Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 13 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 15.30 - 17.00, Středa 16.00 - 17.30, čtvrtek 16.00 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2008 a mladší - čtvrtek 15.00 až 16.00 hodin.



Modřanská minipálka prověřila formu i všestrannost

Fuček Miloslav

03.06.2018

Reportáže

Přečteno: 66

Komentářů: 0


Jak dopadla včerejší Modřanská minipálka a jak si na ní vedli naši hráči. Za úspěch je možno považovat Lukášovo celkové 4. místo v kategorii 2009 a mladší a 3. místio ve stolním tenisu.


Nejúspěšněji pro nás dopadla kategorie žáků ročníku 2009, kde nás reprezentoval Lukáš. Tato kategorie začínala atletickými disciplinami. Dále jsme měli zastoupení Adamem E. v ročníku 2008 a Jirkou P. v ročníku 2006. Stolní tenis se hrál průběžně dvoustupňovým systémem.

 

2009 a mladší

 

Hod medicimbalem

1. Filip Panáček – TJ Loko Česká Lípa 645 cm, 2. Tadeáš Vršovský – TTC Ústí n. Labem 535 cm, 3. Antonín Kézr – Slovan Bohnice 460 cm, 4. Jakub Kabelka – TTC Ústí n. L. 410 cm , 5. Tomáš Dobeš – Slovan Bohnice 400 cm, 6. Filip Koros – TJ Záluží 395 cm, 7. Lukáš Martinek – TTC Praha 385 cm, 8. Vít Melnar – TJ Sokol Malá Hraštice 370 cm

 

Skok z místa

1. Filip Panáček – TJ Loko Česká Lípa 173 cm, 2. Jakub Kabelka – TTC Ústí n. L. 155 cm, 3. Lukáš Martinek – TTC Praha 149 cm, 4. Tadeáš Vršovský – TTC Ústí n. L. 149 cm, 5. Tomáš Dobeš – Slovan Bohnice 141 cm, 6. Vít Melnar TJ Sokol Malá Hraštice 140 cm, 7. Antonín Kézr . Slovan Bohnice 130 cm, 8.

 

Pětimíček

1. Tadeáš Vršovský – TTC Ústí n. L. 28,21s, Jakub Kabelka – TTC Ústí n. L. 28,5s, 3. Filip Panáček – TJ Loko Česká Lípa 28,78s, 4. Tomáš Dobeš – Slovan Bohnice 30,37, 5. Vít Melnar – TJ Sokol Malá Hraštice 31,18, 6. Lukáš Martinek – TTC Praha 32,72s, 7. Filip Koros – TJ Záluží 33,12s, 8. Antonín Kézr – 33,38s

 

Přenášení míčku

1. Filip Panáček – TJ Loko Česká Lípa 23,53, 2. Tadeáš Vršovský – TTC Ústí n. L. 24,59s, 3. Tomáš Dobeš – Slovan Bohnice 27,15s, 4. Jakub Kabelka – TTC Ústí n. L. 29,38s, 5. Vít Melnar . TJ Sokol Malá Hraštice 29,44s, 6. Lukáš Martinek – TTC Praha 31,41s, 7. Filip Koros – TJ Záluží 32,09s, 8. Antonín Kézr – Slovan Bohnice 33,06

 

Celkové pořadí:

1. Filip Panáček 6, 2. Tadeáš Vršovský – TTC Ústí n. L. 9, 3. Jakub Kabelka – TTC Ústí n. L. 12, 4. Tomáš Dobeš – Slovan Bohnice 17, 5. Lukáš Martinek – TTC Praha 22, 6. Vít Melnar - TJ Sokol Malá Hraštice 24, 7. Antonín Kézr – Slovan Bohnice 26, 8. Filip Koros – TJ Záluží 28

 

2008

 

