Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 13 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 15.30 - 17.00, Středa 16.00 - 17.30, čtvrtek 16.00 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2008 a mladší - čtvrtek 15.00 až 16.00 hodin.



Vítězem předposledního GP nejmladšího žactva v Braníku se stal David Sochor

Fuček Miloslav

25.03.2018

Reportáže

Přečteno: 132

Komentářů: 0


Dnes se hrálo další Grand Prix v areálech Hamr Braník. V kategorii nejmladšího žactva jsme měli zastoupení v podobě Lukáše.


Nejmladší žactvo

 

Skupina A

Kasner – Šindelář 3:1(11,4,-10,5), Cafmeyer J. T. - Maršíková 0:3(-3,-6,-7), Šindelář - Cafmeyer J. T. 3:0(8,4,8), Sochor – Kasner 3:0(2,1,2), Cafmeyer J. T. - Sochor 0:3(-1,-4,-3), Maršíková – Šindelář 1:3(-6,-7,7,-9), Sochor – Maršíková 3:0(1,1,4), Kasner - Cafmeyer J. T. 3:0(11,11,11), Maršíková – Kasner 0:3(-10,-8,-5), Šindelář – Sochor 0:3(-2,-6,-1)

 

Pořadí skupiny A

1. David Sochor – Sparta Praha 8, 2. Vítek Kasner – STC Slaný 7, 3. Matěj Šindelář – Loko Vršovice 6, 4. Eliška Maršíková – Slovan Bohnice 5, 5. John Thomas Cafmeyer – Elizza Praha 4

 

Skupina B

Melíšková - Martinek 3:1(11,4,-10,5), Jindrová – Petrtýl 0:3(-5,-5,-3), Martinek – Jindrová 3:0(2,4,7), Krček – Melíšková 3:0(5,4,7), Jindrová – Krček 0:3(-1,-2,-4), Petrtýl – Martinek 3:1(5,10,-10,10), Krček – Petrtýl 3:0(4,7,2), Melíšková – Jindrová 3:0(4,5,9), Petrtýl – Melíšková 3:1(-11,6,5,9), Martinek – Krček 0:3(-1,-6,-3)

 

Pořadí skupiny B

1. Adam Krček – STC Slaný 8, 2. Šimon Petrtýl – Elizza Praha 7, 3. Tereza Melíšková – Sparta Praha 6, 4. Lukáš Martinek – TTC Praha 5, 5. Barbora Jindrová – ZŠ Lužiny 4

 

Skupina C

Procházka – Jindra 3:0(3,2,2), Hanzal – Polyak 1:3(-3,-6,9,-5), Jindra – Hanzal 3:2(7,-4,-6,10,6), Řeháček – Procházka 3:0(7,7,5), Hanzal – Řeháček 0:3(-3,-1,-1), Polyak – Jindra 3:0(7,7,5), Řeháček – Polyak 3:0(2,3,3), Procházka – Hanzal 3:0(4,1,3), Polyak – Procházka 0:3(-6,-1,-3), Jindra – Řeháček 0:3(-1,-1,-1)

 

C

1. Jiří Řeháček – STC Slaný 8, 2. Michal Procházka – Kotlářka 7, 3. Patrik Polayk – SKST Vlašim 6, 4. Patrik Jindra – ZŠ Lužiny 5, 5. Tomáš Hanzal – Slavoj Praha 4

 

Skupina D

Holejšovská – Divecký 3:0(8,12,5), Semrád – Vorbsová 0:3(-11,-3,-8), Divecký – Semrád 3:0(2,5,5), Jaroňová – Holejšová 3:0(4,4,5), Semrád – Jaroňová 0:3(-4,-6,-2), Vorbsová – Divecký 0:3(-2,-7,-8), Jaroňová – Vorbsová 3:0(5,5,1), Holejšovská – Semrád 3:0(3,2,4), Vorbsová – Holejšovská 0:3(-4,-6,-5), Divecký – Jaroňová 0:3(-4,-7,-5)

 

Pořadí skupiny D

1. Karolína Jaroňová – TTC Brandýs n. L. 8, 2. Anna Holejšovská – SKST Vlašim 7, 3. Jonáš Divecký – Kotlářka 6, 4. Barbora Vorbsová – Avia Čakovice 5, 5. Marek Senerád – Sokol Stodůlky 4

