Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 13 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 15.30 - 17.00, Středa 16.00 - 17.30, čtvrtek 16.00 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2008 a mladší - čtvrtek 15.00 až 16.00 hodin.



V pražském přeboru družstev mladšího žactva budeme hrát v zimním kole 3. třídu

Fuček Miloslav

07.10.2018

Reportáže

Přečteno: 50

Komentářů: 0


Bez nemocného Lukáše jsme vybojovali dnes v podzimním kole pražského přeboru družstev mladšího žactva pouze jedno vítězství, což znamená, že v zimním kole budeme hrát 3. třídu.


Skupina A

 

ZŠ Lužiny A – TTC Praha 3:0

Trávníček – Eliáš 3:0(6,1,3), Ohera – Bradáček 3:0(5,3,3), Neuberg – Krutilková 3:0(5,3,5)

 

Elizza Praha C – Loko Vršovice 0:3

Slavoj Praha B – AVIA Čakovice B 2:2

 

TTC Praha – AVIA Čakovice B 2:3

Bradáček – Červinka 2:3(9,9,-12,-10,-9), Eliáš – Urban 0:3(-4,-7,-7), Krutilková 3:0 w.o., Bradáček – Urban 3:2(-7,7,9,-7,7), Eliáš – Červinka 1:3(-4,-9,9,-3)

 

Loko Vršovice – Slavoj Praha B 3:1

ZŠ Lužiny A – Elizza Praha C 3:0

 

Elizza Praha C – TTC Praha 3:1

Petrtýl – Eliáš 3:1(5,2,-9,5), Durdis – Bradáček 1:3(-8,9,-8,-9), Krejčík – Krutilková 3:0(3,2,5), Petrtýl – Bradáček 3:1(9,8,-2,10)

 

Slavoj Praha B – ZŠ Lužiny A 0:3

AVIA Čakovice B – Loko Vršovice 0:3

 

TTC Praha – Loko Vršovice 0:3

Bradáček – Šindelář 0:3(-3,-8,-5), Eliáš – Turček 0:3(-8,-8,-7), Krutilková – Veselý 0:3(-3,5,-5), Bradáček – Tuček 1:3(-5,7,-4,-7)

 

ZŠ Lužiny A – AVIA Čakovice B 3:1

Elizza Praha C – Slavoj Praha B 2:3

 

TJ Slavoj Praha B – TTC Praha 1:3

Slavíčková – Eliáš 2:3(9,-7,-9,8,-11), Mikešová – Bradáček 3:0(8,5,7), Krutilková 0:3 w.o., Slavíčková – Bradáček 0:3(-12,-4,-7), Mikešová – Eliáš 3:0(5,2,5)

 

AVIA Čakovice B – Elizza Praha C 0:3

Loko Vršovice – ZŠ Lužiny A 3:2

 

Pořadí skupiny A

1. Loko Vršovice 15, 2. ZŠ Lužiny A 13, 3. Elizza Praha C 9, 4. Slavoj Praha B 8, 5. AVIA Čakovice B 8, 6. TTC Praha 7

 

Skupina B

 

Slovan Bohnice B – AVIA Čakovice A 1:3

Chvátal, Lorenzová, Dobeš – Vaňková Lenka, Kazilová, Vaňková Lucie

ZŠ Lužiny B – Elizza Praha B 0:3

Suchá, Jindra, Trubl – Mašek. Lebeda, Cafmeyer

AVIA Čakovice A – ZŠ Lužiny B 2:3

Kotlářka B – Slovan Bohnice B 3:0

Maděra, Divecký, Hromas - Chvátal, Lorenzová, Dobeš

ZŠ Lužiny B – Kotlářka B 0:3

Elizza Praha B – AVIA Čakovice A 3:0

Kotlářka B – Elizza Praha B 3:2

Slovan Bohnice B – ZŠ Lužiny B 2:3

Elizza Praha B – Slovan Bohnice B 3:0

AVIA Čakovice A – Kotlářka B 0:3

 

Pořadí skupiny B

1. Kotlářka B 12, 2. Elizza Praha B 10, 3. ZŠ Lužiny B 8, 4. AVIA Čakovice A 6, 5. Slovan Bohnice B 4

 

O 1. místo

Loko Vršovice – Kotlářka Praha B 2:3

 

O 3. místo

ZŠ Lužiny A – Elizza Praha B 3:0

 

O 5. místo

Elizza Praha C – ZŠ Lužiny B 3:0

 

O 7. místo

Slavoj Praha B – AVIA Čakovice A 3:1

 

O 9. místo

AVIA Čakovice B – Slovan Bohnice B 3:1

 

V zimním kole by měla mít 2. a 3. třída toto složení:

2. třída

Loko Vršovice, Kotlářka Praha B, ZŠ Lužiny A, Elizza Praha B, 3. Elizza Praha C a ZŠ Lužiny B

3. třída

Slavoj Praha B, AVIA Čakovice A, AVIA Čakovice B, Slovan Bohnice B a TTC Praha


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Pátek 14.12.2018



Nastavit tuto stránku jako domovskou


Děkujeme za finanční podporu Městské části Praha 8.


Děkujeme za finanční podporu MŠMT ČR.


Magistrát hl. m. Prahy


Petr Barcal - realitní makléř



Copyright
TTC Praha

Vytvořil
MF SOFT