Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 13 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 15.30 - 17.00, Středa 16.00 - 17.30, čtvrtek 16.00 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2008 a mladší - čtvrtek 15.00 až 16.00 hodin.



Vítězem úvodního turnaje Grand Prix nejmladšího žactva se stal Martin Jandus

Fuček Miloslav

16.09.2018

Reportáže

Přečteno: 26

Komentářů: 0


Dnes se rozjel seriál pražských Grand Prix úvodním turnajem kategorií nejmladšího a staršího žactva. Od nás se turnaje zúčastnil pouze Lukáš Martinek a skončil na pěkném šestém místě při účasti 35 hráčů v jeho kategorii.


Od letošního ročníku se hrají turnaje Grand Prix nově systémem divizí A a B. Lukáš se díky svému žebříčkovému umístění dostal do divize A. Do ní bylo zařazeno dvacet hráčů, kteří hráli ve čtyřech pětičlenných skupinách. První dva ze skupin hráli potom o 1. až 8. místo, hráči na 3. a 4. místě hráli v 2. stupni o 9. až 16. místo a hráči z 5. míst hráli systémem každý s každým o udržení v divizi A. Oba „pavouci“ o 1. až 8. místo i o 9. až 16. místo se hráli systémem progresivního KO, tedy s dohráváním o konečné pořadí.

 

Ve čtyřhře Lukáš vybojoval spolus Martinem Jandusem semifinále, což jim vyneslo bronzové medaile.

 

Dvouhra – divize A

 

Skupina A

Jandus – Martinek 3:0(6,8,9), Cafmeyer – Makarová 3:2(6,9,-8,-7,13), Cafmeyer – Hanzal 3:2(-9,8,5,-9,6), Jandsu – Cafmeyer 3:0(6,8,8), Makarová – Martinek 1:3(6,-11,-3,-13), Martinek – Cafmeyer 3:1(9,-8,4,8), Hanzal – Makarová 2:3(-9,-5,9,10,-5), Jandus – Hanzal 3:0 w.o., Jandus – Makarová 3:0(5,8,6), Martinek – Hanzal 3:0 w.o.

 

Pořadí skupiny A

1. Martin Jandus – Sparta Praha, 2. Lukáš Martinek – TTC Praha, 3. Nathan Cafmeyer – TTC Elizza, 4. Tereza Makarová – STC Slaný, 5. Marek Hanzal – Slavoj Praha

 

Pořadí skupiny B

1. Pavel Plíšek – Stolní tenis Benešov, 2. Anna Jírová – SKST Vlašim, 3. Adéla Mikešová - Slavoj Praha, 4. Jan Mašek – TTC Elizza, 5. Michal Douda – Stadion Žižkov

 

Pořadí skupiny C

1. Jakub Kabelka – TTC Ústí n. L., 2. Filip Kaucký – Kotlářka Praha, 3. Anna Holejšovská – SKST Vlašim, 4. Viktorie Jůzová – TJ Sokol Plzeň, 5. Eliška Slavíčková – Slavoj Praha

 

Pořadí skupiny D

1. Tibor Bertho – Kotlářka Praha, 2. Lukáš Elicer – STC Slaný, 3. Nela Kemlinková – TTC Elizza, 4. Eva Havlíčková – Slavoj Praha, 5. Barbora Vorbsová – AVIA Čakovice

 

O 1. až 8. místo

Jandus – Jírová 3:0(2,3,3), Kaucký – Bertho 2:3(-8,12,-7,3,-7), Kabelka – Elicer 3:0(4,6,4), Martinek – Plíšek 1:3(9,-2,-2,-4)

 

Semifinále

Jandus – Bertho 3:1(7,4,-9,7), Kabelka – Plíšek 3:1(8,-6,5,9)

 

Finále

Jandus – Kabelka 3:1(-9,2,6,7)

 

O 3. místo

Bertho – Plíšek ?:3

 

O 5. až 8. místo

Jírová – Kaucký 3:1(-8,8,9,7), Elicer – Martinek 2:3(9,-13,-7,6,-9)

 

O 5. místo

Jírová – Martinek 3:1(-9,11,5,6)

 

O 7. místo

Kaucký – Elicer 3:1(8,-9,6,7)

 

O 9. až 16. místo

Cafmeyer – Mašek 3:2(13,-10,-10,9,9), Havlíčková – Holejšovská 3:0(6,7,5), Kemlinková – Jůzová 3:0(7,8,6), Makarová – Mikešová 0:3(-10,-7,-7)

