Petr Barcal - realitní makléř



Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 13 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 15.30 - 17.00, Středa 16.00 - 17.30, čtvrtek 16.00 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2008 a mladší - čtvrtek 15.00 až 16.00 hodin.



Vítězi Mikulášského turnaje se stali Jandus, Čejka a Kratochvíl

Fuček Miloslav

10.12.2017

Reportáže

Přečteno: 125

Komentářů: 0


Včera se odehrál v Centru stolního tenisu Ďáblice už třetí turnaj 4. ročníku Velké ceny CST Ďáblice.


Ráno se tradičně začínalo kategoriemi nejmladšího žactva a staršího žactva hraného společně s dorostem. Dorostenec tentokrát nebyl ani jeden, takže do kategorie dorostu se započítaly výsledky staršího žactva v plném rozsahu.

 

Nejmladší žactvo

 

Při účasti sedmi hráčů se hrála dvouhra i čtyřhra systémem každý s každým.

 

Dvouhra

Kasner – Dvořák 0:3(-10,-8,-9), Curtys – Martinek 0:3(-9,-2,-11), Kučera – Šťastný 0:3(-4,-9,-6),

Martinek – Kučera 3:0(9,7,4), Dvořák – Curtys 3:1(-8,3,5,7), Jandus – Kasner 3:1(-9,6,8,6),

Curtys – Jandus 0:3(-3,-7,-8), Kučera – Dvořák 0:3(-6,-7,-10), Šťastný – Martinek 3:2(10,4,-15,-9,9),

Dvořák – Šťastný 3:0(3,7,9), Jandus – Kučera 3:0(4,1,4), Kasner – Curtys 3:0(3,3,8),

Kučera – Kasner 0:3(-4,-7,-6), Šťastný – Jandus 0:3(-3,-3,-3), Martinek – Dvořák 0:3(-6,-8,-9),

Jandus – Martinek 3:0(7,4,4), Kasner – Šťastný 3:1(3,-8,1,8), Curtys – Kučera 3:1(-4,8,7,7),

Šťastný – Curtys 3:1(-8,9,11,7), Martinek – Kasner 2:3(9,-4,-6,8,-5), Dvořák – Jandus 2:3(7,4,-12,-9,-9)

 

Pořadí dvouhry

1. Martin Jandus – TTC Klánovice, 2. Zdeněk Dvořák- TJ Neratovice, 3. Vít Kasner – STC Slaný, 4. Ondřej Šťastný – TJ Neratovice, 5. Lukáš Martinek – TTC Praha, 6. Samuel Floyd Curtys – STC Slaný, 7. Hynek Kučera – TJ Neratovice

 

Čtyřhra

Kasner, Curtys – Šťastný, Kučera 3:2(-6,-16,7,11,4), Jandus, Dvořák – Kasner, Curtys 3:0(9,2,10), Šťastný, Kučera – Jandus, Dvořák 0:3(-2-2,-10)

 

Pořadí čtyřhry

1. Martin Jandus (TTC Klánovice) a Zdeněk Dvořák (TJ Neratovice). 2. Vít Kasner a Samuel Floyd Curtys (oba STC Slaný), 3. Ondřej Šťastný a Hynek Kučera (oba TJ Neratovice)

 

Celkové pořadí dvouher nejmladšího žactva po 3. turnaji

1. Martin Jandus – TTC Klánovice 6000, 2. Lukáš Martinek – TTC Praha 5000, 3. Zdeněk Dvořák – TJ Neratovice 3700, 4. Ondřej Šťastný – TJ Neratovice 3600, Samuel Floyd Curtys – STC Slaný 3200, 6. Hynek Kučera – TJ Neratovice 2700, 7. Jáchym Juppa – Slovan Bohnice 1900, 8. Vít Kasner – STC Slaný 1800, 9. Lukáš Elicer – STC Slaný 1500, 10. Hubert Chvátal – Slovan Bohnice 1400, 11. Josef Hampl – Slovan Bohnice 1

 

Celkové pořadí čtyřher nejmladšího žactva po 3. turnaji

1.Martin Jandus – TTC Klánovice 6000, 2. Zdeněk Dvořák – TJ Neratovice 4000, 3. Ondřej Šťastný – TJ Neratovice 1800, 4. - 5. Hynek Kučera – TJ Neratovice a Samuel Floyd Curtys – STC Slaný oba 3700, 6. - 7. Jáchym Juppa – Slovan Bohnice a Vít Kasner – STC Slaný oba 1900, 8. Lukáš Elicer - STC Slaný 1800, 9. - 10. Josef Hampl a Hubert Chvátal – oba Slovan Bohnice oba 1700

 

Starší žactvo a dorost

 

Souběžně se na čtyřech stolech hrála kategorie staršího žactva a dorostu. Starších žáků se sešlo osm, takže dvouhry se hrály také systémem každý s každým a čzyhra systémem vylučovacím s dohráváním o konečné pořadí.