 

Skupina E

Havelka – Mikešová 3:0(6,6,9), Bartoňová A. - Maděra 0:3(-1,-2,-7), Mikešová – Bartoňová A. 3:0(1,6,4), Nechyba – Havelka 3:0(11,9,7), Bartoňová A. - Nechyba 0:3(-1,-1,-4), Maděra – Mikešová 3:2(-6,-6,9,10,9), Nechyba – Maděra 3:0(4,4,4), Havelka – Bartoňová A. 3:0(3,3,2), Maděra – Havelka 0:3(-10,-5,-10), Mikešová – Nechyba 0:3(-1,-3,-7)

 

Pořadí skupiny E

1. Radim Nechyba – TTC Üstí n. L. 8, 2. Richard Havelka – Elizza Praha 7, 3. Vojtěch Maděra – Kotlářka 6, 4. Adéla Mikešová – Slavoj Praha 5, 5. Anička Bartoňová – Slovan Bohnice 4

 

Skupina F

Jandus – Hromas 3:0(7,6,7), Makarová – Havlíčková 1:3(-3,6,-10,-7), Hromas – Makarová 3:2(7,7,-7,-3,10), Vaigl – Jandus 3:1(4,1,-9,8), Makarová – Vaigl 0:3(-1,-5,-5), Havlíčková – Hromas 0:3(-2,-9,-3), Vaigl – Havlíčková 3:0(5,2,2), Jandus – Makarová 3:0(7,8,4), Havlíčková – Jandus 0:3(-4,-2,-2), Hromas – Vaigl 0:3(-2,-1,-7)

 

Pořadí skupiny F

1. Martin Vaigl – SKST Vlašim 8, 2. Martin Jandus – TTC Klánovice 7, 3. Vít Hromas – Kotlářka 6, 4. Eva Havlíčková – Slavoj Praha 5, 5. Tereza Makarová – STC Slaný 4

 

Skupina G

Bertho – Slavíčková 3:0(4,5,3), Suchá – Cafmeyer N. 2:3(8,-8,8,-9,-7), Slavíčková – Suchá 3:0(8,2,11), Poláková – Bertho 3:0(5,5,7), Suchá – Poláková 0:3(-1,-4,-3), Cafmeyer N. - Slavíčková 1:3(-11,-9,6,-9), Poláková – Cafmeyer N. 3:0(2,4,7), Bertho – Suchá 3:0(3,2,2), Cafmeyer N. - Bertho 0:3(-5,-6,-4), Slavíčková – Poláková 0:3(-1,-6,-5)

 

Pořadí skupiny G

1. Veronika Poláková – SKST Vlašim 8, 2. Tibor Bertho – Kotlářka 7, 3. Eliška Slavíčková 6, 4. Nathan Cafmeyer – Elizza Praha 5, 5. Karolína Suchá – ZŠ Lužiny

 

Skupina H

Vršovský – Neuberg 3:0(6,9,3), Vobořilová – Mašek 0:3(-8,-4,-3), Neuberg – Vobořilová 3:0(11,8,6), Rek – Vršovský 0:3(-11,-10,-10), Vobořilová – Rek 0:3(-3,-5,-1), Mašek – Neuberg 0:3(-8,-3,-7), Rek – Mašek 3:0(5,4,3), Vršovský – Vobořilová 3:0(5,10,10), Mašek – Vršovský 0:3(-5,-9,-5), Neuberg – Rek 0:3(-6,-6,-7)

 

Pořadí skupiny H

1. Tadeáš Vršovský – TTC Ústí n. L. 8, 2. Lukáš Rek – Slavoj Praha 7, 3. Lukáš Neuberg – ZŠ Lužiny 6, 4. Jan Mašek – Elizza Praha 5, 5. Sára Vobořilová – SKST Vlašim 4

 

