:2(-5,-7), Slavíčková – Blecher 2:0(11,7), Blecher – Toužimská L. 2:1(-9,3,9), Eliáš – Slavíčková 2:1(10,-11,3)

 

Pořadí skupiny D

1. Adam Eliáš – TTC Praha, 2. Eliška Slavíčková – Slavoj Praha, 3. Tobiáš Blecher – TJ Neratovice, 4. Leontýna Toužimská – TSM Kladno

 

Čtvrtfinále

Kasner – Šťastný 3:1(-5,5,8,5), Eliáš – Martinek 1:3(-3,-8,12,-7), Makarová – Toužimská R. 3:0(7,4,8), Slavíčková – Elicer 0:3(-1,-9,-2)

 

Semifinále

Kasner – Martinek 3:0(6,4,6), Makarová – Elicer 0:3(-7,-7,-8)

 

Finále

Kasner – Elicer 3:0(3,5,13)

 

O 3. místo

Martinek – Makarová 3:0(5,6,11)

 

O 5. až 8. místo

Šťastný – Eliáš 3:1(4,-7,9,5), Toužimská R. - Slavíčková 3:2(6,-12,-7,10,8)

 

O 5. místo

Šťastný – Toužimská R 0:3(-5,-3,-9)

 

O 7. místo

Eliáš – Slavíčková 3:0(6,2,9)

 

O 9. až 15. místo

Horčák V. - bay, Blecher – Horčák Z. 2:0(2,8), Štindl – Šubert 0:2(-5,-6), Toužimská L. - Voráčová 0:2(-10,-8)

 

O 9. až 12. místo

Horčák V. - Blecher 2:0(8,6), Šubert – Voráčová 0:2(-9,-7)

 

O 9. místo

Horčák V. - Voráčová 2:0(9,8)

 

O 11. místo

Blecher – Šubert 2:0(9,8)

 

O 13. až 15. místo

Horčák Z. - bay, Štindl – Toužimská L. 0:2(-3,-8)

 

O 13. místo

Horčák Z. - Toužimská L. 0:2(-8,-4)

 

Pořadí dvouhry

1. Vít Kasner – STC Slaný, 2. Lukáš Elicer – STC Slaný, 3. Lukáš Martinek – TTC Praha, 4. Tereza Makarová – STC Slaný, 5. Rozárie Toužimská – TSM Kladno, 6. Ondřej Šťastný – TJ Neratovice, 7. Adam Eliáš – TTC Praha, 8. Eliška Slavíčková – Slavoj Praha, 9. Vojtěch Horčák – TTC Klánovice, 10. Anna Voráčová – TSM Kladno, 11. Tobiáš Blecher – TJ Neratovice, 12. Tomáš Šubert – TTC Praha, 13. Leontýna Toužimská - TSM kladno, 14. Zdeněk Horčák – TTC Klánovice, 15. Ondřej Štindl – TTC Praha

 

Čtyřhra

 

Čtvrtfinále

Kasner, Elicer – bay, Toužimská R., Toužimská L. - Horčák V., Horčák Z. 2:0(4,6), Eliáš, Martinek – Makarová, Voráčová 2:1(7,-9,11), Slavíčková, Blecher – Šťastný, Šubert 0:2(-8,-9)

 

Semifinále

Kasner, Elicer – Toužimská R., Toužimská L. 2:0(5,3), Eliáš, Martinek – Šťastný, Šubert 2:0(4,9)

 

Finále

Kasner, Elicer – Eliáš, Martinek 2:0(5,3)

 

O 3. místo

Toužimská R., Toužimská L. - Šťastný, Šubert 0:2(-9,-7)

 

O 5. až 7. místo

Horčák V., Horčák Z. - bay, Makarová, Voráčová – Slavíčková, Blecher 1:2(6,-8,-12)

 

O 5. místo

Horčák V., Horčák Z. - Slavíčková, Blecher 1:2(-11,1,-7)

 

Pořadí čtyřhry

1. Vít Kasner a Lukáš Elicer (oba STC Slaný), 2. Adam Eliáš a Lukáš Martinek (oba TTC Praha), 3. Ondřej Šťastný (TJ Neratovice) a Tomáš Šubert (TTC Praha), 4. Rozárie Toužimská a Leontýna Toužimská (obě TSM kladno), 5. Eliška Slavíčková (Slavoj Praha) a Tobiáš Blecher (TJ Neratovice), 6. Vojtěch Horčák a Zdeněk Horčák (oba TTC Klánovice), 7. Tereza Makarová (STC Slaný) a Anna Voráčová (TSM Kladno)

 

