Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 13 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 15.30 - 17.00, Středa 16.00 - 17.30, čtvrtek 16.00 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2008 a mladší - čtvrtek 15.00 až 16.00 hodin.



Vítězem Masters mladšího žactva se stal v Modřanech Jan Krameš

Fuček Miloslav

08.05.2015

Reportáže

Přečteno: 836

Komentářů: 0


Mezi šestnáctkou hráčů Masters mladšího žactva jsme měli dva zástupce, kteří se sem dostali z pozic čtvrtého a šestého náhradníka. Zejména závěrečné boje byly velmi vyrovnané.


Masters se hrálo tradičně ve dvou osmičlenných skupinem s postupem do čtyř skupin o konečné pořadí. Turnaj probíhal na čtyřech stolech.

 

Skupina A

Přída – Brož 3:0(8,7,9), Havránek – Krameš 0:3(-9,-6,-4), Podrazil Václav – Marat 0:3(-2,-3,-1), Šimůnková – Jaroň 2:3(6,9,-6,-8,-11),

Brož – Jaroň 2:3(8,-7,-10,6,-5), Marat – Šimůnková 1:3(-10,9,-5,-5), Krameš – Podrazil Václav 3:0(4,5,1), Přída – Havránek 3:0(6,6,10),

Havránek – Brož 0:3(-9,-2,-10), Podrazil Václav – Přída 0:3(-6,-6,-4), Šimůnková – Krameš 0:3(-6,-5,-6), Jaroň – Marat 0:3(-12,-7,-0),

Brož – Marat 0:3(-9,-9,-13), Krameš – Jaroň 3:0(4,3,4), Přída – Šimůnková 3:0(8,6,9), Havránek – Podrazil Václav 3:0(3,3,4),

Podrazil Václav – Brož 0:3(-6,-5,-3), Šimůnková – Havránek 1:3(-9,-10,8,-8), Jaroň – Přída 0:3(-6,-8,-7), Marat – Krameš 1:3(-6,-7,9,-7),

Brož – Krameš 0:3(-6,-4,-3), Přída – Marat 0:3(-11,-10,-5), Havránek – Jaroň 0:3(-11,-4,-3), Podrazil Václav – Šimůnková 3:2(-3,-2,10,9,10),

Šimůnková – Brož 1:3(-5,9,-8,-8), Jaroň – Podrazil Václav 3:0(8,4,6), Marat – Havránek 3:1(9,7,-9,7), Krameš – Přída 3:1(9,-12,7,5)

 

Pořadí skupiny A

1. Jan Krameš – Loko Vršovice 14, 2. Filip Marat – Sportovní JM 12, 3. Kryštof Přída – Kotlářka 12, 4. Daniel Jaroň – Sokol Krchleby 11, 5. Patrik Brož – Kotlářka 10, 6. Jakub Havránek – Loko Vršovice 9, 7. Václav Podrazil – TTC Praha 8, 8. Veronika Šimůnková – Slavoj Praha

 

Skupina B

Nováková – Podrazil Vojtěch 3:0(7,5,7), Lebeda – Kaucký 0:3(-2,-5,-6), Buček – Sochor 0:3(-7,-3,-9), Bartoňová – Knobloch 1:3(-4,-9,11,-4),

Podrazil Vojtěch – Knobloch 0:3(-5,-5,-4), Sochor – Bartoňová 3:0(4,4,5), Kaucký – Buček 3:0(13,8,1), Nováková – Lebeda 3:0(5,2,8),

Lebeda – Podrazil Vojtěch 3:0(7,8,6), Buček – Nováková 1:3(9,-5,-9,-3), Bartoňová – Kaucký 0:3(-4,-6,-6), Knobloch – Sochor 1:3(-3,-11,6,-8),

Podrazil Vojtěch – Sochor 0:3(-3,-8,-6), Kaucký – Knobloch 3:0(5,8,3), Nováková – Bartoňová 3:0(5,5,8), Lebeda – Buček 2:3(-11,-7,6,7,-8),