Hod medicimbalem

1. Ondřej Choma – TJ Loko Česká Lípa 685 cm, 2. Adam Eliáš – TTC Praha 670 cm, 3. Karel Jedlička – TTC Ústí n. L. 630 cm, 4. Tomáš Kupsa – SKST Vlašim 620 cm, 5. Tibor Bertho – Kotlářka Praha 615 cm, 6. Vojtěch Milek – Slovan Bohnice 600 cm, 7. Marek Hanzal – Slavoj Praha 585 cm, 8. Radim Kupsa – SKST Vlašim 560 cm, 9. Vilém Sobotka – TTC MS Brno 550 cm, 10. Vítek Kasner – STC Slaný 530 cm, 11. Richard Nechvíl – Sokol STAR Turnov 510 cm, 12. Jiří Drnec – TJ Hrádek 500 cm, 13. Tomáš Váňa – TJ Sokol Malá Hraštice 485 cm, 14. Sebastian Kouřil – TTC MS Brno 480 cm

 

Skok z místa

1. Vilém Sobotka – TTC MS Brno 169 cm, 2. Tomáš Kupsa – SKST Vlašim 168 cm, 3. Jiří Drnec – TJ Hrádek 162 cm, 4. Richard Nechvíl – Sokol STAR Turnov 159 cm, 5. Vítek Kasner – STC Slaný 159 cm, 6. Karel Jedlička – TTC Ústí n. L. 159 cm, 7. Vojtěch Milek – Slovan Bohnice 156 cm, 8. Sebastian Kouřil – TTC MS Brno 151 cm, 9. Tibor Bertho – Kotlářka Praha 151 cm, 10. Ondřej Choma – TJ Loko Česká Lípa 147 cm, 11. Marek Hanzal – Slavoj Praha 145 cm, 12. Radim Kupsa – SKST Vlašim 143 cm, 13. Tomáš Váňa – TJ Sokol Malá Hraštice 140 cm, 14. Adam Eliáš – TTC Praha 136 cm

 

Pětimíček

1. Richard Nechvíl – Sokol STAR Turnov 27,91s, 2. Jiří Drnec – TJ Hrádek 28,22s, 3. Karel Jedlička – TTC Ústí n. L. 28,22s, 4. Tibor Bertho – Kotlářka Praha 28,34s, 5. Sebastian Kouřil – TTC MS Brno 28,38s, 6. Tomáš Kupsa – SKST Vlašim 28,4s, 7. Tomáš Váňa – TJ Sokol Malá Hraštice 28,5s, 8. Vítek Kasner – STC Slaný 28,53s, 9. Marek Hanzal – TJ Slavoj Praha 29,47s, 10. Ondřej Choma – TJ Loko Česká Lípa 29,56s, 11. Radim Kupsa – SKST Vlašim 29,72s, 12. Vilém Sobotka – TTC MS Brno 30,46s, 13. Adam Eliáš – TTC Praha 32,56s, 14. Vojtěch Milek – Slovan Bohnice 33s

 

Přenášení míčku

1. Tomáš Kupsa – SKST Vlašim 25,37s, 2. Karel Jedlička – TTC Ústí n. L. 25,41, 3. Tomáš Váňa – TJ Sokol Malá Hraštice 25,78s, 4. Vítek Kasner – STC Slaný 26,71s, 5. Marek Hanzal – TJ Slavoj Praha 27,47s, 6. Ondřej Choma – TJ Loko Česká Lípa 27,5s, 7. Richard Nechvíl – Sokol STAR Turnov 28,04s, 8. Radim Kupsa – SKST Vlašim 28,15s, 9. Vilém Sobotka – TTC MS Brno 28,22s, 10. Tibor Bertho – Kotlářka Praha 28,31s, 11. Jiří Drnec – TJ Hrádek 29,31s, 12. Sebastian Kouřil – TTC MS Brno 29,5s, 13. Adam Eliáš – TTC Praha 30,6s, 14. Vojtěch Milek – Slovan Bohnice 33,06s

 

Celkové pořadí:

