Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 13 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 15.30 - 17.00, Středa 16.00 - 17.30, čtvrtek 16.00 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2008 a mladší - čtvrtek 15.00 až 16.00 hodin.



Minulý týden vyhrál na Kotlářce mladší žáky suverénně Jan Krameš

Fuček Miloslav

21.02.2015

Reportáže

Přečteno: 824

Komentářů: 0


Trochu zpožděně přináším reportáž z turnaje Grand Prix mladšího žactva v neděli 15. 2. 2015. Měli jsem na něm dva zástupce Vaška a Vojtu, kteří oba postoupili do šestnáctky. V dorostu, který se hrál souběžně na Spartě jsem zastoupení neměli.


Devětadvacet hráčů se sešlo v neděli 15. 2. 2015 na Kotlářce v Grand Prix mladšího žactva. Hrálo se v osmi skupinách.

 

Skupina A

Lorencová – Podrazil Vojtěch 0:3(-8,-7,-8), Přída – Lorencová 3:0(7,5,9), Podrazil Vojtěch – Přída 0:3(-3,-8,-6)

 

Pořadí skupiny A

1. Kryštof Přída – Kotlářka, 2. Vojtěch Podrazil – TTC Praha, 3. Kateřina Lorencová – Slavoj Praha

 

Skupina B

Kopecký – Bartoňová 2:3(-9,-4,8,4,-9), Krameš – Kopecký 3:0(1,7,2), Bartoňová – Krameš 1:3(7,-2,-6,-8)

 

Pořadí skupiny B

1. Jan Krameš – Loko Vršovice, 2. Tereza Bartoňová – Slovan Bohnice, 3. Michael Kopecký – Kotlářka

 

Skupina C

Pfleger – Podrazil Václav 1:3(10,-2,-8,-3), Kaucký – Pfleger 3:0(6,7,2), Podrazil Václav – Kaucký 0:3(-5,-2,-4)

 

Pořadí skupiny C

1. Jakub Kaucký – Kotlářka, 2. Václav Podrazil – TTC Praha, 3. Michal Pfleger – Slavoj Praha

 

Skupina D

Marat – Šritrová 3:0(1,1,2), Svoboda – Buček 0:3(-1,-9,-7), Šritrová – Buček 0:3(-3,-1,-1), Marat – Svoboda 3:0(10,2,10), Svoboda – Šritrová 3:0(2,2,3), Buček – Marat 1:3(9,-10,-8,-12)

 

Pořadí skupiny D

1. Filip Marat – Sportovní JM, 2. Tadeáč Buček – Slavoj Praha, 3. Maxim Svoboda – Kotlářka, 4. Karolína Šritrová – Slovan Bohnice

 

Skupina E

Pašek – Bruk 3:1(5,8,-9,7), Němec – Havránek 1:3(-3,9,-4,-6), Bruk – Havránek 0:3(-1,-7,-7), Pašek – Němec 3:0(1,7,9), Němec – Bruk 3:0(2,2,8), Havránek – Pašek 0:3(-5,-5,-7)

 

Pořadí skupiny E

1. Adam Pašek – Slavoj Praha, 2. Jakub Havránek – Loko Vršovice, 3. Filip Němec – Kotlářka, 4. Martin Bruk – SK Hamr

 

Skupina F

Šimůnková – Suchý 3:0(40,7,7), Luxemburk – Mrázková 3:1(8,-8,9,10), Suchý – Mrázková 0:3(-9,-8,-3), Šimůnková – Luxemburk 3:0(6,8,7), Luxemburk – Suchý 1:3(-9,7,-3,-4), Mrázková – Šimůnková 0:3(-12,-5,-8)

 

Pořadí skupiny F

1. Veronika Šimůnková – Slavoj Praha, 2. Lia Mrázková – Slovan Bohnice, 3. Filip Luxemburk – Kotlářka, 4. Adam Suchý – Sokol Stodůlky

 

