Petr Barcal - realitní makléř



Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 13 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 15.30 - 17.00, Středa 16.00 - 17.30, čtvrtek 16.00 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2008 a mladší - čtvrtek 15.00 až 16.00 hodin.



Vítězem třetího GP PSST nejmladšího žactva se stal Adam Krček

Fuček Miloslav

25.02.2018

Reportáže

Přečteno: 172

Komentářů: 0


Dnešního Grand Prix nejmladšího žactva se z našeho oddílu zúčastnil pouze Lukáš Martinek. I když se mu dařilo méně, než minule, získal turnajem aspoň cenné zkušenosti, které určitě zúročí v příštím turnaji.


Při účasti 37 hráčů se hrál 1. stupeň turnaje dvouher v osmi skupinách.

 

Skupina A

Jírová – Martinek 3:1(8,-8,5,3), Elicer – Procházka 0:3(-8,-2,-4), Martinek – Elicer 3:1(-4,7,9,6), Sochor – Jírová 3:0(2,2,7), Elicer – Sochor 0:3(-4,-3,-4), Procházka – Martinek 3:0(3,4,7), Sochor – Procházka 3:0(3,7,3), Jírová – Elicer 3:1(10,4,-10,4), Procházka – Jírová 3:0(7,7,6), Martinek – Sochor 0:3(-7,-5,-7)

 

Pořadí skupiny A

1. David Sochor – Sparta Prah, 2. Michal Procházka – Kotlářka, 3. Anna Jírová – SKST Vlašim, 4. Lukáš Martinek – TTC Praha, 5. Lukáš Elicer – STC Slaný

 

Lukáš hrál s Lukášem Elicerem na Velké ceně Ďáblic 21. 10. 2017, kdy ho porazil v boji o 5. místo 3:1(4,10,-6,5), takže dnes toto vítězství potvrdil.

 

Pořadí skupiny B

1. Adam Krček – STC Slaný, 2. Martin Jandus – TTC Klánovice, 3. Patrik Polyak – SKST Vlašim, 4. Vít Hromas – Kotlářka, 5. Benjamín Florek – Elizza Praha

 

Pořadí skupiny C

1. Karel Jedlička – TTC Ústí n. Labem, 2. Richard Havelka – Elizza Praha, 3. Vítek Kasner – STC Slaný, 4. Jonáš Divecký – Kotlářka, 5. Marek Hanzal – Slavoj Praha

 

Pořadí skupiny D

1. Karolína Jaroňová – TTC Brandýs n. Labem, 2. Anna Holejšovská – SKST Vlašim, 3. Lukáš Lebeda – Elizza Prah, 4. Jakub Kabelka – TTC Ústí n. Labem, 5. Eliška Maršíková – Slovan Bohnice

 

Pořadí skupiny E

1. Martin Vaigl – SKST Vlašim, 2. Radim Nechyba – TTC Ústí n. Labem, 3. Šimon Petrtýl – Elizza Praha, 4. Lukáš Neuberg – ZŠ Lužiny, 5. Tomáš Hanzal – Slavoj Praha

 

Pořadí skupiny F

1. Veronika Poláková – SKST Vlašim, 2. Sebastian Svoboda – Kotlářka, 3. Barbora Vorbsová – Avia Čakovice, 4. Eliška Slavíčková – Slavoj Praha

 

Pořadí skupiny G

1. Lukáš Rek – Slavoj Praha, 2. Tadeáš Vršovský – TTC Ústí n. Labem, 3. Vojtěch Maděra – Kotlářka, 4. Nela Emlinková – Elizza Praha

 

Pořadí skupiny H

1.Vojtěch Kadlec – Elizza Praha, 2. Tibor Bertho – Kotlářka, 3. Eva Havlíčková - Slavoj Praha, 4. Jakub Červinka – Avia Čakovice

 

Po odehrání skupin se hrála čtyřhra, kde Lukáš spolu s Martinem Jandusem prošli úspěšně prvním kolem a v druhém kole podlehli po velkém boji favorizovanému páru Krček – Jedlička, který celý turnaj čtyřher vyhrál.