Pořadí VC CST Ďáblice dvouher po 2. turnaji

1. Ondřej Šťastný – TJ Neratovice 3.500, 2. Eliška Slavíčková – Slavoj Praha 3.200, 3. Tomáš Šubert – TTC Praha 2.600, 4. Ondřej Štindl – TTC Praha 2.200, 5. Vít Kasner – STC Slaný 2000, 6. Lukáš Elicer – STC Slaný 1.900, 7. - 8. Eva Havlíčková – Slavoj Praha a Lukáš Martinek – TTC Praha oba 1.800, 9. Tereza Makarová – STC Slaný 1.700, 10. Rozárie Toužimská – TSM Kladno 1.600, 11. Adam Eliáš – TTC Praha 1.400, 12. Vojtěch Horčák – TTC Klánovice 1.200, 13. Anna Voráčová – TSM Kladno 1.100, 14. Tobiáš Blecher – TJ Neratovice 1.000, 15. Leontýna Toužimská – TSM Kladno 800, 16. Zdeněk Horčák – TTC Klánovice 700

 

Pořadí VC CST Ďáblice čtyřher po 2. turnaji

1. Tomáš Šubert – TTC Praha 3.700, 2. Eliška Slavíčková – Slavoj Praha 3.600, 3. - 5. Eva Havlíčková – Slavoj Praha, Vít Kasner a Lukáš Elicer – oba STC Slaný všichni 2.000, 6. - 8. Ondřej Štindl, Adam Eliáš a Lukáš Martinek – všichni TTC Praha 1.900, 9. Ondřej Šťastný – TJ Neratovice 1.800, 10. - 11. Rozárie Toužimská a Leontýna Toužimská – obě TSM Kladno obě 1.700, 12. Tobiáš Blechar – TJ Neratovice 1.600, 13. - 14. Horčák Vojtěch a Horčák Zdeněk – oba TTC Klánovice oba 1.500, 15. - 16. Tereza Makarová – STC Slaný a Anna Voráčová – TSM Kladno obě 1.400

 

Kompletní výsledky nejmladšího žactva najdete zde.

 

Dorost se hrál opět společně se starším žactvem, přičemž celkové pořadí bylo pořadí dorostu a pořadí staršího žactva bylo vytvořeno vyřazením hráčů kategorie dorostu z tohoto pořadí.

 

Dorost a starší žactvo

 

Skupina A

 

Kahoun – Kroidlo 0:2(-7,-8), Košacký – Kahoun 2:0(7,6), Kroidlo – Košacký 0:2(-8,-7)

 

Pořadí skupiny A

1. Adam Košacký – Slovan Bohnice, 2. Jan Kroidlo – TJ Neratovice, 3. Josef Kahoun – Sokol Louňovice p. Blaníkem

 

Skupina B

Kebrle Jan – Barták 2:0(8,5), Kopecký – Makara M. 0:2(-9,-3), Barták – Makara M. 0:2(-6,-3), Kebrle Jan – Kopecký 2:0(4,2), Kopecký – Barták 1:2(8,-3,-7), Makara M. - Kebrle Jan 1:2(-8,9,-6

 

Pořadí skupiny B

1. Jan Kebrle – Dynamo Nelahozeves, 2. Michal Makara – STC Slaný, 3. Michal Barták – Slovan Bohnice, 4. Václav Kopecký – TJ Sokol Všetaty

 

Skupina C

Plíšek J. - Vaněčková 2:0(2,5), Budínský – Moláček 0:2(-8,-8), Vaněčková – Moláček 2:1(-8,1,8), Plíšek J. - Budínský 2:0(3,7), Budínský – Vaněčková 0:2(-4,-7), Moláček – Plíšek J. 0:2(-8,-4)

 

Pořadí skupiny C

1. Jan Plíšek – ST Benešov, 2. Julie Vaněčková – Stadion Žižkov, 3. Jonáš Moláček – Slovan Bohnice, 4. Lukáš Budínský – TTC Praha

 

Skupina D

Kubíček – Kreuzer 2:0(5,5), Vítek – Bláha 1:2(7,-3,-8), Kreuzer – Bláha 0:2(-9,-9), Kubíček – Vítek 2:0(10,2), Vítek – Kreuzer 0:2(-7,-9), Bláha – Kubíček 1:2(-8,14,-6)

 

Pořadí skupiny D

1. Dominik Kubíček – Kotlářka, 2. Matěj Bláha – TSM Kladno, 3. David Kreuzer – TTC Praha, 4. Adam Vítek – TJ Neratovice

 

Skupina E

Slavíček – Kebrle Jindřich 2:0(2,8), Plíšek P. - Míchalachi 1:2(4,-9,-7), Kebrle Jindřich – Míhalachi 0:2(-5,-11), Slavíček – Plíšek P. 2:0(6,10), Plíšek P. - Kebrle Jindřich 2:0(4,8), Míhalachi – Slavíček 0:2(-6,-9)

 

