Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 13 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 15.30 - 17.00, Středa 16.00 - 17.30, čtvrtek 16.00 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2008 a mladší - čtvrtek 15.00 až 16.00 hodin.



Po týdnu opět Jan Krameš, tentokrát v Modřanech na Grand Prix mladšího žactva

Fuček Miloslav

18.04.2015

Reportáže

Přečteno: 569

Komentářů: 0


Vítězem dnešní Grand Prix mladšího žactva se dnes v Modřanech stal Jan Krameš. Ve velmi silné konkurenci bojovali naši dva hráči v útěše.


Při účasti 32 hráčů se hrálo v osmi skupinách a do konečného pořadí se dohrávala nejenom první šestnáctka, ale i útěcha.

 

Dvouhra – 1. stupeň

 

Skupina A

Přída – Průša 3:0(8,8,8), Buček – Čipera 3:0(7,3,1), Průša – Čipera 3:0(8,6,8), Přída – Buček 3:0(6,5,9), Buček – Průša 3:2(8,14,-9,-9,11), Čipera – Přída 0:3(-9,-6,-8)

 

Pořadí skupiny A

1. Kryštof Přída – Kotlářka, 2. Tadeáš Buček – Slavoj Praha, 3. Ondřej Průša – Sportovní JM, 4. Martin Čipera – Sokol Netvořice

 

Skupina B

Krameš – Podrazil Václav 3:0(6,5,3), Lebeda – Handlová 3:2(4,-11,-8,6,6), Podrazil Václav – Handlová 3:0(3,11,7), Krameš – Lebeda 3:1(4,-9,9,2), Lebeda – Podrazil Václav 3:1(2,-5,5,5), Handlová – Krameš 0:3(-1,-3,-4)

 

Pořadí skupiny B

1. Jan Krameš – Loko Vršovice, 2. Josef Lebeda – Kotlářka, 3. Václav Podrazil – TTC Praha, 4. Natálie Handlová – Slovan Bohnice

 

Skupina C

Kaucký – Podrazil Vojtěch 3:0(7,5,5), Blažková – Nesvačil 3:0(3,9,6), Podrazil Vojtěch – Nesvačil 3:0(2,6,4), Kaucký – Blažková 3:0(5,7,6), Blažková – Podrazil Vojtěch 3:2(8,-3,6,-13,5), Nesvačil – Kaucký 0:3(-7,-2,-8)

 

Pořadí skupiny C

1. Jakub Kaucký – Kotlářka, 2. Anežka Blažková – Loko Vršovice, 3. Vojtěch Podrazil – TTC Praha, 4. Jiří Nesvačil – ZŠ Lužiny

 

Skupina D

Mitka – Kopecký 3:0(4,8,3), Havránek – Michlík 3:0(2,1,3), Kopecký – Michlík 3:1(5,3,-2,8), Mitka – Havránek 3:1(10,-8,3,8), Havránek – Kopecký 3:0(7,7,5), Michlík – Mitka 0:3(-9,-9,-6)

 

Pořadí skupiny D

1. Kryštof Mitka – TTC Brandýs n. L., 2. Jakub Havránek – Loko Vršovice, 3. Michael Kopecký – Kotlářka, 4. Michal Michlík – Slavoj Praha

 

Skupina E

Marat – Pfleger 3:0(4,6,4), Bartoňová – Lanžhotský 3:0(5,5,8), Pfleger – Lanžhotský 3:1(7,6,-8,6), Marat – Bartoňová 3:1(-8,10,8,9), Bartoňová – Pfleger 3:0(7,6,8), Lanžhotský – Marat 0:3(-5,-6,-1)

 

Pořadí skupiny E

1. Filip Marat – Sportovní JM, 2. Tereza Bartoňová – Slovan Bohnice, 3. Michal Pfleger – Slavoj Praha, 4. Vojtěch Lanžhotský – Kotlářka

 

Skupina F

Pašek – Bendzák 3:0(5,5,4), Plachá – Redlich 2:3(-11,7,0,-7,-6), Bendzák – Redlich 3:1(6,-8,8,9), Pašek – Plachá 3:0(9,2,5), Plachá – Bendzák 3:0(10,13,8), Redlich – Pašek 0:3(-9,-2,-8)

 

Pořadí skupiny F

1. Adam Pašek – Slavoj Praha 6. 2. Liliana Plachá – TSM Kladno 4(5:3), 3. Michal Redlich – ZŠ Lužiny 4(4:5), 4. Jakub Bendzák – Sportovní JM 4(3:4)

 

Skupina G

Sochor – Lorencová 3:0(4,10,0), Šmíd – Svoboda 3:0(10,6,11), Lorencová – Svoboda 0:3(-8,-11,-4), Sochor – Šmíd 3:1(7,-10,9,10), Šmíd – Lorencová 3:1(7,-8,7,3), Svoboda – Sochor 0:3(-5,-10,-10)

 