 

Čtyřhry – 1. kolo (předkolo)

Jandus, Martinek – Červenka, Neuberg 3:0(6,7,4)

 

Čtyřhry – 2. kolo

Krček, Jedlička – Jandus, Martinek 3:0(10,7,1), Kadlec, Leneda – Jírová, Polyak 3:0(10,10,9), Svoboda, Procházka – Hanzal, Hanzal 3:0(4,3,2), Hromas, Kabelka – Jaroňová, Poláková 0:3(-2,-5,-1), Nechyba, Vršovský – Havlíčková, Slavíčková 3:0(3,5,5), Havelka, Petrtáh – Bertho, Maděra 3:0(8,11,8), Vaigl, Holešovská – Kasner, Elicer 3:0(4,2,6), Vorbsová, Kemlinková – Sochor, Rek 0:3(-4,-4,-8)

 

Čtyřhry – 3. kolo - čtvrtfinále

Krček, Jedlička – Kadlec, Lebeda 3:0(1,6,2), Svoboda, Procházka – Jartoňová, Poláková 1:3(-3,11,-7,-8), Nechyba, Vršovský – Kavelka, Petrtýl 3:0(5,3,3), Veigl, Holešovská – Sochor, Rek 0:3(-8,-7,-7)

 

Čtyřhry – semifinále

Krček, Jedlička – Jaroňová, Poláková 3:0(6,6,4), Nechyba, Vršovský – Sochor, Rek 0:3(-5,-9,-9)

 

Čtyřhra – finále

Krček, Jedlička – Sochor, Rek 3:2(9,9,-6,-10,8)

 

Pořadí čtyřhry

1. Adam Krček a Karel Jedlička, 2. David Sochor a Lukáš Rek, 3. Karolína Jaroňová a Veronika Poláková a Radim Nechyba a Tadeáš Vršovský.

 

Soutěž útěchy - předkolo

Hanzal T. - Kabelka 3:0(7,8,12), Elicer – Hanzal M. 3:0(10,6,8), Martinek – Florek 3:0 w.o.

 

1. kolo

Jírová – Kabelka 3:2, Hromas – Vorbsová 3:0, Maděra – Červinka 3:0 w.o., Hanzal M. - Petrtýl 1:3, Polyak – Neuberg 3:0, Slavíčková – Lebeda 1:3, Havlíčková – Kemlinková 3:1, Martinek – Kasner 1:3(-8,-5,8,-9)

 

S Vítkem Kasnerem hrál Lukáš 9. 12. 2017 na Mikulášském turnaji. 2:3(9,-4,-6,8,-5).

 

2. kolo – čtvrtfinále

Jírová – Hromas 3:0, Maděra – Petrtýl 3:0, Polyak – Lebeda 3:2, Havlíčková – Kasner 0:3(-2,-6,-0)

 

Semifinále

Jírová – Maděra 0:3, Polyak – Kasner 1:3(9,-6,-7,-3)

 

Finále útěchy

Maděra – Kasner 2:3(8,-10,-6,6,-3)

 

Hlavní soutěž – osmifinále

Sochor – Nechyba 3:0(7,3,7), Bertho – Poláková 0:3(-7,-4,-5), Rek – Holejšová 3:0(7,8,10), Jandus – Jedlička 0:3(-6,-6,-9), Jaroňová – Procházka 3:0(14,12,9), Vršovský – Kadlec 3:0 w.o., Vaigl – Havelka 3:0(8,5,4), Svoboda – Krček 1:3(-5,-12,9,-13)

 

Čtvrtfinále

Sochor – Poláková 3:0(7,4,5), Rek – Jedlička 0:3(-7,-8,-3), Jaroňová – Vršovský 3:0(8,3,6), Vaigl – Krček 1:3(-6,8,-1,-5)

 

Semifinále

Sochor – Jedlička 3:0(6,1,4), Jaroňová – Krček 0:3(-5,-4,-5)

 

Finále

Sochor – Krček 1:3(12,-10,-2,-6)

