Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 13 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 15.30 - 17.00, Středa 16.00 - 17.30, čtvrtek 16.00 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2008 a mladší - čtvrtek 15.00 až 16.00 hodin.



Velká cena Ďáblic s rekordní účastí

Fuček Miloslav

21.10.2018

Reportáže

Přečteno: 44

Komentářů: 0


Včerejší zahajovací turnaj 5. ročníku série turnajů Velká ceny CST Ďáblice měl rekordní účast 36 hráčů, z nichž pět startovalo ve dvou kategoriích.


Hráči se z více jak 50% obměnili, poprvé zde startovalo 24 hráčů. Dalším rekordem je účast sedmi dorostenců. Turnaj trval čistého času deset hodin, pro pořadatele od otevření haly po odchod z haly po jejím uklizení více jak dvanáct hodin.

 

Nejmladší žactvo

 

Při účasti pěti hráčů se hrály dvouhry systémem každý s každým a ve čtxřyhře se hrálo přímo finále.

 

Dvouhra

Šubert – Štindl 3:0(5,2,3), Slavíčková – Havlíčková 3:2(-13,-8,5,3,5), Štindl – Šťastný 0:3(-3,-2,-2), Šubert – Slavíčková 0:3(-4,-7,-6), Slavíčková – Štindl 3:0(1,5,1), Šťastný – Havlíčková 3:0(6,6,6), Štindl – Havlíčková 0:3(-7,-2,-5), Šubert – Šťastný 0:3(-2,-5,-5), Šťastný – Slavíčková 3:0(6,9,6), Havlíčková – Šubert 3:1(-10,6,7,7)

 

Pořadí dvouhry

1. Ondřej Šťastný – TJ Neratovice, 2. Eliška Slavíčková – Slavoj Praha, 3. Eva Havlíčková – Slavoj Praha, 4. Tomáš Šubert – TTC Praha, 5. Ondřej Štindl – TTC Praha

 

Čtyřhra

 

Finále

Slavíčková, Havlíčková – Šubert, Štindl 3:0(3,3,6)

 

Pořadí čtyřhry

1. Eliška Slavíčková a Eva Havlíčková (obě Slavoj Praha), 2. Tomáš Šubert a Ondřej Štindl (oba TTC Praha)

 

Straší žactvo a dorost

 

V této spojené kategorii se sešlo celkem 27 hráčů. Hrálo se v sedmi skupinách s postupem prvních dvou do horního pavouka. Horní i spodní pavouk se dohrávaly do konečného pořadí, přičemž v horním pavouku se hlavní soutěž a dohrávka o 1. až 8. místo hrály na tři vítězné sady, dohrávka o 9. a nižší místo se hrála na dvě vítězné sady. Na dvě vítězné sady se hrála i čtyřhra, která se hrála systém vyřazovacím s dohráváním o konečné pořadí.

 

Pořadím kategorie dorostu bylo celkové pořadí, pořadím staršího žactva je umístění po vypuštění dorostenců z celkového pořadí. Nasazovalo se podle žebříčku dorostu.

 

Dvouhra

 

Skupina A

Košacký – Kopecký 3:0(2,1,2), Beneš – Curtis 0:3(-8,-6,-3), Kopecký – Curtis 1:3(-10,9,-8,-5), Košacký – Beneš 3:0(6,4,5), Beneš – Kopecký 0:3(-5,-4,-3), Curtis – Košacký 0:3(-1,-7,-4)

 

Pořadí skupiny A

1. Adam Košacký – Slovan Bohnice, 2. Samuel Floyd Curtis – STC Slaný, 3. Pavel Beneš – TJ Neratovice, 4. Váslav Kopecký – TJ Sokol Všetaty

 

Skupina B

Kůsová – Lindr 0:3(-7,-9,-6), Makara – Kůsová 3:0(9,5,3), Lindr – Makara 0:3(-3,-9,-1)

 

Pořadí skupiny B

1. Michal Makara – STC Slaný, 2. Filip Lindr – TJ Neratovice, 3. Adéla Kůsová – TJ Sokol Všetaty

 

Skupina C

Plíšek – Moláček 3:0(4,6,2), Míhalachi – Kroidlo 3:0(3,6,9), Moláček -. Kroidlo 2:3(10,-9,-9,6,-9), Plíšek – Míhalachi 3:2(4,-6,-9,6,4), Míhalachi – Moláček 3:0(8,3,4), Kroidlo – Plíšek 0:3(-5,-6,-8)

