Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 13 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 15.30 - 17.00, Středa 16.00 - 17.30, čtvrtek 16.00 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2008 a mladší - čtvrtek 15.00 až 16.00 hodin.



Na Elizze včera opět Jan Pisár

Fuček Miloslav

29.03.2015

Reportáže

Přečteno: 764

Komentářů: 0


Včera na Grand Prix nejmladších žáků vyhrál opět Jan Pisár. Stal se vítězem dvouher a spolu s naším Vaškem Podrazilem vyhráli i čtyřhry.


Dvouhry – 1. stupeň

 

Skupina A

Mašek – Gajda 0:3, Pisár – Mašek 3:0, Ghajda – Pisár 0:3

 

Pořadí skupiny A

1. Jan Pisár – KST Rakovník, 2. Jonáš Gajda – Kotlářka, 3. Milan Mašek – Slavoj Praha

 

Skupina B

Knop – Benák J. 1:3, Chadima – Knop 3:0, Benák J. - Chadima 1:3

 

Pořadí skupiny B

1. Ondřej Chadima – STC Slaný, 2. Jan Benák – Sportovní JM, 3. Jiří Knop – Kotlářka

 

Skupina C

Koběrský – Rakušanová 3:0, Zlámal – Pisárová 1:3, Rakušanová – Pisárová 0:3, Koběrský – Zlámal 3:0, Zlámal – Rakušanová 3:0, Pisárová – Koběrský 0:3

 

Pořadí skupiny C

1. Matěj Koběrský – Kotlářka, 2. Kateřina Pisárová – KST Rakovník, 3. Vojtěch Zlámal – Sportovní JM, 4. Tereza Rakušanová – Loko Vršovice

 

Skupina D

Sláčal – Šedivý 3:0, Botková – Matej 3:1, Šedivý – Matej 0:3, Sláčal – Botková 3:0, Botková – Šedivý 3:0, Matej – Sláčal 0:3

 

Pořadí skupiny D

1. Pavel Sláčal – Loko Nymburk, 2. Michaela Botková – JT AŠ Mladá Boleslav, 3. Daniel Matej – Loko Vršovice, 4. Ondřej Šedivý – Sportovní JM

 

Skupina E

Kopecký – Zacharda 3:0, Horká – Chaloupka 0:3, Zacharda - Chaloupka 0:3, Kopecký – Horká 3:0, Horká – Zacharda 0:3, Chaloupka – Kopecký 0:3

 

Pořadí skupiny E

1. Michael Kopecký – Kotlářka, 2. Mikuláš Chaloupka – TSM Kladno, 3. Jáchym Zacharda – ZŠ Lužiny, 4. Nela Horká – Loko Vršovice

 

Skupina F

Podrazil – Lamoš 3:0(3,11,8), Janeček – Kelnárová 3:2(7,-7,-2,8,10), Lamoš – Kelnárová 0:3(-4,-3,-7), Podrazil – Janeček 3:0(10,11,12), Janeček – Lamoš 3:0(2,8,5), Kelnárová – Podrazil 2:3(5,-4,-9,7,-4)

 

Pořadí skupiny F

1. Václav Podrazil – TTC Praha, 2. Marek Janeček – Sokol Mnichovo Hradiště, 3. Antonie Kelnárová – ZŠ Lužiny, 4. Vít Lamoš – Sportovní JM

 

Skupina G

Luxemburk – Káš 3:0, Benák V. - Handlová 0:3, Káš – Handlová 0:3,. Luxemburk – Benák V. 3:2, Benák – Káš 3:2, Handlová – Luxemburk 0:3

 

Pořadí skupiny G

1. Filip Luxemburk – Kotlářka, 2. Natálie Handlová – Slovan Bohnice, 3. Vít Benák – Sportovní JM, 4. Pavel Káš – TJ Sokol Dřínov

 

Skupina H

Černý – Votava 3:0, Horáček – Sochor 0:3, Votava – Sochor 0:3, Černý – Horáček 3:0, Horáček – Votava 3:2, Sochor – Černý 3:2

 

Pořadí skupiny H

1. David Sochor – Stadion Žižkov, 2. Martin Černý – STC Slaný, 3. Vojtěch Horáček – TJ AŠ Mladá Boleslav, 4. Rdaim Votava – SK Hamr

 

Skupina I

Kadlec – Hejný 3:0, Stránský – Šíp 3:1, Hejný – Šíp 0:3, Kadlec – Stránský 3:0, Stránský – Hejný 3:0, Šíp – Kadlec 1:3

 

Pořadí skupiny I

1. Vít Kadlec – Sportovní JM, 2. Matyáš Stránský – Sokol Mnichovo Hradiště, 3. Martin Šíp – Kotlářka, 4. Matěj Hejný – TJ Střížkov

 

Skupina J

Mlejnek – Lorenz 3:0, Klokočníková – Hofman 3:1, Lorenz – Hofman 1:3, Mlejnek – Klokočníková 3:2, Klokočníková – Lorenz 3:0, Hofman – Mlejnek 1:3

 

Pořadí skupiny J

1. Antonín Mlejnek – Loko Nymburk, 2. Petra Klokočníková – TJ Sadská, 3. Jan Hofman – Sparta Praha, 4. Matyáš Lorenz – TJ Střížkov

 

Skupina K

Vojna – Konopásek 3:0, Jaroňová – Rochowanski 0:3, Konopásek – Rochowanski 0:3, Vojna – Jaroňová 3:0, Jaroňová – Konopásek 0:3, Rochowanski – Vojna 3:2

 

Pořadí skupiny K

1. Jan Rochowanski – Sportovní JM, 2. Daniel Vojna – TSM Kladno, 3. Jan Konopásek – TJ Sokol Dřínov, 4. Karolína Jaroňová – Sokol Krchleby