Skupina G

Šmíd – Rulc 3:0(1,4,1), Sloup – Brož 2:3(8,-2,-12,9,-7), Rulc – Brož 0:3(-3,-5,-6), Šmíd – Sloup 3:0(4,6,9), Sloup – Rulc 3:0(1,2,5), Brož – Šmíd 1:3(9,-7,-10,-9)

 

Pořadí skupiny G

1. Miroslav Šmíd – TTC Říčany, 2. Patrik Brož – Kotlářka, 3. Richard Sloup – Sportovní JM, 4. Lukáš Rulc – Sokol Stodůlky

 

Skupina H

Sochor A. - Šíp 3:0(4,2,3), Josef – Knobloch 0:3(-5,-6,-3), Šíp – Knobloch 0:3(-2,-6,-1), Sochor A. - Josef 3:0(6,4,4), Josef – Šíp 1:3(-4,7,-4,-3), Knobloch – Sochor 3:1(-9,8,8,7)

 

Pořadí skupiny H

1. Miroslav Knobloch – Loko Vršovice, 2. Adam Sochor – Stadion Žižkov, 3. Martin Šíp – Kotlářka, 4. Josef Tomáš – Sparta Praha

 

Osmifinále

Přída – Mrázková 3:0(6,5,3), Bartoňová – Knobloch 0:3(-2,-4,-8), Pašek – Podrazil Václav 3:0(8,4,8), Sochor A. - Marat 1:3(-8,7,-6,-2), Kaucký – Havránek 3:0(9,9,9), Podrazil Vojtěch – Šimůnková 0:3(-9,-5,-8), Šmíd – Buček 3:0(3,7,5), Brož – Krameš 0:3(-7,-8,-9)

 

Čtvrtfinále

Přída – Knobloch 3:0(4,6,4), Pašek – Marat 1:3(-9,9,-9,-5), Kaucký – Šimůnková 3:0(11,7,7), Šmíd – Krameš 0:3(-7,-6,7,-10)

 

Semifinále

Přída – Marat 2:3(-7,9,1,-14,-14), Kaucký – Krameš 1:3(-7,-6,7,-10)

 

Finále

Marat – Krameš 0:3(-7,-10,-3)

 

O 3. místo

Přída – Kaucký 0:3(-3,-5,-6)

 

O 5. až 8. místo

Knobloch – Pašek 3:2(-7,6,8,-4,12), Šimůnková – Šmíd 0:3(-6,-6,-7)

 

O 5. místo

Knobloch – Šmíd 3:2(-11,8,-14,8,7)

 

O 7. místo

Pašek – Šimůnková 3:1(-8,8,7,8)

 

O 9. až 16. místo

Mrázková – Bartoňová 2:3(6,10,-7,-3,-6), Podrazil Václav – Sochor A. 1:3(-4,-11,7,-3), Havránek – Podrazil Vojtěch 3:2(4,-7,-14,6,8), Buček – Brož 3:2(-8,9,11,-7,9)

 

O 9. až 12. místo

Bartoňová – Sochor A. 1:3(-8,-4,14,-3), Havránek – Buček 3:0(4,9,8)

 

O 9. místo

Sochor – Havránek 3:1(-9,12,8,5)

 

O 11. místo

Bartoňová – Buček 1:3(8,-10,-12,-5)

 

O 13. až 16. místo

Mrázková – Podrazil Václav 2:3(-8,11,6,-7,-11), Podrazil Vojtěch – Brož 1:3(-8,9,-5,-6)

 

O 13. místo

Podrazil Václav – Brož 2:3(-10,-6,10,4,-10)

 

O 15. místo

Mrázková – Podrazil Vojtěch 3:0(3,5,6)

 

