Petr Barcal - realitní makléř



Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 13 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 15.30 - 17.00, Středa 16.00 - 17.30, čtvrtek 16.00 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2007 a mladší - čtvrtek 15.00 až 16.00 hodin.



Vítězem finálového turnaje TOP 16 dorostu a staršího žactva se stal Matyáš Kotrbáček

Fuček Miloslav

12.05.2018

Reportáže

Přečteno: 19

Komentářů: 0


Kategorie staršího žactva a dorostu Velké ceny CST Ďáblice jsou pro letošní čtvrtý ročník uzavřeny. Adam Košacký sice ve finále dnes podlehl Matyáši Kotrbáčkovi, ale přesto se stal vítězem dvouher i čtyřher 4. ročníku Velké ceny CST Ďáblice v kategoriích staršího žactva i dorostu.


Skupina A

Garček – Humpl 3:1(5,9,-8,8), Kubíček – Obrhel 3:1(8,-15,12,8), Moláček – Barták 1:3(-8,5,-10,-9), Makara – Kotrbáček 2:3(4,8,-9,-7,-9),

Humpl – Kotrbáček 1:3(7,-3,-8,-5), Barták – Makara 0:3(-4,-4,-8), Obrhel – Moláček 3:0(6,7,8), Garček – Kubíček 2:3(-8,1,-9,5,-9),

Kubíček – Humpl 3:1(-5,9,7,9), Moláček – Garček 0:3(-5,-2,-2), Makara – Obrhel 3:0(7,9,7), Kotrbáček – Barták 3:0(1,5,4),

Humpl – Barták 3:2(8,-9,-6,7,7), Obrhel – Kotrbáček 2:3(-6,5,,8,-9,-6), Garček – Makara 3:1(-6,6,3,6), Kubíček – Moláček 3:0(4,4,7),

Moláček – Humpl 3:2(-5,-6,9,10,6), Makara – Kubíček 2:3(-3,10,12,-7,-10), Kotrbáček – Garček 3:1(-9,7,12,6), Barták – Obrhel 0:3(-7,-6,-6),

Humpl – Obrhel 2:3(-10,5,-7,6,-5), Garček – Barták 3:1(-9,7,6,7), Kubíček – Kotrbáček 1:3(-6,5,-3,-8), Moláček – Makara 0:3(-9,-9,-8),

Makara – Humpl 1:3(-4,6,-9,-9), Kotrbáček – Moláček 3:0(6,7,8), Barták – Kubíček 1:3(8,-2,-7,-5), Obrhel – Garček 0:3(-12,-8,-6)

 

Pořadí skupiny A

1. Matyáš Kotrbáček – Sokol Líbeznice 14, 2. Dominik Kubíček – Kotlářka 13, 3. Tomáš Garček – TTC Klánovice 12, 4. Michal Makara – STC Slaný 10, 5. Adam Obrhel – Slovan Bohnice 10, 6. Vítek Humpl – TTC Praha 9, 7. Michal Barták – Slovan Bohnice 8, 8. Jonáš Moláček – Slovan Bohnice 8

 

Skupina B

Košacký – Kreuzer 3:0(5,7,7), Martinek – Slavíček 1:3(-6,-7,9,-6), Vaca – Jandus 2:3(8,-8,-10,9,-4), Šťastný – Krajíčková 1:3(-10,-8,8,-9),

Kreuzer – Krajíčková 0:3(-11,-5,-6), Jandus – Šťastný 3:0(4,11,8), Slavíček – Vaca 3:0(4,6,5), Košacký – Martinek 3:1(6,8,-7,5),

Martinek – Kreuzer 3:2(5,-9,-9,9,4), Vaca – Košacký 0:3(-7,-7,-5), Šťastný – Slavíček 1:3(13,-4,-5,-8), Krajíčková – Jandus 3:1(9,-6,7,6),

Kreuzer – Jandus 0:3(-6,-6,-0), Slavíček – Krajíčková 3:2(-9,4,-1,5,2), Košacký – Šťastný 3:0(8,4,7), Martinek – Vaca 2:3(7,-2,-8,8,-8),