 

Pořadí skupiny C

1. Jan Plíšek – ST Benešov, 2. Marek Míhalachi – Kotlářka, 3. Jan Kroidlo – TJ Neratovice, 4. Jonáš Moláček – Slovan Bohnice

 

Skupina D

Slavíček – Jablončík 3:0(8,5,9), Čábela – Bláha 0:3(-3,-2,-5), Jablončík – Bláha 0:3(-7,-10,-11), Slavíček – Čábela 3:0(3,4,3), Čábela – Jablončík 0:3(-9,-7,-8), Bláha – Slavíček 1:3(-8,7,-8,-10)

 

Pořadí skupiny D

1. Jan Slavíček – Slavoj Praha, 2. Matěj Bláha – TSM Kladno, 3. Tomáš Jablončík – TJ Sokol Všetaty, 4. Filip Čábela – TTC Praha

 

Skupina E

Kubíček – Solčáni 3:0(4,3,2), Lhotka – Vítek 3:2(-10,-7,10,3,9), Solčáni – Vítek 1:3(7,-7,-10,-6), Kubíček – Lhotka 3:0(12,4,4), Lhotka – Solčáni 3:1(8,6,-6,3), Vítek – Kubíček 0:3(-6,-4,-4)

 

Pořadí skupiny E

1. Dominik Kubíček – Kotlářka, 2. Ondřej Lhotka – TTC Klánovice, 3. Adam Vítek – TJ Neratovice, 4. Matyáš Solčáni – TSM Kladno

 

Skupina F

Kreuzer – Kuboš 0:3(-7,-6,-3), Přibyl – Halych 3:1(7,7,-9,2), Kuboš – Halych 3:0(0,0,1), Kreuzer – Přibyl 3:0(15,11,5), Přibyl – Kuboš 0:3(-3,-7,-3), Halych – Kreuzer 0:3(-4,-1,-6)

 

Pořadí skupiny F

Mark Halych

 

Skupina G

Barták – Rektorysová 1:3(-8,-3,5,-6), Bartoníčková – Vajda 3:1(12,7,-7,6), Rektorysová – Vajda 3:1(9,4,-10,7), Barták – Bartoníčková 3:2(9,-5,9,-5,11), Bartoníčková – Rektorysová 0:3(-7,-8,-6), Vajda – Barták 0:3(-2,-4,-5)

 

Pořadí skupiny G

1. Lucie Bartoníčková – TJ Sokol Všetaty, 2. Michal Barták – Slovan Bohnice, 3. Hana Rektorysová – Sparta Praha, 4. Michal Vajda – TTC Praha

 

Osmifinále

Košacký – bay, Bartoníčková – Máhalachi 0:3(-12,-7,-5), Kreuzer – Lindr 3:1(6,-10,12,11), Lhotka – Slavíček 1:3(-7,-10,7,-5), Plíšek – Barták 3:0(9,6,1), Kuboš – Curtis 3:0(0,6,3), Kuboček – Bláha 3:1(6,-9,9,8), Makara – bay

 

Čtvrtfinále

Košacký – Máhalachi 3:2(-9,5,-9,6,9), Kreuzer – Slavíček 0:3(-4,-7,-10), Plíšek – Kuboš 3:0(7,5,7), Kubíček – Makara 3:0(6,8,8)

 

Semifinále

Košacký – Slavíček 3:0(8,6,7), Plíšek – Kubíček 0:3(-7,-9,-9)

 

Finále

Košacký – Kubíček 3:2(10,9,-9,-9,6)

 

O 3. místo

Slavíček – Plíšek 1:3(-4,3,-8,-6)

 

O 5. až 8. místo

Máhalachi – Kreuzer 3:0 w.o., Kuboš – Makara 1:3(9,-9,-8,-8)

 

O 5. místo

Míhalachi – Makara 0:3(-8,-9,-5)

 

O 7. místo

Kreuzer – Kuboš 0:3 w.o.

