Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 13 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 15.30 - 17.00, Středa 16.00 - 17.30, čtvrtek 16.00 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2008 a mladší - čtvrtek 15.00 až 16.00 hodin.



Vítězem dvouhry i čtyřhry Václav Podrazil

Fuček Miloslav

23.11.2014

Reportáže

Přečteno: 823

Komentářů: 0


V druhém turnaji kategorie nejmladšího žactva Grand Prix TTC Praha vyhrál dvouhru i čtyřhru Václav Podrazil, který ve finále dvouhry porazil svého spoluhráče ze čtyhry Ondřeje Melíška.


Úroveň druhého turnaje Velké ceny Centra zábavy Karlín v kategorii nejmladšího žactva Grand Prix TTC Praha zvedli svou přítomností hráči na 6. a 8. místě pražského žebříčku Václav Podrazil a Ondřej Melíšek, kteří se dle očekávání utkali ve finále. Protože hráli spolu i čtyřhru, byli jednoznačnými favority.

 

Při účasti 14 hráčů se hrály dvouhry ve třech skupinách s postupem prvních tří. Ostatní hráči hráli o 7. až 14. místo. Horní i spodní pavouk se dohrávaly do konečného pořadí. Čtyřhry s ehrály vyřazovacím systémem bez dohrávání.

 

Dvouhry – 1. stupeň

 

Skupina A

Višna – Bareš 0:3(-7,-5,-8), Koutecká – Sedlecký 1:3(-6,9,-8,-5), Bareš – Koutecká 3:0(0,4,1), Melíšek – Višna 3:0(5,3,2), Koutecká – Melíšek 0:3(-1,-1,-3), Sedlecký – Bareš 0:3(-3,-4,-4), Melíšek – Sedlecký 3:0(4,2,2), Višna – Koutecká 3:0(1,2,4), Sedlecký – Višna 0:3(-6,-8,-13), Bareš – Melíšek 0:3(-5,-5,-8)

 

Pořadí skupiny A

1. Ondřej Melíšek – Sparta Praha, 2. Patrik Bareš – Sparta Praha, 3. Johan Višna – Kotlářka, 4. Patrik Sedlecký – TTC Praha, 5. Anna Koutecká – SK Vršovice

 

Skupina B

Podrazil – Šálek 3:0(2,1,2), Shyrokoryadov – Remunda 2:3(-8,7,-7,10,-4), Šálek – Remunda 0:3(-7,-6,-8), Podrazil – Shyrokoryadov 3:0(6,4,1), Shyrokoryadov – Šálek 3:2(9,-9,9,-6,10), Remunda – Podrazil 0:3(-1,-0,-1)

 

Pořadí skupiny B

1. Václav Podrazil – TTC Praha, 2. Matheos Remunda – Sparta Praha, 3. Roman Shyrokoryadov – SK Vršovice, 4. Jakub Šálek – SK Vršovice

 

Skupina C

Rousek – Votava 2:3(8,-9,8,-7,-7), Mikula – Hánová 3:0(7,7,3), Votava – Mikula 3:0(1,2,3), Hofman – Rousek 3:0(9,5,7), Mikula – Hofman 0:3(-1,-2,-8), Hánová – Votava 0:3(-2,-2,-3), Hofman – Hánová 3:0(3,2,2), Rousek – Mikula 3:0(2,4,1), Hánová – Rousek 0:3(-4,-3,-3), Votava – Hofman 0:3(-5,-9,-9)

 

Pořadí skupiny C

1. Jan Hofman – Sparta Praha, 2. Radim Votava – SK Hamr, 3. Jan Rousek – TTC Praha, 4. Matěj Mikula – SK Vršovice, 5. Barbora Hánová – SK Vršovice

 

Čtyřhra

 

Čtvrtfinále

Podrazil, Melíšek – bye, Votava, Hofman – Višna, Šálek 3:0(4,6,7), Mikula, Shyrokoryadov - Bareš, Remunda 2:3(-7,-6,7,7,-10), Rousek, Sedlecký – Hánová, Koutecká 3:0(3,2,1)

 

Semifinále

Podrazil, Melíšek – Votava, Hofman 3:0(5,7,4), Bareš, Remunda – Rousek, Sedlecký 3:1(11,-9,8,13)

 

Finále

Podrazil, Melíšek – Bareš, Remunda 3:0(2,6,3)

 

Pořadí čtyřher

1. Václav Podrazil – TTC Praha a Ondřej Melíšek – Sparta Praha, 2. Patrik Bareš a Matheos Remunda – oba Sparta Praha, 3. Radim Votava – SK Hamr a Jan Hofman – Sparta Praha a Jan Rousek a Patrik Sedlecký (oba TTC Praha)

 

Dvouhra – 2. stupeň

 

Čtvrtfinále

Melíšek – bye, Remunda – Votava 0:3(-8,-4,-6), Podrazil – bye, Hofman – Bareš 3:0(3,5,10)

 

Semifinále

Melíšek – Votava 3:0(7,4,3), Podrazil – Hofman 3:0(8,8,7)

 

Finále

Melíšek – Podrazil 1:3(9,-7,-8,-6)

 

O 3. místo

Votava – Hofman 2:3(8,-4,-10,10,-7)

 

O 5. místo

Remunda – Bareš 0:3(-4,-10,-1)