1. Tomáš Kupsa – SKST Vlašim 13, 2. Karel Jedlička – TTC Ústí n. L. 14, 3. Richard Nechvíl – Sokol STAR Turnov 23, 4. Ondřej Choma – TJ Loko Česká Lípa 27, 5. Vítek Kasner – STC Slaný 27, 6. Jiří Drnec – TJ Hrádek 28, 7. Tibor Bertho – Kotlářka Praha 28, 8. Vilém Sobotka – TTC MS Brno 31, 9. Marek Hanzal – TJ Slavoj Praha 32, 10. Tomáš Váňa – TJ Sokol Malá Hraštice 36, 11. Sebastian Kouřil – TTC MS Brno 39, 12. Radim Kupsa – SKST Vlašim 39, 13. Vojtěch Milek – Slovan Bohnice 41, 14. Adam Eliáš – TTC Praha 42

 

2007

 

Hod medicimbalem

1. Martin Vaigl – SKST Vlašim 770 cm, 2. Adam Krček – STC Slaný 735 cm, 3. David Sochor – Sparta Praha 730 cm, 4. Prokop Holý – Kotlářka Praha 730 cm, 5. Jakub Gasman – TJ Sokol Děhylov 710 cm, 6. Radim Nechyba – TTC Ústí n. L.

 

Skok z místa

1. Michal Bohdan – TJ Union Plzeň 194 cm, 2. Adam Krček – STC Slaný 190 cm, 3. Patrik Polyak – SKST Vlašim 190 cm, 4. Martin Vaigl – SKST Vlašim 190 cm, 5. Prokop Holý – Kotlářka Praha 174 cm, 6. Radim Nechyba – TTC Ústí n. L. 172 cm

 

Pětimíček

1. Adam Krček – STC Slaný 24,85s, 2. David Sochor – Sparta Praha 25,15s, 3. Michal Bohdan – TJ Union Plzeň 25,91s, 4. Radim Nechyba – TTC Ústí n. L. 26,66s, 5. Lukáš Rek – Slavoj Praha 27,12s, 6. Jakub Gasman – TJ Sokol Děhylov 27,63s

 

Přenášení míčku

1. Lukáš Rek – TJ Slavoj Praha 21,9s, 2. Adam Krček – STC Slaný 23,25s, 3. David Sochor – Sparta Praha 24,35s, 4. Michal Bohdan – TJ Union Plzeň 25,13s, 5. Prokop Holý – Kotlářka Praha 25,19s, 6. Patrik Polyak – SKST Vlašim 25,25s

 

Celkové pořadí:

1. Adam Krček – STC Slaný 7, 2. Michal Bohdan – TJ Union Plzeň 19, 3. Martin Vaigl – SKST Vlašim 20, 4. Lukáš Rek – Slavoj Praha 23, 5. David Sochor – Sparta Praha 24, 6. Patrik Polyak – SKST Vlašim 25, 7. Radim Nechyba – TTC Ústí n. L. 26, 8. Prokop Holý – Kotlářka Praha 29, 9. Jakub Gasman – TJ Sokol Děhylov 32, 10. Matyáš Carvan – Slovan Bohnice 36, 11. Matěj Šindelář Loko Vršovice 38, 12. Martin Műller – Loko Vršovice 46, 13. Sebastian Svoboda – Kotlářka Praha 51, 14. Hubert Chvátal – Slovan Bohnice 53, 15. Michal Procházka – Kotlářka Praha 55, 16. Vojtěch Maděra – Kotlářka Praha 60

 

2006

 

Hod medicimbalem

1. Antonín Trávníček – ZŠ Lužiny 900 cm, 2. Václav Nádvorník – TJ Slavoj Praha 890 cm, 3. Viktor Vlasák – Slovan Bohnice 880, 4. Jakub Makara – STC Slaný 750 cm, 5. Ondřej Vávra – TJ Sokol Malá Hraštice 720 cm, 6. Jiří Plos – TTC Praha 705 cm, 7. Vendelín Halamíček – Slavoj Praha 700 cm, 8. Adam Zelinka – TJ Lanškroun 635 cm, 9. Adam Přichystal – TJ Lanškroun 605 cm, 10. Šimon Holík – Kotlářka Praha 590 cm, 11. Ondřej Sládek – Slavoj Praha 560 cm, 12. Richard Ohera – ZŠ Lužiny 545 cm, 13. Jáchym Juppa – Slovan Bohnice 540 cm