Vaca – Kreuzer 3:0(11,7,5), Šťastný – Martinek 3:2(12,9,-6,-9,4), Krajíčková – Košacký 0:3(-7,-3,-6), Jandus – Slavíček 2:3(7,-7,-8,8,-14),

Kreuzer – Slavíček 0:3(-7,-7,-8), Košacký – Jandus 3:0(9,7,7), Martinek – Krajíčková 0:3(-3,-7,-2), Vaca – Šťastný 3:0(8,9,7),

Šťastný – Kreuzer 1:3(8,-11,-6,-9), Krajíčková – Vaca 3:1(-4,10,6,8), Jandus – Martinek 3:0(9,2,9), Slavíček – Košacký 2:3(9,10,-8,-7,-8)

 

Pořadí skupiny B

1. Adam Košacký – Slovan Bohnice 14, 2. Jan Slavíček – Slavoj Praha 13, 3. Zuzana Krajíčková – Sparta Praha 12, 4. Martin Jandus – TTC Klánovice 11, 5. Ondřej Vaca – Slovan Bohnice 10, 6. David Kreuzer – TTC Praha 8 (5:4), 7. Lukáš Martinek – TTC Praha 8 (5:5), 8. Ondřej Šťastný – TJ Neratovice 8 (4:5)

 

O 1. až 4. místo

 

Semifinále

Kotrbáček – Slavíček 3:1(4,-6,7,14), Kubíček – Košacký 0:3(-6,-2,-8)

 

Finále

Kotrbáček – Košacký 3:2(11,-9,-10,4,7)

 

O 3. místo

Slavíček – Kubíček 3:0(5,10,7)

 

O 5. až 8. místo

 

Semifinále

Garček – Jandus 3:1(8,4,-9,7), Makara – Krajíčková 3:0(8,6,1)

 

Finále -o 5. místo

Garček - Makara 1:3(-7,-7,5,-9)

 

O 7. místo

Jandus – Krajíčková 3:2(-10,6,-3,7,9)

 

O 9. až 12. místo

 

Semifinále

Obrhel – Kreuzer 3:0(6,9,10), Humpl – Vaca 3:0 w.o.

 

Finále - o 9. místo

Obrhel – Humpl 3:1(1,-8,4,3)

 

O 11. místo

Kreuzer – Vaca 3:0 w.o.

 

O 13. až 15. místo

 

Semifinále

Barták – Martinek 3:1(7,5,-8,8), Moláčerk – Šťastný 3:0(6,5,7)

 

Finále - o 13. místo

Barták – Moláček 1:3(9,-6,-9,-8)

 

O 15. místo

Martinek – Šťastný 3:2(8,-7,-7,11,9)

 

Konečné pořadí dvouhry dorostu TOP 16

1. Mytaáš Kotrbáček – Sokol Líbeznice, 2. Adam Košacký – Slovan Bohnice, 3. Jan Slavíček – Slavoj Praha, 4. Dominik Kubíček – Kotlářka, 5. Michal Makara – STC Slaný, 6. Tomáš Garček – TTC Klánovice, 7. Martin Jandus – TTC Klánovice, 8. Zuzana Krajíčková – Sparta Praha, 9. Adam Obrhel – Slovan Bohnice, 10. Vítek Huml – TTC Praha, 11. David Kreuzer – TTC Praha, 12. Ondřej Vaca – Slovan Bohnice, 13. Jonáš Moláček – Slovan Bohnice, 14. Michal Barták – Slovan Bohnice, 15. Lukáš Martinek – TTC Praha, 16. Ondřej Šťatsný – TJ Neratovice

 