Pořadí skupiny G

1. Adam Sochor – Stadion Žižkov, 2. Miroslav Šmíd – TTC Říčany, 3. Maxim Svoboda – Kotlářka, 4. Kateřina Lorencová – Slavoj Praha

 

Skupina H

Jaroň – Němec 3:2(7,-6,8,-9,5), Šimůnková – Šusta 3:0(2,4,4), Němec – Šusta 3:1(9,-7,8,6), Jaroň – Šimůnková 0:3(-12,-9,-7), Šimůnková – Němec 3:0(7,16,7), Šusta – Jaroň 0:3(-9,-5,-2)

 

Pořadí skupiny H

1. Veronika Šimůnková – Slavoj Praha, 2. Daniel Jaroň – Sokol Krchleby, 3. Filip Němec – Kotlářka, 4. Petr Šusta – Sparta Praha

 

Dvouhry – 2. stupeň

 

Osmifinále

Přída – Šmíd 3:0(7,3,9), Blažková – Pašek 0:3(-9,-5,-6), Marat – Jaroň 3:0(9,4,8), Lebeda – Mitka 2:3(10,6,-6,-5,-9), Kaucký – Havránek 3:1(10,2,-10,2), Plachá – Šimůnková 3:1(6,-6,7,8), Sochor – Bartoňová 3:1(11,-9,4,3), Buček – Krameš 0:3(-7,-5,-8)

 

Čtvrtfinále

Přída – Pašek 3:1(-10,3,6,9), Marat – Mitka 3:1(11,-9,10,7), Kaucký – Šimůnková 3:2(-8,6,-14,3,6), Sochor – Krameš 1:3(-7,-7,10,-6)

 

Semifinále

Přída – Marat 3:0(6,8,6), Kaucký – Krameš 2:3(-6,5,-5,8,-9)

 

Finále

Přída – Krameš 1:3(4,-3,-5,-4)

 

O 3. místo

Marat – Kaucký 3:1(5,5,-6,9)

 

O 5. až 8. místo

Pašek – Mitka 0:3(-5,-10,-9), Šimůnková – Sochor 3:1(3,-8,16,7)

 

O 5. místo

Mitka – Šimůnková 3:1(-14,4,6,12)

 

O 7. místo

Pašek – Sochor 2:3(-5,6,-9,7,-8)

 

O 9. až 16. místo

Šímd – Blažková 3:0(10,10,4), Jaroň – Lebeda 3:0(5,2,4), Havránek – Plachá 3:2(7,7,-8,-8,8), Bartoňová – Buček 0:3(-9,-6,-7)

 

O 9. až 12. místo

Šmíd – Jaroň 1:3(10,-6,-4,-7), Havránek – Buček 3:0(9,9,8)

 

O 9. místo

Jaroň – Havránek 3:0(5,8,6)

 

O 11. místo

Šmíd – Buček 3:0(7,6,3)

 

O 13. až 16.místo

Blažková – Lebeda 1:3(7,-8,-8,-9), Plachá – Bartoňová 3:0(9,7,5)

 

O 13. místo

Lebeda – Plachá 1:3(-9,9,-9,-9)

 

O 15. místo

Blažková – Bartoňová 3:2(9,9,-9,-9,9)

 

Útěcha

 

Osmifinále

Průša – Lanžhotský 3:1(8,6,-11,3), Handlová – Svoboda 0:3(-14,-9,-8), Němec – Michlík 3:0(2,3,4), Bendzák – Podrazil Vojtěch 3:0, Kopecký – Nesvačil 3:1(-6,8,6,7), Lorencová – Redlich 2:3(5,-10,8,-10,-7), Pfleger – Čipera 23:0(1,4,2), Šusta – Podrazil Václav 0:3(-3,-7,-7)

 

Čtvrtfinále

Průša – Svoboda 1:3(-8,-9,8,-10), Němec – Bendzák 3:2(9,-5,-9,8,10), Kopecký – Redlich 2:3(4,4,-6,-9,-6), Pfleger – Podrazil Václav 3:1

 

Semifinále

Svoboda – Němec 2:3(-11,-9,7,9,4), Redlich – Pfleger 0:3(-7,-8,-3)

 

Finále – o 17. místo

Němec – Pfleger 3:2(5,-9,0,-11,9)

 

O 19. místo

Svoboda – Redlich 3:0(8,9,7)

 

O 21. až 24. místo

Průša – Bendzák 3:0 w.o., Kopecký – Podrazil Václav 3:1(5,-9,2,6)

 

O 21. místo

Průša – Kopecký 3:2(9,9,12,-9,6)

 

O 23. místo

Bendzák – Podrazil Václav 0:3 w.o.