 

Skok z místa

a1. Antonín Trávníček – ZŠ Lužiny 191 cm, 2. Viktor Vlasák – Slovan Bohnice 188 cm, 3. Ondřej Sládek – Slavoj Praha 187 cm, 4. Vendelín Halamíček – Slavoj Praha 176 cm, 5. Ondřej Vávra – TJ Sokol Malá Hraštice 173 cm, 6. Jiří Plos – TTC Praha 173 cm, 7. Jakub Makara – STC Slaný 166 cm, 8. Václav Nádvorník – Slavoj Praha 164 cm, 9. Adam Zelinka – TJ Lanškroun 160 cm, 10. Jáchym Juppa – Slovan Bohnice 160 cm, 11. Šimon Holík – Kotlářka Praha 150 cm, 12. Richard Ohera – ZŠ Lužiny 147 cm, 13. Adam Přichystal – TJ Lanškroun 141 cm

 

Pětimíček

1. Viktor Vlasák – Slovan Bohnice 26,19s, 2. Václav Nádvorník – Slavoj Praha 26,46s, 3. Ondřej Sládek – Slavoj Praha 26,47s, 4. Ondřej Vávra – TJ Sokol Malá Hraštice, 5. Antonín Trávníček – ZŠ Lužiny 27,78s, 6. Jakub Makara – STC Slaný 28,12s, 7. Šimon Holík – Kotlářka Praha 28,22 s, 8. Vendelín Halamíček – Slavoj Praha 28,37s, 9. Adam Přichystal – TJ Lanškroun 28,59s, 10. Adam Zelinka – TJ Lanškroun 29,19s, 11. Jiří Plos – TTC Praha 31,22s, 12. Jáchym Juppa – Slovan Bohnice 31,72 s, 13. Richard Ohera – ZŠ Lužiny 31,75s

 

Přenášení míčku

1. Jakub Makara – STC Slaný 21,16s, 2. Ondřej Sládek – Slavoj Praha 21,72s, 3. Václav Nádvorník – Slavoj Praha 22s, 4. Viktor Vlasák – Slovan Bohnice 23,13s, 5. Vendelín Halamíček – Slavoj Praha 24,72s, 6. Antonín Trávníček – ZŠ Lužiny 25,84s, 7. Ondřej Vávra – Sokol Malá Hraštice 25,88s, 8. Adam Přichystal – TJ Lanškroun 26,06s, 9. Adam Zelinka – TJ Lanškroun 26,59s, 10. Šimon Holík – Kotlářka Praha 27,37s, 11. Richard Ohera – ZŠ Lužiny 30,25s, 12. Jáchym Juppa – Slovan Bohnice 30,69s, 13. Jiří Plos – TTC Praha 32,88s

 

Celkové pořadí:

1. Viktor Vlasák – Slovan Bohnice 10, 2. Antonín Trávníček – ZŠ Lužiny 13, 3. Václav Nádvorník – Slavoj Praha 15, 4. Jakub Makara – STC Slaný 18, 5. Ondřej Sládek – Slavoj Praha 19, 6. Ondřej Vávra – TJ Sokol Malá Hraštice 21, 7. Vendelín Halamíček – Slavoj Praha 24, 8. Jiří Plos – TTC Praha 36, 9. Adam Zelinka – TJ Lanškroun 36, 10. Ondřej Sládek – Slavoj Praha 19, 11. Adam Přichystal – TJ Lanškroun 39, 12. Jáchym Juppa – Slovan Bohnice 47, 13. Richard Ohera – ZŠ Lužiny 48

 

Jaký průběh měl turnaj ve stolním tenisu? Také se hrál po jednotlivých ročnících, zvlášť kluci a zvlášť holky, jejichž výsledky z úsporných důvodů neuvádím.

