Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 13 let, po individuální domluvě případně i starší.

Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 15.30 - 17.00, Středa 16.00 - 17.30, čtvrtek 16.00 - 17.30
Přípravka pro ročníky 2007 a mladší - čtvrtek 15.00 až 16.00 hodin.



Memoriál Jana Kalibery vyhrál David Sochor

Fuček Miloslav

02.12.2017

Reportáže

Přečteno: 42

Komentářů: 0


Po delší odmlce jsme se opět vypravili na pražský turnaj Grand Prix. Dnes jsme absolvovali turnaj Grand Prix nejmladšího žactva v Braníku.


Dnešního Grand Prix nejmladšího žactva v Braníku se z našich žáků zúčastnil pouze Lukáš, který skončil na pěkném 15. místě s celkem 27 hráčů. Pro Lukáše to byl první turnaj Grand Prix, dokázal postoupit ze skupiny a v závěrečných bojích v šestnáctce, kde hrál s převáždě o dva roky staršími soupeři sice třikrát prohrál, ale jednou vyhrál a vybojoval tak 15. místo.

 

Skupina A

Sochor – Horák 3:0(1,3,1), Cafmeyer J. T. - Vorbsová 0:3(-7,-8,-3), Horák – Vorbsová 0:3(-3,-2,-4), Sochor - Cafmeyer J. T. 3:0(4,2,3), Cafmeyer J. T. - Horák 3:0(9,11,4), Vorbsová – Sochor 0:3(-4,-2,-1)

 

Pořadí skupiny A

1. David Sochor – Sparta Praha, 2. Barbora Vorbsová – Avia Čakovice, 3. John Thomas Cafmeyer – Elizza Praha, 4. Mikuláš Horák – Kotlářka

 

Skupina B

Krček – Martinek 3:0(4,1,2), Červinka – Havlíčková 3:0(3,7,7), Martinek – Havlíčková 3:1(-9,4,5,9), Krček – Červinka 3:0(0,3,0), Červinka – Martinek 0:3(-7,-5,-5), Havlíčková – Krček 0:3(3,4,2)

 

Pořadí skupiny B

1. Adam Krček – STC Slaný, 2. Lukáš Martinek – TTC Praha, 3. Jakub Červenka – Avia Čakovice, 4. Eva Havlíčková – Slavoj Praha

 

Skupina C

Řeháček – Jindra 3:0(3,6,3), Andera – Slavíčková 1:3(-9,12,-8,-10), Jindra – Slavíčková 3:0(9,5,2), Řeháček – Andera 3:0(4,7,4), Andera – Jindra 0:3(-4,-7,-3), Slavíčková – Řeháček 0:3(-2,-2,-3)

 

Pořadí skupiny C

1. Jiří Řeháček – STC Slaný, 2. Patrik Jindra - ZŠ Lužiny, 3. Eliška Slavíčková – Slavoj Praha, 4. Jakub Andera – Kotlářka

 

Skupina D

Kemlinková – Maděra 1:3(-4,10,-8,-5), Jaroňová – Kemlinková 3:0(4,2,3), Maděra – Jaroňová 0:3(-4,-2,-1)

 

Pořadí skupiny D

1. Karolína Jaroňová – TTC Brandýs n. L., 2. Vojtěch Maděra – Kotlářka, 3. Nela Kemlinková – Elizza Praha

 

Skupina E

Vočka – Melíšková 1:3(-6,-5,6,-8), Rek – Vočka 3:0(1,3,2), Melíšková – Rek 0:3(-1,-4,-5)

 

Pořadí skupiny E

1. Lukáš Rek – Slavoj Praha, 2. Tereza Melíšková – Sparta Praha, 3. Marek Vočka – Kotlářka

 

Skupina F

Jindrová – Kasner 0:3(-2,-2,-1), Svoboda – Jindrová 3:0(6,2,1), Kasner – Svoboda 3:2(7,-9,8,-9,7)

 

Pořadí skupiny F

1. Vítek Kasner – STC Slaný, 2. Sebastian Svoboda – Kotlářka, 3. Barbora Jindrová – ZŠ Lužiny

 

