Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 13 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 15.30 - 17.00, Středa 16.00 - 17.30, čtvrtek 16.00 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2008 a mladší - čtvrtek 15.00 až 16.00 hodin.



Vítězem Zbraslavského poháru starších žáků se stal Jáchym Šebl

Fuček Miloslav

08.02.2014

Reportáže

Přečteno: 794

Komentářů: 0


Dnes se konal v základní škole na Zbraslavi další turnaj seriálu grand prix starších žáků, kterého se zúčastnilo celkem 29 hráčů. Hlavní soutěž i soutěž útěchy se dohrávaly do konečného pořadí.


Turnaj se hrál v osmi skupinách. Z Každé skupiny postupovali dv ahráči, ostatní hráli soutěž útěchy. TTC Praha bylo na turnaji zastoupené dvěma hráči – Adamem Petrem a Tomášem Sedláčkem.

 

Skupina A

Štěpánek – Absolonová 0:3(-2,-6,-5), Šebl – Štěpánek 3:0(5,7,4), Absolonová – Šebl 2:3(-5,9,-7,3,-7)

 

Pořadí skupiny A

1. Jáchym Šebl – Slavoj Praha, 2. Marie Absolonová – SKST Liberec, 3. Tomáš Štěpánek – Avia Čakovice

 

Skupina B

Knobloch – Petr 3:0(7,7,4), Kubát – Knobloch 3:1(7,8,-11,7), Petr – Kubát 0:3(-5,-5,-5)

 

Pořadí skupiny B

1. Petr Kubát – Kotlářka, 2. Miroslav Knobloch – Loko Vršovice, 3. Adam Petr – TTC Praha

 

Skupina C

Sedláček – Huk 0:3(-9,-3,-6), Šimůnek – Sedláček 3:0(2,6,12), Huk – Šimůnek 1:3(-6,-4,10,-4)

 

Pořadí skupiny C

1. Ondřej Šimůnek – Slavoj Praha, 2. Martin Huk – SKST Liberec, 3. Tomáš Sedláček – TTC Praha

 

Skupina D

Waldhauser – Svoboda 3:0(1,1,3), Čáha – Chrástek 2:3(7,-4,4,-7,-8), Svoboda – Chrástek 0:3(-1,-5,-4), Waldhauser – Čáha 3:0(7,7,7), Čáha – Svoboda 3:0(6,3,8), Chrástek – Waldhauser 0:3(-2,-4,-6)

 

Pořadí skupiny D

1. Vojtěch Waldhauser – SKST Liberec, 2. Martin Chrástek - Sportovní JM, 3. Jiří Čáha – Slovan Bohnice, 4. Jakub Svoboda – ABC Braník

 

Skupina E

Dvořák J. - Pašek A. 3:0(6,2,7), Bartoňová – Skopec 0:3(-2,-8,-3), Pašek A. - Skopec 3:1(6,10,-9,6), Dvořák J. - Bartoňová 3:0(3,6,3), Bartoňová – Pašek A. 0:3(-3,-7,-5), Skopec – Dvořák J. 1:3(7,-9,-2,-4)

 

Pořadí skupiny E

1. Jan Dvořák – Kotlářka, 2. Adam Pašek – Slavoj Praha, 3. Daniel Skopec – Sparta Praha, 4. Tereza Bartoňová – Slovan Bohnice

 

Skupina F

Šimůnková – Bendzák 3:1(6,-9,7,5), Hájek – Hoke 0:3(-6,-2,-9), Bendzák – Hoke 0:3(-2,-4,-6), Šimůnková – Hájek 3:0(5,9,10), Hájek – Bendzák 3:0(6,9,7), Hoke – Šimůnková 3:0(6,8,3)

 

Pořadí skupiny F

1. Daniel Hoke – Sportovní JM, 2. Veronika Šimůnková – Slavoj Praha, 3. Alexandr Hájek – Avia Čakovice, 4. Jakub Bendzák – Loko Vršovice

 

Skupina G

Stránská – Veselý 3:1(4,6,-5,5), Maršíková – Přída 0:3(-6,-8,-5), Veselý – Přída 0:3(-5,-6,-9), Stránská – Maršíková 3:0(6,8,4), Maršíková – Veselý 2:3(-9,-5,7,5,-13), Přída – Stránská 3:1(8,6,-6,1)

 