Buček – Podrazil Vojtěch 3:0(8,8,7), Bartoňová – Lebeda 2:3(11,-4,-8,8,-9), Knobloch – Nováková 1:3(-12,14,-5,-3), Sochor – Kaucký 1:3(-6,-3,9,-5),

Podrazil Vojtěch – Kaucký 0:3(-6,-2,-6), Nováková – Sochor 3:1(7,7,-6,7), Lebeda – Knobloch 1:3(-4,10,-10,-9), Buček – Bartoňová 3:0(9,9,9),

Bartoňová – Podrazil Vojtěch 1:3(-9,-7,8,-7), Knobloch – Buček 2:3(6,8,-5,-8,-7), Sochor – Lebeda 3:0(8,6,2), Kaucký – Nováková 1:3(-7,6,-8,-8)

 

Pořadí skupiny B

1. Martina Nováková – SKP Ústí n. L. 14, 2. Jakub Kaucký – Kotlářka 13, 3. Adam Sochor – Stadion Žižkov 12, 4. Tadeáš Buček – Slavoj Praha 11, 5. Miroslav Knobloch – Loko Vršovice 10, 6. Josef Lebeda – Kotlářka 9, 7. Vojtěch Podrazil – TTC Praha 8, 8. Tereza Bartoňová – Slovan Bohnice 7

 

Skupina o 1. až 4. místo

Krameš – Kaucký 3:0(9,7,4), Marat – Nováková 3:1(7,12,-8,9), Kaucký – Nováková 1:3(-7,6,-8,-8), Krameš – Marat 3:1(6,7,-9,7), Marat – Kaucký 2:3(-6,10,6,-12,-8), Nováková – Krameš 0:3(-7,-4,-9)

 

Pořadí 1 až 4

1. Jan Krameš – Loko Vršovice 6, 2. Filip Marat – Sportovní JM 4 (5:4), 3. Martina Nováková – SKP Ústí n. L. 4 (4:4), 4. Jakub Kaucký – Kotlářka 4 (4:5)

 

Skupina o 5. až 8. místo

Přída – Buček 3:0(8,8,3), Jaroň – Sochor 1:3(-7,10,-7,-6), Buček – Sochor 0:3(-7,-3,-9), Přída – Jaroň 3:0(6,8,7), Jaroň – Buček 3:1(9,-8,8,7), Sochor – Přída 2:3(-9,12,9,-9,-6)

 

Pořadí 5 až 8

5. Kryštof Přída – Kotlářka 6, Adam Sochor – Stadion Žižkov 5, 7. Daniel Jaroň – Sokol Krchleby 4, 8. Tadeáš Buček – Slavoj Praha 3

 

Skupina o 9. až 12. místo

Brož – Lebeda 3:0(5,15,8), Havránek – Knobloch 1:3(12,-7,-8,-7), Lebeda – Knobloch 1:3(-4,10,-10,-9), Brož – Havránek 3:0(9,2,10), Havránek – Lebeda 3:0(11,4,9), Knobloch – Brož 3:0(6,6,10)

 

Pořadí 9 až 12

9. Miroslav Knobloch – Loko Vršovice 6, 10. Patrik Brož – Kotlářka 5, 11. Jakub Havránek – Loko Vršovice 4, 12. Josef Lebeda – Kotlářka 3

 

Skupina o 13. až 16. místo

Podrazil Václav – Bartoňová 2:3(-6,12,-7,10,-6), Šimůnková – Podrazil Vojtěch 3:0(3,4,7), Bartoňová – Podrazil Vojtěch 1:3(-9,-7,8,-7), Podrazil Václav – Šimůnková 3:2(-3,-2,10,9,10), Šimůnková – Bartoňová 3:0(3,6,6), Podrazil Vojtěch – Podrazil Václav 3:0(7,7,7)

