Petr Barcal - realitní makléř



Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 13 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 15.30 - 17.00, Středa 16.00 - 17.30, čtvrtek 16.00 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2007 a mladší - čtvrtek 15.00 až 16.00 hodin.



Vítězem posledního Grand Prix nejmladšího žactva se stal opět David Sochor

Fuček Miloslav

15.04.2018

Reportáže

Přečteno: 41

Komentářů: 0


V areálech Hamr Braník se hrál dnes poslední šestý turnaj seriálu Grand Prix pořádaných Pražským svazem stolního tenisu. Měli jsme zde zastoupení pouze Lukášem Martinkem.


Grand Prix se zúčastnilo 46 hráčů, kteří hráli v jedenácti skupinách s postupem prvních dvou do hlavní soutěže a ostatních do soutěže útěchy.

 

Pořadí skupiny A

1. David Sochor – Sparta Praha, 2. Nathan Cafmeyer – Elizza Praha, 3. Eva Havlíšková – Slavoj Praha, 4. Vojtěch Voborský – Hamr, 5. Evelína Lorenzová – Slovan Bohnice

 

Pořadí skupiny B

1. Adam Krček – STC Slaný, 2. Adéla Mikešová – Slavoj Praha, 3. Lukáš Neuberg – ZŠ Lužiny, 4. Tomáš Kupsa – SKST Vlaším, 5. Anna Voráčková – TSM Kladno

 

Pořadí skupiny C

1. Jiří Řeháček – STC Slaný, 2. Vojtěch Maděra – Kotlářka, 3. Jan Mašek – Elizza Praha, 4. Radim Kupsa – SKST Vlašim

 

Pořadí skupiny D

1. Karolína Jaroňová – TTC Brandýs n. L., 2. Patrik Polyak – SKST Vlašim, 3. Jakub Červinka – Avia Čakovice, 4. Amálie Lorenzová – Slovan Bohnice

 

Pořadí skupiny E

1. Martin Vaigl – SKST Vlašim, 2. Eliška Maršíková – Slovan Bohnice, 3. Lukáš Lebeda – Elizza Praha, 4. Štěpán Revaj – TJ Sadská

 

Pořadí skupiny F

1. Veronika Poláková – SKST Vlaším, 2. Martin Ulrich – Kotlářka, 3. Lukáš Elicer – STC Slaný, 4. Eliška Slavíčková – Slavoj Praha

 

Skupina G

Rek – Martinek 3:0(2,1,2), Jírová – Bartoňová 3:0(2,5,0), Martinek – Bartoňová 3:0(2,5,5), Rek – Jírová 3:1(-4,7,5,6), Jírová – Martinek 3:2(10,7,-4,-9,6), Bartoňová – Rek 0:3(-4,-3,-1)

 

Pořadí skupiny G

1. Lukáš Rek – Slavoj Praha, 2. Anna Jírová – SKST Vlašim, 3. Lukáš Martinek – TTC Praha, 4. Anička Bartoňová – Slovan Bohnice

 

Pořadí skupiny H

1. Tibor Bertho – Kotlářka, 2. Šimon Petrtýl – Elizza Praha, 3. Matěj Šindelář – Loko Vršovice, 4. Tomáš Hanzal – Slavoj Praha

 

Pořadí skupiny I

1. Michal Procházka – Kotlářka, 2. Tereza Melíšková – Sparta Praha, 3. Sára Vobořilová – SKST Vlašim, 4. Nela Kemlinková – Elizza Praha

 

Pořadí skupiny J

1. Richard Havelka – Elizza Praha, 2. Anna Holejšovská – SKST Vlašim, 3. Marek Hanzal – Slavoj Praha, 4. Hubert Chvátal – Slovan Bohnice

 

Pořadí skupiny K

1. Svoboda Sebastian – Kotlářka, 2. Martin Jandus – TTC Klánovice, 3. Tereza Makarová – STC Slaný, 4. Benjamín Florek – Elizza Praha

 

Předkolo

Ulrich – Petrtýl 3:0(2,8,7), Melíšková – Jandus 0:3(-3,-8,-6), Mikešová – Polyak 3:1(10,-3,7,11), Maděra – Maršíková 3:2(7,-5,-9,9,11), Jírová – Svoboda 0:3(-1,-3,-5), Cafmeyer N. - Holejšovská 0:3(-6,-5,-6)

 