 

Stolní tenis r. 2009 a mladší

 

Pořadí skupiny A

1. Tadeáš Vršovský – TTC Ústí n. L. 6, 2. Filip Panáček – TJ Loko Česká Lípa 5, 3. Vít Melnar – TJ Sokol Malá Hraštice 4, 4. Tomáš Dobeš – Slovan Bohnice 3

 

Skupina B

Martinek – Koros 3:2(7,-10,-8,8,6), Kézr – Kabelka 0:3(-4,-0,-2), Koros – Kabelka 1:3(15,-10,-3,-7), Martinek – Kézr 3:0(2,6,4), Kézr – Koros 0:3(-9,-0,-10), Kabelka – Martinek 3:0(8,9,7)

 

Pořadí skupiny B

1. Jakub Kabelka – TTC Ústí n. L. 6, 2. Lukáš Martinek – TTC Praha 5, 3. Filip Koros – TJ Záluží 4, 4. Antonín Kézr – Slovan Bohnice 3

 

Skupina o 1. až 4. místo

Vršovský – Martinek 3:1(8,-11,2,2), Panáček – Kabelka 2:3(-9,12,-8,10,-10), Martinek – Kabelka 0:3 (započteno ze skupiny B), Vršovský – Panáček 3:0(5,9,6) (započteno ze skupiny A), Panáček – Martinek 1:3(-6,-3,8,-6), Kabelka – Vršovský 1:3(-6,-8,8,-6)

 

Pořadí stolního tenisu

1. Tadeáš Vršovský – TTC Ústí n. L., 2. Jakub Kabelka – TTC Ústí n. L., 3. Lukáš Martinek – TTC Praha, 4. Filip Panáček – TJ Loho Česká Lípa, 5. Filip Koros – TJ Záluží, 6. Antonín Kézr – Slovan Bohnice, 7. Vít Melnar – TJ Sokol Malá Hraštice, 8. Tomáš Dobeš – Slovan Bohnice

 

Stolní tenis r. 2008

 

Skupina A

Jedlička – Eliáš 3:0(3,4,2), Drnec – Sobotka 3:2(9,-3,8,-7,14), Eliáš – Sobotka 0:3(-13,-8,-2), Jedlička – Drnec 3:0(9,5,5), Drnec – Eliáš 3:0(3,6,4), Sobotka – Jedlička 0:3(-3,-4,-4)

 

Pořadí skupiny A

1. Karel Jedlička – TTC Ústí n. L. 6, 2. Jiří Drnec – TJ Hrádek 5, 3. Vilém Sobotka TC MS Brno 4, 4. Adam Eliáš – TTC Praha 3

 

Pořadí skupiny B

1. Ondřej Choma – TJ Loko Česká Lípa 6, 2. Marek Hanzal – Slavoj Praha 5, 3. Radim Kupsa – SKST Vlašim 4, 3. Tomáš Váňa – Sokol Malá Hraštice 3

 

Pořadí skupiny C

1. Tibor Bertho – Kotlářka Praha 4, 2. Vítek Kasner – STC Slaný 3, 3. Tomáš Kupsa – SKST Vlašim 2

 

Pořadí skupiny D

1. Sebastian Kouřil TTC MS Brno 4, 2. Richard Nechvíl – Sokol STAR Turnov 3, 3. Vojtěch Milek – Slovan Bohnice 2

 

Pořadí skupiny E o 1. až 8. místo

1. Karel Jedlička – TTC Ústí n. L. 6, 2. Sebastian Kouřil – TTC MS Brno 5, 3. Richard Nechvíl – Sokol STAR Turnov 4, 4. Jiří Drnec – TJ Hrádek 3

 

