Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 13 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 15.30 - 17.00, Středa 16.00 - 17.30, čtvrtek 16.00 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2008 a mladší - čtvrtek 15.00 až 16.00 hodin.



Sobotní Grand Prix nejmladších a starších žáků s úspěchy Vaška Podrazila a Tomáše Sedláčka

Fuček Miloslav

15.02.2015

Reportáže

Přečteno: 792

Komentářů: 0


V sobotu se konalo na Spartě Grand Prix nejmladšího žactva, v kterém skončil na 4. místě Vašek Podrazil a na Kotlářce Grand Prix staršího žactva, kde se umístil na 6. místě Tomáš Sedláček.


Nejmladší žactvo

 

Skupina A

Pisár – Nádvorník 3:0, Zelený – Sochor 0:3, Nádvorník – Sochor 0:3, Pisár – Zelený 3:0, Zelený – Nádvorník 3:2, Sochor – Pisár 0:3

 

Pořadí skupiny A

1. Jan Pisár – KST Rakovník, 2. David Sochor – Stadion Žižkov, 3. Jonáš Zelený – Kotlářka, 4. Václav Nádvorník – Slavoj Praha

 

Skupina B

Zlámal – Pisárová 1:3, Kopecký – Zlámal 3:0, Pisárová – Kopecký 0:3

 

Pořadí skupiny B

1. Michael Kopecký – Kotlářka, 2. Kateřina Pisárová – KST Rakovník, 3. Vojtěch Zlámal – Sportovní JM

 

Skupina C

Votava – Gräf 0:3, Koběrský – Votava 3:0, Gräf – Koběrský 1:3

 

Pořadí skupiny C

1. Matěj Koběrský – Kotlářka, 2. Adam Gräf – Slavoj Praha, Radim Votava – SK Hamr

 

Skupina D

Benák – Gajda 3:1, Podrazil – Benák 3:0, Gajda – Podrazil 1:3

 

Pořadí skupiny D

1. Václav Podrazil – TTC Praha, 2. Jan Benák – Sportovní JM, 3. Jonáš Gajda – Kotlářka

 

Skupina E

Černý – Knop 3:0, Mašek – Kelnárová 0:3, Knop – Kelnárová 1:3, Černý – Mašek 3:0, Mašek – Knop 3:2, Kelnárová – Černý 0:3

 

Pořadí skupiny E

1. Martin Černý – STC Slaný, 2. Antonie Kelnárová – ZŠ Lužiny, 3. Milan Mašek – Slavoj Praha, 4. Jiří Knop – Kotlářka

 

Skupina F

Rochowanski – Šíp 1:3, Chadima – Rochowanski 1:3, Šíp – Chadima 3:2

 

Pořadí skupiny F

1. Martin Šíp – Kotlářka, 2. Jan Rochowanski – Sportovní JM, 3. Ondřej Chadima – STC Slaný

 

Skupina G

Luxemburk – Brada 3:0, Stránský – Handlová 0:3, Brada – Handlová 0:3, Luxemburk – Stránský 3:1, Stránský – Brada 3:1, Handlová – Luxemburk 3:0

 

Pořadí skupiny G

1. Natálie Handlová – Slovan Bohnice, 2. Filip Luxemburk – Kotlářka, 3. Matyáš Stránský – Sokol Mnichovo Hradiště, 4. Lukáš Brada – Slavoj Praha

 

Skupina H

Mlejnek – Kokoška 3:0, Jaroňová – Melíšek 0:3, Kokoška – Melíšek 0:3, Mlejnek – Jaroňová 3:0, Jaroňová – Kokoška 2:3, Melíšek – Mlejnek 3:1

 

Pořadí skupiny H

1. Ondřej Malíšek – Sparta Praha, 2. Antonín Mlejnek – Loko Nymburk, 3. Matěj Kokoška – Loko Vršovice, 4. Karolína Jaroňová – Sokol Krchleby

 

Osmifinále

Pisár – Pisárová 3:2, Luxemburk – Černý 3:1, Melíšek – Benák 3:0, Rochowanski – Koběrský 3:0, Podrazil – Sochor 3:2, Kelnárová – Handlová 2:3

 

Čtvrtfinále

Pisár – Luxemburk 3:0, Melíšek – Koběrský 0:3, Podrazil – Handlová 3:0, Mlejnek – Kopecký 0:3