Osmifinále

Sochor – Jandus 3:0(4,6,6), Bertho – Nechyba 0:3(-6,-9,-3), Vršovský – Holejšová 3:0(9,3,11), Petrtýl – Řeháček 0:3(-3,-6,-5), Jaroňová – Procházka 3:0(9,8,3), Kasner – Vaigl 1:3(-2,9,-6,-4), Poláková – Rek 3:0(10,9,6), Havelka – Krček 0:3(-2,-6,-4)

 

Čtvrtfinále

Sochor – Nechyba 3:0(3,5,2), Vršovský – Řeháček 0:3(-6,-3,-4), Jaroňová – Vaigl 0:3(-9,-9,-8), Poláková – Krček 0:3(-6,-6,-8)

 

Semifinále

Sochor – Řeháček 3:0(9,4,7), Vaigl – Krček 1:3(-11,-10,9,-5)

 

Finále

Sochor – Krček 3:0(4,7,8)

 

O 3. místo

Řeháček – Vaigl 3:0(7,6,4)

 

O 5. až 8. místo

Nechyba – Vršovský 3:1(8,12,-11,8), Jaroňová – Poláková 3:1(-8,3,8,10)

 

O 5. místo

Nechyba – Jaroňová 1:3(-16,10,-1,-10)

 

O 7. místo

Vršovský – Poláková 2:3(8,-9,14,-8,-8)

 

O 9. až 16. místo

Jandus – Bertho 3:0(9,6,11), Holejšovská – Petrtýl 3:2(-11,-9,6,8,1), Procházka – Kasner 3:1(-9,7,6,8), Rek – Havelka 3:1(8,-9,8,6)

 

O 9. až 12. místo

Jandus – Holejšovská 0:3(-9,-9,-9), Procházka – Rek 3:1(14,8,-7,10)

 

O 9. místo

Holejšovská – Procházka 0:3(-9,-7,-11)

 

O 11. místo

Jandus – Rek 1:3(-8,-14,9,-7)

 

O 13. až 16. místo

Bertho – Petrtýl 3:0(9,10,11), Kasner – Havelka 3:2(12,-6,-8,7,7)

 

O 13. místo

Bertho – Kasner 3:1(-7,11,7,9)

 

O 15. místo

Petrtýl – Havelka 0:3(-14,-6,-3)

 

Útěcha

 

O 17. až 40. místo

Melíšková – bye, Vobořilová – Hanzal 3:1(-9,6,4,5), Cafmeyer N. - bye, Hromas – bye, Šindelář – bye, Semrád – Mašek 0:3(-3,-4,-5), Jindra – Makarová 1:3(10,-2,-6,-7), Maděra – bye, Neuberg – bye, Bartoňová – Havlíčková 0:3(-4,-4,-3), Martinek – Cafmeyer J.T. 3:2(-7,3,3,-10,4), Slavíčková – bye, Divecký – bye, Suchá – Maršíková 0:3(-9,-2,-6), Mikešová – Jindrová 3:0(1,3,0), Polyak – bye

 

O 17. až 32. místo

Melíšková – Vobořilová 3:0(7,5,5), Cafmeyer N. - Hromas 2:3(-8,-8,12,5,-8), Šindelář – Mašek 3:0(6,7,8), Makarová – Maděra 1:3(11,-7,-7,-7), Neuberg – Havlíčková 3:1(7,5,-10,7), Martinek – Slavíčková 3:2(4,-8,-7,4,6), Divecký – Maršíková 3:0(7,11,9), Mikešová – Polyak 2:3(6,9,-9,-12,-9)

 

O 17. až 24. místo

Melíšková – Hromas 3:1(8,-8,5,6), Šindelář – Maděra 3:0(10,2,7), Neuberg – Martinek 3:0(7,8,8), Divecký – Polyak 3:2(-3,-8,6,9,10)

 

O 17. až 20. místo

Melíšková – Šindelář 1:3(5,-6,-9,-11), Neuberg – Divecký 0:3(-7,-12,-5)

 

O 17. místo

Šindelář – Neuberg 2:3(5,-7,3,-11,-8)

 