Pořadí skupiny E

1. Jan Slavíček – Slavoj Praha, 2. Marek Míhalachi – Kotlářka, 3. Pavel Plíšek – ST Benešov, 4. Jindřich Kebrle – Dynamo Nelahozeves

 

Skupina F

Obrhel – Máca 2:0(1,1), Makara J. - Lhotka 2:0(4,9), Máca – Lhotka 0:2(-4,-3), Obrhel – Makara J. 1:2(9,-4,-7), Makara J. - Máca 2:0(1,1), Lhotka – Obrhel 0:2(-2,-5)

 

Pořadí skupiny F

1.Jakub Makara – STC Slaný, 2. Adam Obrhel – Slovan Bohnice, 3. Ondřej Lhotka – TTC Klánovice, 4. Tomáš Máca

 

Osmifinále

Košacký – bay, Makara M. - Míhalachi 3:0(6,5,10), Makara J. - Vaněčková 3:0(4,8,5), Kubíček – bay, Plíšek J. - bay, Slavíček – Obrhel 2:3(-10,6,7,-9,-8), Kroidlo – Bláha 1:3(-7,7,-8,-9), Kebrle Jan - bay

 

Čtvrtfinále

Košacký – Makara M. 2:3(10,-9,-9,6,-9), Makara J. - Kubíček 1:3(-5,-1,10,-8), Plíšek J. - Obrhel 3:0(7,4,10), Bláha – Kebrle Jan 1:3(8,-10,-9,-9)

 

Semifinále

Makara M. - Kubíček 1:3(4,-7,-9,-7), Plíšek J. - Keberle Jan 2:3(6,1,-8,-8,-8)

 

Finále

Kubíček – Kebrle Jan 3:2(4,9,-8,-9,5)

 

O 3. místo

Makara M. - Plíšek J. 3:2(-9,-7,8,9,9)

 

O 5. až 8. místo

Košacký – Makara J. 3:2(5,-5,6,-5,3), Obrhel – Bláha 0:3(-6,-6,-5)

 

O 5. místo

Košacký – Bláha 0:3(-5,-7,-8)

 

O 7. místo

Makara J. - Obrhel3:1(-9,6,10,8)

 

Pořadí dvouhry

1. Dominik Kubíček – Kotlářka, 2. Jan Keberle – Dynamo Nelahozeves, 3. Michal Makara – SRTC Slaný, 4. Jan Plíšek – ST Benešov, 5. Matěj Bláha – TSM Kladno, 6. Adam Košacký – Slovan Bohnice, 7. Michal Makara – STC Slaný, 8. Adam Obrhel - Slovan Bohnice, 9. , 4. Jan Slavíček – Slavoj Praha, 5. 10. Marek Míhalachi – Kotlářka, 11. Jan Kroidlo -TJ Neratovice, 12. Julie Vaněčková – Stadion Žižkov, 13. Pavel Plíšek – ST Benešov, 14. David Kreuzer – TTC Praha, 15. Adam Vítek – TJ Neratovice, 16. Josef Kahoun – Sokol Louňovice p. Blaníkem, 17. Jindřich Keberle – Dynamo Nelahozeves, 18. - 20. Ondřej Lhotka – TTC Klánovice, Jonáš Moláček – Slovan Bohnice a Michal Barták – Slovan Bohnice, 21. Václav Kopecký – TJ Sokol Všetaty, 22. Tomáš Máca, 23. Lukáš Budínský – TTC Praha

 

Čtyřhra

 

Předkolo

Kahoun, Lhotka – Barták, Moláček 2:1(-11,8,6), Míhalachi, Bláha – Budinský, Kopecký 2:0(7,3)

 

Čtvrtfinále

Košacký, Obrhel – Kahoun, Lhotka 2:1(-7,1,3), Makara M., Makara J. – Vítek, Kroidlo 2:0(7,5), Kubíček, Slavíček – Kebrle J., Kebrle J. 1:2(7,-8,-3), Míhalachi, Bláha – Plíšek J., Plíšek P. 0:2(-9,-5)

 

Semifinále

Košacký, Obrhel - MakaraM., Makara J. 0:2(-8,-12), Kebrle J., Kebrle J. - Plíšek J., Plíšek P. 1:2(-7,3,-4)

 

Finále

Makara M., Makara J. - Plíšek J., Plíšek P. 1:2(-7,3,-4)

 

O 3. místo

Košacký, Obrhel – Keberle J., Keberle J. 1:2(5,-6,-7)

 

