Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 13 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 15.30 - 17.00, Středa 16.00 - 17.30, čtvrtek 16.00 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2008 a mladší - čtvrtek 15.00 až 16.00 hodin.



Druhé Grand Prix nejmladšího žactva vyhrála Veronika Poláková

Fuček Miloslav

18.10.2018

Reportáže

Přečteno: 16

Komentářů: 0


V sobotu se hrálo druhé Grand Prix nejmladšího žactva. Finále opanovali mimopražští hráči – Veronika Poláková z SKST Vlašim porazila 3:2 Tadeáše Vršovského z KST Apollo Ústí nad Labem.


Za náš oddíl byl na tomto Grand Prix pouze Lukáš Martinek, kterému boje ve skupině nevyšly dobře a tak bojoval o záchranu v divizi A. Celkově tak skončil na 18. místě.

 

Skupina A

Kasner – Martinek 3:0(4,5,2), Jírová - Cafmeyer 3:0(7,3,9), Martinek – Jírová 2:3(-10,5,6,-3,-8), Vršovský – Kasner 3:2(-9,-5,10,9,8), Jírová – Vršovský 1:3(-9,-4,9,-9), Cafmeyer – Martinek 3:2(-6,6,7,-9,13), Vršovský – Cafmeyer 3:0(6,8,9), Kasner – Jírová 1:3(-9,-9,13,-9), Cafmeyer – Kasner 1:3(-7,10,-7,-4), Martinek – Vršovský 1:3(-4,-6,8,-8)

Pořadí skupiny A

1. Tadeáš Vršovský – KST Apollo Ústí n. L. 8, 2. Anna Jírová – SKST Vlašim 7, 3. Vítek Kasner – STC Slaný 6, 4. Nathan Cafmeyer – TTC Elizza Praha 5, 5. Lukáš Martinek – TTC Praha 4

 

Pořadí skupiny B

1. Veronika Poláková – SKST Vlašim 8, 2. Tibor Bertho – Kotlářka Praha 7, 3. Jan Mašek – TTC Elizza Praha 5 (5:4), 4. Lukáš Elicer – STC Slaný 5 (4:4), 5. Václav Vašina – SKP Sever Ústí n. L. 5 (4:5)

 

Pořadí skupiny C

1. Anna Holejšovská – SKST Vlašim 8, 2. Martin Jandus – Sparta Praha 7, 3. Adéla Mikešová – Slavoj Praha 5 (4:3), 4. Mai Vu – TTC Elizza Praha 5 (5:4), 5. Patrik Semotan – Slovan Bohnice 5 (3:5)

 

Pořadí skupiny D

1. Pavel Plíšek – Stolní tenis Benešov 8, 2. Jakub Kabelka – TTC Ústí n. L. 7, 3. Šimon Petrtýl – TTC Elizza Praha 6, 4. Tomáš Kupsa – SKST Vlašim 5, 5. Eva Havlíčková – Slavoj Praha 4

 

Čtvrtfinále

Vršovský – Kabelka 3:1(10,9,-9,7), Bertho – Holejšovská 3:1(2,3,-7,8), Plíšek – Jandus 1:3(-10,-3,9,-4), Jírová – Poláková 2:3(-10,6,-8,8,-7)

 

Semifinále

Vršovský – Bertho 3:0(7,3,8), Jandus – Poláková 0:3(-5,-5,-9)

 

Finále

Vršovský – Poláková 2:3(-8,9,-6,4,-7)

 

O 3. místo

Bertho – Jandus 0:3(-6,-9,-8)

 

O 5. až 8. místo

Kabelka – Holejšovská 2:3, Plíšek – Jírová 3:1

 

O 5. místo

Holejšovská – Plíšek 2:3

 

O 7. místo

Kabelka – Jírová 2:3

 

O 9. až 16. místo

Kasner – Mai 3:0, Kupsa – Mašek 0:3, Mikešová – Cafmeyer 3:2, Elicer – Petrtýl 3:0

 

O 9. až 12. místo

Kasner – Mašek 3:1, Mikešová – Elicer 2:3

 

O 9. místo

Kasner – Elicer 3:0

 

O 11. místo

Mašek – Mikešová 3:0

 

O 13. až 16. místo

Mai – Kupsa 3:1, Cafmeyer – Petrtýl 0:3

 

O 13. místo

Mai – Petrtýl 3:0

 

O 15. místo

Kupsa – Cafmeyer 3:0 w.o.