 

Semifinále

Pisár – Koběrský 3:1, Podrazil – Kopecký 0:3

 

Finále

Pisár – Kopecký 3:0

 

O 3. místo

Koběrský – Podrazil 3:1

 

O 5. až 8. místo

Luxemburk – Melíšek 3:0, Handlová – Mlejnek 0:3

 

O 5. místo

Luxemburk – Mlejnek 3:0

 

O 7. místo

Melíšek – Handlová 0:3

 

O 9. až 16. místo

Pisárová – Černý 0:3, Benák – Rochowanski 1:3, Sochor – Kelnárová 3:1, Šíp – Gräf 3:1

 

O 9. až 12. místo

Černý – Rochowanski 3:0, Sochor – Šíp 3:0

 

O 9. místo

Černý – Sochor 3:0

 

O 11. místo

Rochowanski – Šíp 1:3

 

O 13. až 16. místo

Pisárová – Benák 3:2, Kelnárová – Gräf 3:0

 

O 13. místo

Pisárová – Kelnárová 1:3

 

O 15. místo

Benák – Gräf 3:0

 

Soutěž útěchy

 

Předkolo

Knop – Votava 3:0, Gajda – Brada 2:3, Nádvorník – Chadima 2:3, Zlámal – Jaroňová 3:0

 

O 17. až 24. místo

Kokoška – Knop 0:3, Brada – Zelený 3:0, Stránský – Chadima 1:3, Zlámal – Mašek 3:2

 

O 17. až 20. místo

Knop – Brada 1:3, Chadima – Zlámal 3:0

 

O 17. místo

Brada – Chadima 0:3

 

O 19. místo

Knop – Zlámal 0:3

 

O 21. až 24. místo

Kokoška – Zelený 0:3, Stránský – Mašek 3:0

 

O 21. místo

Zelený – Stránský 1:3

 

O 23. místo

Kokoška – Mašek 0:3

 

O 25. až 28. místo

Votava – Gajda 1:3, Nádvorník – Jaroňová 3:0

 

O 25. místo

Gajda – Nádvorník 3:0

 

O 27. místo

Votava – Jaroňová 3:0

 

Pořadí dvouher

1. Jan Pisár – KST Rakovník, 2. Michael Kopecký – Kotlářka, 3. Matěj Koběrský – Kotlářka, 4. Václav Podrazil – TTC Praha, 5. Filip Luxemburk – Kotlářka, 6. Antonín Mlejnek – Loko Nymburk, 7. Natálie Handlová – Slovan Bohnice, 8. Ondřej Melíšek – Sparta Praha, 9. Martin Černý – STC Slaný, 10. David Sochor – Stadion Žižkov, 11. Martin Šíp – Kotlářka, 12. Jan Rochowanski – Sportovní JM, 13. Antonie Kelnárová – ZŠ Lužiny, 14. Kateřina Pisárová – KST Rakovník, 15. Jan Benák – Sportovní JM, 16. Adam Gräf – Slavoj Praha, 17. Ondřej Chadima – STC Slaný, 18. Lukáš Brada – Slavoj Praha, 19. Vojtěch Zlámal – Sportovní JM, 20. Jiří Knop – Kotlářka, 21. Matyáš Stránský – Sokol Mnichovo Hradiště, 22. Jonáš Zelený – Kotlářka, 23. Milan Mašek – Slavoj Praha, 24. Matěj Kokoška – Loko Vršovice, 25. Jonáš Gajda – Kotlářka, 26. Václav Nádvorník – Slavoj Praha, 27. Radim Votava – SK Hamr, 28. Karolína Jaroňová – Sokol Krchleby

 

Čtyřhry

Osmifinále

Pisár, Podrazil – bye, Knop, Šíp – Gräf, Mašek 3:1, Mlejnek, Handlová – Benák, Rochowanski 3:2, Votava, Kokoška – Černý, Chadima 0:3, Luxemburk, Kelnárová – Brada, Nádvorník 3:0, Pisárová, Jaroňová – Melíšek, Sochor 0:3, Gajda, Zelený – Zlámal, Stránský 3:2, Kopecký, Koběrský – bye

 

