Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 13 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 15.30 - 17.00, Středa 16.00 - 17.30, čtvrtek 16.00 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2008 a mladší - čtvrtek 15.00 až 16.00 hodin.



BTM zakončily letošní sezónu v Neratovicích a Vlašimi

Fuček Miloslav

15.03.2015

Reportáže

Přečteno: 948

Komentářů: 0


O tomto víkendu se hrály turnaje poslední série bodovacích turnajů mládeže. V Neratovicích se hrál v sobotu dorost a v neděli nejmladší žactvo, kde jsme byli s Vaškem Podrazilem a ve Vlašimi se v sobotu hrálo mladší žactvo a v neděli starší žactvo, kde byl z TTC Praha Tomáš Sedláček.


Začněme dnešní reportáží z Neratovic, kde v konkurenci 56 nejmladších žáků bojoval i náš Vašek Podarazil, který opět postoupil z 2. místa ze skupiny. V prvním kole potom těsně nestačil na Martina Truněčka z Hradce Králové. Výkonnostní cíl tohoto turnaje ale splnil, jím byl postup ze skupiny.

 

Nejmladší žáci

 

1. stupeň

 

Skupina A

Dzida – Kamarád 3:1(5,-11,2,8), Květoň – Dzida 3:1(10,9,-7,3), Kamarád - Květoň 0:3(-8,-10,-9)

 

Pořadí skupiny A

1. Ondřej Květoň – Sokol Pocinovice, 2. Lukáš Dzida - KST Slezan Opava, 3. Prokop Kamarád – TJ Sokol Přibyslav

 

Skupina B

Podrazil – Sixta 3:2(8,9,-6,-9,5), Černohorský – Podrazil 3:0(5,4,6), Sixta – Černohorský 0:3(-1,-10,-5)

 

Pořadí skupiny B

1. Tomáš Černohorský – TJ Sokol Vsetín, 2. Václav Podarzil – TTC Praha, 3. Vít Sixta – TJ Tatran Hostinné

 

Skupina C

Vraný – Kupčík 3:0(4,8,4), Waldhauser – Vraný 3:1(9,-9,8,6), Kupčík – Waldhauser 0:3(-1,-2,-6)

 

Pořadí skupiny C

1. Štěpán Waldhauser – SKST Liberec, 2. Jan Vraný – TJ Sokol Plzeň, 3. Albert Kupčík – TJ Lomnice

 

Skupina D

Starka – Luxemburk 0:3(-3,-5,-4), Skotnica – Starka 3:0(8,3,9), Luxemburk – Skotnica 0:3(-3,-9,-8)

 

Pořadí skupiny D

1. Martin Skotnica – SK Frýdlant nad Ostravicí, 2. Filip Luxemburk – Kotlářka Praha, 3. Martin Starka – TJ Sokol Chrudim

 

Skupina E

Marek – Rada 3:0(6,3,47), Pisár – Marek 3:0(3,9,6), Rada – Pisár 0:3(-2,-7,-7)

 

Pořadí skupiny E

1. Jan Pisár – KST Rakovník, 2. Jakub Marek – TJ Jiskra Strážnice, 3. Kvído rada – TJ Lomnice

 

Skupina F

Mlejnek – Pyskáček 3:0(8,6,7), Lebeda J. – Mlejnek 3:0(5,3,2), Pyskáček – Lebeda J. 0:3(-7,-8,-7)

 

Pořadí skupiny F

1. Josef Lebeda – Kotlářka Praha, 2. Antonín Mlejnek – TJ Loko Nymburk, 3. Ondřej Pyskáček – Sokol Horní Jiřetín

 

Skupina G

Bureš – Šíp 3:0(6,13,5), Vondráček – Matej 3:0(8,7,7), Bureš – Vondráček 3:0(6,8,10), Matej – Šíp 1:3(-6,8,-8,-6), Matej – Bureš 0:3(-8,-1,-4), Šíp – Vondráček 2:3(6,-2,-8,6,-6)