 

Skupina o 17. až 20. místo

Semotan – Martinek 0:3(-7,-9,-7), Vašina – Havlíčková 3:2(2,9,-5,-9,3), Martinek – Havlíčková 3:2(-10,5,5,-7,8), Semotan – Vašina 2:3(8,-7,7,-7,-7), Vašina – Martinek 3:1(-9,9,10,8), Havlíčková – Semotan 3:1(-4,6,8,9)

 

Pořadí skupiny o udržení

1. Václav Vašina – SKP Sever Ústí n. L. 6, 2. Lukáš Martinek – TTC Praha 5, 3. Eva Havlíčková – Slavoj Praha 4, 4. Patrik Semotan – Slovan Bohnice 3

 

Pořadí dvouhry divize A

1. Veronika Poláková – SKST Vlašim, 2. Tadeáš Vršovský KST Apollo Ústí n. L., 3. Martin Jandus – Sparta Praha, 4. Tibor Bertho – Kotlářka Praha, 5. Pavel Plíšek – Stolní tenis Benešov, 6. Anna Holejšovská – SKST Vlašim, 7. Anna Jírová – SKST Vlašim, 8. Jakub Kabelka – TTC Ústí n. L., 9. Vítek Kasner – STC Slaný, 10. Lukáš Elicer – STC Slaný, 11. Jan Mašek – TTC Elizza Praha, 12. Adéla Mikešová – SKST Vlašim, 13. Vu Mai – TTC Elizza Praha, 14. Šimon Petrtýl - TTC Elizza Praha, 15. Tomáš Kupsa - SKST Vlašim, 16. N. Cafmeyer – TTC Elizza Praha, 17. Václav Vašina – SKP Sever Ústí n. L., 18. Lukáš Martinek – TTC Praha, 19. Eva Havlíčková – Slavoj Praha, 20. Patrik Semotan – Slovan Bohnice

 

Pořadí dvouhry divize B

1. Tereza Makarová – STC Slaný, 2. Viktorie Jůzová – Sokol Plzeň, 3. N. Kemlinková – TTC Elizza Praha, 4. Hana Kodetová – Sokol Malá Hraštice, 5. Radim Kupsa – SKST Vlašim, 6. Adéla Nosková – Sparta Praha, 7. Eliška Slavíčková – Slavoj Praha, 8. Jaroslav Brožek - TTC Elizza Praha, 9. - 12. Anna Bartoňová, Jakub Žemlička, Evelína Lorenzová a Karolína Alešová, 13. Jakub Magyar KST ZŠ Zbraslav, 14. Matěj Mašek – TTC Elizza Praha, 15. - 16. Jan Urban – Sokol Malá Hraštice a T. Dobeš – Slovan Bohnice, 17. - 20. Ella Budilová – SKST Vlašim, Lenka Hošková – Sokol Malá Hraštice, Laura Maršíčková – SKST Vlašim a Veronika Votavová – Sokol Malá Hraštice

 

V kategorii nejmladšího žactva startovalo 40 hráčů a konkurence byla poměrně silná.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Středa 14.11.2018



Nastavit tuto stránku jako domovskou


Děkujeme za finanční podporu Městské části Praha 8.


Děkujeme za finanční podporu MŠMT ČR.


Magistrát hl. m. Prahy


Petr Barcal - realitní makléř



Copyright
TTC Praha

Vytvořil
MF SOFT