 

Dvouhra

Košacký – Slavíček 3:1(7,8,-9,6), Barták – Obrhel 0:3(-7,-11,-9), Moláček – Krojdl 0:3(-12,-7,-9), Kratochvíl – Hádek 3:0(5,4,1),

Slavíček – Hádek 3:0(2,6,6), Krojdl – Kratochvíl 0:3(-5,-3,-5), Obrhel – Moláček 3:0(5,8,7), Košacký – Barták 3:0(5,11,8),

Barták – Slavíček 1:3(-7,-5,8,-10), Moláček – Košacký 0:3(-7,-8,-2), Kratochvíl – Obrhel 3:1(-8,4,9,8), Hádek – Krojdl 1:3(-13,-6,9,-10),

Slavíček – Krojdl 3:1(-8,5,9,5), Obrhel – Hádek 3:0(4,6,3), Košacký – Kratochvíl 0:3(-10,-6,-6), Barták – Moláček 3:2(-11,6,-10,5,8),

Moláček – Slavíček 1:3(-7,-8,9,-6), Kratochvíl – Barták 3:0(6,4,5), Hádek – Košacký 0:3(-4,-7,-3), Krojdl – Obrhel 1:3(6,-8,-11,-8),

Slavíček – Obrhel 3:0(8,5,9), Košacký – Krojdl 3:0(9,7,9), Barták – Hádek 3:1(6,10,-8,10), Moláček – Kratochvíl 0:3(-6,-6,-3),

Kratochvíl – Slavíček 3:0(6,8,5), Hádek – Moláček 3:0(12,8,7), Krojdl – Barták 3:0(10,5,10), Obrhel – Košacký 0:3(-8,-4,-5)

 

Pořadí dvouhry

1. Lukáš Kratochvíl – TJ Neratovice, 2. Adam Košacký – Slovan Bohnice, 3. Jan Slavíček – Slavoj Praha, 4. Adam Obrhel – Slovan Bohnice, 5. Jan Krojdl – TJ Neratovice 6. Michal Barták – Slovan Bohnice, 7. Petr Hádek – TJ Neratovice, 8. Jonáš Moláček - Slovan Bohnice

 

Čtyřhra

 

Semifinále

Košacký, Obrhel – Krojdl, Hádek 3:0(8,7,6), Slavíček, Kratochvíl – Barták, Moláček 3:0(4,7,8)

 

Finále

Košacký, Obrhel – Slavíček, Kratochvíl 3:1(10,6,-5,9)

 

O 3. místo

Krojdl, Hádek – Barták, Moláček 1:3(-11,9,-11,-5)

 

Pořadí čtyřhry:

1. Adam Obrhel a Adam Košacký – oba Slovan Bohnice, 2. Jan Slavíček – Slavoj Praha a Lukáš Kratochvíl – TJ Neratovice, 3. Michal Barták a Jonáš Moláček – oba Slovan Bohnice, 4. Jan Krojdl a Petr Hádek – oba TJ Neratovice

 

Celkové pořadí dvouher staršího žactva po 3. turnaji

1. Adam Košacký – Slovan Bohnice 5800, 2. Adam Obrhel – Slovan Bohnice 5000, 3. Tomáš Garček - TTC Klánovice 3900, 4. Michal Barták – Slovan Bohnice 3000, 5. - 6. Jan Mecera – TJ Neratovice a Jonáš Moláček – Slovan Bohnice oba 2900, 7. Lukáš Kratochvíl – TJ Neratovice 2000, 8. - 10. Lukáš Špička a Martin Jandus – oba TTC Klánovice a Jan Slavíček – Slavoj Praha všichni 1800, 11. Adam Brodský – Sparta Praha 1700, 12. Jan Krojdl - TJ Neratovice 1600, 13. Ondřej Šťastný – TJ Neratovice 1500, 14. - 15. Lukáš Martinek – TTC Praha a Petr Hádek – TJ Neratovice 1400

 