 

Pořadí skupiny G

1. Martin Bureš – TJ Jiskra Strážnice, 2. Filip Vondráček – Sokol Horní Jiřetín, 3. Martin Šíp – Kotlářka Praha, 4. Daniel Matej – TJ Loko Vršovice

 

Skupina H

Otáhal – Zelený 3:0(8,2,6), Pukl – Otáhal 3:1(7,-9,3,8), Zelený – Pukl 0:3(-5,-4,-7)

 

Pořadí skupiny H

1. Ondřej Pukl – TJ Jiskra Strážnice, 2. Bořek Otáhal – DDM Olomouc, 3. Jonáš Zelený – Kotlářka Praha

 

Skupina I

Truněček – Hájek 3:0(3,1,8), Koběrský – Och 0:3(-10,-9,-8), Truněček – Koběrský 3:0(5,5,7), Och – Hájek 3:0(3,2,5), Och – Truněček 0:3(-7,-8,-1), Hájek – Koběrský 0:3(-14,-15,-4)

 

Pořadí skupiny I

1. Martin Truněček – TJ Sokol Hradec Králové, 2. František Och – TJ Jiskra Humpolec, 3. Matěj Koběrský – Kotlářka Praha, 4. Lukáš Hájek – TJ Loko Nymburk

 

Skupina J

Šorm – Oplt 3:0(4,6,5), Gajda – Košťál 0:3(-6,-4,-4), Šorm – Košťál 3:2(6,11,-5,-8,9), Gajda – Oplt 3:1(10,-8,3,10), Šorm - Gajda 3:0(8,1,9), Košťál – Oplt 3:0(7,5,6)

 

Pořadí skupiny J

1. Luboš Šorm – TJ Sokol Hradec Králové, 2. Daniel Košťál – SKST Baník Havířov, 3. Jonáš Gajda – Kotlářka Praha, 4. Pavel Oplt – TJ AŠ Mladá Boleslav

 

Skupina K

Chadima – Hofman 3:0(1,3,7), Chaloupka – Pech 3:0(7,6,8), Chadima – Chaloupka 1:3(-10,2,-7,-8), Pech – Hofman 0:3(-8,-6,-7), Pech – Chadima 1:3(6,-7,-11,-5), Hofman – Chaloupka 0:3(-8,-8,-6)

 

Pořadí skupiny K

1. Mikuláš Chaloupka – TSM Kladno, 2. Ondřej Chadima – STC Slaný, 3. Jan Hofman – Sparta Praha, 4. Adam Pech – Sokol Horní Jiřetín

 

Skupina L

Smažík – Brada 3:0(5,3,9), Vojna – Fuxa T. (10,3,3), Smažík – Vojna 3:1(6,-10,8,6), Fuxa T. – Brada 3:1(3,8,-8,5), Fuxa T. – Smažík 0:3(-4,-2,-8), Brada – Vojna 0:3(-8,-5,-4)

 

Pořadí skupiny L

1. David Smažík – SK Pedagog ČB, 2. Daniel Vojna – TSM Kladno, 3. Tomáš Fuxa – TJ Soklol Chlumec n. Cidlinou, 4. Lukáš Brada – TJ Slavoj Praha

 

Skupina M

Sláčal – Kadlec V. 3:1(-10,5,7,6), Vítů – Holub 3:2(13,8,-10,-8,6), Sláčal – Vítů 3:0(8,6,6), Holub – Kadlec V. 3:0(12,7,10), Holub – Sláčal 0:3(-3,-5,-9), Kadlec V. -Vítů 1:3(-6,-5,9,-5)

 

Pořadí skupiny M

1. Pavel Sláčal – TJ Loko Nymburk, 2. Václav Vítů – TJ Krupka, 3. Matěj Holub – SK Jihlava, 4. Vít Kadlec – Sportovní JM

 