Čtvrtfinále

Pisár, Podrazil – Knop, Šíp 3:0, Mlejnek, Handlová – Černý, Chadima 0:3, Luxemburk, Kelnárová – Melíšek, Sochor 3:1, Gajda, Zelený – Kopecký, Koběrský 0:3

 

Semifinále

Pisár, Podrazil – Černý, Chadima 3:0, Luxemburk, Klenárová – Kopecký, Koběrský 2:3

 

Finále

Pisár, Podrazil – Kopecký, Koběrský 1:3

 

Pořadí čtyřher

1. Michael Kopecký a Matěj Koběrský – oba Koltářka, 2. Jan Pisár – KST Rakovník a Václav Podrazil – TTC Praha, 3. Martin Černý a Ondřej Chadima – oba STC Slaný a Filip Luxemburk – Kotlářka a Antonie Klenárová – ZŠ Lužiny

 

Starší žactvo

 

Skupina A

Ezr – Fales 3:1, Šebl – Ezr 3:0, Fales – Šebl 0:3

 

Pořadí skupiny A

1. Jáchym Šebl – Slavoj Praha, 2. František Ezr – Kotlářka, 3. Matyáš Fales – Sparta Praha

 

Skupina B

Kulveit – Němec 3:0, Brož – Sedláček 3:2(7,10,-4,-7,10), Němec – Sedláček 0:3(-6,-9,-9), Kulveit – Brož 3:0, Brož – Němec 3:1, Sedláček – Kulveit 1:3(8,-8,-8,-8)

 

Pořadí skupiny B

1. Jonáš Kulveit – Slavoj Praha 5(4:3), 2. Tomáš Sedláček – TTC Praha 5(5:4)3. Patrik Brož – Kotlářka 5(3:5), 4. Filip Němec – Kotlářka 3

 

Skupina C

Krameš – Kuba 3:0, Náhlik – Chrástek 3:0, Kuba – Chrástek 3:1, Krameš – Náhlik 3:0, Náhlik – Kuba 3:0, Chrástek – Krameš 0:3

 

Pořadí skupiny C

1. Jan Krameš – Loko Vršovice, 2. Pavol Náhlik – Kotlářka, 3. Vojtěch Kuba – Sparta Praha, 4. Martin Chrástek – Sportovní JM

 

Skupina D

Přída – Kaplan 3:0, Veselý – Cihlář 3:2, Kaplan – Cihlář 0:3, Přída – Veselý 3:0, Veselý – Kaplan 3:0, Cihlář – Přída 1:3

 

Pořadí skupiny D

1. Kryštof Přída – Kotlářka, 2. Filip Veselý – Loko Vršovice, 3. Matěj Cihlář – Slovan Bohnice, 4. Jakub Kaplan – Koltářka

 

Skupina E

Marat – Wolff 3:0, Buchtová – Pašek 0:3, Wolff – Pašek 0:3, Marat – Buchtová 3:0, Buchtová – Wolff 2:3, Pašek – Marat 1:3

 

Pořadí skupiny E

1. Filip Marat – Sportovní JM, 2. Adam Pašek – Slavoj Praha, 3. Milan Wolff – Kotlářka, 4. Tereza Buchtová – Kotlářka

 

Skupina F

Knobloch – Seidlová 3:0, Beránek – Bartoňová 3:2, Seidlová – Bartoňová 0:3, Knobloch – Beránek 3:2, Beránek – Seidlová 3:0, Bartoňová – Knobloch 1:3

 

Pořadí skupiny F

1. Miroslav Knobloch – Loko Vršovice, 2. Matěj Beránek – Kotlářka, 3. Tereza Bartoňovbá – Slovan Bohnice, 4. Monika Seidlová – Kotlářka

 

Skupina G

Kohlmanová – Kratochvíl 3:1, Khalaila – Kaucký 0:3, Kratochvíl – Kaucký 0:3, Kohlmanová – Khalaila 3:1, Khalaila – Kratochvíl 3:0, Kaucký – Kohlmanová 3:0

 

Pořadí skupiny G

1. Jakub Kaucký – Kotlářka, 2. Aneta Kohlmanová – Sparta Praha, 3. Adam Khalaila – Kotlářka, 4. David Kratochvíl – Sportovní JM

 

Skupina H

Beran M. - Suk 3:0, Krupičková – Vaněk 0:3, Suk – Vaněk 1:3, Beran M. - Krupičková 3:0, Krupičková – Suk 1:3, Vaněk – Beran M. 3:0