Pořadí skupiny G

1. Kryštof Přída – Kotlářka, 2. Anna Stránská – Viktorie Radim, 3. Filip Veselý – Loko Vršovice, 4. Jana Maršíková – Slovan Bohnice

 

Skupina H

Stach – Havránek 3:0(4,4,9), Mrázková – Dvořáková 1:3(-9,-6,4,-9), Havránek – Dvořáková 1:3(11,-9,-8,-8), Stach – Mrázková 3:0(5,9,8), Mrázková – Havránek 3:1(9,5,-9,8), Dvořáková – Stach 0:3(-5,-2,-6)

 

Pořadí skupiny H

1. Matěj Stach – Bělá pod Bezdězem, 2. Anna Dvořáková – Avia Čakovice, 3. Lia Mrázková – Slovan Bohnice, 4. Jakub Havránek – Loko Vršovice

 

Osmifinále

Šebl – Huk 3:0(7,4,9), Dvořáková – Přída 1:3(10,-4,-8,-4), Dvořák J. - Knobloch 3:0(3,8,8), Šimůnková – Waldhauser V. 0:3(-4,-7,-4), Šimůnek – Stránská 3:0(9,6,9), Chrástek – Stach 0:3(-4,-2,-5), Hoke – Absolonová 3:0(8,4,3), Pašek A. - Kubát 0:3(-7,-9,-5)

 

Čtvrtfinále

Šebl – Přída 3:1(-6,3,4,9), Dvořák J. - Waldhauser 9,5,5), Šimůnek – Stach 3:1(-15,5,6,4), Hoke – Kubát 0:3(-8,-8,-9)

 

Semifinále

Šebl – Dvořák J. 3:1(6,-8,10,3), Šimůnek – Kubát 0:3(-7,-6,-8)

 

Finále

Šebl – Kubát 3:2(-7,9,9,-6,5)

 

O 3. místo

Dvořák J. - Šimůnek 3:1(9,6,-6,11)

 

O 5. až 8. místo

Přída – Waldhauser 0:3(-9,-5,-5), Stach – Hoke 3:1(-7,8,8,8)

 

O 5. místo

Waldhauser – Stach 3:0(8,8,9)

 

O 7. místo

Přída – Hoke 2:3(10,5,-2,-6,-7)

 

O 9. až 16. místo

Huk – Dvořáková 3:0(7,6,10), Knobloch – Šimůnková 2:3(-3,8,-12,9,-4), Stránská – Chrástek 3:0(6,8,8), Absolonová – Pašek A. 3:2(-8,6,9,-5,10)

 

O 9. až 12. místo

Huk – Šimůnková 1:3(7,-10,-8,-9), Stránská – Absolonová 3:0(8,9,5)

 

O 9. místo

Šimůnková – Stránská 3:2(-10,6,-10,7,8)

 

O 11. místo

Huk – Absolonová 3:1(10,12,-8,5)

 

O 13. až 16. místo

Dvořáková – Knobloch 3:2(10,-10,-4,3,7), Chrástek – Pašek A. 1:3(8,-8,-7,-7)

 

O 13. místo

Dvořáková – Pašek A. 0:3(-7,-8,-11)

 

O 15. místo

Knobloch – Chrástek 3:1(-7,8,4,9)

 

Soutěž útěchy

 

O 17. až 29. místo

Skopec – bye, Havránek – Čáha 3:0(11,7,7), Hájek – Maršíková 3:1(6,-7,8,8), Sedláček – bye, Štěpánek – Svoboda 3:0(3,2,8), Bartoňová – Veselý 1:3(9,-6,-7,-4), Mrázková – Bendzák 3:0(9,7,9), Petr – bye

 

O 17. až 24. místo

Skopec – Havránek 3:0(11,9,7), Hájek – Sedláček 0:3(-7,-11,-4), Štěpánek – Veselý 3:2(-5,-16,11,7,9), Mrázková – Petr 3:2(7,-9,-7,8,5)

 

O 17. až 20. místo

Skopec – Sedláček 3:0(7,8,9), Štěpánek – Mrázková 3:2(7,-5,7,-9,8)

 

O 17. místo

Skopec – Štěpánek 3:0(4,11,9)

 

O 19. místo

Sedláček – Mrázková 3:1( 5,7,-7,8)

 

O 21. až 24. místo

Havránek – Hájek 3:0 w.o., Veselý – Petr 2:3(7,-5,8,-8,-8)

 

O 21. místo

Havránek – Petr 1:3(6,-9,-7,-10)

 

O 23. místo

Hájek – Veselý 0:3 w.o.