Pořadí dvouhry

1. David Sochor – Sparta Praha, 2. Adam Krček – STC Slaný, 3. Jiří Řeháček – STC Slaný, 4. Martin Vaigl – SKST Vlašim, 5. Karolína Jaroňová – TTC Brandýs n. L., 6. Radim Nechyba – TTC Ústí n. L., 7. Veronika Poláková – SKST Vlašim, 8. Tadeáš Vršovský – TTC Ústí n. L., 9. Michal Procházka – Kotlářka, 10. Anna Holejšovská – SKST Vlašim, 11. Kukáš Rek – Slavoj Praha, 12. Martin Jandus – TTC Klánovice, 13. Tibor Bertho – Kotlářka, 14. Vítek Kasner – STC Slaný, 15. Richard Havelka – Elizza Praha, 16. Šimon Petrtýl – Elizza Praha, 17. Lukáš Neuberg – ZŠ Lužiny, 18. Matěj Šindelář – Loko Vršovice, 19. až 20. Tereza Melíšková – Sparta Praha a Jonáš Divecký – Koltářka, 21. až 24. Vít Hromas – Koltářka, Vojtěch Maděra – Kotlářka, Lukáš Martinek – TTC Praha a Patrik Polyak – SKST Vlašim, 25. až 32. Sára Vobořilová – SKST Vlašim, Nathan Cafmeyer – Elizza Praha, Jan Mašek – Elizza Praha, Tereza Makarová – STC Slaný, Eva Havlíčková – Slavoj Praha, Eliška Slavíčková – Slavoj Praha, Eliška – Maršíková – Slovan Bohnice a Adéla Mikešová – Slavoj Praha, 33. až 38. Patrik Jindra – ZŠ Lužiny, Tomáš Hanzal – Slavoj Praha, Anička Bartoňová – Slovan Bohnice, John Thomas Cafmeyer – Elizza Praha, Karolína Suchá – ZŠ Lužiny a Barbora Jindrová – ZŠ Lužiny

 

Čtyřhra

 

Předkolo

Neuberg, Jindra – Jandus, Martinek 1:3(9,-3,-6,-7), Hromas, Divecký – Kasner, Makarová 2:3(-8,-10,9,7,-7), Jindrová, Suchá – Maršíková, Bartoňová 0:3(-7,-3,-6)

 

Osmifinále

Krček, Řeháček – Jandus, Martinek 3:0(4,7,3), Cafmeyer N., Mašek – Jaroňová, Melíšková 0:3(-2,-6,-6), Bertho, Maděra – Cefmeyer J.T., Semrád 3:0(6,1,1), Havlíčková, Slavíčková – Vaigl, Holešovská 0:3(-1,-3,-2), Nechyba, Vršovský – Kasner, Makarová 3:1(9,4,-9,4), Mikešová, Hanzal – Poláková, Polyak 1:3(9,-7,-4,-6), Havelka, Petrtýl – Procházka, Šindelář 1:3(9,-5,-10,-7), Maršíková, Bartoňová – Sochor, Rek 0:3(-1,-6,-3)

 

Čtvrtfinále

Krček, Řeháček – Jaroňová. Melíšková 3:0(9,6,10), Bertho, Maděra – Vaigl, Holešovská 0:3(-3,-10,-9), Nechyba, Vršovský – Poláková, Polyak 2:1(9,-9,8,7), Procházka, Šindelář – Sochor, Rek 3:0(4,3,3)

 

Semifinále

Krček, Řeháček – Vaigl, Holešovská 3:0(9,8,10), Nechyba, Vršovský – Sochor, Rek 1:3(-4,-8,5,-4)

 

Finále

Krček, Řeháček – Sochor, Rek 1:3(8,-9,-7,-10)

 

Pořadí čtyřhry

1. David Sochor a Lukáš Rek, 2. Adam Krček a Jiří Řeháček, 3. Martin Vaigl a Anna Holešovská a Radim Nechyba a Tadeáš Vršovský

 

Poslední Grand Prix v kategorii nejmladšího žactva se koná 15. 4. 2018.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Pátek 14.12.2018



Nastavit tuto stránku jako domovskou


Děkujeme za finanční podporu Městské části Praha 8.


Děkujeme za finanční podporu MŠMT ČR.


Magistrát hl. m. Prahy


Petr Barcal - realitní makléř



Copyright
TTC Praha

Vytvořil
MF SOFT