Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 13 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 15.30 - 17.00, Středa 16.00 - 17.30, čtvrtek 16.00 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2008 a mladší - čtvrtek 15.00 až 16.00 hodin.



Velkou cenu Prahy 6 starších žáků vyhrál David Průša

Fuček Miloslav

09.03.2014

Reportáže

Přečteno: 804

Komentářů: 0


Velká cena Prahy 6 starších žáků se včera hrála v herně stolního tenisu na Julisce v počtu 33 žáků.


Turnaj se hrál na osmi stolech v osmi skupinách. Dohrávala se i soutěž útěchy a turnaj byl poměrně silně obsazen. Z našich hráčů jel jenom Tomáš Sedláček, s kterým jsme tipovali, kdo se dostane do semifinále. Nakonec jsem se shodli na jménech David Průša, Matěj Fausek. Michael Buchar a Jáchym Šebl a společně jsem tipovali jako celkového vítěze Davida Průšu, což nám vše vyšlo.

 

Skupina A

Košek – Brdlík 3:0(3,1,1), Skopec – Buček 3:0(6,8,11), Brdlík – Skopec 0:3(-5,-1,-5), Průša D. - Košek 3:0(4,6,2), Skopec – Průša D. 0:3(-6,-8,-6), Buček – Brdlík 3:1(7,-9,7,7), Průša D. - Buček 3:0(3,10,7), Košek – Skopec 3:1(5,-8,8,7), Buček – Košek 0:3(-1,-4,-4), Brdlík – Průša D. 0:3(-7,-3,-4)

 

Pořadí skupiny A

1. David Průša – Sportovní JM, 2. Martin Košek – SKST Liberec, 3. Daniel Skopec – Sparta Praha, 4. Tadeáš Buček – Slavoj Praha, 5. Vojtěch Brdlík – Stadion Žižkov

 

Skupina B

Fausek – Černý 3:0(4,2,2), Krameš – Šimůnková 3:0(12,11,5), Černý – Šimůnková 1:3(-8,5,-8,-6), Fausek – Krameš 3:1(-7,7,13,7), Krameš – Černý 3:0(4,4,4), Šimůnková – Fausek 0:3(-3,-3,-5)

 

Pořadí skupiny B

1. Matěj Fausek – Sportovní JM, 2. Jan Krameš – Loko Vršovice, 3. Veronika Šimůnková – Slavoj Praha, 4. Vojtěch Černý – TTC Klánovice

 

Skupina C

Buchar – Bendzák 3:0(2,1,9), Komín – Dvořák P. 0:3(-8,-6,-4), Bendzák – Dvořák P. 0:3(-4,-6,-8), Buchar – Komín 3:0(1,7,5), Komín – Bendzák 3:1(-9,12,4,1), Dvořák P. - Buchar 0:3(-9,-9,-7)

 

Pořadí skupiny C

1. Michael Buchar – Kotlářka, 2. Petr Dvořák – Sportovní JM, 3. Ondřej Komín – Slovan Bohnice, 4. Jakub Bendzák – Loko Vršovice

 

Skupina D

Šebl – Veselý 3:0(3,5,3), Slavíček – Hoke 0:3(-8,-1,-7), Veselý – Hoke 0:3(-2,-4,-6), Šebl – Slavíček 3:0(4,8,8), Slavíček – Veselý 3:1(-13,9,5,3), Hoke – Šebl 0:3(-7,-7,-9)

 

Pořadí skupiny D

1. Jáchym Šebl – Slavoj Praha, 2. Daniel Hoke – Sportovní JM, 3. Štěpán Slavíček – TSM Kladno, 4. Filip Veselý – Loko Vršovice

 

Skupina E

Kubát – Havránek 3:0(2,3,7), Chrástek – Huk 0:3(-6,-5,-6), Havránek – Huk 0:3(-6,-2,-4), Kubát – Chrástek 3:0(2,7,3), Chrástek – Havránek 1:3(-9,-10,4,-7), Huk – Kubát 2:3(-8,8,-10,7,-5)

 

Pořadí skupiny E

1. Petr Kubát – Kotlářka, 2. Martin Huk – SKST Liberec, 3. Jakub Havránek – Loko Vršovice, 4. Martin Chrástek – Sportovní JM

 

Skupina F

Šimůnek – Kaucký 3:0(4,9,6), Průša O. - Stach 0:3(-6,-6,-2), Kaucký – Stach 0:3(-8,-3,-7), Šimůnek – Průša O. 3:0(6,6,6), Průša O. - Kaucký 0:3(-10,-7,-1), Stach – Šimůnek 0:3(-9,-5,-8)

 

Pořadí skupiny F

1. Ondřej Šimůnek – Slavoj Praha, 2. Matěj Stach – TTC Bělá pod Bezdězem, 3. Jakub Kaucký – Kotlářka, 4. Ondřej Průša – Loko Vršovice

 