 

O 25. až 29. místo

Čáha – bye, Maršíková – bye, Svoboda – Bartoňová 0:3(-10,-5,-4), Bendzák – bye

 

O 25. až 28. místo

Čáha – Maršíková 2:3(7,-8,-2,6,-7), Bartoňová – Bendzák 0:3(-5,-6,-8)

 

O 25. místo

Maršíková – Bendzák 3:2(-8,-10,7,6,12)

 

O 27. místo

Čáha – Bartoňová 3:0(7,10,12)

 

Pořadí dvouhry

1. Jáchym Šebl – Slavoj Praha, 2. Petr Kubát – Kotlářka, 3. Jan Dvořák – Kotlářka, 4. Ondřej Šimůnek – Slavoj Praha, 5.Vojtěch Waldhauser – SKST Liberec, 6. Matěj Stach – Bělá pod Bezdězem, 7. Daniel Hoke – Sportovní JM, 8. Kryštof Přída – Sportovní JM, 9. Veronika Šimůnková – Slavoj Praha, 10. Anna Stránská – Viktorie Radim, 11. Martin Huk – SKST Liberec, 12. Marie Absolonová – SKST Liberec, 13. Adam Pašek – Slavoj Praha, 14. Anna Dvořáková – Avia Čakovice, 15. Miroslav Knobloch – Loko Vršovice, 16. Martin Chrástek – Sportovní JM, 17. Daniel Skopec – Sparta Praha, 18. Tomáš Štěpánek – Avia Čakovice, 19. Tomáš Sedláček – TTC Praha, 20. Lia Mrázková – Slovan Bohnice, 21. Ada, Petr – TTC Praha, 22. Jakub Havránek – Loko Vršovice, 23. Filip Veselý – Loko Všovice, 24. Alexandr Hájek – Avia Čakovice, 25. Jana Maršíková – Slovan Bohnice, 26. Jakub Bendzák – Loko Vršovice, 27. Jiří Čáha – Slovan Bohnice, 28. Tereza Bartoňová – Slovan Bohnice, 29. Jakub Svoboda – ABC Braník

 

Čtyřhry

 

Osmifinále

Šebl, Šimůnek – bye, Veselý, Bendzák – Dvořáková, Štěpánek 1:3(-11,11,-3,-6), Přída, Sedláček – Bartoňová, Mrázková 3:2(9,-11,4,-8,4), Skopec, Pašek A. - Stach, Huk 0:3(-6,-2,-6), Šimůnková, Stránská – Čáha, Maršíková 3:0(6,5,3), Knobloch, Havránek – Waldhauser, Absolonová 0:3(-7,-2,-3), Hoke, Chrástek – Petr, Hájek 2:3(-3,7,-8,6,-9), Kubát, Dvořák J. - bye

 

Čtvrtfinále

Šebl, Šimůnek – Dvořáková, Štěpánek 3:0(7,10,4), Přída, Sedláček – Stach, Huk 1:3(-2,9,-5,-6), Šimůnková, Stránská – Waldhauser, Absolonová 3:2(5,8,-9,-5,7), Petr, Hájek – Kubát, Dvořák J. 0:3(-8,-5,-3)

 

Semifinále

Šebl, Šimůnek – Stach, Huk 3:2(4,6,-9,-1,4), Šimůnková, Stránská – Kubát, Dvořák J. 1:3(-14,7,-9,-4)

 

Finále

Šebl, Šimůnek – Kubát, Dvořák J. 3:1(-8,10,5,11)

 

Pořadí čtyřhry

1. Jácham Šebl a Ondřej Šimůnek – oba Slavoj Praha, 2. Petr Kubát a Jan Dvořák – oba Kotlářka, 3. Matěj Stach – Bělá pod Bezdězem a Martin Huk – SKST Liberec a Veronika Šimůnková – Slavoj Praha a Anna Stránská – Viktorie Radim


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Úterý 18.06.2019



Nastavit tuto stránku jako domovskou


Děkujeme za finanční podporu Městské části Praha 8.


Děkujeme za finanční podporu MŠMT ČR.


Magistrát hl. m. Prahy


Petr Barcal - realitní makléř



Copyright
TTC Praha

Vytvořil
MF SOFT