Petr Barcal - realitní makléř



Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 13 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 15.30 - 17.00, Středa 16.00 - 17.30, čtvrtek 16.00 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2007 a mladší - čtvrtek 15.00 až 16.00 hodin.



Aprílový turnaj s rekordní účastí

Fuček Miloslav

29.04.2018

Reportáže

Přečteno: 25

Komentářů: 0


Aprílový turnaj měl rekordní účast a navzdory letnímu počasí a pro dost lidí prodlouženému víkendu se sešlo rekordních 39 hráčů. Vítězství si tentokrát ve dvouhrách odnesli Martin Jandus, Tomáš Garček a Adam Košacký.


Dopoledne v kategoriích nejmladšího a staršího žactva a dorostu se sešlo celkem 25 hráčů, z čehož byl pouze jediný dorostenec. Dorost se hrál na dvě skupiny, nejmladší žactvo na tři.

 

Nejmladší žactvo

 

Dvouhra

 

Skupina A

Revaj – Elicer 1:3(6,-7,-8,-8), Eliáš – Voráčová 3:0(8,10,6), Elicer – Eliáš 3:0(7,5,1), Jandus – Revaj 3:0(5,10,5), Eliáš – Jandus 0:3(-4,-8,-1), Voráčová – Elicer 1:3(7,-10,-1,-9), Jandus – Voráčová 3:0(7,8,3), Revaj – Eliáš 0:3(-6,-8,-5), Voráčová – Revaj 0:3(-7,-17,-3), Elicer – Jandus 0:3(-8,-10,-2)

 

Pořadí skupiny A

1. Martin Jandus – TTC Klánovice, 2. Lukáš Elicer – STC Slaný, 3. Adam Eliáš – TTC Praha, 4. Štěpán Revaj – TJ Sadská, 5. Anna Voráčová – TSM Kladno

 

Skupina B

Kasner – Makarová 3:0(5,8,12), Toužimská L. - Martinek 0:3(-7,-8,-8), Makarová – Martinek 3:0(8,4,7), Kasner – Toužimslá L. 3:0(2,3,4), Toužimská L. - Makarová 0:3(-7,-3,-1), Martinek – Kasner 0:3(-9,-5,-3)

 

Pořadí skupiny B

1. Vít Kasner – STC Slaný, 2. Tereza Makarová – STC Slaný, 3. Lukáš Martinek – TTC Praha, 4. Leontýna Toužimská – TSM Kladno

 

Skupina C

Šťastný – Toužimská R. 2:3(-8,8,-7,7,-6), Chmelík – Curtys 0:3(-4,-4,-5), Toužimslá R. - Curtys 1:3(-8,11,-6,-9), Šťastný – Chmelík 3:0(2,8,14), Chmelík – Toužimská R. 0:3(-4,-2,-9), Curtys – Šťastný 3:2(11,3,-7,-5,9)

 

Pořadí skupiny C

1. Samuel Floyd Curtys – STC Slaný, 2. Rozárie Toužimská – TSM Kladno, 3. Ondřej Šťastný – TJ Neratovice, 4. Vilém Chmelík – TTC Praha

 

Předkolo

Martinek – Šťastný 0:3(-7,-8,-10)

 

Čtvrtfinále

Jandus – Šťastný 3:0(5,6,4), Toužimská R. - Makarová 2:3(-8,-9,3,9,-8), Curtys – Elicer 0:3(-8,-7,-0), Eliáš – Kasne 0:3(-7,-6,-5)

 

Semifinále

Jandsu – Makarová 3:0(7,7,2), Elicer – Kasner 1:3(-6,-3,9,-8)

 

Finále

Jandus – Kasner 3:0(0,8,10)

 

O 3. místo

Makarová – Elicer 0:3(-8,-3,-6)

 

O 5. až 8. místo

Šťastný – Toužimská R. 1:3(-6,-6,8,-12), Curtys – Eliáš 3:2(6,-4,-7,8,8)

 

O 5. místo

Toužimská R. - Curtys 0:3(-10,-6,-9)

 

