Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 13 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 15.30 - 17.00, Středa 16.00 - 17.30, čtvrtek 16.00 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2008 a mladší - čtvrtek 15.00 až 16.00 hodin.



Na Zbraslavském poháru nejmladších žáků Vojta i Vašek postoupili mezi 16 nejlepších

Fuček Miloslav

26.01.2014

Reportáže

Přečteno: 1015

Komentářů: 0


Sedmatřicet nejmladších žáků se sešlo na Zbraslavském poháru nejmladších žáků, na kterém jsme měli zastoupení dvou hráčů – Vojty a Vaška Podrazilových.


Zbraslavský pohár nejmladších žáků se hrál v deseti skupinách a stejně jako všerejší mladší žáci, se v něm dohrávalo celé pořadí i útěcha. Našemu Vaškovi Podrazilovi se povedla turnajová senzace, když jako 20. nasazený hráč (na žebříčku 29.) porazil ve skupině prvního nasazeného (na žebříčku druhého) Jana Vyčítala a postoupil tak na jeho úkor z 1. místa ze skupiny.

 

Skupina A

Berka – Podrazil Václav 2:3(11,5,-6,-8,-6), Vyčítal – Berka 3:0(5,8,8), Podrazil Václav – Vyčítal 3:2(-5,6,9,-7,8)

 

Pořadí skupiny A

1. Václav Podrazil – TTC Praha, 2. Jan Vyčítal – Kotlářka, 3. Jan Berka – ZŠ Lužiny

 

Skupina B

Chaloupka – Černý 3:0(5,7,6), Waldhauser – Chaloupka 3:0(4,4,2), Černý – Waldhauser 0:3(-5,-7,-6)

 

Pořadí skupiny B

1. Štěpán Waldhauser – SKST Liberec, 2. Martin Černý – STC Slaný, 3. David Chaloupka – Sparta Praha

 

Skupina C

Redlich – Wegmann 3:0(8,6,3), Kaucký – Redlich 3:0(6,4,3), Wegmann – Kaucký 0:3(-6,-1,-1)

 

Pořadí skupiny C

1. Jakub Kaucký – Kotlářka, 2. Michal Redlich – ZŠ Lužiny, 3. Tomáš Wegmann – KST Zbraslav

 

Skupina D

Sloup – Bareš 3:0(3,2,7), Šusta – Podrazil Vojtěch 0:3(-1,-2,-3), Bareš – Podrazil Vojtěch 0:3(-9,-3,-1), Sloup – Šusta 3:0(5,4,2), Šusta – Bareš 3:0(6,8,6), Podrazil Vojtěch – Sloup 1:3(-8,-8,9,-8)

 

Pořadí skupiny D

1. Richard Sloup – Loko Vršovice, 2. Vojtěch Podrazil – TTC Praha, 3. Petr Šusta – Sparta Praha, 4. Petr Bareš – Kotlářka

 

Skupina E

Lorencová – Krupičková 3:0(1,3,4), Dobrý – Nesvačil 1:3(-5,-9,7,-4), Krupičková – Nesvačil 0:3(-2,-1,-5), Lorencová – Dobrý 3:0(8,2,7), Dobrý – Krupičková 3:0(1,2,4), Nesvačil – Lorencová 1:3(-3,-4,7,-6)

 

Pořadí skupiny E

1. Kateřina Lorencová – Slavoj Praha, 2. Jiří Nesvačil – ZŠ Lužiny, 3. Přemysl Dobrý – KST Zbraslav, 4. Aneta Krupičková – Slovan Bohnice

 

Skupina F

Štolfa – Mlejnek 3:0(6,4,10), Štětinová – Handlová 2:3(6,-8,11,-11,-10), Mlejnek – Handlová 1:3(10,-5,-8,-5), Štolfa – Štětinová 3:0(8,8,5), Štětinová – Mlejnek 3:0 w.o., Handlová – Štolfa 0:3(-7,-7,-12)

 

Pořadí skupiny F

1. Jakub Štolfa – SKST Liberec, 2. Natálie Handlová – Slovan Bohnice, 3. Lucie Štětinová – SKST Vlaším, 4. Antonín Mlejnek – Loko Nymburk

 