 

O 9. až 12. místo

¨Cafmeyer – Holejšovská 0:3(-13,-9,-7), Kemlinková – Mikešová 0:3(-6,-3-6)

 

O 9. místo

Holejšovská – Mikešová 3:0(6,9,8)

 

O 11. místo

Cafmeyer – Kemlinková 3:0(7,4,12)

 

O 13. až 18. místo

Mašek – Havlíčková 3:1(6,6,-10,6), Jůzová – Makarová 3:0(12,8,9)

 

O 13. místo

Mašek – Jůzová 3:2(8,-7,-7,12,10)

 

O 15. místo

Havlíčková – Makarová 3:1(6,9,-6,5)

 

O udržemí (17. až 19. místo)

Vorbsová – Douda 3:0 w.o., Vorbsová – Slavíčková 1:3(9,-9,-7,-7), Slavíčková – Douda 3:0 w.o.

 

Celkové pořadí dvouhry nejmladšího žactva

1. Martin Jandus – Sparta Praha, 2. Jakub Kabelka – TTC Ústí n. L., 3. Pavel Plíšek – Stolní tenis Benešov, 4. Tibor Bertho – Kotlářka Praha, 5. Anna Jirová – SKST Vlašim, 6.Lukáš Martinek – TTC Praha, 7. Filip Kaucký – Kotlářka, 8. Lukáš Elicer – STC Slaný, 9. Anna Holejšovská – SKST Vlašim, 10. Adéla Mikešová – Slavoj Praha, 11. Nathan Cafmeyer – TTC Elizza, 12. N. Kemlinková – TTC Elizza, 13. Jan Mašek – TTC Elizza, 14. Viktorie Jůzová – TJ Sokol Plzeň, 15. Eva Havlíčková – Slavoj Praha, 16. Tereza Makarová – STC Slaný, 17. Eliška Slavíčková – Slavoj Praha, 18. Barbora Vorbsová – AVIA Čakovice, 19. Michal Douda – Stadion Žižkov

 

Pořadí čtyřhry nejmladšího žactva

1. Tibor Bertho a Filip Kaucký, 2. Anna Holejšovská a Anna Jírová, 3. Martin Jandus a Lukáš Martinek a Lukáš Elicer a Tereza Makarová

 

Dvouhra staršího žactva – divize A

 

Konečné pořadí dvouhry:

1. Martin Černý – STC Slaný, 2., Jáchym Zacharda – TTC Elizza, 3. Jonáš Gajda – Kotlářka Praha, 4. David Sochor – Sparta Praha, 5. Michael Kopecký – Kotlářka Praha, 6. Andrea Jungwirthová - Sparta Praha, 7. Jan Rochowanski – TTC Elizza, 8. Ondřej Chadima – STC Slaný, 9. Natálie Handlová – Sparta Praha, 10. David Vesecký – STC Slaný, 11. Adam Krček – STC Slaný, 12. Jaroslav Jůza – TJ Sokol Plzeň, 13. Tomáš Rein – ZŠ Lužiny, 14. Michaela Botková – TJ AŠ Mladá Boleslav, 15. Ondřej Melíšek – Sparta Praha, 16. Lucie Vydrová – TTC Elizza, 17. Adam Rek – Slavoj Praha, 18. Filip Luxemburk – Kotlářka – Praha, 19. Johan Višna – Kotlářka Praha, 20. Jakub Vrana – Kotlářka Praha

 

Konečné pořadí čtyřhry

1. Martin Černý a Adam Krček, 2. Natálie Handlová a Andrea Jungwirthová, 3. Jonáš Gajda a Michael Kopecký a Michaela Botková a Lucie Vydrová

 

Příští turnaj Grand Prix těchto kategorií se koná na Hamru 14. 10. 2018.

 

Ale už příští týden je kvalifikace pražského přeboru družstev mladšího žactva – v neděli 23. 9. 2018 v SC Juliska a o dva týdny později potom proběhne podzimní kolo těchto přeborů.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Úterý 23.10.2018



Nastavit tuto stránku jako domovskou


Děkujeme za finanční podporu Městské části Praha 8.


Děkujeme za finanční podporu MŠMT ČR.


Magistrát hl. m. Prahy


Petr Barcal - realitní makléř



Copyright
TTC Praha

Vytvořil
MF SOFT