O 7. místo

Šťastný – Eliáš 3:1(5,-8,6,6)

 

Předkolo o 9. až 13. místo

Voráčová – Martinek 0:3/-6,-5,-15)

 

O 9. až 12. místo

Revaj – Chmelík 3:0(0,3,2), Bartinek – Toužimská L. 3:0(0,2,2)

 

O 9. místo

Revaj – Martinek 3:2(9,-17,-10,7,10)

 

O 11. místo

Chmelík – Toužimská L. 3:1(10,-7,9,5)

 

Pořadí dvouhry nejmladšího žactva

1. Martin Jandus – TTC Klánovice, 2. Vít Kasner – STC Slaný, 3. Lukáš Elicer – STC Slaný, 4. Tereza Makarová – STC Slaný, 5. Samuel Floyd Curtys – STC Slaný, 6. Rozárie Toužimská – TSM Kladno, 7. Ondřej Šťastný – TJ Neratovice, 8. Adam Eliáš – TTC Praha, 9. Štěpán Revaj – TJ Sadská, 10. Lukáš Martinek – TTC Praha, 11. Vilém Chmelík – TTC Praha, 12. Leontýna Toužimská – TSM Kladno, 13. Anna Voráčová – TSM Kladno

 

Čtyřhra

 

Čtvrtfinále

Kasner, Elicer – bay, Šťastný, Revaj – Chmelík, Eliáš 2:0(4,4), Toužimská, Toužimská – Curtys, Makarová 0:2(-3,-4), Jandsu, Martinek – bay

 

Semifinále

Kasner, Elicer – Šťastný, Revaj 2:1(6,-6,15), Curtys, Makarová – Jandus, Martinek 0:2(-6,-8)

 

Finále

Kasner, Elicer – Jandus, Martinek 1:2(-10,8,-)

 

O 3. místo

Šťastný, Revaj – Curtys, Makarová 2:0(6,4)

 

O 5. místo

Chmelík, Eliáš – Toužimská, Toužimská 0:2(-10,-8)

 

Pořadí čtyřhry nejmladšího žactva

1. Martin Jandus (TTC Klánovice) a Lukáš Martinek (TTC Praha), 2. Vít Kasner a Lukáš Elicer (oba STC Slaný), 3. Ondřej Šťastný (TJ Neratovice) a Štěpán Revaj (TJ Sadská), 4. Samuel Floyd Curtys a Tereza Makarová (oba STC Slaný), 5. Rozárie Toužimská a Leontýna Toužimská (obě TSM Kladno), 6. Vilém Chmelík a Adam Eliáš (oba TTC Praha)

 

Celkové pořadí dvouher nejmladšího žactva po 6. turnaji

1.Martin Jandus – TTC Klánovice 10.000, 2. Ondřej Šťastný – TJ Neratovice 8.800, 3. Lukáš Martinek – TTC Praha 6.100, 4. Samuel Floyd Curtys – STC Slaný 4.800, 5. Hynek Kučera – TJ Neratovice 4.500, 6. - 7. Zdeněk Dvořák – TJ Neratovice a Vít Kasner – STC Slaný oba 3.700, 8. Lukáš Elicer – STC Slaný 3.300, 9. 6. Vilém Chmelík – TTC Praha 2.700, 10. Jáchym Juppa – Slovan Bohnice 1900, 11. Tereza Makarová – STC Slaný 1.700, 12. Leontýna Toužimská – TSM Kladno 1.500, 13. Hubert Chvátal – Slovan Bohnice, 14. Adam Eliáš – TTC Praha 1.300, 15. Štěpán Revaj – TJ Sadská 1.200, 16. až 17. Josef Humpl – Slovan Bohnice a Rozárie Toužimská – TSM Kladno oba 1

 