Skupina N

Vích – Dzuro 3:0(8,6,7), Slavík – Pazderka 3:0(2,6,12), Vích – Slavík 3:1(7,-9,8,8), Pazderka – Dzuro 3:2(10,-9,7,-7,8), Pazderka – Vích 0:3(-8,-5,-6), Dzuro – Slavík 1:3(-9,-6,9,-7)

 

Pořadí skupiny N

1. David Vích – TJ Tatran Hostinné, 2. Lukáš Slavík – TJ Sokol Děhylov, 3. Patrik Pazderka – TJ Jiskra Humpolec, 4. Robin Dzuro – TJ Sokol Plzeň

 

Skupina O

Černý – Hendrich 3:0(7,4,7), Kopecký – Beneš 0:3(-10,-9,-9), Černý – Kopecký 0:3(-13,-7,-9), Beneš – Hendrich 3:0(4,2,6), Beneš – Černý 1:3(-9,-8,7,-9), Hendrich – Kopecký 0:3(-3,-6,-2)

 

Pořadí skupiny O

1. Petr Beneš – TJ Spartak Kaplice 5(4:3), 2. Michael Kopecký – Kotlářka Praha 5(3:3), 3. Martin Černý – STC Slaný 5(3:4), 4. Radek Hendrich – TJ Sokol Hradec Králové 3

 

Skupina P

Lebeda M. - Fuxa J. 3:0(8,7,7), Hlavsa – Melíšek 3:0(5,3,10), Lebeda M. - Hlavsa 3:2(-5,-11,8,9,6), Melíšek – Fuxa J. 3:0(8,7,9), Melíšek – Lebeda M. 0:3(-8,-7,-5), Fuxa J. - Hlavsa 0:3(-5,-3,-7)

 

Pořadí skupiny P

1. Matyáš Lebeda – TJ Sokol Hradec Králové, 2. Alexander Hlavsa – TTC Ústí n. Orlicí, 3. Ondřej Melíšek – Sparta Praha, 4. Jiří Fuxa – TJ Sokol Chlumec n. Cidlinou

 

2. stupeň

 

Šestnáctifinále

Květoň – Luxemburk 3:0(3,5,6), Podrazil – Truněček 0:3(-7,-12,-9), Šorm – Mlejnek 3:0(8,9,2), Vítů – Pisár 0:3(-9,-8,-7), Pukl – Vondráček 3:2(9,-11,8,-14,6), Hlavsa – Vích 2:3(-9,8,-10,9,-5), Smažík – Chadima 3:2(-7,2,5,-7,7), Kopecký – Waldhauser 0:3(-5,-5,-4), Skotnica – Och 3:0(7,10,7), Marek – Sláčal 0:3(-2,-4,-7), Lebeda M. - Košťál 3:0(2,7,8), Vojna – Lebeda J. 0:3(-5,-10,-8), Bureš – Otáhal 3:0(8,9,7), Dzida – Chaloupka 3:0(4,8,3), Beneš – Vraný 3:1(9,-12,6,5), Slavík – Černohorský 0:3(-9,-7,-2)

 

Osmifinále

Květoň – Truněček 3:0(9,9,4), Šorm – Pisár 1:3(-8,9,-2,-6), Pukl – Vích 3:2(8,13,-9,-7,8), Smažík – Waldhauser 1:3(7,-7,-10,-4), Skotnica – Sláčal 3:0(3,3,8), Lebeda M. - Lebeda J. 1:3(-5,-4,9,-7), Bureš – Dzida 3:0(9,6,5), Beneš – Černohorský 1:3(4,-2,-9,-9)

 

Čtvrtfinále

Květoň – Pisár 3:0(2,5,9), Pukl – Waldhauser 0:3(-10,-8,-10), Skotnica – Lebeda J. 3:0(4,8,4), Bureš – Černohorský 0:3(-4,-10,-4)

 

Semifinále

Květoň – Waldhauser 3:1(5,7,-10,7), Skotnica – Černohorský 0:3(-8,-8,-7)