Pořadí čtyřhry

1. Jan Plíšek a Pavel Plíšek (oba ST Benešov), 2. Michal Makara a Jakub Makara (STC Slaný), 3. Jan Kebrle a Jindřich Kebrle (Dynamo Nelahozeves) 4. Adam Košacký a Adam Obrhel (oba Slovan Bohnice), 5. Marek Míhalachi a Matěj Bláha (TSM Kladno), 6. Josef Kahoun (Sokol Louňovice p. Blaníkem) a Ondřej Lhotka (TTC Klánovice), 7. Dominik Kubíček (Kotlářka) a Jan Slavíček (Slavoj Praha), 8. Adam Vítek a Jan Kroidlo (TJ Neratovice), 9. Lukáš Budínský (TTC Praha) a Václav Kopecký (TJ Sokol Všetaty), 10. Michal Barták a Jonáš Moláček (oba Slovan Bohnice)

 

Pořadí dvouhry dorostu VC CST Ďáblice po 2. turnaji

1. Dominik Kubíček – Kotlářka 3.900, 2. - 3. Adam Košacký – Slovan Bohnice a Jan Plíšek – ST Benešov oba 3.500, 4. Michal Makara – STC Slaný 3.400, 5. Jan Slavíček – Slavoj Praha 2.900, 6. Matěj Bláha – TSM Kladno 2.800, 7. Marek Míhalachi – Kotlářka 2.600, 8. David Kreuzer – TTC Praha 2.000, 9. Jan Kebrle – Dynamo Nelahozeves 1.900, 10. Jan Kroidlo – TJ Neratovice 1.600, 11. - 13. Filip Kuboš – Kotlářka, Ondřej Lhotka – TTC Klánovice a Jakub Makara – STC Slaný všichni 1.400, 14. - 15. Michal Barták a Adam Obrhel – oba Slovan Bohnice oba 1.300, 16. - 17. Lucie Bartoníčková – TJ Sokol Všetaty a Julie Vaněčková – Stadion Žižkov obě 900, 18. - 20. Filip Lindr a Adam Vítek – oba TJ Neratovice a Pavel Plíšek – ST Benešov všichni 800, 21. Samuel Floyd Curtis – STC Slaný 700, 22. - 23. Hana Rektorysová – Sparta Praha a Josef Kahoun – Sokol Louňovice p. Blaníkem oba 500, 24. Václav Kopecký – TJ Sokol Všetaty 470, 25. Jonáš Moláček – Slovan Bohnice 420, 26. - 27. Adéla Kůsová – TJ Sokol Všetaty a Jindřich Kebrle – Dynamo Nelahozeves oba 400, 28. Pavel Beneš – TJ Neratovice 350, 29. Tomáš Jablončík – TJ Sokol Všetaty 300, 30. Marek Přibyl – TJ Sokol Všetaty 220, 31. Filip Čábela – TTC Praha 180, 32. Matyáš Solčáni – TSM Kladno 160, 33. Michal Vajda – TTC Praha 140, 34. - 36. Mark Halych, Lukáš Budinský – TTC Praha a Tomáš Máca všichni 1

 

Pořadí čtyřhry dorostu VC CST Ďáblice po 2. turnaji

1. - 2. Michal Makara (STC Slaný) a Jan Plíšek (ST Benešov) oba 3.800, 3. Adam Košacký – Slovan Bohnice 3.700, 4. - 5. Jan Slavíček (Slavoj Praha) a Matěj Bláha (TSM Kladno) oba 3.400, 6. Dominik Kubíček – Kotlářka 3.300, 7. Marek Mihalachi – Kotlářka 3.200, 8. Jan Kroidlo – TJ Neratovice 2.900, 9. Adam Vítek – TJ Neratovice 2.700, 10. Pavel Plíšek – ST Benešov 2.000, 11. Jakub Makara – STC Slaný 1.900, 12. - 13. Jan Kebrle a Jindřich Kebrle (oba Dynamo Nelahozeves) 1.800, 14. - 15. Michal Barták a Jonáš Moláček (oba Slovan Bohnice) oba 1.701, 16. Adam Obrhel (Slovan Bohnice) 1.700, 17. Filip Kuboš (Kotlářka) 1.600, 18. - 20. Pavel Beneš (TJ Neratovice), Josef Kahoun (Sokol Louňovice p. Blaníkem) a Ondřej Lhotka (TTC Klánovice) všichni 1.500, 21. - 22. David Kreuzer (TTC Praha) a Matyáš Solčáni (TSM Kladno) oba 1.400, 23. Filip Lindr – TJ Neratovice 1.300, 24. - 25. Lucie Bartoníčková a Adéla Kůsová (oba TJ Sokol Všetaty) obě 1

 

Kompletní výsledky dorostu najdete zde a staršího žactva zde.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Středa 27.03.2019



Nastavit tuto stránku jako domovskou


Děkujeme za finanční podporu Městské části Praha 8.


Děkujeme za finanční podporu MŠMT ČR.


Magistrát hl. m. Prahy


Petr Barcal - realitní makléř



Copyright
TTC Praha

Vytvořil
MF SOFT