Pořadí skupiny F o 1. až 8. místo

1. Ondřej Choma – TJ Loko Česká Lípa 6, 2. Tibor Bertho – Kotlářka Praha 5, 3. Vítek Kasner – STC Slaný 4, 3. Marek Hanzal – Slavoj Praha 3

 

Pořadí skupiny I o 1. až 4. místo

1. Karel Jedlička – TTC Ústí n. L. 6, 2. Ondřej Choma – TJ Loko Česká Lípa 5, 3. Tibor Bertho – Kotlářka Praha 4, 4. Sebastian Kouřil – TTC MS Brno 3

 

Pořadí skupiny J o 5. až 8. místo

5. Vítek Kasner – STC Slaný 6, 6. Richard Nechvíl – Sokol STAR Turnov 5, 7. Jiří Drnec – TJ Hrádek 4, 8. Marek Hanzal – Slavoj Praha 3

 

Skupina G – o 9. až 14. místo

Eliáš – Milek 3:0(4,3,3), Sobotka – Eliáš 3:0(13,8,2), Milek – Sobotka 0:3(-4,-1,-1)

 

Pořadí skupiny G o 9. až 14. místo

1. Vilém Sobotka – TTC MS Brno 4, 2. Adam Eliáš – TTC Praha 3, 3. Vojtěch Milek – Slovan Bohnice 2

 

Pořadí skupiny H o 9. až 14. místo

1. Tomáš Kupsa – SKST Vlašim 4, 2. Radim Kupsa – SKST Vlašim 3, 3. Tomáš Váňa – TJ Sokol Malá Hraštice 2

 

Skupina K o 9. až 12. místo

Sobotka – Kupsa R. 3:0(5,8,6), Eliáš – Kupsa T. 3:0(8,9,10), Kupsa R. - Kupsa T. 2:3(-5,12,5,-3,-4), Sobotka – Eliáš 3:0 (započteno ze skupiny G), Eliáš – Kupsa R. 1:3(-8,4,-10,-9), Kupsa T. - Sobotka 0:3(-3,-9,-5)

 

Pořadí skupiny K o 9. až 12. místo

9. Vilém Sobotka – TC MS Brno 6, 10. Adam Eliáš – TTC Praha 4 (4:3), 11. Radim Kupsa – SKST Vlašin 4 (5:4), 12. Tomáš Kupsa – SKST Vlašim 4 (3:5)

 

Pořadí skupiny H o 13. až 14. místo

13. Tomáš Váňa – TJ Sokol Malá Hraštice 2, 14. Vojtěch Milek – Slovan Bohnice 1

 

Pořadí stolního tenisu

1. Karel Jedlička – TTC Ústí n. L., 2. Ondřej Choma – TJ Loko Česká Lípa, 3. Tibor Bertho – Kotlářka Praha, 4. Sebastian Kouřil – TTC MS Brno, 5. Vítek Kasner – STC Slaný, 6. Richard Nechvíl – Sokol STAR Turnov, 7. Jiří Drnec – TJ Hrádek, 8. Marek Hanzal – Slavoj Praha, 9. Vilém Sobotka – TTC MS Brno, 10. Adam Eliáš – TTC Praha, 11. Radim Kupsa – SKST Vlašim, 12. Tomáš Kupsa – SKST Vlašim, 13. Tomáš Váňa – TJ Sokol Malá Hraštice, 14. Vojtěch Milek – Slovan Bohnice

 

Stolní tenis r. 2007

 

Pořadí:

1. David Sochor – Sparta Praha, 2. Adam Krček – STC Slaný, 3. Martin Vaigl - SKST Vlašim, 4. Radim Nechyba – TTC Ústí n. L., 5. Lukáš Rek – Slavoj Praha, 6. Michal Procházka – Kotlářka Praha, 7. Sebastian Svoboda – Kotlářka Praha, 8. Matěj Šindelář – Loko Vršovice, 9. Jakub Gasman – TJ Sokol Děhylov, 10. Matyáš Carvan – Slovan Bohnice, 11. Vojtěch Maděra – Kotlářka Praha, 12. Hubert Chvátal – Slovan Bohnice, 13. Michal Bohdan – TJ Union Plzeň, 14. Patrik Polyak – SKST Vlašim, 15. Martin Műller – Loko Vršovice, 16. Kdyštof Dvorský – Loko Vršovice