 

O 3. místo

Jedlička – Jaroňová 3:0(11,5,6)

 

O 5. až 8. místo

Poláková – Rek 3:2(13,-6,-7,10,9), Vršovský – Vaigl 0:3(-4,-5,-4)

 

O 5. místo

Poláková – Vaigl 3:1(-9,9,9,9)

 

O 7. místo

Rek – Vršovský 3:1(9,8,-8,9)

 

O 9. až 16. místo

Nechyba – Bertho 3:0(4,6,8), Holešovská – Jandus 0:3(-5,-8,-5), Procházka – Kadlec 3:0 w.o., Havelka – Svoboda 3:2(4,8,-9,-7,4)

 

O 9. až 12. místo

Nechyba – Jandus 3:0(6,7,4), Procházka – Havelka 3:2(-6,-9,8,9,9)

 

O 9. místo

Nechyba – Procházka 3:0(7,5,7)

 

O 11. místo

Jandus – Havelka 1:3(-5,5,-1,-8)

 

O 13. až 16. místo

Bertho – Holešovská 3:0(8,8,8), Kadlec – Svoboda 0:3 w.o.

 

O 13. místo

Bertho – Svoboda 3:0(7,9,8)

 

O 15. místo

Holešovská – Kadlec 3:0 w.o.

 

Konečné pořadí dvouher

1. Adam Krček – STC Slaný, 2. David Sochor – Sparta Praha, 3. Karel Jedlička – TTC Ústí n. Labem, 4. Karolína Jaroňová – TTC Brandýs n. Labem, 5. Veronika Poláková – SKST Vlašim, 6. Martin Veigl – SKST Vlašim, 7. Lukáš Rek – Slavoj Praha, 8. Radeáš Vršovský – TTC Ústí n. Labem, 9. Radim Nechyba – TTC Ústí n. Labem, 10. Michal Procházka – Kotlářka, 11. Richard Havelka – Elizza Praha, 12. Martin Jandus – TTC Klánovice, 13. Tibor Bertho – Kotlářka, 14. Svoboda Sebastian – Kotlářka, 15. Anna Holešovská – SKST Vlašim, 16. Vojtěch Kadlec – Elizza Praha, 17. Vítek Kasner – STC Slaný, 18. Vojtěch Maděra – Kotlářka, 19. až 20. Anna Jírová a Patrik Polyak – oba SKST Vlašim, 21. až 24. Vít Hromas – Kotlářka, Šimon Petrtýl – Elizza Praha, Lukáš Lebeda – Elizza Praha a Eva Havlíčková – Slavoj Praha, 25. až 32. Jakub Kabelka – TTC Ústí n. Labem, Barbora Vorbsová – Avia Čakovice, Jakub Črvinka – Avia Čakovice, Marek Hanzal – Slavoj Praha, Lukáš Neuberg – ZŠ Lužiny, Eliška Slavíčková – Slavoj Praha, Nela Kemlinková – Elizza Praha a Lukáš Martinek – TTC Praha, 33. až 37. Tomáš Hanzal – Slavoj Praha, Lukáš Elicer – STC Slaný, Benjamín Florek – Elizza Praha, Jonáš Divecký – Koltářka a Eliška Marčíková – Slovan Bohnice

 

Lukáš byl dle žebříčkoého nasazení 35., což 25. až 32. místem splnil. Některé zápasy prohrál těsně a měl těžší los než minule na Grand Prix na ABC Braník. Je potřeba, aby zlepšil tréninkové nasazení. Na Vítka Kasnera mu mnoho nechybělo a kdyby jej byl porazil, mohl pak jít v útěše poměrně dost daleko (určitě by porazil Havlíčkovou a měl by na vyrovnnaý boj s Polyakem a možná i s Maděrou.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Pátek 21.09.2018



Nastavit tuto stránku jako domovskou


Děkujeme za finanční podporu Městské části Praha 8.


Děkujeme za finanční podporu MŠMT ČR.


Magistrát hl. m. Prahy



Copyright
TTC Praha

Vytvořil
MF SOFT