Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 13 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 16.00 - 17.30, Středa 16.00 - 17.30, čtvrtek 16.00 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2008 a mladší - čtvrtek 15.00 až 16.00 hodin.Pozvánka TTC Praha Cup

Fuček Miloslav

08.01.2016

Pozvánky

Přečteno: 660

Komentářů: 0


Zveme vás na čtvrtý turnaj série turnajů Velké ceny Centra stolního tenisu Ďáblice. Tentokrát se hraje v nedalekém Karlíně v PinecAréně.


Protože v Centru stolního tenisu Ďáblice stále není v provozu ústřední topení, koná se 4. tunaj této série - TTC Praha Cup v sobotu 16. 1. 2016 v PinecAréně Karlín, Thámova 9 - Praha 8, která je cca 100 m od stanice metra Křižíkova.

 

Tentokrát budou všechny čtyři věkové kategorie od 9.00 hodin souběžně. Možnost rozehry je od 8.15 hodin, prezence od 8.15 do 8.45 hodin, potom losování a v 9.00 zahájení. I tentokrát umožňujeme start v druhé věkové kategorie za zvýhodněné startovné 50%, pouze je omezení, že jeden hráč může startovat pouze ve dvou věkových kategoriích, což ale většinu hráčů neovlivní. Výběr věkových kategorií je livbovolný, nemusí jít o věkocvě sousední kategorie, i když je logické, že u většiny hráčů asi v případě startu ve dvou věkových kategoriích o sousedfní kategorie půjde.

 

Souběh startu jednoho hráče ve více věkových kategoriích nepovolujeme vzhledem k tomu, že tím, že jsou věkové kategorie hrány souběžně, docházelo by k velkému zdržování, když by se čekalo na hráče, který by právě hrál v jiné věkové kategorii.

 

Předpokládá se, že kategorie staršího žactva a dorostu budou hrány společně, ale sejde-li se v obou kategopriích dostatek hráčů, mohou hrát i samostatně. Naopek souběžný sytsém umožňuje sloučení do jednoho turnaje libovolných dvou věkově sousedních kategoriích, bude-li v jedné z nich extrémně malý počet účastníků.

 

V případě hry dvou kategoriích společně se platí do obou těchto kategorií pouze jedno startovné a jsou do těchto obou kategorií automaticky zařazeni všichni hráči přihlášení do jednotlivých kategorií, které jsou sloučeny. Každá z kategorií bude v tom případě mít vyhlášeno samostatné pořadí.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názorZpět


Pondělí 25.05.2020Nastavit tuto stránku jako domovskou


Děkujeme za finanční podporu Městské části Praha 8.


Děkujeme za finanční podporu MŠMT ČR.


Magistrát hl. m. Prahy


Petr Barcal - realitní makléřCopyright
TTC Praha

Vytvořil
MF SOFT