Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 13 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 15.30 - 17.00, Středa 16.00 - 17.30, čtvrtek 16.00 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2008 a mladší - čtvrtek 15.00 až 16.00 hodin.



Grand Prix mladších žáků na Elizze vyhrál Jakub Kaucký

Fuček Miloslav

29.03.2015

Reportáže

Přečteno: 778

Komentářů: 0


Grand Prix mladších žáků na Elizze vyhrál Jakub Kaucký, který po velkém finálovém, boji porazil Jana Krameše 3:2. Náš Vašek Podrazil skončil na 14. místě.


Dvouhry – 1. stupeň

 

Skupina A

Brož – Buček 1:3, Buček – Krameš 0:3, Krameš – Brož 1:3

 

Pořadí skupiny A

1. Jan Krameš – Loko Vršovice 3(4:3), 2. Patrik Brož – Kotlářka 3(4:4), 3. Tadeáš Buček – Slavoj Praha 3(3:4)

 

Skupina B

Kaucký – Rulc 3:0, Šusta – Havránek 0:3, Kaucký – Šusta 3:1, Havránek – Rulc 3:0, Kaucký – Havránek 3:2, Šusta – Rulc 3:0

 

Pořadí skupiny B

1. Jakub Kaucký – Kotlářka, 2. Jakub Havránek – Loko Vršovice, 3. Petr Šusta – Sparta Praha, 4. Lukáš Rulc – Sokol Stodůlky

 

Skupina C

Marat – Redlich 3:0, Pfleger – Lebeda 1:3, Marat – Pfleger 3:0, Lebeda – Redlich 3:1, Marat – Lebeda 3:2, Pfleger – Redlich 3:1

 

Pořadí skupiny C

1. Filip Marat – Sportovní JM, 2. Josef Lebeda – Kotlářka, 3. Michal Pfleger – Slavoj Praha, 4. Michal Redlich – ZŠ Lužiny

 

Skupina D

Pašek – Havlík 3:0, Němec – Bartoňová 2:3, Pašek – Němec 3:0, Bartoňová – Havlík 3:0, Pašek – Bartoňová 3:0, Němec – Havlík 3:0

 

Pořadí skupiny D

1. Adam Pašek – Slavoj Praha, 2. Tereza Bartoňová – Slovan Bohnice, 3. Filip Němec – Kotlářka, 4. Tomáš Havlík – Loko Vršovice

 

Skupina E

Jaroň – Landa 3:0, Sloup – Zítek 0:3, Jaroň – Sloup 3:0, Zítek – Landa 3:0, Jaroň – Zítek 3:2, Sloup – Landa 3:0

 

Pořadí skupiny E

1. Daniel Jaroň – Sokol Krchleby, 2. Martin Zítek – TTC Brandýs n. L., 3. Richard Sloup – Sportovní JM, 4. Dominik Landa – Kotlářka

 

Skupina F

Knobloch – Michlík 3:0(7,4,5), Podrazil – Průša 3:1(9,-11,8,3), Knobloch – Podrazil 3:0(10,10,7), Průša – Michlík 3:0(2,7,2), Knobloch – Průša 3:2(7,5,-9,-3,5), Podrazil – Michlík 3:0(4,12,9)

 

Pořadí skupiny F

1. Miroslav Knobloch – Loko Vršovice, 2. Václav Podrazil – TTC Praha, 3. Ondřej Průša – Sportovní JM, 4. Michal Michlík – Slavoj Praha

 

Skupina G

Sochor – Josef 3:0, Bendzák – Blažková 0:3, Sochor – Bendzák 3:0, Blažková – Josef 3:0, Bendzák – Josef 3:0, Sochor – Blažková 3:0

 

Pořadí skupiny G

1. Adam Sochor – Stadion Žižkov, 2. Anežka Blažková – Loko Vršovice, 3. Jakub Bendzák – Sportovní JM, 4. Josef Tomáš – Sparta Praha

 

Dvouhra – 2. stupeň

 

Osmifinále

Krameš – bye, Havránek – Zítek 3:0, Sochor – Bartoňová 3:0, Podrazil – Marat 1:3(-2,9,9,-7), Pašek - Lebeda 3:0, Brož – Knobloch 2:3, Jaroň – Blažková 3:0, Kaucký – bye

 

Čtvrtfinále

Krameš – Havránek 3:0, Sochor – Marat 3:0, Pašek – Knobloch 2:3, Jaroň - Kaucký 0:3

 

Semifinále

Krameš – Sochor 3:0, Knobloch – Kaucký 0:3

 

Finále

Krameš – Kaucký 2:3(13,-13,9,-11,-9)

 

O 3. místo

Sochor – Knobloch 3:0

 

O 5. až 8. místo

Havránek – Marat 3:1, Pašek – Jaroň 3:2

 

O 5. místo

Havránek – Pašek 1:3

 

O 7. místo

Marat – Jaroň 3:0 w.o.