 

O 25. až 32. místo

Lanžhotský – Handlová 0:23(-7,-7,-6), Michlík – Podrazil Vojtěch 0:3(-4,-5,-8), Nesvačil – Lorencová 0:3(-5,-5,-6), Čipera – Šusta 0:3(-5,-7,-4)

 

O 25. až 28. místo

Handlová – Podrazil Vojtěch 1:3(-9,11,-5,-8), Lorencová – Šusta 3:0(9,5,6)

 

O 25. místo

Podrazil Vojtěch – Lorencová 3:1(8,-6,11,8)

 

O 27. místo

Handlová – Šusta 3:0(6,7,6)

 

O 29. až 32. místo

Lanžhotský – Michlík 1:3(-8,9,-12,-9), Nesvačil – Čipera 3:1(-9,7,7,7)

 

O 29. místo

Michlík – Nesvačil 2:3(7,5,-10,-7,-8)

 

O 31. místo

Lanžhotský – Čipera 3:0(9,9,9)

 

Pořadí dvouher

1. Jak Krameš – Loko Vršovice, 2. Kryštof Přída – Kotlářka, 3. Filip Marat – Sportovní JM, 4. Jakub Kautský – Kotlářka, 5. Kryštof Mitka – TTC Brandýs n. L., 6. Veronika Šimůnková – Slavoj Praha, 7. Adam Sochor – Stadion Žižkov, 8. Adam Pašek – Slavoj Praha, 9. Daniel Jaroň – Sokol Krchleby, 10. Jakub Havránek – Loko Vršovice, 11. Miroslav Šmíd – TTC Říčany, 12. Tadeáš Buček – Slavoj Praha, 13. Liliana Plachá – TSM Kladno, 14. Josef Lebeda – Kotlářka, 15. Anežka Blažková – Loko Vršovice, 16. Tereza Bartoňová – Slovan Bohnice, 17. Filip Němec – Kotlářka, 18. Michal Pfleger – Slavoj Praha, 19. Maxim Svoboda – Kotlářka, 20. Michal Redlich – ZŠ Lužiny, 21. Ondřejk Průša – Sportovní JM, 22. Michael Kopecký – Kotlářka, 23. Václav Podrazil – TTC Praha, 24. Jakub Bendzák – Sportovní JM, 25. Vojtěch Podrazil – TTC Praha, 26. Kateřina Lorencová – Slavoj Praha, 27. Natálie Handlová – Slovan Bohnice, 28. Petr Šusta – Sparta Praha, 29. Jiří Nesvačil – ZŠ Lužiny, 30. Michal Michlík – Slavoj Praha, 31. Vojtěch Lanžhotský – Kotlářka, 32. Martin Čipera – Sokol Netvořice

 

 

Čtyřhry

 

Osmifinále

Přída, Kuacký – Redlich, Nesvačil 3:0(10,5,8), Podrazil Václav, Podrazil Vojtěch – Šimůnková, Lorencová 1:3, Lebneda, Kopecký – Šmíd, Čipera 3:0(6,6,9), Pfleger, Michlík – Krameš, Havránek 0:3(-1,-4,-1), Mitka, Jaroň – Bartoňová, Handlová 3:0(13,6,4), Průša, Bendzák – Plachá, Němec 0:3(-8,-6,-9), Pašek, Buček – Blažková, Šusta 3:0, Svoboda, Lanžhotský – Marat, Sochor 0:3(-3,-3,-3)

 

Čtvrtfinále

Přída, Kaucký – Šimůnková, Lorencová 3:0(5,5,6), Lebeda, Kopecký – Krameš, Havránek 0:3(-5,-5,-5), Mitka, Jaroň – Plachá, Němec 3:1(8,8,-8,7), Pašek, Buček – Marat, Sochor 0:3(-4,-5,-3)

 

Semifinále

Přída, Kaucký – Krameš, Havránek 1:3(8,-6,-9,-5), Mitka, Jaroň - Marat, Sochor 3:0(8,9,11)

 

Finále

Krameš, Havránek – Mitka, Jaroň 3:1(-7,6,5,8)

 

Pořadí čtyřhry

1. Jan Krameš a Jakub Havránek – oba Loko Vršovice, 2. Kryštof Mitka – TTC Brandýs n. L. a Daniel Jaroň – Sokol Krchleby, 3. Kryštof Přída a Jakub Kaucký – oba Kotlářka a Filip Marat – Sportovní JM a Adam Sochor – Stadion Žižkov

 

Zítra se hraje opět v Modřanech poslední Grand Prix této sezóny a to v kategorii nejmladšího žactva.

 

V pátek 8. 5. proběhne turnaj Masters v kategorii nejmladšího žactva. Jako 4. náhradník je do něj nominován Václav Podrazil a jako 6. náhradník Vojtěch Podrazil. Na dnešním turnaji bylo sice relativně málo hráčů, ale kvalita nahradila kvantitu. Turnaj byl mimořádně silně obsazen, z první šestnáctky pražských hráčů chyběli pouze Sommerová a Knobloch.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Pátek 14.12.2018



Nastavit tuto stránku jako domovskou


Děkujeme za finanční podporu Městské části Praha 8.


Děkujeme za finanční podporu MŠMT ČR.


Magistrát hl. m. Prahy


Petr Barcal - realitní makléř



Copyright
TTC Praha

Vytvořil
MF SOFT