Celkové pořadí čtyřher staršího žactva po 3. turnaji

1. - 2. Adam Obrhel a Adam Košacký – oba Slovan Bohnice oba 5900, 3. Tomáš Garček – TTC Klánovice 3900, 4. - 5. Michal Barták a Jonáš Moláček – oba Slovan Bohnice oba 3600, 6. Adam Brodský – Sparta Praha 2000, 7. - 9. Lukáš Špička – TTC Klánovice, Jan Slavíček – Slavoj Praha a Lukáš Kratochvíl – TJ Neratovice všichni 1900, 10. - 11. Ondřej Šťastný – TJ Neratovice a Martin Jandus – TTC Klánovice oba 1800, 12. - 15. Lukáš Martinek – TTC Praha a Jan Mecera, Jan Krojdl a Petr Hádek – všichni TJ Neratovice všichni 1700

 

Celkové pořadí dvouher dorostu po 3. turnaji

1. Adam Košacký – Slovan Bohnice 5800, 2. Adam Obrhel – Slovan Bohnice 4700, 3. Tomáš Garček - TTC Klánovice 3900, 4. Ondřej Vaca – Slovan Bohnice 3600, 5. - 6. Jonáš Moláček a Michal Barták – oba Slovan Bohnice 2800, 7. David Kreuzer – TTC Praha 2700, 8. Lukáš Kratochvíl – TJ Neratovice 2000, 9. Jan Slavíček – Slavoj Praha 1800, 10. - 11. Jakub Špička a Martin Jandus – oba TTC Klánovice oba 1700, 12. - 13. Adam Brodský – Sparta Praha a Jan Krojdl – TJ Neratovice oba 1600, 14. Zuzana Krajíčková – Sparta Praha 1500, 15. Petr Hádek – TJ Neratovice 1400, 16. Filip Bednář – Sparta Praha 1200, 17. Jan Mecera – TJ Neratovice 1101, 18. Ondřej Šťastný – TJ Neratovice 1000, 19. Lukáš Martinek – TTC Praha 900

 

Celkové pořadí čtyřher dorostu po 3. turnaji

1. - 2. Adam Obrhel a Adam Košacký – oba Slovan Bohnice oba 5900, 3. Tomáš Garček – TTC Klánovice 3900, 4. - 5. David Kreuzer – TTC Praha a Ondřej Vaca – Slovan Bohnice oba 3600, 6. - 7. Michal Barták a Jonáš Moláček – oba Slovan Bohnice oba 3500, 8. Adam Brodský – Sparta Praha 2000, 9. - 11. Jakub Špička – TTC Klánovice, Jan Slavíček – Slavoj Praha a Lukáš Kratochvíl – TJ Neratovice všichni 1900, 10. - 11. Ondřej Šťastný – TJ Neratovice a Martin Jandus – TTC Klánovice oba 1800, 12. - 15. Zuzana Krajíčková a Filip Bednář – oba Sparta Praha a Jan Krojdl a Petr Hádek – oba TJ Neratovice všichni 1700, 16. - 17. Ondřej Šťastný – TJ Neratovice a Martin Jandus – TTC Klánovice oba 1600, 18. - 19. Lukáš Martinek – TTC Praha a Jan Mecera TJ Neratovice oba 1500

 

Mladší žactvo

 

Tato kategorie se hrála od 14 hodin za účasti osmi hráčů. Dvouhra se hrála systémem každý s každým a čtyřhra systémem vylučovacím s dohráváním o konečné pořadí.

 

Dvouhra

Čejka – Kozák 3:0(4,2,1), Lhotka – Jandus 1:3(-9,6,-9,-5), Čábela – Bendová 0:3(-3,-0,-5), Bezděk – Slavíček 0:3(-3,-5,-6),

Kozák – Slavíček 0:3(-6,-4,-7), Bendová – Bezděk 3:0(1,4,8), Jandus – Čábela 3:0(2,1,2), Čejka – Lhotka 3:0(9,5,3),

Lhotka – Kozák 3:0(6,4,6), Čábela – Čejka 0:3(-6,-3,-2), Bezděk – Jandus 0:3(-4,-6,-6), Slavíček – Bendová 1:3(-10,6,-7,-6),

Kozák – Bendová 0:3(-3,-4,-5), Jandus – Slavíček 3:1(-6,7,4,2), Čejka – Bezděk 03:0(5,3,6), Lhotka – Čábela 3:0(4,2,5),

Čábela – Kozák 0:3(-4,-10,-5), Bezděk – Lhotka 0:3(-10,-4,-2), Slavíček – Čejka 0:3(-6,-12,-6), Bendová – Jandus 3:1(7,8,-12,10),

Kozák – Jandus 0:3(-6,-4,-3), Čejka – Bendová 3:0(8,9,3), Lhotka – Slavíček 3:2(7,-7,-9,6,9), Čábela – Bezděk 0:3(-3,-8,-5),