 

O 9. až 14. místo

Bartoníčková – bay, Lindr – Lhotka 0:2(-5,-4), Barták – Curtis 2:0(6,8), Bláha – bay

 

O 9. až 12. místo

Bartoníčková – Lhotka 0:2(-5,-6), Barták – Bláha 0:2(-4,-9)

 

 

O 9. místo

Lhotka – Bláha 1:2(-14,8,-6)

 

O 11. místo

Bartoníčková – Barták 0:2(-10,-6)

 

O 13. místo

Lindr – Curtys 2:0(7,7)

 

O 15. až 27. místo

Beneš – bay, Přibyl – bay, Jablončík – Moláček 2:1(9,-7,5), Solčáni – Rektorysová 0:2(-9,-6), Kroidlo – Vajda 2:1(9,-11,8), Kopecký – bay, Vítek – Čábela 2:1(15,-11,8), Halych – Kůsová 0:2(-6,-8)

 

O 15. až 22. místo

Beneš – Přibyl 2:0(5,7), Jablončík – Rektorysová 0:2(-7,-11), Kroidlo – Kopecký 2:0(7,9), Vítek – Kůsová 0:2(-8,-4)

 

O 15. až 18. místo

Beneš – Rektorysová 0:2 w.o., Kroidlo – Kůsová 2:0(5,9)

 

O 15. místo

Rektorysová – Kroidlo 0:2(-8,-5)

 

O 17. místo

Kůsová – Beneš 0:2 w.o.

 

O 19. až 22. místo

Přibyl – Jablončík 0:2(-8,-9), Kopecký – Vítek 3:0 w.o.

 

O 19. místo

Jablončík – Kopecký 2:0(9,7)

 

O 21. místo

Přibyl – Vítek 2:0 w.o.

 

O 23. až 27. místo - předkolo

Moláček – Solčáni 0:2(-10,-5), Čábela – Halych 2:0(7,8)

 

O 23. až 25. místo

Solčáni – bay, Vajda – Čábela 1:2(-5,13,-5)

 

O 23. místo

Solčáni – Čábela 1:2(4,-8,-6)

 

O 26. místo

Moláček – Halych 2:0(4,3)

 

Pořadí dvouhry dorostu

1. Adam Košacký – Slovan Bohnice, 2. Domink Kubíček – Kotlářka, 3. Jan Plíšek – ST Benešov, , 4. Jan Slavíček – Slavoj Praha, 5. Michal Makara – STC Slaný, 6. Marek Míhalachi – Kotlářka, 7. Filip Kuboš – Kotlářka, 8. David Kreuzer – TTC Praha, 9. Matěj Bláha – TSM Kladno, 10. Ondřej Lhotka – TTC Klánovice, 11. Michal Barták – Slovan Bohnice, 12. Lucie Bartoníčková – TJ Sokol Všetaty, 13. Filip Lindr – TJ Neratovice, 14. Samuel Floyd Curtys – STC Slaný, 15. Jan Kroidlo – TJ Neratovice, 16. Hana Rektorysová – Sparta Praha, 17. Adéla Kůsová – TJ Sokol Všetaty, 18. Pavel Beneš – TJ Neratovice, 19. Tomáš Jablončík – TJ Sokol Všetaty, 20. Václav Kopecký – TJ Sokol Všetaty, 21. Marek Přibyl – TJ Sokol Všetaty, 22. Adam Vítek – TJ Neratovice, 23. Filip Čábela – TTC Praha, 24. Matyáš Solčáni – TSM Kladno, 25. Michal Vajda – TTC Praha, 26. Jonáš Moláček – Slovan Bohnice, 27. Mark Halych

 

Pořadí dvouhry staršího žactva

1. Adam Košacký – Slovan Bohnice, 2. Dominik Kubíček – Kotlářka, 3. Jan Slavíček – Slavoj Praha, 4. Marek Míhalichi – Kotlářka, 5. Ondřej Lhotka – TTC klánovice, 6. Lucie Bartoníčková – TJ Sokol Všetaty, 7. Filip Lindr – TJ Neratovice, 8. Samuel Floyd Curtys – STC Slaný, 9. Jan Kroidlo – TJ Neratovice, 10. Hana Rektorysová – Sparta Praha, 11. Adéla Kůsová – TJ Sokol Všetaty, 12. Pavel Beneš – TJ Neratovice, 13. Tomáš Jablončík – TJ Sokol Všetaty, 14. Václav Kopecký – TJ Sokol Všetaty, 15. Marek Přibyl – TJ Sokol Všetaty, 16. Adam Vítek – TJ Neratovice, 17. Filip Čábela – TTC Praha, 18. Matyáš Solčáni – TSM Kladno, 19. Michal Vajda – TTC Praha, 20. Mark Halych

 

Čtyřhra

 

Předkolo

Kuboš, Míhalichi – Lindr, Vítek 2:0(12,5), Bartoníčková, Kůsová – Jablončík, Kopecký 0:2(-9,-10)

 