 

O 9. až 14. místo

Zítek – bye, Bartoňová – Podrazil 3:1(13,8,-4,12), Lebeda - Brož 1:3, Blažková – bye

 

O 9. místo

Bartoňová – Brož 0:3

 

O 11.místo

Zítek – Blažková 3:0

 

O 13. místo

Podrazil – Lebeda 1:3(-11,6,-7,-8)

 

Soutěž útěchy

 

1. kolo

Buček – bye, Havlík – Redlich 0:3, Sloup – Rulc 3:0, Michlík – Bendzák 0:3, Pfleger – bye, Josef – Němec 1:3, Šusta – Landa 3:0, Průša - bye

 

2. kolo

Buček – Redlich 3:1, Sloup – Bendzák 3:0 w.o., Pfleger – Němec 1:3, Šusta – Průša 2:3

 

3. kolo

Buček – Sloup 3:2, Němec – Průša 1:3

 

Finále – o 15. místo

Buček – Průša 3:2(-11,10,14,-6,10)

 

O 17. místo

Sloup – Němec 2:3

 

O 19. až 22. místo

Redlich – Bendzák 0:3, Pfleger – Šusta 3:0

 

O 19. místo

Redlich – Pfleger 2:3

 

O 21. místo

Bendzák – Šusta 3:1

 

O 23. až 27. místo

Havlík – bye, Rulc – Michlík 0:3 w.o., Josef – bye, Landa – bye

 

O 23. až 26. místo

Havlík – Michlík 1:3, Josef – Lamda 3:0

 

O 23. místo

Michlík – Tomáš 2:3

 

O 25. místo

Havlík – Landa 3:0

 

Pořadí dvouher

1. Jakub Kaucký – Kotlářka, 2. Jan Krameš – Loko Vršovice, 3. Adam Sochor – Stadion Žižkov, 4. Miroslav Knobloch – Loko Vršovice, 5. Adam Pašek – Slavoj Praha, 6. Jakub Havránek – Loko Vršovice, 7. Filip Marat – Sportovní JM, 8. Daniel Jaroň – Sokol Krchleby, 9. Patrik Brož – Kotlářka, 10. Tereza Bartoňová – Slovan Bohnice, 11. Martin Zítek – TTC Brandýs n. L., 12. Anežka Blažková – Loko Vršovice, 13. Josef Lebeda – Kotlářka, 14. Václav Podrazil – TTC Praha, 15. Tadeáš Buček – Slavoj Praha, 16. Ondřej Průša – Sportovní JM, 17. Filip Němec – Kotlářka, 18. Richard Sloup – Sportovní JM, 19. Michal Pfleger – Slavoj Praha, 20. Michal Redlich – ZŠ Lužiny, 21. Jakub Bendzák – Sportovní JM, 22. Petr Šusta – Sparta Praha, 23. Tomáš Josef – Sparta Praha, 24. Michal Michlík – Slavoj Praha, 25. Tomáš Havlík – Loko Vršovice, 26. Dominik Landa – Kotlářka, 27. Lukáš Rolc – Sokol Stodůlky

 

Čtyřhra

 

Čtvrtfinále

Krameš, Knobloch – bye, Šusta, Michlík – Bartoňová, Blažková 0:3, Průša, Bendzák – Brož, Němec 2:3, Pfleger, Redlich – Jaroň, Zítek 0:3, Pašek, Buček – bye, Havlík. Landa – Kaucký, Lebeda 0:3, Havránek, Sloup – Podrazil, Tomáš 3:0(7,1,6), Marat, Sochor – bye

 

Semifinále

Krameš, Knobloch – Bartoňová, Blažková 3:1, Brož, Němec – Jaroň, Zítek 2:3, Pašek, Buček – Kaucký, Lebeda 2:3, Havránek, Sloup – Marat, Sochor 0:3

 

Finále

Krameš, Knobloch – Marat, Sochor 3:1(-8,6,12,6)

 

Pořadí čtyřher

1. Jan Krameš a Miroslav Knobloch – oba Loko Vršovice, 2. Filip Marat – Sportovní JM a Adam Sochor – Stadion Žižkov, 3. Daniel Jaroň – Sokol Krchleby a Martin Zítek – TTC Brandýs n. L. a Jakub Kaucký a Josef Lebeda – oba Kotlářka

 

Závěrečné turnaje pražských Grand Prix budou za dva týdny na Elize v kategoriích starších žáků a dorostu a za tři týdny v Modřanech v kategoriích nejmladších a mladších žáků.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Čtvrtek 17.10.2019



Nastavit tuto stránku jako domovskou


Děkujeme za finanční podporu Městské části Praha 8.


Děkujeme za finanční podporu MŠMT ČR.


Magistrát hl. m. Prahy


Petr Barcal - realitní makléř



Copyright
TTC Praha

Vytvořil
MF SOFT