Bezděk – Kozák 3:2(8,-8,-4,7,8), Slavíček – Čábela 3:0(2,2,3), Bendová – Lhotka 3:2(3,-10,9,-9,10), Jandus – Čejka 1:3(-8,-3,5,-1)

 

Pořadí dvouhry

1. Marek Čejka – Sokol Lysá n. L., 2. Amálie Bendová – Sokol Nusle, 3. Martin Jandus – TTC Klánovice, 4. Ondřej Lhotka – TTC Klánovice, 5. Jan Slavíček – Slavoj Praha, 6. Metoděj Bezděk – Stadion Žižkov, 7. Martin Kozák – TJ Střížkov, 8. Filip Čábela – TTC Praha

 

Čtyřhra

 

Semifinále

Jandus, Čejka – Čábela, Bezděk 3:0(2,6,4), Kozák, Bendová – Slavíček, Lhotka 2:3(7,-2,-4,9,5)

 

Finále

Jandus, Čejka – Slavíček, Lhotka 3:1(-12,11,7,10)

 

O 3. místo

Čábela, Bezděk – Kozák, Bendová 1:3(-6,-8,7,-12)

 

Pořadí čtyřhry

1. Martin Jandus (TTC Klánovice) a Marek Čejka (TJ Sokol Lysá n. L.) 2. Jan Slavíček (Slavoj Praha) a Ondřej Lhotka (TTC Klánovice), 3. Martin Kozák (TJ Střížkov) a Amálie Bendová (Sokol Nusle), 4. Filip Čábela (TTC Praha) a Metoděj Bezděk (Stadion Žižkov)

 

Celkové pořadí dvouher mladšího žactva po 3. turnaji

1. Martin Jandus – TTC Klánovice 5400, 2. Tomáš Garček - TTC Klánovice 4000, 3. Marek Čejka - Sokol Lysá n. L. 3900, 4. Amálie Bendová – Sokol Nusle 3700, 5. Tomáš Kovařík - TJ Neratovice 3500, 6. - 7. Ondřej Lhotka – TTC Klánovice a Martin Kozák – TJ Střížkov oba 2900, 8. Metoděj Bezděk – Stadion Žižkov 2800, 9. - 10. Samuel Žitník – TJ Neratovice a Filip Čábela – TTC Praha oba 2700, 11. - 12. Jiří Kuchta - SK Viktoria Ořech a Jan Slavíček – Slavoj Praha oba 1600, 13. Petr Havel – Sokol Černošice 1500, 14. Ondřej Šimek – Slovan Bohnice 1400, 15. Filip Lindr – TJ Neratovice 1000, 16. Pavel Beneš – TJ Neratovice 900, 17. Nicolas Urban – TJ Neratovice 1

 

Celkové pořadí čtyřher mladšího žactva po 3. turnaji

1. Martin Jandus – TTC Klánovice 5800, 2. Marek Čejka – Sokol Lysá n. L. 4000, 3. Tomáš Kovařík – TJ Neratovice 3900, 4. Tomáš Garček - TTC Klánovice 4800, 5. Martin Kozák – TJ Střížkov 3600, 6. Filip Čábela – TTC Praha 3500, 7. - 8. Metoděj Bezděj – Stadion Žižkov a Samuel Žitník – TJ Neratovice oba 3400, 9. - 12. Jiří Kuchta – SK Viktoria Ořech, Petr Havel – Sokol Černošice, Jan Slavíček – Slavoj Praha a Ondřej Lhotka – TTC Klánovice všichni 1900, 13. Amálie Bendová – Sokol Nusle 1800, 14. Ondřej Šimek – Slovan Bohnice 1700, 15. - 16. Filip Lindr a Pavel Beneš – oba TJ Neratovice oba 1600, 17. Nicolas Urban – TJ Neratovice 1500

 

Čtvrtým turnajem, kterým bude Novoroční turnaj, pokračuje 4. ročník Velké ceny CST Ďáblice v sobotu 6. 1. 2018.

 

Aktuální nasazovací žebříčky jednotlivých kategorí najdete zde:

 

Nejmladší žactvo

 

Mladší žactvo

 

Starší žactvo

 

Dorost


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Pátek 21.09.2018



Nastavit tuto stránku jako domovskou


Děkujeme za finanční podporu Městské části Praha 8.


Děkujeme za finanční podporu MŠMT ČR.


Magistrát hl. m. Prahy



Copyright
TTC Praha

Vytvořil
MF SOFT