Čtvrtfinále

Košacký, Slavíček – Kuboš, Míhalachi 2:1(10,-4,8), Plíšek, Bláha – Kreuzer, Solčini 2:0(6,6), Barták, Moláček – Beneš, Kroidlo 2:1(-10,5,6), Jablončík, Kopecký – Makara, Kubíček 0:2(-6,-1)

 

Semifinále

Košacký, Slavíček – Plíšek, Bláha 2:1(-3,7,9), Barták, Moláček – Makara, Kubíček 0:2(-7,-7)

 

Finále

Košacký, Slavíček – Makara, Kubíček 2:1(7,-7,8)

 

O 3. místo

Plíšek, Bláha – Barták, Moláček 3:0(11,6)

 

O 5. až 8. místo

Kuboš, Míhalachi – Kreuzer, Solčáni 2:0(6,7), Beneš, Kroidl – Jablončík, Kopecký 2:0(10,9)

 

O 5. místo

Kuboš, Míhalachi – Beneš, Kroidl 2:0(5,11)

 

O 7. místo

Kreuzer, Solčáni – Jablončík, Kopecký 2:1(10,-9,3)

 

O 9. místo

Lindr, Vítek – Bartoníčková, Kůsová 2:0(6,7)

 

Pořadí čtyřhry dorostu

1. Adam Košacký (Slovan Bohnice) a Jan Slavíček (Slavoj Praha), 2. Michal Makara (STC Slaný) a Dominik Kubíček (Kotlářka), 3. Jan Plíšek (ST Benešov) a Matěj Bláha (TSM Kladno), 4. Michal Barták a Jonáš Moláček (oba Slovan Bohnice), 5. Filip Kuboš a Marek Míhalachi (oba Kotlářka), 6. Pavel Beneš a Jan Kroidlo (oba TJ Neratovice), 7. David Kreuzer (TTC Praha) a Matyáš Solčáni (TSM Kladno), 8. Tomáš Jablončík a Václav Kopecký (oba TJ Sokol Všetaty), 9. Filip Lindr a Adam Vítek (oba TJ Neratovice), 10. Lucie Bartoníčková a Adéla Kůsová (obě TJ Sokol Všetaty)

 

Pořadí čtyřhra staršího žactva

1. Adam Košacký (Slovan Bohnice) a Jan Slavíček (Slavoj Praha), 2. Pavel Beneš a Jan Kroidlo (oba TJ Neratovice), 3. Tomáš Jablončík a Václav Kopecký (oba TJ Sokol Všetaty), 4. Filip Lindr a Adam Vítek (oba TJ Neratovice), 5. Lucie Bartoníčková a Adéla Kůsová (obě TJ Sokol Všetaty)

 

Mladší žactvo

 

Se zhruba devadesátiminutovým zpožděním začínala odpolední kategorie mladšího žactva, v které se sešlo deset hráčů. Hrálo se ve dvou skupinách s postupem tří do horního pavouka. Oba pavouci se dohrávali o konečné pořadí na tři vítězné sady. Čtyřhry se hrály systémem každý s každým na dvě vítězné sady,

 

Dvouhra

 

Skupina A

Bradáček – Curtys 1:3(9,-8,-9,-6), Bartoníčková – Kůsová 0:3(-6,-4,-8), Curtys – Bartoníčková 3:1(5,-10,4,4), Kolářová – Bradáček 3:0(5,5,7), Bartoníčková – Kolářová 0:3(-6,-6,-8), Kůsová – Curtys 2:3(-7,-10,13,3,-8), Kolářová – Kůsova 3:1(4,6,-9,6), Bradáček – Bartoníčková 0:3(-3,-10,-6), Kůsová – Bartáček 3:2(9,-6,-9,9,4), Curtys – Kolářová 0:3(-7,-5,-2)

 

Pořadí skupiny A

1. Linda Kolářová – TJ Sokol Český Brod, 2. Samuel Floyd Curtys – STC Slaný, 3. Adéla Kůsová – TJ Sokol Všetaty, 4. Lucie Bartoníčková – TJ Sokol Všetaty, 5. Martin Bradáček – TTC Praha

 

Skupina B

Chvátal – Klahoun 1:3(-9,2,-9,-8), Přibyl – Jablončík 1:3(-7,10,-7,-8), Kalhoun – Přibyl 0:3(-8,-6,-7), Valentová – Chvátal 3:0(4,7,3), Přibyl – Valentová 3:2(9,2,-9,-7,7), Jablončík – Kalhoun 3:1(-6,5,11,9), Valentová – Jablončík 3:1(-4,3,4,10), Chvátal – Přibyl 0:3(-4,-6,-7), Jablončík – Chvátal 3:0(2,3,10), Kalhoun – Valentová 0:3(-3,-1,-10)