Skupina G

Dvořák J. - Pašek 3:1(-10,2,4,6), Cihlář – Stránská 1:3(3,-3,-5,-5), Pašek – Stránská 1:3(-2,5,-2,-3), Dvořák J. - Cihlář 3:0(5,4,4), Cihlář – Pašek 1:3(-7,8,-10,-5), Stránská – Dvořák J. 0:3(-7,-7,-4)

 

Pořadí skupiny G

1. Jan Dvořák – Kotlářka, 2. Anna Stránská – Viktorie Radim, 3. Adam Pašek – Slavoj Praha, 4. Matěj Cihlář – Slovan Bohnice

 

Skupina H

Kulveit – Čáha 3:0(3,8,4), Sedláček – Waldhauser 0:3(-6,-5,-8), Čáha – Waldhauser 0:3(-4,-2,-4), Kulveit – Sedláček 3:0(9,1,5), Sedláček – Čáha 3:2(-8,-4,10,8,8), Waldhauser – Kulveit 3:2(-7,3,-4,9,7)

 

Pořadí skupiny H

1. Vojtěch Waldhauser – SKST Liberec, 2. Jonáš Kulveit – Slavoj Praha, 3. Tomáš Sedláček – TTC Praha, 4. Jiří Čáha – Slovan Bohnice

 

Čtyřhra

 

Osmifinále

Průša D., Fausek – bye, Veselý, Bendzák – Stránská, Šimůnková 0:3(-5,-5,-8), Skopec, Chrástek – Pašek, Buček 3:2(-5,9,7,-11,9), Košek, Průša O. - Kubát, Dvořák J. 1:3(8,-6,-6,-7), Buchar, Kulveit – Krameš, Havránek 3:0(5,3,15), Slavíček, Sedláček – Waldhauser, Huk 0:3(-1,-9,-6), Hoke, Dvořák P. - Stach, Kaucký 3:2(9,-10,-6,5,10), Komín, Cihlář – Šebl, Šimůnek 0:3(-9,-8,-4)

 

Čtvrtfinále

Průše D., Fausek – Stránská, Šimůnková 3:0(4,9,7), Skopec, Chrástek – Kubát, Dvořák J. 0:3(-3,-9,-8), Buchar, Kulveit – Waldhauser, Huk 3:0(8,7,7), Hoke, Dvořák P. - Šebl, Šimůnek 0:3(-10,-6,-4)

 

Semifinále

Průša D., Fausek – Kubát, Dvořák J. 3:1(8,-9,6,11), Buchar, Kulveit – Šebl, Šimůnek 3:2(-7,9,-6,6,10)

 

Finále

Průša D., Fausek – Buchar, Kulveit 3:0(9,5,6)

 

Pořadí čtyřher

1. David Průša a Matěj Fausek . oba Sportovní JM, 2. Michael Buchar – Kotlářka a Jonáš Kulveit – Slavoj Praha, 3. Petr Kubát a Jan Dvořák – oba Kotlářka a Jáchym Šebl a Ondřej Šimůnek – Oba Slavoj Praha

 

Soutěž útěchy

 

Osmifinále

Šimůnková – Cihlář 3:0(7,6,3), Bendzák – Kaucký 0:3(-7,-4,-6), Havránek – Čáha 3:1(8,6,-9,3), Buček – Slavíček 0:3(-7,-7,-7), Komín – Průša O. 1:3(-5,9,-9,-9), Brdlík – Pašek 0:3(-1,-7,-5), Sedláček – Chrástek 1:3(5,-12,-9,-7), Veselý – Skopec 2:3(8,11,-6,-7,-5)

 

Čtvrtfinále

Šimůnková – Kaucký 0:3(-10,-8,-13), Havránek – Slavíček 3:2(7,-5,9,-3,6), Průša O. - Pašek 1:3(10,-4,-9,-6), Chrástek – Skopec 0:3(-10,-8,-11)

 

Semifinále

Kaucký – Havránek 3:1(6,-9,5,7), Pašek – Skopec 3:0(8,8,5)

 

Finále (o 17. místo)

Kaucký – Pašek 0:3(-6,-4,-9)

 

O 19. místo

Havránek – Skopec 0:3(-2,-8,-5)

 

O 21. až 24. místo

Šimůnková – Slavíček 1:3(7,-3,-7,-7), Průša O. - Chrástek 0:3(-11,-11,-9)

 

O 21. místo

Slavíček – Chrástek 0:3(-8,-7,-4)

 

O 23. místo

Šimůnková – Průša O. 2:3(4,8,-7,-11,-11)

 

O 25. až 32. místo

Cihlář – Bendzák 1:3(-12,8,-9,-8), Čáha – Buček 3:0(8,6,4), Komín – Brdlík 3:0(7,5,9), Sedláček – Veselý 3:2(-8,-9,7,6,5)

 

O 25. až 28. místo

Bendzák – Čáha 1:3(-8,7,-9,-11), Komín – Sedláček 0:3(-5,-5,-10)