 

Pořadí skupiny H

1. Petr Vaněk – Slavoj Praha, 2. Matěj Beran – Kotlářka, 3. Matouš Suk – Sparta Praha, 4. Tereza Krupičková – Slovan Bohnice

 

Osmifinále

Šebl – Beránek 3:0, Veselý – Kaucký 0:3, Vaněk – Sedláček 0:3(-2,-9,-7), Beran M. - Krameš 1:3, Přída – Marat 3:0, Ezr – Pašek 1:3, Knobloch – Náhlik 3:2, Kohlmanová – Kulveit 0:3

 

Čtvrtfinále

Šebl – Kaucký 3:1, Sedláček – Krameš 0:3(-8,-11,-9), Přída – Pašek 3:0, Knobloch – Kulveit 0:3

 

Semifinále

Šebl – Krameš 3:2(-10,-10,4,6,7), Přída – Kulveit 0:3(-7,-5,-6)

 

Finále

Šebl – Kulveit 3:0(8,11,7)

 

O 3. místo

Krameš – Přída 3:2(-14,9,5,-7,1)

 

O 5. až 8. místo

Kaucký – Sedláček 2:3(-8,8,-8,6,-7), Pašek – Knobloch 3:1

 

O 5. místo

Sedláček – Pašek 0:3(-8,-9,-11)

 

O 7. místo

Kaucký – Knobloch 2:3

 

O 9. až 16. místo

Beránek – Veselý 0:3, Vaněk – Beran M. 1:3, Marat – Ezr 3:0, Náhlik – Kohlmanová 0:3

 

O 9. až 12. místo

Veselý – Beran M. 1:3, Marat – Kohlmanová 2:3

 

O 9. místo

Beran M. - Kohlmanová 3:2

 

O 11. místo

Veselý – Marat 3:1

 

O 13. až 16. místo

Beránek – Vaněk 0:3, Ezr – Náhlik 3:1

 

O 13. místo

Vaněk – Ezr 3:1

 

O 15. místo

Beránek – Náhlik 0:3

 

Soutěž útěchy

 

Semifinále

Fales – Kuba 3:0, Cihlář – Brož 3:1

 

Finále

Fales – Cihlář 3:2

 

Pořadí dvouhry

1. Jáchym Šebl – Slavoj Praha, 2. Jonáš Kulveit – Slavoj Praha, 3. Jan Krameš – Loko Vršovcice, 4. Kryštof Přída – Kotlářka, 5. Adam Pašek – Slavoj Praha, 6. Tomáš Sedláček – TTC Praha, 7. Miroslav Knobloch – Loko Vršovice, 8. Jakub Kaucký – Kotlářka, 9. Matěj Beran – Kotlářka, 10. Aneta Kohlmanová – Sparta Praha, 11. Filip Veselý – Loko Vršovice, 12. Filip Marat – Sportovní JM, 13. Petr Vaněk – Slavoj Praha, 14. František Ezr – Kotlářka, 15. Pavol Náhlik – Kotlářka, 16. Matěj Beránek – Kotlářka

 

Pořadí soutěže útěchy

1. Matyáš Fales – Sparta Praha, 2. Matěj Cihlář – Slovan Bohnice, 3. Vojtěch Kuba – Sparta Praha a Patrik Brož – Kotlářka

 

Čtyřhra

 

Semifinále

Šebl, Kulveit – Náhlik, Ezr 3:0, Přída, Kaucký – Beran M., Brož 3:0

 

Finále

Šebl, Kulveit – Přída, Kaucký 3:2(17,5,-8,-8,3)

 

Pořadí čtyřhry

1. Jáchym Šebl a Jonáš Kulveit – oba Slavoj Praha, 2. Kryštof Přída a Jakub Kaucký – oba Kotlářka, 3. Pavol Náhlik a František Ezr – oba Kotlářka a Matěj Beran a Patrik Brož – oba Kotlářka


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Čtvrtek 17.10.2019



Nastavit tuto stránku jako domovskou


Děkujeme za finanční podporu Městské části Praha 8.


Děkujeme za finanční podporu MŠMT ČR.


Magistrát hl. m. Prahy


Petr Barcal - realitní makléř



Copyright
TTC Praha

Vytvořil
MF SOFT