 

Pořadí 13 až 16

13. Veronika Šimůnková – Slavoj Praha 5, 14. Vojtěch Podrazil – TTC Praha 5, 15. Tereza Bartoňová – Slovan Bohnice 4, 16. Václav Podrazil – TTC Praha 4

 

Celkové pořadí dvouher Grand Prix

a1. Jan Krameš – Loko Vršovice 8400, 2. Kryštof Přída – Kotlářka 7550, 3. Filip Marat – Sportovní JM 7480, 4. Jakub Kaucký – Kotlářka 7338, 5. Adam Sochor – Stadion Žižkov 6526, 6. Miroslav Knobloch – Loko Vršovice 5859, 7. Adam Pašek – Slavoj Praha 5650, 8. Martina Nováková – SKP Ústí n. L. 5623, 9. Daniel Jaroň – Sokol Krchleby 5579, 10. Veronika Šimůnková – Slavoj Praha 5210, 11. Miroslav Šmíd – TTC Říčany 4495, 12. Tadeáš Buček – Slavoj Praha 4348, 13. Jakub Havránek – Loko Vršovice 4271, 14. Kryštof Mitka – TTC Brandýs n. L. 3915, 15. Tereza Bartoňová – Slovan Bohnice 3800, 16. Josef Lebeda – Kotlářka 3774, 17. Patrik Brož – Kotlářka 3479, 18. Anežka Blažková – Loko Vršovice 2705, 19. Václav Podrazil – TTC Praha 2576, 20. Michael Kopecký – Kotlářka 2490, 21. Vojtěch Podrazil – TTC Praha 2253, 22. Helena Sommerová - Kotlářka 1850, 23. David Kratochvíl – Sportovní JM 1575, 24. Ondřej Průša – Sportovní JM 1455, 25. Filip Němec – Kotlářka 1260, 26. Richard Sloup – Sportovní JM 1200, 27. Martin Bartoš – Kotlářka 1140, 28. Kateřina Lorencová – Slavoj Praha 1131, 29. Jakub Bendzák – Sportovní JM 1020, 30. až 31. Petr Šusta – Sparta Praha a Michal Redlich – ZŠ Lužiny oba 960, 32. Martin Bruk – SK Hamr 900, 33. Martin Zítek – TTC Brandýs n. L. 855, 34. Filip Luxemburk – Kotlářka 780, 35. až 36. Tomáš Josef – Sparta Praha a Michal Pfleger – Slavoj Praha oba 721, 37. Liliana Plachá – TSM Kladno 690, 38. Adam Suchý – Sokol Stodůlky 601, 39. Maxim Svoboda – Kotlářka 600, 40. Lia Mrázková – Slovan Bohnice 540, 41. Tomáš havlík – Loko Vršovice 421, 42. Marco Mallarino – Kotlářka 420, 43. až 44. Vojtěch Soukup – ZŠ Lužiny a Michal Michlík – Slavoj Praha oba 301, 45. až 48. Matěj Koběrský – Kotlářka, Jan Helík – ABC Braník, Daniel Grisa – TTC Klánovice a Václav Hodík – TTC Klánovice všichni 300, 49. František Lanžhotský – Kotlářka 241, 50. až 56. František Řehák – Kotlářka, Jiří Hájek – SK Hamr, Roman Mikoláš – Loko Vršovice, Lukáš Macek – SK Vršovice, František Kuchař – TTC Klánovice, Martin Fišera – TTC Klánovice a Tomáš Garček – TTC Klánovice všichni 240


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Středa 17.07.2019



Nastavit tuto stránku jako domovskou


Děkujeme za finanční podporu Městské části Praha 8.


Děkujeme za finanční podporu MŠMT ČR.


Magistrát hl. m. Prahy


Petr Barcal - realitní makléř



Copyright
TTC Praha

Vytvořil
MF SOFT