Konečné pořadí dvouhry dorostu VC CST Ďáblice

1. Adam Košacký – Slovan Bohnice 12.100, 2. Tomáš Garček – TTC Klánovice 9.200, 3. Adam Obrhel – Slovan Bohnice 8.900, 4. Jonáš Moláček – Slovan Bohnice 7.750, 5. Jan Slavíček – Slavoj Praha 7.600, 6. Michal Barták – Slovan Bohnice 7.500, 7. Ondřej Vaca – Slovan Bohnice 5.800, 8. Jakub Špička – TTC Klánovice 4.800, 9. Martin Jandus – TTC Klánovice 4.100, 10. Dominik Kubíček – Kotlářka 3.600, 11. David Kreuzer – TTC Praha 3.550, 12. Michal Makara – STC Slaný 3.300, 13. Ondřej Šťastný – TJ Neratovice 2.800, 14. Zuzana Krajíčková – Sparta Praha 2.600, 15. Matyáš Kotrbáček – Sokol Líbeznice 2.500, 16. Lukáš Kratochvíl – TJ Neratovice 2.000, 17. Ondřej Kyba – TJ Český Brod 1.800, 18. - 19. Václav Melichar – Sparta Praha a Matyáš Chlad – TJ Český Brod oba 1.700, 20. - 22. Adam Brodský – Sparta Praha, Lukáš Martinek – TTC Praha a Jan Krojdl – TJ Neratovice všichni 1.600, 23. Petr Skala – Slovan Bohnice 1.500, 24. Petr Hádek – TJ Neratovice 1.400, 25. Matěj Špička 1.301, 26. Kláta Valentová – TJ Český Brod 1.300, 27. Filip Bednář – Sparta Praha 1.200, 28. Jan Mecera – TJ Neratovice 1.101, 29. Jakub Makara – STC Slaný 1.000, 30. Martin Prokeš – Slovan Bohnice 950, 31. Vítek Humpl – TTC Praha 900

 

Konečné pořadí čtyřher VC CST Ďáblice dorostu

1. Adam Košacký – Slovan Bohnice 10.000, 2. Adam Obrhel – Slovan Bohnice 9.900, 3. - 4. Michal Barták a Jonáš Moláček – oba Slovan Bohnice oba 8.700, 5. Tomáš Garček – TTC Klánovice 7.800, 6. - 7. Ondřej Vaca – Slovan Bohnice a Jakub Špička – TTC Klánovice 5.500, 8. Jan Slavíček – Slavoj Praha 3.801, 9. - 10. David Kreuzer – TTC Praha a Matěj Špička oba 3.600, 11. Adam Brodský – Sparta Praha 2.000, 12. - 13. Lukáš Kratochvíl – TJ Neratovice a Vojtěch Melichar – Sparta Praha oba 1.900, 14. - 15. Dominik Kubíček – Kotlářka a Petr Skala – Slovan Bohnice oba 1.800, 16. - 23. Zuzana Krajíčková a Filip Bednář – oba Sparta Praha a Jan Krojdl a Petr Hádek – oba TJ Neratovice a Ondřej Kyba a Klára Valentová – oba TJ Český Brod, Michal Makara a Jakub Makara oba STC Slaný všichni 1.700, 24. - 25. Ondřej Šťastný – TJ Neratovice a Martin Jandus – TTC Klánovice oba 1.600, 26. - 27. Lukáš Martinek – TTC Praha a Jan Mecera – TJ Neratovice oba 1.500, 28. Martin Prokeš – Slovan Bohnice 1

 

Konečné pořadí dvouhry staršího žactva TOP 16

1. Mytaáš Kotrbáček – Sokol Líbeznice, 2. Adam Košacký – Slovan Bohnice, 3. Jan Slavíček – Slavoj Praha, 4. Dominik Kubíček – Kotlářka, 5. Michal Makara – STC Slaný, 6. Tomáš Garček – TTC Klánovice, 7. Martin Jandus – TTC Klánovice, 8. Adam Obrhel – Slovan Bohnice, 9. Jonáš Moláček – Slovan Bohnice, 10. Michal Barták – Slovan Bohnice, 11. Lukáš Martinek – TTC Praha, 12. Ondřej Šťastný – TJ Neratovice