Konečné pořadí čtyřher nejmladšího žactva

1.Martin Jandus – TTC Klánovice 10.000, 2. Ondřej Šťastný – TJ Neratovice 7.500, 3. Hynek Kučera – TJ Neratovice 5.600, 4. Samuel Floyd Curtys – STC Slaný 5.400, 5. Zdeněk Dvořák – TJ Neratovice 4.000, 6. Vít Kasner – STC Slaný 3.800, 7. Lukáš Elicer – STC Slaný 3.700, 8. Vilém Chmelík – TTC Praha 2.001, 9. Lukáš Martinek – TTC Praha 2.000, 10. Jáchym Juppa – Slovan Bohnice 1900, 11. Štěpán Revaj – TJ Sadská 1.800, 12. - 14. Josef Hampl a Hubert Chvátal – oba Slovan Bohnice a Tereza Makarová – STC Slaný všichni 1.700, 15. - 16. Leontýna Toužimská a Rozárie Toužimská – obě TSM Kladno obě 1.600, 17. Adam Eliáš – TTC Praha 1

 

Starší žáci a dorost hráli společně v rámci kategorie dorostu, z níž bylo určeno samostatně pořadí staršího žactva.

 

Dorost

 

Dvouhra

 

Skupina A

Garček – Makara M. 3:0(7,14,8), Kubíček – Vaca 3:0(9,9,9), Moláček – Obrhel 0:3(-1,-2,-2), Makara M. - Obrhel 3:1(8,7,-9,10), Vaca – Moláček 3:1(9,-9,3,8), Garček – Kubíček 3:2(5,4,-5,-10,8), Kubíček – Makara M. 3:2(-8,6,8,-7,8), Moláček – Garček 0:3(-6,-6,-9), Obrhel – Vaca 0:3(-5,-10,-17), Makara M. - Vaca 3:2(7,-6,-5,10,8), Garček – Obrhel 3:0(10,11,6), Kubíček – Moláček 3:0(3,8,3), Moláček – Makara M. 0:3(-5,-6,-4), Obrhel – Kubíček 1:3(3,-5,-7,-6), Vaca – Garček 0:3(-7,-6,-9)

 

Pořadí skupiny A

1. Tomáš Garček – TTC Klánovice, 2. Dominik Kubíček – Kotlářka, 3. Michal Makara – STC Slaný, 4. Ondřej Vaca – Slovan Bohnice, 5. Adam Obrhel – Slovan Bohnice, 6. Jonáš Moláček – Slovan Bohnice

 

Skupina B

Košacký – Skala 3:0(7,10,6), Makara J. - Slavíček 0:3(-3,-1,-8), Prokeš – Barták 0:3(-5,-5,-8), Skala – Barták 3:0(7,6,3), Slavíček – Prokeš 3:0(5,6,2), Košacký – Makara J. 3:0(8,1,8), Makara J. - Skala 1:3(-5,9,-13,-9), Prokeš – Košacký 0:3(-2,-5,-8), Barták – Slavíček 0:3(-6,-7,-7), Skala – Slavíčel 1:3(-5,-3,7,-9), Košacký – Barták 3:0(3,9,7), Makara J. - Prokeš 3:0(10,6,4), Prokeš – Skala 1:3(-7,-7,8,-0), Barták – Makara J. 0:3(-3,-6,-8), Slavíček – Košacký 3:1(11,5,-6,11)

 

Pořadí skupiny B

1. Jan Slavíček – Slavoj Praha, 2. Adam Košacký – Slovan Bohnice, 3. Petr Skala – Slovan Bohnice, 4. Michal Barták – Slovan Bohnice, 5. Jakub Makara – STC Slaný, 6. Martin Prokeš – Slovan Bohnice

 

Čtvrtfinále

Garček – bye, Košacký – Makara M. 3:0(4,9,9), Kubíček – Skala 3:1(-6,3,4,9)

 

Semifinále

Garček – Košacký 1:3(-11,-6,8,-7), Kubíček – Slavíček 2:3(-7,8,-5,7,-6)

 

Finále

Košacký – Slavíček 3:1(-11,6,6,7)

 

O 3. místo

Garček – Kubíček 3:0(4,8,8)

 

O 5. místo

Makara M. – Skala 3:0(6,6,3)

 

O 7. až 12. místo

Vaca – bye, Makara J. - Moláček 2:3(7,-7,3,-9,-8), Obrhel – Prokeš 3:0(5,3,2), Barták – bye

