Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 13 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 15.30 - 17.00, Středa 16.00 - 17.30, čtvrtek 16.00 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2008 a mladší - čtvrtek 15.00 až 16.00 hodin.Co přináší nové pololetí

Fuček Miloslav

31.01.2014

Informace

Přečteno: 737

Komentářů: 0


V novém pololetí dochází jak k drobným změnám v bodování, tak k nějterým dalším novinám, které souvisí se souštěním nového portálu Mládeže TTC Praha.


Nový portál Mládež TTC Praha by měl napomoct větší spolupráci s rodiči a větší informovanosti. Stále se totiž potýkáme s tím, že přestože informujeme v září o třech nejdůležitějších turnajích, tedy o turnajích družstev, kde je potřeba, aby jeli tři hráči, protože hrát ve dvou je psychicky náročné, když hned na záčátku prohráváte 0:1 a v ještě horším případě, když dorazí pouze jeden hráč, může jít pouze domů, protože sám soutěž družstev hrát nemůže.

 

Zatím naši nejlepší nominovaní hráči, které by oddíl potřeboval v reprezentačním družstvu, mají na těchto třech turnajíchg účast 1/3 nebo max. 2/3. Takže starší žáci hráli v zimním kole pouze ve dvou a skončili až na 4. místě v 2. třídě, přestože by měli minimálně na 2. místo.

 

Nyní se obsazují tréninky na 2. pololetí. Návratky a příspěvky by měly být zaplaceny nejpozději do 7. 2. 2014.

 

Změny přinese i odídlové bodování. Účast hráčů na turnajích grand prix mládeže je sice důležitá, ale ukazuje se, že celkově jsou bodově nadhodnocené, což vede k velkému bodovému rozdílu, díky němuž se potom ti, kdo mají velký náskok, již nesnaží. Proto v novém bodování bude možno za tyto turnaje získat v jednom měsíci maximálně 100 bodů. To není málo, ale tuto možnost má většina hráčů, které od tohoto pololetí dělíme do třech výkonnostních stupňů. Vzhledem k tomu, že v bodování oceňujeme nejenom mumístění, ale i účast, jsou šance hráčů 1. a 2. výkonnosti jen nepatrně rozdílné. Stejně tak se tak smazává rozdíl mezi tím, že mladší žáci moohu hrát i v kategorii starších žáků.

 

Turnaje Grand Prix budou mít pomocné bodování, kde bude získávat hráč body za účast a následně za umístění obdobně jako nyní, kdy šly tyto body přímo do bodování. Nyní se ale tyto body poměrově upraví tak, aby maximum za měsíc bylo 100 bodů a tyto redukované body se započtou do hlavního bodování.

 

Turnaje za přebory družstev budou s ohledem na jejich důležitost a s ohledem na to, že jde o přímou reprezentaci oddílu, započítávány přímo jako dosud. I zde mají šanci hráči z 2. výkonnostní skupiny, protože v případě jejich zájmu postavíme i týmy B, popř. C, popř. D.

 

Nové kritéria bodování budou v předsálí na nástěnce a zveřejníme je i na našich stránkách mládeže.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názorZpět


Pondělí 14.10.2019Nastavit tuto stránku jako domovskou


Děkujeme za finanční podporu Městské části Praha 8.


Děkujeme za finanční podporu MŠMT ČR.


Magistrát hl. m. Prahy


Petr Barcal - realitní makléřCopyright
TTC Praha

Vytvořil
MF SOFT