Skupina G

Caftmeyer N. - Jandus 0:3(-2,-6,-3), Bertho – Caftmeyer N. 3:0(6,6,4), Jandus – Bertho 3:0(5,4,6)

 

Pořadí skupiny G

1. Martin Jandus – TTC Klánovice, 2. Tibor Bertho – Kotlářka, 3. Nathan Caftmeyer – Elizza Praha

 

Skupina H

Curtis – Procházka 0:3(-0,-4,-4), Havelka - Curtis 3:0(3,10,8), Procházka – Havelka 3:0(7,9,6)

 

Pořadí skupiny H

1. Michal Procházka – Kotlářka, 2. Richard Havelka – Elizza Praha, 3. Samuyel Floyd Curtys – STC Slaný

 

Osmifinále

Sochor – Bertho 3:0(1,4,6), Maděra – Kasner 0:3(-10,-6,-8), Procházka – Melíšková 3:0(2,2,2), Martinek – Řeháček 0:3(-1,-1,-3), Jaroňová – Havelka 3:0(6,4,6), Svoboda – Rek 0:3(-6,-7,-7), Jandus – Jindra 3:0(3,7,2), Vorbsová – Krček 0:3(-2,-0,-2)

 

Čtvrtfinále

Sochor – Kasner 3:0(1,3,4), Procházka – Řeháček 0:3(-4,-5,-5), Jaroňová – Rek 1:3(-7,-5,10,-2), Jandus – Krček 0:3(-3,-4,-7)

 

Semifinále

Sochor – Řeháček 3:0(8,5,8), Rek – Krček 1:3(-6,-3,6,-8)

 

Finále

Sochor – Krček 3:0(5,8,5)

 

O 3. místo

Řeháček – Rek 3:0(9,2,9)

 

O 5. až 8. místo

Kasner – Procházka 1:3(-3,6,-5,-11), Jaroňová – Jandus 3:2(-4,7,10,-9,11)

 

O 5. místo

Procházka – Jaroňová 1:3(-6,-4,11,-10)

 

O 7. místo

Kasner – Jandus 0:3(-6,-6,-6)

 

O 9. až 16. místo

Bertho – Maděra 3:1(9,-5,10,5), Melíšková – Martinek 3:0(6,1,5), Havelka – Svoboda 3:2(5,8,-8,-8,10), Jindra – Vorbsová 0:3(-5,-6,-8)

 

O 9. až 12. místo

Bertho – Melíšková 3:1(6,14,-9,10), Havelka – Vorbsová 3:0(4,3,9)

 

O 9. místo

Bertho – Havelka 0:3(-5,-7,-7)

 

O 11. místo

Melíšková – Vorbsová 3:1(5,-11,5,6)

 

O 13. až 16. místo

Maděra – Martinek 3:0(4,7,2), Svoboda – Jindra 3:0(5,2,3)

 

O 13. místo

Maděra – Svoboda 1:3(-6,9,-7,-11)

 

O 15. místo

Martinek – Jindra 3:1(11,4,-9,5)

 

O 17. až 24. místo (Útěcha)

Slavíčková – Kemlinková 3:0(7,10,9), Havlíčková – Cafmeyer N. 3:1(7,-10,6,9), Cafmeyer J. T. - Vočka 0:3(-4,-9,-7), Curtis – Červinka 3:1(-10,6,7,9)

 

O 17. až 20. místo

Slavíčková – Cafmeyer N. 3:2(9,-9,10,-6,12), Vočka – Curtis 0:3(-5,-9,-5)

 

O 17. místo

Slavíčková – Curtis 0:3(-5,-5,-2)

 

O 19. místo

Cafmeyer N. - Vočka 1:3(-7,5,-10,-15)

 

O 21. až 24. místo

Kemlinková – Havlíčková 3:0(10,9,7), Cafmeyer J. T. - Červinka 0:3(-3,-12,-5)

 

O 21. místo

Kemlinková – Červinka 1:3(-7,1,-4,-6)

 

O 23. místo

Havlíčková – Cafmeyer J. T. 3:0(5,4,8)

 