 

O 7. až 12. místo

Vaca – Moláček 3:1(-6,2,13,6), Obrhel – Barták 3:1(13,-5,10,10)

 

O 7. místo

Vaca – Obrhel 3:2(-6,7,6,-10,12)

 

O 9. místo

Moláček – Barták 3:2(-12,9,13,-9,7)

 

O 11. místo

Makara J. - Prokeš 3:1(3,4,-5,9)

 

Pořadí dvouhry dorostu

1. Adam Košacký – Slovan Bohnice, 2. Jan Slavíček – Slavoj Praha, 3. Tomáš Garček – TC Klánovice, 4. Dominik Kubíček – Kotlářka, 5. Michal Makara – STC Slaný, 6. Petr Skala – Slovan Bohnice, 7. Ondřej Vaca – Slovan Bohnice, 8. Adam Obrhel – Slovan Bohnice, 9. Jonáš Moláček – Slovan Bohnice, 10. Michal Barták – Slovan Bohnice, 11. Jakub Makara – STC Slaný, 12. Martin Prokeš – Slovan Bohnice

 

Čtyřhra

 

Čtvrtfinále

Garček, Vaca – bye, Makara, Makara – Moláček, Barták 2:1(-4,8,3), Skala, Kubíček – Prokeš, Slavíček 2:0(13,7), Košacký, Obrhel - bye

 

Semifinále

Garček, Vaca – Makara, Makara 2:1(-9,6,9), Skala, Kubíček – Košacký, Obrhel 1:2(8,-10,-6)

 

Finále

Garček, Vaca – Košacký, Obrhel 1:2(-6,6,-9)

 

O 3. místo

Makara, Makara – Skala, Kubíček 0:2(-2,-7)

 

O 5. místo

Moláček, Barták – Prokeš, Slavíček 2:0(8,9)

 

Pořadí čtyřhry dorostu

1. Adam Košacký a Adam Obrhel (oba Slovan Bohnice), 2. Tomáš Garček (TTC Klánovice) a Ondřej Vaca (Slovan Bohnice), 3. Dominik Kubíček (Kotlářka) a Petr Skala (Slovan Bohnice), 4. Michal Makara a Jakub Makara (oba STC Slaný), 5. Jonáš Moláček a Michal Barták (oba Slovan Bohnice), 6. Martin Prokeš (Slovan Bohnice) a Jan Slavíček (Slavoj Praha)

 

Celkové pořadí dvouher dorostu po 6. turnaji

1. Adam Košacký – Slovan Bohnice 9.800, 2. Adam Obrhel – Slovan Bohnice 7.900, 3. Tomáš Garček – TTC Klánovice 7.700, 4. Jonáš Moláček – Slovan Bohnice 7.000, 5. Michal Barták – Slovan Bohnice 6.800, 6. Jan Slavíček – Slavoj Praha 5.500, 7. Ondřej Vaca – Slovan Bohnice 5.000, 8. Jakub Špička – TTC Klánovice 4.800, 9. Martin Jandus – TTC Klánovice 2.800, 10. David Kreuzer – TTC Praha 2.700, 11. Ondřej Šťastný 2.200, 12. Lukáš Kratochvíl – TJ Neratovice 2.000, 13. Ondřej Kyba – TJ Český Brod 1.800, 14. - 16. Vojtěch Melichar - Sparta Praha a Matyáš Chlad – TJ Český Brod a Dominik Kubíček – Kotlářka všichni 1.700, 17. - 19. Jan Krojdl – TJ Neratovice, Adam Brodský – Sparta Praha a Michal Makara – STC Slaný všichni 1.600, 20. - 21. Zuzana Krajíčková – Sparta Praha a Petr Skala – Slovan Bohnice oba 1.500, 22. Petr Hádek – TJ Neratovice 1.400, 23. Matěj Špička 1.301, 24. Klára Valentová – TJ Český Brod 1.300, 25. Filip Bednář – Sparta Praha 1.200, 26. Jan Mecera – TJ Neratovice 1.101, 27. Jakub Makara – STC Slaný 1.000, 28. - 29. Lukáš Martinek – TTC Praha a Martin Prokeš – Slovan Bohnice oba 900