 

Pořadí skupiny B

1. Klára Valentová – TJ Sokol Český Brod, 2. Tomáš Jablončík – TJ Sokol Všetaty, 3. Marek Přibyl – TJ Sokol Všetaty, 4. Josef Kalhoun – Sokol Louňovice p. Blaníkem, 5. Hubert Chvátal – Slovan Bohnice

 

Čtvrtfinále

Kolářová – bay, Jablončík – Kůsová 3:0(4,5,8), Curtys – Přibyl 3:0(7,9,4), Valentobá – bay

 

Semifinále

Kolářová – Jablončík 3:0(11,1,4), Curtys – Valentová 1:3(4,-3,-8,-3)

 

Finále

Kolářová – Valentová 3:1(8,9,-6,7)

 

O 3. místo

Jablončík – Curtys 3:0(4,4,2)

 

O 5. místo

Kůsová – Přibyl 3:0(6,5,6)

 

O 7. až 10. místo

Bartončíková – Chvátal 3:1(-3,3,12,8), Bradáček – Kalhoun 1:3(-4,-10,9,-9)

 

O 7. místo

Bartoníčková – Klahoun 3:2(-1,9,-9,3,9)

 

O 9. místo

Chvátal – Bradáček 0:3 w.o.

 

Pořadí dvouhry

1. Linda Kolářová – TJ Sokol Český Brod, 2. Klára Valentová – TJ Sokol Český Brod, 3. Tomáš Jablončík – TJ Sokol Všetaty, 4. Samuel Floyd Curtys – STC Slaný, 5. Adéla Kůsová – TJ Sokol Všetaty, 6. Marek Přibyl – TJ Sokol Všetaty, 7. Lucie Bartoníčková – TJ Sokol Všetaty, 8. Josef Kalhoun – Sokol Louňovice p. Blaníkem, 9. Martin Bradáček – TTC Praha, 10. Hubert Chvátal – Slovan Bohnice

 

Čtyřhra

Jablončík, Bartoníčková – Přibyl, Kůsová 1:2(-10,12,-10), Kalhoun, Bradáček – Chvátal, Curtys 2:1(-5,5,3), Přibyl, Kůsová – Chvátal, Curtys 2:1(-7,7,5), Jablončík, Bartoníčková – Kolářová, Valentová 1:2(11,-5,-8), Kolářová, Valentová – Přibyl, Kůsová 1:2(-14,9,-8), Kalhoun, Bradáček – Jablončík, Bartoníčková 1:2(-4,10,-5). Jablončík, Bartoníčková – Chvátal, Curtys 2:0(7,5), Kolářová, Valentová – Kalhoun, Bartáček 2:1(6,-8,5), Kalhoun, Bartáček – Přibyl, Kůsová 0:2(-6,-12), Chvátal, Curtys . Kolářová, Valentová 0:2(-5,-5)

 

Pořadí čtyřhry

1. Marek Přibyl a Adéla Kůsová (oba TJ Sokol Všetaty), 2. Linda Kolářová a Klára Valentová (obě TJ Sokol Český Brod), 3. Tomáš Jablončík a Lucie Bartoníčková (oba TJ Sokol Všetaty), 4. Josef Kalhoun (Sokol Louňovice p. Blaníkem) a Martin Bradáček (TTC Praha), 5. Hubert Chvátal (Slovan Bohnice) a Samuel Floyd Curtys (STC Slaný)

 

Série Velké ceny CST Ďáblice bude pokračovat druhým turnajem v sobotu 10. 11. 2018. Propozice pro jednotlivé kategorie na tento turnaj vydáme v průběhu tohoto týdně. Po zkušenostech z prvního turnaj bude zkrácena doba prezence na dopolední kategorie do 8.30 hodin (místo původních 8.45 hod), aby bylo více času na losování a turnaj začal pokud možno v plánovaných 9.00 hodin.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Středa 14.11.2018



Nastavit tuto stránku jako domovskou


Děkujeme za finanční podporu Městské části Praha 8.


Děkujeme za finanční podporu MŠMT ČR.


Magistrát hl. m. Prahy


Petr Barcal - realitní makléř



Copyright
TTC Praha

Vytvořil
MF SOFT