 

Finále

Květoň – Skotnica 3:1(8,-12,10,10)

 

Pořadí dvouher

1. Ondřej Květoň – Sokol Pocinovice, 2. Tomáš Černohorský – TJ Sokol Vsetín, 3. Štěpán Waldhauser – SKST Liberec a Martin Skotnica – SK Frýdlant n. Ostravicí, 5. až 8. Jan Pisár – KST Rakovník, Ondřej Pukl – TJ Jiskra Strážnice, Josef Lebeda – Kotlářka Praha a aMartin Bureš – TJ Jiskra Strážnice, 9. až 16. Martin Truněček – TJ Sokol Hradec Králové, Luboš Šorm – TJ Sokol Hradec Králové, David Vích – TJ Tatran Hostinné, David Smažík – SK Padagog ČB, Pavel Sláčal – TJ Loko Nymburk, Matyáš Lebeda – TJ Sokol Hradec Králové, Lukáš Dzida – KST Slezan Opava a Petr Beneš – TJ Spartak Kaplice, 17. až 32. Filip Luxemburk – Kotlářka Praha, Václav Podrazil – TTC Praha, Antonín Mlejnek – TJ Loko Nymburk, Václav Vítů – TJ Krupka, Filip Vondráček – Sokol Horní Jiřetín, Alexander Hlavsa – TTC Ústí n. O., Ondřej Chadima – STC Slaný, Michael Kopecký – Kotlářka Praha, František Och – TJ Jiskra Humpolec, Marek Jakub – TJ Jiskra Strážnice, Daniel Košťál – SKST Baník Havířov, Daniel Vojna – TSM Kladno, Bořek Otáhal – DDM Olomouc, Mikuláš Chaloupka – TSM Kladno, Jan Vraný – TJ Sokol Plzeň a Lukáš Slavík – TJ Sokol Děhylov

 

Soutěž útěchy

 

Semifinále

Černý – Holub 3:2(-2,5,-9,11,8), Starka – Koběrský 2:3(7,12,-8,-7,-4)

 

Finále

Černý – Koběrský 3:2(-9,15,-5,7,7)

 

Pořadí soutěže útěchy

1. Martin Černý – STC Slaný, 2. Matěj Koběrský – Kotlářka Praha, 3. Matěj Holub – SK Jihlava a Martin Starka – TJ Sokol Chrudim

 

Čtyřhra

 

1. kolo

Podrazil, Melíšek – Holub, Kamarád 3:1(6,10,-9,9)

 

2. kolo

Podrazil, Melíšek – Šorm, Lebeda M. 0:3(-5,-8,-8)

 

Semifinále

Květoň, Skotnica – Lebeda J., Koběrský 3:2(5,-9,5,-6,4), Šorm, Lebeda M. - Waldhauser, Pisár 0:3(-12,-8,-10)

 

Finále

Květoň, Skotnica – Waldhauser, Pisár 3:0(4,6,11)

 

Pořadí čtyřher

1. Ondřej Květoň – Sokol Pocinovice a Martin Skotnica – SK Frýdlant nad Ostravicí, 2. Štěpán Waldhauser – SKST Liberec a Jan Pisár – KST Rakovník, 3. Josef Lebeda a Matěj Koběrský – oba Kotlářka Praha a Luboš Šorm a Matyáš Lebeda – oba TJ Sokol Hradec Králové

 

Pořadí dvouher nejmladších žákyň

1. Helena Sommerová – Kotlářka Praha, 2. Štěpánka Vrzalová - KST Zlín, 3. Lucie Bačinová – SK Dobré a Patricie Segetová – TJ Sokol Děhylov

 

Dorost

 

Zde stojí za povšimnutí z 2. stupně výsledky skupiny A

 