Osmifinále

Sochor – Ulrich 3:0(5,8,6), Jandus – Vaigl 1:3(-7,7,-3,-4), Rek – Havelka 3:0(4,7,8), Mikešová – Řeháček 0:3(-7,-1,-1), Jaroňová – Maděra 3:0(1,3,2), Procházka – Poláková 1:3(9,-4,-6,-12), Bertho T. - Svoboda 1:3(-11,10,-10,-7), Holejšovská – Krček 0:3(17,-6,-5,-1)

 

Čtvrtfinále

Sochor – Vaigl 3:0(5,7,5), Rek – Řeháček 0:3(-3,-4,-3), Jaroňová – Poláková 3:2(9,8,-11,-15,4), Svoboda – Krček 1:3(17,-6,-5,-1)

 

Semifinále

Sochor – Řeháček 3:0(7,6,7), Jaroňová – Krček 0:3(-5,-8,-4)

 

Finále

Sochor – Krček 3:0(7,7,2)

 

O 3. místo

Řeháček – Jaroňová 3:0(5,5,4)

 

O 5. až 8. místo

Vaigl – Rek 3:0(6,7,5), Poláková – Svoboda 3:0(3,9,4)

 

O 5. místo

Vaigl – Poláková 3:1(-5,9,7,6)

 

O 7. až 9. místo

Rek – Svoboda 3:1(4,5,-7,5)

 

O 9. až 16. místo

Ulrich – Jandus 0:3(-4,-9,-3), Havelka – Mikešová 3:0(4,7,9), Maděra – Procházka 0:3(-6,-3,-5), Bertho T. - Holejšovská 3:1(-13,7,10,10)

 

O 9. až 12. místo

Jandus – Havelka 3:0(9,2,3), Procházka – Bertho T. 3:0(3,6,7)

 

O 9. místo

Jandus – Procházka 2:3(-3,9,5,-8,-3)

 

O 11. místo

Havelka – Bertho T. 3:2(-7,7,8,-6,9)

 

O 13. až 16. místo

Ulrich – Mikešová 3:0(2,6,4), Maděra – Holejšovská 3:0(4,5,8)

 

O 13. místo

Ulrich – Holejšovská 1:3(-8,-8,2,-5)

 

O 15. místo

Mikešová – Maděra 1:3(9,-8,-7,-8)

 

Útěcha

 

Předkolo – 23. až 46. místo

Kupsa – Revaj 1:3(-3,11,-3,-8), Elicer – Lorenzová 3:0(1,0,3), Kemlinková – Voborský 3:0(5,7,1), Florek – Bartoňová 3:1(5,-5,5,9), Lorenzová – Hanzal M. 0:3(-4,-4,-1), Makarová – Voráčková 3:1(6,-12,5,10), Slavíčková – Vobořilová 3:1(-8,11,8,9), Chvátal – Kupsa 3:1(6,-9,6,6)

 

Osmifinále – 23. až 38. místo

Neuberg – Revaj 3:1(-9,6,7,7), Elicer – Lebeda 0:3(-3,-9,-9), Hanzal M. – Kemlinková 3:1(-7,6,7,8), Florek – Červinka 1:3(-3,3,-7,-10), Mašek – Hanzal T. 3:0(3,5,7), Makarová – Šindelář 0:3(-10,-5,-11), Martinek – Slavíčková 3:1(5,5,-8,2), Chvátal – Havlíčková 0:3(-7,-1,-9)

 

Čtvrtfinále – 23. až 30. místo

Neuberg – Lebeda 3:1(-12,-9,5,-5), Hanzal M. – Červinka 1:3(-7,-4,4,-9), Mašek – Šindelář 0:3(-5,-8,-1), Martinek – Havlíčková 3:1(5,-9,9,9)

 

Semifinále - 23. až 26. místo

Lebeda – Červinka 3:0(8,7,6), Šindelář – Martinek 3:1(4,-9,2,11)

 

Finále – o 23. místo

Lebeda – Šindelář 0:3(-7,-8,-9)

 