Skupina G

Bartoňová – Junek 3:0(1,2,1), Horká – Koběrský 0:3(-6,-9,-4), Junek – Koběrský 0:3(-5,-2,-6), Bartoňová – Horká 3:0(1,4,1), Horká – Junek 3:1(6,3,-6,3), Koběrský – Bartoňová 0:3(-8,-10,-6)

 

Pořadí skupiny G

1. Tereza Bartoňová – Slovan Bohnice, 2. Matěj Koběrský – Kotlářka, 3. Nela Horká – Loko Vršovice, 4. Tobiáš Junek – KST Zbraslav

 

Skupina H

Lebeda – Zlámal 3:0(5,1,7), Šritrová K. - Pfleger 0:3(-7,-6,-6), Zlámal – Pfleger 0:3(-8,-5,-3), Lebeda – Štitrová K. 3:0(6,7,2), Šritrová K. - Zlámal 2:3(-9,-8,7,7,-10), Pfleger – Lebeda 0:3(-5,-7,-6)

 

Pořadí skupiny H

1. Josef Lebeda – Kotlářka, 2. Michal Pfleger – Slavoj Praha, 3. Vojtěch Zlámal – Sportovní JM, 4. Karolína Šritrová – Slovan Bohnice

 

Skupina I

Sláčal – Vojna 3:0(4,7,4), Šritrová M. - Luxemburk 0:3(-3,-3,-1), Vojna – Luxemburk 0:3(-6,-5,-6), Sláčal – Šritrová M. 3:0(2,2,1), Šritrová M. - Vojna 0:3(-3,-3,-5), Luxemburk – Sláčal 2:3(9,-9,8,-7,-7)

 

Pořadí skupiny I

1. Pavel Sláčal – Loko Nymburk, 2. Filip Luxemburk – Kotlářka, 3. Daniel Vojna – TSM Kladno, 4. Markéta Šritrová . Slovan Bohnice

 

Skupina J

Kopecký – Mašek 3:0(6,1,3), Matej – Josef 0:3(-5,-6,-12), Mašek – Josef 0:3(-4,-15,-4), Kopecký – Matej 3:0(2,6,2), Matej – Mašek 3:0(7,4,9), Josef – Kopecký 1:3(-4,-7,7,-2)

 

Pořadí skupiny J

1. Michael Kopecký – Kotlářka, 2. Tomáš Josef – Sparta Praha, 3. Daniel Matej – Loko Vršovice, 4. Milan Mašek – Slavoj Praha

 

Předkolo

Pfleger – Černý 3:0(6,6,5), Podrazil Vojtěch – Nesvačil 3:0(5,7,4), Josef – Koběrský 3:1(10,9,-4,7), Redlich – Handlová 3:1(5,-9,10,9)

 

Osmifinále

Podrazil Václav – Pfleger 1:3(-7,9,-5,-8), Kopecký – Štolfa 0:3(-6,-8,-12), Bartoňová – Luxemburk 3:1(6,-9,4,9), Podrazil Vojtěch – Kaucký J. 0:3(-5,-2,-5), Sloup – Josef 3:1(4,1,-8,7), Vyčítal – Lorencová 3:1(-11,1,10,5), Lebeda – Sláčal 3:0(6,3,4), Redlich – Waldhauser 0:3(-6,-4,-3)

 

Čtvrtfinále

Pfleger – Štolfa 0:3(-3,-3,-8), Bartoňová – Kaucký J. 0:3(-13,-10,-9), Sloup – Vyčítal 3:1(12,-8,3,8), Lebeda – Waldhauser 1:3(-6,-10,9,-9)

 

Semifinále

Štolfa – Kaucký J. 2:3(15,6,-9,-5,-9), Sloup – Waldhauser 1:3(-9,-6,7,-5)

 

Finále

Kaucký J. - Waldhauser 1:3(6,-6,-7,-6)

 

O 3. místo

Štolfa – Sloup 2:3(7,-8,-9,9,-9)

 

O 5. až 8. místo

Pfleger – Bartoňová 0:3(-5,-11,-2), Vyčítal – Lebeda 3:0(9,2,1)

 

O 5. místo

Bartoňová – Vyčítal 2:3(-5,7,-8,6,-9)

 

O 7. místo

Pfleger – Lebeda 1:3(5,-4,-6,-5)

 