 

Konečné pořadí dvouher staršího žactva VC CST Ďáblice

1. Adam Košacký – Slovan Bohnice 12.100, 2. Adam Obrhel – Slovan Bohnice 9.400, 3. Tomáš Garček – TTC Klánovice 9.200, 4. Jonáš Moláček – Slovan Bohnice 8.200, 5. Michal Barták – Slovan Bohnice 8.000, 6. Jan Slavíček – Slavoj Praha 7.600, 7. Jakub Špička – TTC Klánovice 4.900, 8. Martin Jandus – TTC Klánovice 4.200, 9. Dominik Kubíček – Kotlářka 3.600, 10. Ondřej Šťastný – TJ Neratovice 3.500, 11. Michal Makara – STC Slaný 3.300, 12. Jan Mecera – TJ Neratovice 2.900, 13. Matyáš Kotrbáček – Sokol Líbeznice 2.500, 14. Lukáš Martinek – TC Praha 2.250, 15. Lukáš Kratochvíl – TJ Neratovice 2.000, 16. Ondřej Kyba – TJ Český Brod 1.800, 17. - 19. Adam Brodský a Václav Melichar – oba Sparta Praha a Matyáš Chlad – TJ Český Brod všichni 1.700, 20. Jan Krojdl – TJ Neratovice 1.600, 21. Petr Skala – Slovan Bohnice 1.500, 22. Petr Hádek – TJ Neratovice 1.400, 23. Matěj Špička 1.301, 24. Kláta Valentová – TJ Český Brod 1.300, 25. Jakub Makara – STC Slaný 1.100, 26. Martin Prokeš – Slovan Bohnice 1.000

 

Konečné pořadí čtyřher staršího žactva VC CST Ďáblice

1. Adam Košacký – Slovan Bohnice 10.000, 2. Adam Obrhel – Slovan Bohnice 9.900, 3. - 4. Michal Barták a Jonáš Moláček – oba Slovan Bohnice oba 8.900, 5. Tomáš Garček – TTC Klánovice 5.900, 6. Jakub Špička – TTC Klánovice 5.500, 7. Jan Slavíček – Slavoj Praha 5.400, 8. Matěj Špička 3.600, 9. Adam Brodský – Sparta Praha 2.000, 10. - 13. Lukáš Kratochvíl – TJ Neratovice a Vojtěch Melichar – Sparta Praha, Dominik Kubíček – Kotlářka a Petr Skala – Slovan Bohnice všichni 1.900, 14. - 17. Ondřej Šťastný – TJ Neratovice, Martin Jandus – TTC Klánovice, Michal Makara a Jakub Makara oba STC Slaný všichni 1.800, 18. - 23. Jan Krojdl a Petr Hádek – oba TJ Neratovice, Ondřej Kyba a Klára Valentová – oba TJ Český Brod, Michal Makara a Jakub Makara oba STC Slaný všichni 1.700, 24. Martin Prokeš – Slovan Bohnice 1.600

 

Boje byly velmi vyrovnané, v několiak případech se stalo, že se hráči, kteří spolu hráli ve skupině posléze znovu potkali v pavouku a zde hráli s obráceným výsledkem. Jediným hráčem, který odehrál celý zápas bez porážky byl vítěz Matyáš Kotrbáček, který ale v třech zápasech musel bojovat v pěti setech a celkem ztratil v devíti utkáních deset setů.

 

Velká cena CST Ďáblice bude pokračovat 9. 6. 2018 kategorií mladšího žactva a zakončí ji 23. 6. 2018 kategorie nejmladšího žactva. Do obou těchto kategorií nyní probíhá potvrzování nominací – přihlašování.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Pátek 25.05.2018



Nastavit tuto stránku jako domovskou


Děkujeme za finanční podporu Městské části Praha 8.


Děkujeme za finanční podporu MŠMT ČR.


Magistrát hl. m. Prahy



Copyright
TTC Praha

Vytvořil
MF SOFT