 

O 7. až 14. místo

Višna – Hánová 3:0(3,5,4), Šálek – Mikula 2:3(8,-5,-9,6,-10), Shyrokoryadov – Koutecká 3:2(13,7,-13,-9,4), Rousek – Sedlecký 3:0(4,5,5)

 

O 7. až 10. místo

Višna – Mikula 3:0(6,4,7), Shyrokoryadov – Rousek 0:3(-6,-6,-6)

 

O 7. místo

Višna – Rousek 0:3(-7,-9,-12)

 

O 9.místo

Mikula – Shyrokoryadov 2:3(-11,13,-8,8,-8)

 

O 11. až 14. místo

Hánová – Šálek 0:3(-12,-8,-8), Koutecká – Sedlecký 0:3(-4,-0,-4)

 

O 11. místo

Šálek – Sedlecký 3:0(9,8,6)

 

O 13. místo

Hánová – Koutecká 3:1(-8,7,8,7)

 

Pořadí dvouher

1. Václav Podrazil – TTC Praha, 2. Ondřej Melíšek – Sparta Praha, 3. Jan Hofman – Sparta Praha, 4. Radim Votava – SK Vršovice, 5. Patrik Bareš – Sparta Praha, 6. Matheos Remunda – Sparta Praha, 7. Jan Rousek – TTC Praha, 8. Johan Višna – Kotlářka, 9. Roman Shyrokoryadov, 10. Matěj Mikula – SK Vršovice, 11. Jakub Šálek – SK vršovice, 12. Patrik Sedlecký – TTC Praha, 13. Barbora Hánová – SK Vršovice, 14. Anna Koutecká – SK Vršovice

 

Pořadí série dvouher po 2. turnaji

1. Václav Podrazil – TTC Praha 4000, 2. Jan Hofman – Sparta Praha 3700, 3. Radim Votava 3600, 4. Jan Rousek – TTC Praha 3000, 5 - 6. Roman Shyrokoryadov – SK Vršovice a Matheos Remunda – Sparta Praha oba 2700, 7. Matěj Mikula – SK Vršovice 2500, 8. Ondřej Melíšek – Sparta Praha 1900, 9. Štěpán Kukla – Kotlářka 1700, 10. Patrik Bareš – Sparta Praha 1600, 11. - 12. Lukáš Flanderka – Sparta Praha a Johan Višna – Kotlářka oba 1300, 13. Lucie Kudrnová – Kotlářka 1100, 14. Jakub Šálek – SK Vršovice 1000, 15. Patrik Sedlecký – TTC Praha 901, 16. Barbora Hánová – SK Vršovice 800, 17. Anna Koutecká – SK Vršovice 1

 

Pořadí série čtyřher po 2. turnaji

1. Václav Podrazil – TTC Praha 4000, 2. Radim Votava – SK Hamr 3800, 3. Jan Hofman – Sparta Praha 3700, 4. - 5. Jan Rousek a Patrik Sedlecký – oba TTC Praha oba 3600, 6. Ondřej Melíšek – Sparta Praha 2000, 7. Matheos Remunda – Sparta Praha 1901, 8. - 9. Štěpán Kukla – Kotlářka a Patrik Bareš – Sparta Praha oba 1900, 10. - 11. Matěj Mikula a Roman Shyrokoryadov – oba SK Vršovice oba 2, 12. - 16. Johan Višna – Kotlářka, Jakub Šálek – SK Vršovice, Barbora Hánová – SK Vršovice a Anna Koutecká – SK Vršovice všichni 1

 

V pomocném žebříčku vypadá nyní pořadí takto: 1. Václav Podrazil – TTC Praha 25,7, 2. - 3. Radim Votava – SK Hamr a Jan Hofman – Sparta Praha oba 23,1, 4. Jan Rousek – TTC Praha 19,2, 5. Matheos Remunda – TTC Praha 17,5, 6. Roman Shyrokoryadov – SK Vršovice 17,3, 7. Matěj Mikula – SK Vršovice 16, 8. Ondřej Melíšek – Sparta Praha 12,6, 9. - 10. Štěpán Kukla – Kotlářka a Patrik Bareš – Sparta Praha oba 10,6, 11. Johan Višna – Kotlářka 8,6, 12. Lukáš Flandera – Sparta Praha 8,1, 13. Lucie Kudrnová – Kotlářka 6,8, 14. Jakub Šálek – SK Vršovice 6,6, 15. Patrik Sedlecký – TTC Praha 6, 16. Barbora Hánová – TTC Praha 5,3 a 17. Anna Koutecká – SK Vršovice 0

 

Nejbližším turnajem Velké ceny Centra zábavy Karlín bude 13. 12. 2014 Grand Prix TTC Praha v kategorii dorostu a 3. turnaj v kategorii nejmladšího žactva bude až v roce 2015. Kvůli stěhování herny dojde pravděpodobně ke změně termínu z původního 18. 1. 2015 na jiný termín, který bude včas upřesněn.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Středa 17.07.2019



Nastavit tuto stránku jako domovskou


Děkujeme za finanční podporu Městské části Praha 8.


Děkujeme za finanční podporu MŠMT ČR.


Magistrát hl. m. Prahy


Petr Barcal - realitní makléř



Copyright
TTC Praha

Vytvořil
MF SOFT