O 9. až 16. místo

Podrazil Václav – Kopecký 1:3(2,-2,-6,-3), Luxemburk – Podrazil Vojtěch 0:3(-7,-7,-10), Josef – Lorencová 3:0(9,2,9), Sláčal – Redlich 3:0(7,7,9)

 

O 9. až 13. místo

Kopecký – Podrazil Vojtěch 3:0(8,7,3), Josef – Sláčal 3:0(10,10,7)

 

O 9. místo

Kopecký – Josef 3:1(8,-10,6,2)

 

O 11. místo

Podrazil Vojtěch – Sláčal 3:2(5,8,-12,-9,6)

 

O 13. až 16. místo

Podrazil Václav – Luxemburk 1:3(9,-6,-9,-8), Lorencová – Redlich 3:1(9,8,-5,6)

 

O 13. místo

Luxemburk – Lorencová 3:1(-4,8,10,10)

 

O 15. místo

Podrazil Václav – Redlich 3:0(5,5,9)

 

O 17. až 20. místo

Černý – Nesvačil 3:1(-4,5,6,8), Koběrský – Handlová 3:0(6,11,10)

 

O 17. místo

Černý – Koběrský 1:3(9,-4,-9,-10)

 

O 19. místo

Nesvačil – Handlová 0:3(-4,-7,-11)

 

Soutěž útěchy

 

Čtvrtfinále – o 21. až 36. místo

Wegmann – Šritrová 3:0(6,3,4), Mašek – Štětinová 0:3(-4,-6,-4), Horká – Zlámal 0:3(-10,-10,-5), Krupičková – Šusta 0:3(-5,-1,-3), Chaloupka – Junek 3:0(3,6,2), Šitrová K. - Matej 1:3(-3,13,-9,-7), Dobrý – Vojna 3:1(8,6,-2,12), Bareš – Berka 0:3(-7,-2,-3)

 

Semifinále – o 21. až 28. místo

Štětinová – Šusta 3:2(9,6,-9,-10,8), Chaloupka – Berka 3:0(4,10,6)

 

Finále – o 21. místo

Štětinová – Chaloupka 0:3(-6,-3,-9)

 

O 23. místo

Šusta – Berka 1:3(-5,-4,10,-6)

 

O 25. až 28. místo

Wegmann – Zlámal 2:3(9,-4,10,-2,-10), Matej – Dobrý 3:2(6,-6,-7,6,-4)

 

O 25. místo

Zlámal – Matej 2:3(6,-7,-8,3,-7)

 

O 27. místo

Wegmann – Dobrý 0:3(-12,-13,-10)

 

O 29. až 36. místo

Šritrová M. - Mašek 0:3(-8,-1,-4), Horká – Krupičková 3:0(11,8,10), Junek – Šritrová K. 0:3(-3,-7,-8), Vojna – Bareš 3:2(-5,9,7,-7,10)

 

O 29. až 32. místo

Mašek – Horká 3:0(7,7,5), Šritrová K. - Vojna 2:3(5,-9,-7,7,-10)

 

O 29. místo

Mašek – Vojna 2:3(-12,9,6,-3,-9)

 

O 31. místo

Horká – Šritrová K. 1:3(-12,-2,9,-3)

 

O 33. až 36. místo

Šritrová M. - Krupičková 1:3(-4,6,-7,-6), Junek – Bareš 1:3(8,-10,-6,-6)

 

O 33. místo

Krupičková – Bareš 0:3(-6,-6,-1)

 

O 35. místo

Šritrová M. - Junek 0:3(-10,-8,-4)

 