Pořadí dvouhry

1. David Sochor – Sparta Praha, 2. Adam Krček – STC Slaný, 3. Jiří Řeháček – STC Slaný, 4. Karolína Jaroňová – TTC Brandýs n. L., 5. Martin Vaigl – SKST Vlašim, 6. Veronika Poláková – SKST Vlašim, 7. Lukáš Rek – Slavoj Praha, 8. Sebastian Svoboda – Kotlářka, 9. Michal Procházka – Kotlářka, 10. Martin Jandus – TTC Klánovice, 11. Richard Havelka – Elizza Praha, 12. Tibor Bertho – Kotlářka, 13. Anna Holejšovská – SKST Vlašim, 14. Martin Ulrich – Kotlářka, 15. Vojtěch Maděra – Kotlářka, 16. Adéla Mikešová – Slavoj Praha, 17. až 22. Šimon Petrtýl – Elizza Praha, Tereza Melíšková – Sparta Praha, Patrik Polyak – SKST Vlašim, Eliška Maršíková – Slovan Bohnice, Anna Jírová – SKST Vlašim a Nathan Cafmeyer – Elizza Prah, 23. Matěj Šindelář – Loko Vršovice, 24. Lukáš Lebeda – Elizza Praha, 25. až 26. Jakub Červinka – Avia Čakovice a Lukáš Martinek – TTC Praha, 27. až 30. Lukáš Neuberg – ZŠ Lužiny, Marek Hanzal – Slavoj Praha, Jan Mašek – Elizza Praha a Eva Havlíčková – Slavoj Praha, 31. až 38. Štěpán Revaj – TJ Sadská, Lukáš Elicer – STC Slaný, Nela Kemlinková – Elizza Praha, Benjamín Florek – Elizza Praha, Tomáš Hanzal – Slavoj Praha, Tereza Makarová – STC Slaný, Eliška Slavíčková – Slavoj Praha a Hubert Chvátal – Slovan Bohnice, 39. až 46. Tomáš Kupsa – SKST Vlašim, Evelína Lorenzová – Slovan Bohnice, Vojtěch Voborský – SK Hamr, Anička Bartoňová – Slovan Bohnice, Amálie Lorenzová – Slovan Bohnice, Anna Voráčková – TSM Kladno, Sára Vobořilová – SKST Vlašim a Radum Kupsa – SKST Vlašim

 

Čtyřhra

 

Předkolo

Mikešová, Kemlinková – Neuberg. Revaj 3:0, Havlíčková, Slavíčková – Chvátal, Lorenzová E. 3:0, Kupsa R., Kupsa T. - Cafmeyer N., Lebeda 0:3, Ulrich, Šindelář – Hanzal M., Hanzal T. 3:0, Holejšová, Vobořilová – makarová, Elicer 1:3

 

Osmifinále

Krček, Řeháček – Neuberg, Revaj 3:0(2,5,3), Jandus, Martinek – Jírová, Polyak 2:3(-10,5,-7,7,-9), Bertho, Maděra – Havlíčková, Slavíčková 3:0(6,2,4), Cafmeyer N., Lebeda – Jaroňová, Melíšková 0:3(-6,-5,-5), Vaigl, Poláková – Ulrich, Šindelář 3:0(6,7,9), Voborský, Voráčová – Havelka, Petrtýl 0:3(-3,-3,-6), Procházka, Svoboda – Maršíková, Bartoňová 3:0(3,4,3), Makarová, Elicer – Sochor, Rek 0:3(-4,-5,-9)

 

Čtvrtfinále

Krček, Řeháček – Jírová, Polyak 3:0(7,2,3), Bertho, Maděra – Jaroňová, Melíšková 2:3(-3,7,-3,7,-7), Vaigl, Poláková – Havelka, Petrtýl 3:0(6,0,6), Procházka, Svoboda – Sochor, Rek 1:3(-5,-3,12,-7)

 

Semifinále

Krček, Řeháček – Jaroňová, Melíšková 3:0(4,2,6), Vaigl, Poláková – Sochor, Rek 3:0(11,10,7)

 

Finále

Krček, Řeháček – Vaigl, Poláková 3:0(7,4,9)

 

Pořadí čtyřhry

1. Adam Krček a Jiří Řeháček (oba STC Slaný), 2. Martin Vaigl a Veronika Poláková (oba SKST Vlašim), 3. Karolína Jaroňová (TTC Brandýs n. L.) a Tereza Melíšková (Sparta Praha) a David Sochor (Sparta Praha) a Lukáš Rek (Slavoj Praha)


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Čtvrtek 21.06.2018



Nastavit tuto stránku jako domovskou


Děkujeme za finanční podporu Městské části Praha 8.


Děkujeme za finanční podporu MŠMT ČR.


Magistrát hl. m. Prahy



Copyright
TTC Praha

Vytvořil
MF SOFT