 

Konečné pořadí čtyřher dorostu

1. Adam Košacký – Slovan Bohnice 10.000, 2. Adam Obrhel – Slovan Bohnice 9.900, 3. - 4. Michal Barták a Jonáš Moláček – oba Slovan Bohnice oba 8.700, 5. Tomáš Garček – TTC Klánovice 7.800, 6. - 7. Ondřej Vaca – Slovan Bohnice a Jakub Špička – TTC Klánovice 5.500, 8. Jan Slavíček – Slavoj Praha 3.801, 9. - 10. David Kreuzer – TTC Praha a Matěj Špička oba 3.600, 11. Adam Brodský – Sparta Praha 2.000, 12. - 13. Lukáš Kratochvíl – TJ Neratovice a Vojtěch Melichar – Sparta Praha oba 1.900, 14. - 15. Dominik Kubíček – Kotlářka a Petr Skala – Slovan Bohnice oba 1.800, 16. - 23. Zuzana Krajíčková a Filip Bednář – oba Sparta Praha a Jan Krojdl a Petr Hádek – oba TJ Neratovice a Ondřej Kyba a Klára Valentová – oba TJ Český Brod, Michal Makara a Jakub Makara oba STC Slaný všichni 1.700, 24. - 25. Ondřej Šťastný – TJ Neratovice a Martin Jandus – TTC Klánovice oba 1.600, 26. - 27. Lukáš Martinek – TTC Praha a Jan Mecera – TJ Neratovice oba 1.500, 28. Martin Prokeš – Slovan Bohnice 1

 

Starší žactvo

 

Pořadí dvouhry staršího žactva

1. Adam Košacký – Slovan Bohnice, 2. Jan Slavíček – Slavoj Praha, 3. Tomáš Garček – TC Klánovice, 4. Dominik Kubíček – Kotlářka, 5. Michal Makara – STC Slaný, 6. Petr Skala – Slovan Bohnice, 7. Adam Obrhel – Slovan Bohnice, 8. Jonáš Moláček – Slovan Bohnice, 9. Michal Barták – Slovan Bohnice, 10. Jakub Makara – STC Slaný, 11. Martin Prokeš – Slovan Bohnice

 

Pořadí čtyřhry staršího žactva

1. Adam Košacký a Adam Obrhel (oba Slovan Bohnice), 2. Dominik Kubíček (Kotlářka) a Petr Skala (Slovan Bohnice), 3. Michal Makara a Jakub Makara (oba STC Slaný), 4. Jonáš Moláček a Michal Barták (oba Slovan Bohnice), 5. Martin Prokeš (Slovan Bohnice) a Jan Slavíček (Slavoj Praha)

 

Celkové pořadí dvouher staršího žactva po 6. turnaji

1. Adam Košacký – Slovan Bohnice 9.800, 2. Adam Obrhel – Slovan Bohnice 8.300, 3. Tomáš Garček – TTC Klánovice 7.700, 4. Jonáš Moláček – Slovan Bohnice 7.200, 5. Michal Barták – Slovan Bohnice 7.100, 6. Jan Slavíček – Slavoj Praha 5.500, 7. Jakub Špička – TTC Klánovice 4.900, 8. -9. Martin Jandus – TTC Klánovice a Jan Mecera – TJ Neratovice oba 2.900, 10. Ondřej Šťastný 2.700, 11. Lukáš Kratochvíl – TJ Neratovice 2.000, 12. Ondřej Kyba – TJ Český Brod 1.800, 13. - 16. Vojtěch Melichar a Adam Brodský – oba Sparta Praha,a Matyáš Chlad – TJ Český Brod a Dominik Kubíček – Kotlářka všichni 1.700, 17. - 18. Jan Krojdl – TJ Neratovice a Michal Makara – STC Slaný oba 1.600, 19. Petr Skala – Slovan Bohnice 1.500, 20. - 21. Petr Hádek – TJ Neratovice a Lukáš Martinek – TTC Praha 1.400, 22. Matěj Špička 1.301, 23. Klára Valentová – TJ Český Brod 1.300, 24. Jakub Makara – STC Slaný 1.100, 25. Martin Prokeš – Slovan Bohnice 1.000