Skupina A

Buben – Vévoda 3:0(10,4,6), Fischer – Rubeš 1:3(-8,9,-7,-6), Buben – Fischer 0:3(-7,-8,-9), Rubeš – Vévoda 3:0(6,9,7), Rubeš – Buben 2:3(6,-9,-3,10,-3), Vévoda – Fischer 0:3(-10,-4,-6)

 

Pořadí skupiny A

1. Karel Fischer – TTC MS Brno 5(4:3), 2. Michal Rubeš – TJ Sokol Chrudim 5(5:4), 3. Vlastimil Buben – TJ Sokol Hradec Králové 5(3:5), 4. Ondřej Vévoda – BSK Malenovice 3

 

Nasazený hráč č. 1 Vlastimil Buben skončil třetí a dio 3. stupně nepostoupil. To otevřelo cestu k bezproblémovému vítězství Jiřímu Martinkovi, který byl do turnaje nasezen jako hráč č. 2.

 

Osmifinále

Fischer – Strejc 0:3(-10,-3,-9), Gorecki – Hort 2:3(8,9,-8,-7,-10), Koldas – Průša D. 1:3(-7,-3,5,-8), Dusík – Valenta 3:2(-9,7,4,-6,3), Brát – Mikolašík 0:3(-5,-6,-10), Siwiec – Vítovec 0:3(-8,-5,-3), Šálený – Rubeš 2:3(-11,7,-9,6,-11), Lapčík – Martinko 0:3(-2,-4,-2)

 

Čtvrtfinále

Strejc – Hort 0:3(-3,-8,-13), Průša D. – Dusík 2:3(-9,8,-10,9,-7), Mikolašík – Vítovec 3:2(3,-8,12,-9,9), Rubeš – Martinko 0:3(-7,-4,-9)

 

Semifinále

Hort – Dusík 3:0(10,8,6), Mikolašík – Martinko 0:3(-8,-4,-3)

 

Finále

Hort – Martinko 0:3(-7,-7,-1)

 

Pořadí dvouher

1. Jiří Martinko – TJ Ostrava KST, 2. Tomáš Hort – TJ Sokol Hradec Králové, 3. Stanislav Dusík – Kotlářka Praha a Michal Mikolašík – SKST Baník Havířov

 

Útěchu vyhrál Filip Černota – Sparta Praha, který ve finále porazil Martina Vlacha – SK Přerov.

 

Čtyřhra – finále

Siwiec, Valenta – Koldas, Hobl 3:1(10,11,-13,4)

 

Pořadí dvouher dorostenek

1. Markéta Ševčíková – KST Hluk, 2. Nikita Petrovová – SKST Baník Havířov, 3. Dagmar Pěnkavová – SKST Vlašim a Kamila Sikorová – SKST Baník Havířov

 

Mladší žáci

 

Osmifinále

Skála – Morávek 3:0(5,6,8), Přída – Šikl 3:0(6,4,3), Skopal – Svojanovský 3:0(5,5,5), Rusnák – Onderka 0:3(-3,-7,-9), Jadrný – Janečka 3:0(6,1,5), Hejda – Bělík 0:3(-4,-7,-5), Záboj – Pešek 3:1(8,8,-10,7), Dufek – Martinko 0:3(-6,-9,-6)

 

Čtvrtfinále

Skála – Přída 3:0(2,5,6), Skopal – Onderka 1:3(-7,10,-10,-6), Jadrný – Bělík 1:3(-9,-8,4,-6), Záboj – Martinko 0:3(-6,-9,-6)

 

Semifinále

Skála – Onderka 3:0(7,8,9), Bělík – Martinko 0:3(-8,-8,-9)

 

Finále

Skála – Martinko 2:3(-5,-5,6,9,-9)

 

Pořadí dvouher

1. Tomáš Martinko – TJ Ostrava KST, 2. Radek Skála – TTC MS Brno, 3. František Onderka – KST Slezan Opava a Šimon Bělík – TJ Ostrava KST

 

Finále čtyřhry

Skála, Onderka – Martinko, Bělík 3:2(-9,9,4,-6,8)