 

Stolní tenis r. 2006

 

Skupina A

Nádvorník – Plos 3:0(1,1,1), Vlasák – Ohera 0:3(-9,-9,-3), Plos – Ohera 0:3(-5,-5,-4), Nádvorník – Vlasák 3:0(1,5,9), Vlasák – Plos 3:1(-11,5,3,4), Ohera – Nádvorník 0:3(-3,-4,-7)

 

Pořadí skupiny A

1. Václav Nádvorník – Slavoj Praha 6, 2. Richard Ohera – ZŠ Lužiny 5, 3. Viktor Vlasák – Slovan Bohnice 4, 4. Jiří Plos – TTC Praha 3

 

Pořadí skupiny B

1. Adam Zelinka – TJ Lanškroun 4, 2. Šimon Holík – Kotlářka Prah 3, 3. Vendelín Halamíček – Slavoj Praha 2

 

Pořadí skuoiny C

1. Antonín Trávníček – ZŠ Lužiny 4, 2. Jáchym Juppa – Slovan Bohnice 3, 3. Jakub Makara – STC Slaný 2

 

Pořadí skupiny D

1. Adam Přichystal – TJ Lanškroun 4, 2. Ondřej Sládek – Slavoj Praha 3, 3. Ondřej Vávra – TJ Sokol Malá Hraštice 2

 

Pořadí skupiny E o 1. až 8. místo

1. Václav Nádvorník – Slavoj Praha 6, 2. Adam Přichystal – TJ Lanškroun 5, 3. Ondřej Sládek – TJ Slavoj Praha 4, 4. Richard Ohera – ZŠ Lužiny 3

 

Pořadí skupiny F o 1. až 8. místo

1. Adam Zelinka – TJ Lanškroun 6, 2. Antonín Trávníček – ZŠ Lužiny 5, 3. Jáchym Juppa – Slovan Bohnice 4, 4. Šimon Holík – Kotlářka Praha

 

Skupina G o 1. až 4. místo

1. Adam Zelinka – TJ Lanškroun, 2. Václav Nádvorník – Slavoj Praha, 3. Antonín Trávníček – ZŠ Lužiny, 4. Adam Přichystal – TJ Lanškroun

 

Skupina H o 5. až 8. místo

5. Ondřej Sládek – Slavoj Praha, 6. Jáchym Juppa – Slovan Bohnice, 7. Richard Ohera – ZŠ Lužiny, 8. Šimon Holík – Kotlářka Praha

 

Skupina o 9. až 13. místo

Plos – Vávra 0:3(-6,-7,-6), Halamíček – Makara 1:3(5,-13,-9,-9), Vávra – Halamíček 3:0(7,11,6), Vlasák – Plos 3:1(započteno ze skupiny A), Halamíček – Vlasák 0:3(-7,-9,-8), Makara – Vávra 0:3(-9,-14,-6), Vlasák – Makara 0:3(-4,-6,-9), Plos – Halamíček 0:3(-6,-7,-5), Makara – Plos 3:0(3,7,7), Vávra – Vlasák 3:1(-9,9,6,4)

 

Pořadí skupiny o 9. až 13. místo

9. Ondřej Vávra – TJ Sokol Malá Hraštice, 10. Jakub Makara – STC Slaný, 11. Viktor Vlasák – Slovan Bohnice, 12. Vendelín Halamíček – Slavoj Praha, 13. Jiří Plos – TTC Praha

 

Celkové pořadí Modřanské minipáky

 

Zde se započívává jednou umístění ve stolním tenisu a dvakrát umístění v atletickém čtyřboji.