Pořadí dvouher

1. Jan Krameš – Loko Vršovice, 2. Filip Marat – Sportovní JM, 3. Jakub Kaucký – Kotlářka, 4. Kryštof Přída – Kotlářka, 5. Miroslav Knobloch – Loko Vršovice, 6. Miroslav Šmíd – TTC Říčany, 7. Adam Pašek – Slavoj Praha, 8. Veronika Šimůnková – Slavoj Praha, 9. Adam Sochor – Stadion Žižkov, 10. Jakub Havránek – Loko Vršovice, 11. Tadeáš Buček – Slavoj Praha, 12. Tereza Bartoňová – Slovan Bohnice, 13. Patrik Brož – Kotlářka, 14. Václav Podrazil – TTC Praha, 15. Lia Mrázková – Slovan Bohnice, 16. Vojtěch Podrazil – TTC Praha

 

Soutěž útěchy

 

Semifinále

Němec – Luxemburk 1:3(-9,-7,1,-6), Svoboda – Kopecký 0:3(-11,-9,-9)

 

Finále

Luxemburk – Kopecký 3:1(12,-10,12,9)

 

Pořadí soutěže útěchy

1. Filip Luxemburk – Kotlářka, 2. Michael Kopecký – Kotlářka, 3. Filip Němec a Maxim Svoboda – oba Kotlářka

 

Čtyřhra

 

Předkolo

Podrazil V., Podrazil V. - Pašek, Buček 0:3(-4,-9,-6)

 

Semifinále

Přída, Kaucký – Pašek, Buček 3:0(4,6,9), Marat, Sochor A. - Krameš, Knobloch 0:3(-6,-12,-11)

 

Finále

Přída, Kaucký – Krameš, Knobloch 3:1(4,-2,4,11)

 

Pořadí čtyřhry

1. Kryštof Přída a Jakub Kaucký – oba Kotlářka, 2. Jan Krameš a Miroslav Knobloch – oba Loko Vršovice, 3. Adam Pašek a Tadeáš Buček – oba Slavoj Praha a Filip Marat – Sportovní JM a Adam Sochor – Stadion Žižkov

 

Dorost

 

Dvouhry

 

Čtvrtfinále

Pašek D. – Jež 3:0, Lácha – Kubát 0:3(-9,-9,-9), Kulveit – Šimůnek 3:1(5,6,-7,9), Komín – Šebl 3:0(4,10,8)

 

Semifinále

Jež – Kubát 3:0(8,7,5), Kulveit – Šebl 3:2(-9,4,4,-8,8)

 

Finále

Jež – Kulveit 3:0(8,8,8)

 

O 3. místo

Kubát – Šebl 3:2(9,-9,-9,9,9)

 

Pořadí dvouher

1. Dominik Jež – Kotlářka, 2. Jonáš Kulveit – Slavoj Praha, 3. Petr Kubát – Kotlářka, 4. Jáchym Šebl – Slavoj Praha, 5. Ondřej Šimůnek – Slavoj Praha, 6. Dominik Pašek – Slavoj Praha, 7. Ondřej Komín – Slovan Bohnice, 8. Petr Lácha – Sparta Praha, 9. Aneta Kohlmannová – Sparta Praha, 10. Anna Dvořáková – Avia Čakovice, 11. až 12. Daniel Hoke – Sportovní JM a Tomáš Pour – TJ Střížkov, 13. až 16. Martin Kubelka – Kotlářka, Petr Kušta – TJ Střížkov, Filip Veselý – Loko Vršovice a Veronika Drgoňová – ABC Braník, 17. Tomáš Runštuk – TJ Střížkov

 

Pořadí čtyher

1. Dominik Pašek a Ondřej Šimůnek – oba Slavoj Praha, 2. Jonáš Kulveit a Jáchym Šebl – oba Slavoj Praha, 3. Petr Lácha a Aneta Kohlmanová – oba Sparta Praha a Dominik Jež a Petr Kubát – Kotlářka


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Čtvrtek 17.10.2019



Nastavit tuto stránku jako domovskou


Děkujeme za finanční podporu Městské části Praha 8.


Děkujeme za finanční podporu MŠMT ČR.


Magistrát hl. m. Prahy


Petr Barcal - realitní makléř



Copyright
TTC Praha

Vytvořil
MF SOFT