Pořadí dvouher nejmladších žáků

1. Štěpán Waldhauser – SKST Liberec, 2. Jakub Kaucký – Kotlářka, 3. Richard Sloup – Loko Vršovice, 4. Jakub Štolfa – SKST Liberec, 5. Jan Vyčítal – Kotlářka, 6. Tereza Bartoňová – Slovan Bohnice, 7. Josef Lebeda – Kotlářka, 8. Michal Pfleger – Slavoj Praha, 9. Michael Kopecký – Kotlářka, 10. Tomáš Josef – Sparta Praha, 11. Vojtěch Podrazil – TTC Praha, 12. Pavel Sláčal – Loko Nymburk, 13. Filip Luxemburk – Kotlářka, 14. Kateřina Lorencová – Slavoj Praha, 15. Václav Podrazil – TTC Praha, 16. Michal Redlich – ZŠ Lužiny, 17. Matěj Koběrský – Kotlářka, 18. Martin Černý – STC Slaný, 19. Natálie Handlová – Slovan Bohnice, 20. Jiří Nesvačil – ZŠ Lužiny, 21. David Chaloupka – Sparta Praha, 22. Lucie Štětinová – SKST Vlašim, 23. Jan Berka – ZŠ Lužiny, 24. Petr Šusta – Sparta Praha, 25. Daniel Matej – Loko Vršovice, 26. Vojtěch Zlámal – Sportovní JM, 27. Přemysl Dobrý – KST Zbraslav, 28. Tomáš Wegmann – KST Zbraslavc, 29. Daniel Vojna – TSM Kladno, 30. Milan Mašek – Slavoj Praha, 31. Karolína Šritrová – Slovan Bohnice, 32. Nela Horká – Loko Vršovice, 33. Petr Bareš – Kotlářka, 34. Aneta Krupišková – Slovan Bohnice, 35. Tobiáš Junek – KST Zbraslav, 36. Markéta Šritrová – Slovan Bohnice, 37. Antonín Mlejnek – Loko Nymburk

 

V soutěži čtyřher měly velmi pěknou úroveň obě semifinále.

 

Čtyřhry – semifinále

Vyčítal, Sloup – Lorencová, Bartoňová 2:3(10,10,-5,-7,-7), Kaucký, Lebeda – Waldhauser, Štolfa 2:3(-9,-10,8,9,-4)

 

Čtyřhra – finále

Lorencová, Bartoňová – Waldhauser, Štolfa 0:3(-11,-8,-2)

 

Pořadí čtyřher

1. Štěpán Waldhauser a Jakub Štolfa (oba SKST Liberec), 2. Kateřina Lorencová a Tereza Bartoňová (obě Slovan Bohnice), 3. Jakub Kaucký a Josef Lebeda (oba Kotlářka) a Jan Vyčítal (Kotlářka) a Richard Sloup (Loko Vršovice)

 

Pro úplnost ještě pořadí včerejších dvouher mladších žáků, kde jsme neměli zastoupení.

 

Pořadí dvouher mladších žáků – sobota 25. 1. 2014

1. Anna Stránská – Viktorie Radim, 2. Daniel Skopec – Loko Vršovice, 3. Filip Marat – Sportovní JM, 4. Filip Karel – TJ SB Světlá n. Sázavou, 5. Kryštof Přída – Kotlářka, 6. Kryštof Mitka – Spartak Čelákovice, 7. Jan Hlaváč – ZŠ Lužiny, 8. Michal Dobej – STC Slaný, 9. Jonáš Kulveit – Slavoj Praha, 10. Kryštof Balák – TTC Brandýš n. Labem, 11. Adam Pašek – Slavoj Praha, 12. Petr Vaněk – Slavoj Praha, 13. Daniela Růžičková – TJ SB Světlá n. Sázavou, 14. Martin Karel – TJ SB Světlá n. Sázavou, 15. Liliana Plachá – TSM Kladno, 16. Filip Veselý – Loko Vršovice, 17. Matyáš Fales – Sparta Praha, 18. Tomáš Beran – Kotlářka, 19. Jakub Kaucký – Kotlářka, 20. Štěpán Šrenk – ZŠ Lužiny, 21. Ondřej Průša – Loko Vršovice, 22. Miroslav Knobloch – Loko Vršovice, 23. Adam Sochor – Stadion Žižkov, 24. Tereza Bartoňová – Slovan Bohnice, 25. Matěj Beran – Kotlářka, 26. Martin Zítek – TTC Brandýs n. Labem, 27. Michael Kopecký – Kotlářka, 28. Matouš Suk – Sparta Praha, 29. Veronika Popová – Slovan Bohnice, 30. Anežka Blažková – Loko Vršovice, 31. Jana Popová – Slovan Bohnice, 32. David Kratochvíl – Sportovní JM


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Středa 17.07.2019



Nastavit tuto stránku jako domovskou


Děkujeme za finanční podporu Městské části Praha 8.


Děkujeme za finanční podporu MŠMT ČR.


Magistrát hl. m. Prahy


Petr Barcal - realitní makléř



Copyright
TTC Praha

Vytvořil
MF SOFT