O 25. místo

Horák – Jindrová 0:3(-6,-13,-4)

 

Pořadí dvouhry

1. David Sochor – Sparta Praha, 2. Adam Krček – STC Slaný, 3. Jiří Řeháček – STC Slaný, 4. Lukáš Rek – Slavoj Praha, 5. Karolína Jaroňová – TTC Brandýs n. L., 6. Michal Procházka – Kotlářka, 7. Martin Jandus – TTC Klánovice, 8. Vítek Kasner – STC Slaný, 9. Richard Havelka – Elizza Praha, 10. Tibor Bertho – Kotlářka, 11. Tereza Melíšková – Sparta Praha, 12. Barbora Vorbsová – Avia Čakovice, 13. Sebastian Svoboda – Kotlářka, 14. Vojtěch Maděra – Kotlářka, 15. Lukáš Martinek – TTC Praha, 16. Patrik Jindra – ZŠ Lužiny, 17. Samuel Floyd Curtis – STC Slaný, 18. Eliška Slavíčková – Slavoj Praha, 19. Marek Vočka – Kotlářka, 20. Nathan Cafmeyer – Elizza Praha, 21. Jakub Červinka – Avia Čakovice, 22. Nela Kemlinková – Elizza Praha, 23. Eva Havlíčková – Slavoj Praha, 24. John Thomas Cafmeyer – Elizza Praha, 25. Barbora Jindrová – ZŠ Lužiny, 26. Mikuláš Horák – Kotlářka, 27. Jakub Andera – Kotlářka

 

Čtyřhra

 

Osmifinále

Krček, Řeháček – bye, Vorbsová, Červinka – Havelka, Cafmeyer N. 1:3(10,-9,-9,-8), Jandus, Martinek – Havlíčková, Slavíčková 3:0(4,3,2), Svoboda, Procházka – bye, Jaroňová, Melíšková – bye, Cafmeyer J. T., Kemlinková – Bertho, Maděra 0:3(-2,-3,-3), Kasner, Curtis – Jindrová, Jindra 3:0(4,3,2), Sochor, Rek – bye

 

Čtvrtfinále

Krček, Řeháček – Havelka, Cafmeyer N. 3:0(6,4,7), Jandus, Martinek – Svoboda, Procházka 2:3(9,-6,9,-9,-7), Jaroňová, Melíšková – Bertho, Maděra 3:1(-6,10,5,9), Kasner, Curtis – Sochor, Rek 0:3(-3,-8,-3)

 

Semifinále

Krček, Řeháček – Svoboda, Procházka 3:1(7,4,-7,9), Jaroňová, Melíšek – Sochor, Rek 1:3(-7,-7,6,-1)

 

Finále

Krček, Řeháček – Sochor, Rek 2:3(6,-5,-11,11,-7)

 

Pořadí čtyřhry

1. David Sochor (Sparta Praha) a Lukáš Rek (Slavoj Praha), 2. Adam Krček a Jiří Řeháček (oba STC Slaný), 3. až 4. Sebastian Svoboda a Michal Procházka (oba Kotlářka) a Karolína Jaroňová (TTC Brandýs n. L.) a Tereza Melíšková (Sparta Praha), 5. až 8. Richard Havelka a Nathan Cafmeyer (oba STC Slaný), Martin Jandus (TTC Klánovice) a Lukáš Martinek (TTC Praha), Tibor Bertho a Vojtěch Maděra (oba Kotlářka) a Vítek Kasner a Samuel Floyd Curtis (oba STC Slaný)

 

Škoda, že z našich hráčů byl na Grand Prix jenom Lukáš. V této kategorii se mohl zúčastnit ještě minimálně Jirka V., který by si zde určitě uhrál své a určitě by také nebyl bez šance na postup ze skupiny.

 

Doufám, že z řad našich hráčů bude za týden na našem Mikulášském turnaji větší účast.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Úterý 16.01.2018



Nastavit tuto stránku jako domovskou


Děkujeme za finanční podporu Městské části Praha 8.


Magistrát hl. m. Prahy



Copyright
TTC Praha

Vytvořil
MF SOFT