 

Pořadí dvouher žákyň

1. Klára Witoszová – SKST Baník Havířov, 2. Jana Vašendlová – TJ Sokol Kozlovice, 3. Klára Malíková – KST Hluk a Helena Sommerová – Kotlářka Praha

 

Finále útěchy žákyň

Šimůnková – Blažková 3:1(8,-6,6,9)

 

Starší žáci

 

Kvalifikace

Dufek Jan (KST Zlín) – Sedláček Tomáš (TTC Praha) 3:0(7,8,4)

V dalších kolech kvalifikace: Dufek – Kulveit 3:1(12,-3,5,6) a v závěrečném boji Dvořák Petr (Sportovní JM) – Dufek Jan (KST Zlín) 3:0(5,8,10)

Petr Dvořák skončil ve 2. stupni na 4. místě ve skupině A. Útěchu nehrál.

 

Útěcha – 1. kolo

Sedláček Tomáš (TTC Praha) – Divecký Jan (TJ Sokol Jaroměř – Josefov) 1:3(-12,7,-1,-11)

Útěcha – 2. kolo

Hýža Daniel (TSM Kladno) – Divecký Jan 3:0(1,8,4)

Útěcha – 3. kolo

Hýža Daniel – Pachner Jan (TJ Union Plzeň) 3:0(11,9,7)

Útěcha – semifinále

Přída Kryštof (Kotlářka Praha) – Jakubský Filip (TJ Sokol Hradec Králové) 0:3(-6,-3,-8), Hýža Daniel (TSM Kladno) – Soukup Adam (SK Přerov) 3:2(9,-7,1,-8,8)

Útěcha – finále

Jakubský – Hýža 2:3(11,6,-8,-8,-9)

 

Osmifinále

Koldas – Skála 3:0(2,10,9), Olejník – Hromek 1:3(-7,-7,10,-9), Martinko – Skopal 3:2(-4,-10,9,11,5), Veigl – Průša D. 3:2(-3,9,8,-7,9), Plachta – Blinka 3:1(5,-11,4,6), Růžička – Černota 3:1(9,-9,9,7), Valenta – Vitásek 3:0(9,6,6), Bělík – Siwiec 1:3(-11,9,-4,-5)

 

Čtvrtfinále

Koldas – Hromek 3:0(6,5,9), Martinko – Veigl 3:0(3,8,5), Plachta – Růžička 3:2(3,-9,3,-4,8), Valenta – Siwiec 3:2(7,7,-9,-9,4)

 

Semifinále

Koldas – Martinko 3:1(-10,4,10,9), Plachta – Valenta 0:3(-5,-14,-8)

 

Finále

Koldas – Valenta 0:3(-6,-6,-5)

 

Pořadí dvouher

1. Jan Valenta – TSM Kladno, 2. Tomáš Koldas – KST Zlín, 3. Tomáš Martinko – TJ Ostrava KST a Jakub Plachta – TJ Ostrava KST

 

Pořadí čtyřher

1. Matěj Siwiec – SKST Baník Havířov a Jan valenta – TSM Kladno, 2. Jakub Plachta a Tomáš Martinko – oba TJ Ostrava KST, 3. František Onderka – KST Slezan Opava a Radek Skála – TTC MS Brno a Filip Hromek a Filip Růžička – oba SKST Hodonín

 

Pořadí dvouher žákyň

1. Klára Ševčíková – SKST Hodonín, 2. Anna Matějovská – SKST Vlašim, 3. Anežka Ilčíková – SKST Hodonín a Barbora Hnátková – TJ Sokol Vsetín


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Čtvrtek 17.10.2019



Nastavit tuto stránku jako domovskou


Děkujeme za finanční podporu Městské části Praha 8.


Děkujeme za finanční podporu MŠMT ČR.


Magistrát hl. m. Prahy


Petr Barcal - realitní makléř



Copyright
TTC Praha

Vytvořil
MF SOFT