 

Dvouhry – 2. stupeň

 

Předkolo

Benák J. - Klokočníková 0:3, Handlová – Rochowanski 3:2, Černý – Pisárová 3:0, Stránský – Sochor 1:3, Janeček – Vojna 1:3, Gajda – Botková 2:3

 

Osmifinále

Pisár – Klokočníková 3:0, Chaloupka – Kadlec 3:1, Podrazil – Handlová 3:1(7,10,-9,9), Černý – Sláčal 3:0(4,11,6), Koběrský – Sochor 3:0(9,5,15), Vojna – Kopecký 1:3, Luxemburk – Mlejnek 3:1, Botková – Chadima 3:2

 

Čtvrtfinále

Pisár – Kadlec 3:0, Podrazil – Černý 1:3(-6,-8,9,-6), Koběrský – Kopecký 0:3, Luxemburk – Botková 3:0

 

Semifinále

Pisár – Černý 3:2(-8,8,7,-7,4), Kopecký – Luxemburk 3:0(1,12,6)

 

Finále

Pisár – Kopecký 3:1(-6,6,8,4)

 

O 3. místo

Černý – Luxemburk 1:3

 

O 5. až 8. místo

Kadlec – Podrazil 3:1(-5,8,5,12), Koběrský – Botková 3:2(7,-7,-9,6,7)

 

O 5. místo

Kadlec – Koběrský 3:1(-12,7,13,6)

 

O 7. místo

Podrazil – Botková 3:0(5,10,9)

 

O 9. až 16. místo

Klokočníková – Chaloupka 1:3, Handlová – Sláčal 1:3, Sochor – Vojna 2:3, Mlejnek – Chadima 2:3

 

O 9. až 12. místo

Chaloupka – Sláčal 1:3, Vojna – Chadima 3:1

 

O 9. místo

Sláčal Vojna 0:3

 

O 11. místo

Chaloupka – Chadima 3:0

 

O 13. až 16. místo

Klokočníková – Handlová 3:0, Sochor – Mlejnek 2:3

 

O 13. místo

Klokočníková – Mlejnek 0:3

 

O 15.místo

Handlová – Sochor 1:3

 

Pořadí dvouher

1. Jan Pisár -KST Rakovník, 2. Michael Kopecký – Kotlářka,. 3. Filip Luxemburk – Kotlářka, 4. Martin Černý – STC Slaný, 5. Vít Kadlec – Sportovní JM, 6. Matěj Koběrský – Kotlářka, 7. Václav Podrazil – TTC Praha, 8. Michaela Botková – TJ AŠ Mladá Boleslav, 9. Daniel Vojna – TSM Kladno, 10. Pavel Sláčal – Loko Nymburk, 11. Mikuláš Chaloupka – TSM Kladno, 12. Ondřej Chadima – STC Slaný, 13. Antonín Mlejnek – Loko Nymburk, 14. Petra Klokočníková – TJ Sadská, 15. David Sochor – Stadion Žižkov, 16. Natálie Handlová – Slovan Bohnice

 

Pořadí soutěže útěchy

1. Antonie Kelnárová – ZŠ Lužiny, 2. Martin Šíp – Kotlářka, 3. Vojtěch Zlámal – Sportovní JM a Daniel Matej – Loko Vršovice

 

Čtyřhra

 

Předkolo

Káš, Konopásek – Horáček, Jaroňová 3:0, Hejný, Lorenz – Mašek, Zacharda 0:3, Kadlec, Zlámal – Horká, Rakušanová 3:0, Hofman, Votava – Handlová, Klokočníková 0:3, Janeček, Stránský – Šedivý, Lamoš 3:0

 

Osmifinále

Pisár, Podrazil – Káš, Konopásek 3:0(4,4,4), Rochowanski, Knop – Šíp, Gajda 2:3(7,5,-5,-8,-4), Koběrský, Kelnárová – Mašek, Zacharda 3:0, Kadlec, Zlámal – Sláčal, Mlejnek 1:3, Kopecký, Luxemburk - Handlová, Klokočníková 3:1, Benák J., Benák V. - Vojna, Chaloupka 0:3, Sochor, Matej – Pisárová, Botková 2:3, Janeček, Stránský – Chadima, Černý 1:3

 

Čtvrtfinále

Pisár, Podrazil – Šíp, Gajda 3:19,-7,5,2), Koběrský, Kelnárová – Sláčal, Mlejnek 1:3, Kopecký, Luxemburk – Vojna, Chaloupka 3:1, Pisárová, Botková – Chadima, Černý 2:3

 

Semifinále

Pisár, Podrazil – Sláčal, Mlejnek 3:0(8,8,7), Kopecký, Luxemburk – Chadima, Černý 3:0(4,8,5)

 

Finále

Pisár, Podrazil – Kopecký, Luxemburk 3:0(4,2,11)

 

Pořadí čtyřhry

1. Jan Pisár – KST Rakovník a Václav Podrazil – TTC Praha, 2. Michael Kopecký a Filip Luxemburk – oba Kotlářka, 3. Pavel Sláčal a Antonín Mlejnek – oba Loko Nymburk a Ondřej Chadima a Martin Černý – oba STC Slaný

 

Na Elizze se pokračuje dnes Grand Prix mladších žáků.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Čtvrtek 17.10.2019



Nastavit tuto stránku jako domovskou


Děkujeme za finanční podporu Městské části Praha 8.


Děkujeme za finanční podporu MŠMT ČR.


Magistrát hl. m. Prahy


Petr Barcal - realitní makléř



Copyright
TTC Praha

Vytvořil
MF SOFT