 

Ročník 2009 a mladší

 

1. Tadeáš Vršovský - TTC Ústí n. L. 5, 2. Filip Panáček – TJ Loko Česká Lípa 6, 3. Jakub Kabelka – TTC Ústí n. L. 8, 4. Lukáš Martinek – TTC Praha 13, 5. Tomáš Dobeš – Slovan Bohnice 16, 6. Vít Melnar – TJ Sokol Malá Hraštice 19, 7. Antonín Kézr – Slovan Bohnice 20, 8. Filip Koros – TJ Záluží 21

 

Ročník 2008

 

1. Karel Jedlička – TTC Ústí n. L. 5, 2. Ondřej Choma – TJ Loko Česká Lípa 10, 3. Richard Nechvíl – Sokol STAR Turnov 12, 4. Tomáš Kupsa – SKST Vlašim 14, 5. Vítek Kasner – STC Slaný 15, 6. Tibor Bertho – Kotlářka 17, 7. Jiří Drnec – TJ Hrádek 19, 8. Vilém Sobotka – TTC MS Brno 25, 9. Sebastian Kouřil – TTC MS Brno 26, 10. Marek Hanzal – Slavoj Praha 26, 11. Tomáš Váňa – TJ Sokol Malá Hraštice 33, 12. Radim Kupsa – SKST Vlašim 35, 13. Adam Eliáš – TTC Praha 38, 14. Vojtěch Milek – Slovan Bohnice 40

 

Ročník 2007

 

1. Adam Krček – STC Slaný 4, 2. Martin Vaigl – SKST Vlašim 9, 3. Adam Sochor – Sparta Praha 11, 4. Lukáš Rek – Slavoj Praha 13, 5. Michal Bohdan – TJ Union Plzeň 17, 6. Radim Nechyba – TTC Ústí n. L. 18, 7. Patrik Polyak – SKST Vlašim 26, 8. Jakub Gasman – TJ Sokol Děhylov 27, 9. Matěj Šindelář – Loko Vršovice 30, 10. Matyáš Carvan – Slovan Bohnice 30, 11. Prokop Holý – Kotlářka Praha 32, 12. Sebastian Svoboda – Kotlářka Praha 33, 13. Michal Procházka – Kotlářka Praha 36, 14. Martin Műller – Loko Vršovice 39, 15. Hubert Chvátal – Slovan Bohnice 40, 16. Vojtěch Maděra – Kotlářka 43

 

Ročník 2006

 

1. Václav Nádvorník – Slavoj Praha 7, 2. Antonín Trávníček – ZŠ Lužiny 7, 3. Viktor Vlasák – Slavan Bohnice 13, 4. Ondřej Sládek – Slavoj Praha 15, 5. Jakub Makara – STC Slaný 18, 6. Adam Zelinka – TJ Lanškroun 20, 7. Ondřej Vávra – TJ Sokol Malá Hraštice 21, 8. Adam Přichystal – TJ Lanškroun 26, 9. Vendelín Halamíček – Slavoj Praha 26, 10. Šimon Holík – Kotlářka 28, 11. Jiří Plos – TTC Praha 29, 12. Jáchym Juppa – Slovan Bohnice 30, 13. Richard Ohera – ZŠ Lužiny 33

 

Úspěchem je jistě třetí místo ve stolním tenisu Lukáše, který v celkovém hodnocení Modřanské minipálky skončil na 4. místě. Trochu zklamáním je to, že všichni z našich hráčů mají slabé umístění v přenášení míčku a pětimíčku, které jusou dost podobné cvičení, které děláme v rámci STP a daloo by se tedy očekávat že právě v těchto disciplínách budou dobří.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Úterý 23.10.2018



Nastavit tuto stránku jako domovskou


Děkujeme za finanční podporu Městské části Praha 8.


Děkujeme za finanční podporu MŠMT ČR.


Magistrát hl. m. Prahy


Petr Barcal - realitní makléř



Copyright
TTC Praha

Vytvořil
MF SOFT