 

Konečné pořadí čtyřher staršího žactva

1. Adam Košacký – Slovan Bohnice 10.000, 2. Adam Obrhel – Slovan Bohnice 9.900, 3. - 4. Michal Barták a Jonáš Moláček – oba Slovan Bohnice oba 8.900, 5. Tomáš Garček – TTC Klánovice 5.900, 6. Jakub Špička – TTC Klánovice 5.500, 7. Jan Slavíček – Slavoj Praha 5.400, 8. Matěj Špička 3.600, 9. Adam Brodský – Sparta Praha 2.000, 10. - 13. Lukáš Kratochvíl – TJ Neratovice a Vojtěch Melichar – Sparta Praha, Dominik Kubíček – Kotlářka a Petr Skala – Slovan Bohnice všichni 1.900, 14. - 17. Ondřej Šťastný – TJ Neratovice, Martin Jandus – TTC Klánovice, Michal Makara a Jakub Makara oba STC Slaný všichni 1.800, 18. - 23. Jan Krojdl a Petr Hádek – oba TJ Neratovice, Ondřej Kyba a Klára Valentová – oba TJ Český Brod, Michal Makara a Jakub Makara oba STC Slaný všichni 1.700, 24. Martin Prokeš – Slovan Bohnice 1.600

 

Odpolední turnja začínal o necelou půlhodinu později. V kategori mladšího žactva se sešlo 14 hráčů, takže se dvouhry hrály opět na tři skupiny.

 

Mladší žactvo

 

Dvouhra

 

Skupina A

Vlasák – Bendová 0:3(-2,-4,-8), Elicer – Makarová 3:0(7,7,8), Bendová – Elicer 3:1(4,-9,8,10), Garček – Vlasák 3:0(4,11,7), Elicer – Garček 0:3(-4,-8,-4), Makarová – Bendová 0:3(-4,-4,-4), Garček – Makarová 3:0(2,1,5), Vlasák – Elicer 2:3(-5,-8,8,10,-12), Makarová – Vlasák 0:3(-7,-8,-1), Bendová – Garček 2:3(-9,10,-8,4,-7)

 

Pořadí skupiny A

1. Tomáš Garček – TTC Klánovice, 2. Amálie Bendová – Sokol Nusle, 3. Lukáš Elicer – STC Slaný, 4. Viktor Vlasák – Slovan Bohnice, 5. Tereza Makarová – STC Slaný

 

Skupina B

Kozák – Bezděk 0:3(-9,-6,-6), Curtys – Makara 1:3(-1,-13,10,-3), Bezděk – Curtys 3:0(7,5,4), Jandus – Kozák 3:0(2,3,2), Curtys – Jandus 0:3(-5,-9,-6), Makara – Bezděk 0:3(-4,-3,-2), Jandus – Makara 3:0(7,7,9), Kozák – Curtys 3:2(-8,-4,8,8,6), Makara – Kozák 3:2(3,-9,-3,9,9), Bezděk – Jandus 0:3(-7,-9,-4)

 

Pořadí skupiny B

1. Martin Jandus – TTC Klánovice, 2. Metoděj Bezděk – Stadion Žižkov, 3. Jakub Makara – STC Slaný, 4. Martin Kozák – TJ Střížkov, 5. Samuel Floyd Curtys – STC Slaný

Skupina C

Kolářová – Kasner 1:3(-1,9,-9,-7), Čábela – Lhotka 0:3(-9,-5,-5), Kasner – Lhotka 2:3(4,-4,-12,8,5), Kolářová – Čábela 3:1(-9,5,1,4), Čábela – Kasner 0:3(-1,-1,-6), Lhotka – Kolářová 3:2(-6,-7,8,5,1)

 