 

O 25. místo

Čáha – Sedláček 3:1(-7,7,4,4)

 

O 27. místo

Bendzák – Komín 0:3(-5,-4,-8)

 

O 29. až 32. místo

Cihlář – Buček 1:3(-15,11,-8,-9), Brdlík – Veselý 0:3(-5,-6,-7)

 

O 29. místo

Buček – Veselý 3:0(5,5,10)

 

O 31. místo

Cihlář – Brdlík 3:1(13,-7,12,9)

 

Hlavní soutěž

 

Osmifinále

Průša D. - Stach 3:0(11,6,13), Stránská – Kubát 2:3(2,-12,-7,6,-4), Waldhauser – Krameš 3:1(8,-9,7,5), Dvořák P. - Šebl 2:3(8,-9,-13,5,-2), Buchar – Huk 3:0(4,4,7), Hoke – Šimůnek 0:3(-6,-6,-9), Dvořák J. - Košek 2:3(9,-9,-6,9,-5), Kulveit – Fausek 0:3(-1,-6,-6)

 

Čtvrtfinále

Průša D. - Kubát 3:1(4,5,-10,5), Waldhauser – Šebl 0:3(-9,-4,-8), Buchar – Šimůnek 3:0(7,3,3), Košek – Fausek 1:3(7,-6,-9,-3)

 

Semifinále

Průša D. - Šebl 3:0(4,2,9), Buchar – Fausek 2:3(-11,-6,10,10,-3)

 

Finále

Průša D. - Fausek 3:0(7,6,11)

 

O 3. místo

Šebl – Buchar 1:3(-9,5,-8,-2)

 

O 5. až 8. místo

Kubát – Waldhauser 3:0(5,7,12), Šimůnek – Košek 3:0(3,9,9)

 

O 5. místo

Kubát – Šimůnek 3:2(-4,10,-9,11,9)

 

O 7. místo

Waldhauser – Košek 3:2(7,-8,-6,7,8)

 

O 9. až 16. místo

Stach – Stránská 3:1(9,-8,7,8), Krameš – Dvořák P. 3:0(4,8,6), Huk – Hoke 1:3(-5,-8,9,-4), Dvořák J. - Kulveit 0:3(-13,-8,-8)

 

O 9. až 12. místo

Stach – Krameš 3:0(6,7,7), Hoke – Dvořák J. 0:3(-6,-4,-9)

 

O 9. místo

Stach – Dvořák J. 3:2(-12,9,5,-11,9)

 

O 11. místo

Krameš – Hoke 0:3(-8,-8,-5)

 

O 13. až 16. místo

Stránská – Dvořák P. 1:3(-11,9,-10,-8), Huk – Kulveit 1:3(6,-10,-2,-7)

 

O 13. místo

Dvořák P. - Kulveit 3:0(15,6,9)

 

O 15. místo

Stránská – Huk 1:3(9,-9,-8,-13)

 

Konečné pořadí

1. David Průša – Sportovní JM, 2. Matěj Fausek – Sportovní JM, 3. Michael Buchar – Kotlářka, 4. Jáchym Šebl – Slavoj Praha, 5. Petr Kubát – Kotlářka, 6. Ondřej Šimůnek – Slavoj Praha, 7. Vojtěch Waldhauser – SKST Liberec, 8. Martin Košek – SKST Liberec, 9. Matěj Stach – TTC Bělá pod Bezdězem, 10. Jan Dvořák – Kotlářka, 11. Daniel Hoke – Sportovní JM, 12. Jan Krameš – Loko Vršovice, 13. Petr Dvořák – Sportovní JM, 14. Jonáš Kulveit – Slavoj Praha, 15. Martin Huk – SKST Liberec, 16. Anna Stránská – Viktorie Radim, 17. Adam Pašek – Slavoj Praha, 18. Jakub Kaucký – Kotlářka, 19. Daniel Skopec – Sparta Praha, 20. Jakub Havránek – Loko Vršovice, 21. Martin Chrástek – Sportovní JM, 22. Štěpán Slavíček – TSM Kladno, 23. Ondřej Průša – Loko Vršovice, 24. Veronika Šimůnková – Slavoj Praha, 25. Jiří Čáha – Slovan Bohnice, 26. Tomáš Sedláček – TTC Praha, 27. Ondřej Komín – Slovan Bohnice, 28. Jakub Bendzák – Loko Vršovice, 29. Tadeáš Buček – Slavoj Praha, 30. Filip Veselý – Loko Vršovice, 31. Matěj Cihlář – Slovan Bohnice, 32. Vojtěch Brdlík – Stadion Žižkov


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Středa 17.07.2019



Nastavit tuto stránku jako domovskou


Děkujeme za finanční podporu Městské části Praha 8.


Děkujeme za finanční podporu MŠMT ČR.


Magistrát hl. m. Prahy


Petr Barcal - realitní makléř



Copyright
TTC Praha

Vytvořil
MF SOFT