Pořadí skupiny C

1. Ondřej Lhotka – TTC Klánovice, 2. Vít Kasner – STC Slaný, 3. Linda Kolářová – Sokol Český Brod, 4. Filip Čábela – TC Praha

 

Předkolo

Makara – Kolářová 0:3(-6,-10,-9)

 

Čtvrtfinále

Garček – Kolářová 3:0(8,6,14), Bezděk – Kasner 2:3(10,7,-10,-9,-11), Lhotka – Elicer 3:0(6,6,1), Bendová – Jandus 0:3(-7,-6,-8)

 

Semifinále

Garček – Kasner 3:0(9,9,5), Lhotka – Jandus 2:3(8,-10,8,-5,-9)

 

Finále

Garček – Jandus 3:0(4,11,11)

 

O 3. místo

Kasner – Lhotka 2:3(8,-7,10,-8,-5)

 

O 5. až 8. místo

Kolářová – Bezděk 3:1(6,-8,10,4), Elicer – Bendová 0:3(-6,-1,-4)

 

O 5. místo

Kolářová – Bendová 2:3(11,-6,6,-3,-11)

 

O 7. místo

Bezděk – Elicer 3:1(4,-8,4,6)

 

O 9. až 14. místo

Vlasák – bye, Curtys – Makara 0:3(-10,-3,-4), Čábela – Makarová 1:3(-8,-5,14,-3), Kozák – bye

 

O 9. až 12. místo

Vlasák – Makara 0:3(-9,-8,-6), Marková – Kozák 3:2(7,-8,-9,5,4)

 

O 9. místo

Makara – Makarová 3:1(-8,7,6,7)

 

O 11. místo

Vlasák – Kozák 0:3(-9,-8,-10)

 

O 13. místo

Vurtys – Čábela 3:1(8,9,-10,6)

 

Pořadí dvouhry mladšího žactva

1. Tomáš Garček – TTC Klánovice, 2. Martin Jandus – TTC Klánovice, 3. Ondřej Lhotka – TTC Klánovice, 4. Vít Kasner – STC Slaný, 5. Amálie Bendová – Sokol Nusle, 6. Linda Kolářová – Sokol Český Brod, 7. Metoděj Bezděk – Stadion Žižkov, 8. Lukáš Elicer – STC Slaný, 9. Jakub Makara – STC Slaný, 10. Tereza Makarová – STC Slaný, 11. Martin Kozák – TJ Střížkov, 12. Viktor Vlasák – Slovan Bohnice, 13. Samuel Floyd Curtys – STC Slaný, 14. Filip Čábela – TTC Praha

 

Čtyřhra

 

Čtvrtfinále

Jandus, Garček – bye, Kozák, Vlasák – Bezděk, Čábela 2:1(12,-4,9), Kasner, Elicer – Lhotky, Curtys 2:0(8,9), Makarová, Makara – Bendová, Kolářová 0:2(-4,-7)

 

Semifinále

Jandus, Garček – Kozák, Vlasák 2:0(6,4), Kasner, Elicer – Bendová, Kolářová 1:2(-5,8,-6)

 

Finále

Jandus, Garček – Bendová, Kolářová 0:2(-6,-7)

 

O 3. místo

Kozák, Vlasák – Kasner, Elicer 0:2(-8,-2)

 

O 5. až 7. místo

Bezděk, Čábela – bye, Lhotka, Curtys – Makara, Makarová 2:1(4,-10,10)

 

O 5. místo

Bezděk, Čábela – Lhotka, Curtys 0:2(-4,-5)

 

Pořadí čtyřhry mladšího žactva

1. Amálie Bendová (Sokol Nusle) a Linda Kolářová (Sokol Český Brod), 2. Martin Jandus a Tomáš Garček (oba TTC Klánovice), 3. Vít Kasner a Lukáš Elicer (oba STC Slaný), 4. Martin Kozák (TJ Střížkov) a Viktor Vlasák (Slovan Bohnice), 5. Ondřej Lhotka (TTC Klánovice) a Samuel Floyd Curtys (STC Slaný), 6. Metoděj Bezděk (Stadion Žižkov) a Filip Čábela ( TTC Praha), 7. Tereza Makarová a Jakub Makara (oba STC Slaný)

 

Celkové pořadí dvouher mladšího žactva po 6. turnaji

1. Martin Jandus – TTC Klánovice 9.300, 2. Amálie Bendová – Sokol Nusle 9.000, 3. Ondřej Lhotka – TTC Klánovice 8.400, 4. Martin Kozák – TJ Střížkov 7.000, 5. Tomáš Garček - TTC Klánovice 6.000, 6. Metoděj Bezděk – Stadion Žižkov 4.200, 7. Filip Čábela – TTC Praha 4.101, 8. Marek Čejka - Sokol Lysá n. L. 3.900, 9. Jan Slavíček – Slavoj Praha 3.600, 10. Tomáš Kovařík - TJ Neratovice 3.500, 11. Linda Kolářová – Sokol Český Brod 3.200, 12. Petr Havel – Sokol Černošice 3100, 13. Jiří Plos – TTC Praha 2.800, 14. Samuel Žitník – TJ Neratovice 2.700, 15. - 16. Klára Valentová - TJ Český Brod a Vít Kasner – STC Slaný - oba 1.700, 17. Jiří Kuchta - SK Viktoria Ořech 1.600, 18. Ondřej Šimek – Slovan Bohnice 1.400, 19. Lukáš Elicer – STC Slaný 1.300, 20. Jakub Makara – STC Slaný 1.200, 21. Tereza Makarová – STC Slaný 1.100, 22. Filip Lindr – TJ Neratovice 1.000, 23. Viktor Vlasák – Slovan Bohnice 950, 24. - 25. Pavel Beneš – TJ Neratovice a Samuel Lfoyd Curty – STC Slaný oba 900, 26. Nicolas Urban – TJ Neratovice 1

 

Konečné pořadí čtyřher mladšího žactva

1. Martin Jandus – TTC Klánovice 9.700, 2. Martin Kozák – TJ Střížkov 8.900, 3. Amálie Bendová – Sokol Nusle 7.700, 4. Ondřej Lhotka – TTC Klánovice 7.400, 5. Tomáš Garček – TTC Klánovice 5.700, 6. Filip Čábela – TTC Praha 5.201, 7. - 8. Marek Čejka – Sokol Lysá n. L. a Linda Kolářová – Sokol Nusle oba 4000, 9. Tomáš Kovařík – TJ Neratovice 3.900, 10. Jan Slavíček – Slavoj Praha 3.800, 11. Petr Havel – Sokol Černošice 3.700, 12. Jiří Plos – TTC Praha 3.500, 13. Metoděj Bezděj – Stadion Žižkov 3.401, 14. Samuel Žitník – TJ Neratovice oba 3.400, 15.- 16. Jiří Kuchta – SK Viktoria Ořech a Klára Valentová – TJ Český Brod oba 1.900, 17. - 18. Vít Kasner a Lukáš Elicer oba STC Slaný oba 1.800, 19. - 20. Ondřej Šimek a Viktor Vlasák – oba Slovan Bohnice oba 1.700, 21. - 23. Filip Lindr a Pavel Beneš – oba TJ Neratovice a Samuel Floyd Curtys – STC Slaný všichni 1.600, 24. Nicolas Urban – TJ Neratovice 1.500, 25. - 26. Jakub Makara a Tereza Makarová – oba STC Slaný oba 1

 

První šestnáct z kategorií nejmladšího žactva plus náhradníci a prvních šestnáct z kategorie dorostu plus náhradníci budou pozváni na finálový turnaj TOP 16 hraný v sobotu 12. 5. 2018. Prvních šestnáct z kategorie mladšího žactva plus náhradníci budou pozváni do finálového turnaje TOP 16, který se bude hrát v sobotu 9. 6. 2018.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Pátek 25.05.2018



Nastavit tuto stránku jako domovskou


Děkujeme za finanční podporu Městské části Praha 8.


Děkujeme za finanční podporu MŠMT ČR.


Magistrát hl. m. Prahy



Copyright
TTC Praha

Vytvořil
MF SOFT